Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мрія ФУПа здійснилася :)

Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

так як ви на фронті, не буду прохати підтвердження тих, чиїхось тез що ви написали. і як це стосується до фупчеків.


але після перемоги,
обов’язково.

Підтвердження тези "вам ваєвать, а нам дєньгі дєлать" є в архівах фупу. Це було однією з пиичин, чому я на кілька років залишив форум. Навіть не стільки ця теза, як мовчазне її схвалення більшістю дописувачів... При наймі заперечення її я не отримав (((
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

ничего не расскажу твоему комбригу
да и комбриг вас не набирал
рядовой 50 лет это нонсенс

Комбриг недавно отримав орден... А ше дуже хоче стати генералом! Якби не його хатєлкі, то ми б не сиділи тут безвилазно вже 120 днів...
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Комбриг недавно отримав орден... А ше дуже хоче стати генералом! Якби не його хатєлкі, то ми б не сиділи тут безвилазно вже 120 днів...

совком это тхнэ
причем  сталинским
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Комбриг недавно отримав орден... А ше дуже хоче стати генералом! Якби не його хатєлкі, то ми б не сиділи тут безвилазно вже 120 днів...
Яка область?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

совком это тхнэ
причем  сталинским

Ой! Для багатьох тут це шанс скористатись соціальним ліфтом. Я їх не засуджую... Бо на місце одних прийдуть такі самі інші...
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Яка область?

Ага! Я отак взяв і сксзав...))) Між іншим стаття є спеціальна для занадто говірливих...
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

Ой! Для багатьох тут це шанс скористатись соціальним ліфтом. Я їх не засуджую... Бо на місце одних прийдуть такі самі інші...
Головне щоб комбриг не був зовсім тупим і не поклав нізащо людей
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Ага! Я отак взяв і сксзав...))) Між іншим стаття є спеціальна для занадто говірливих...
Я ж не питаю який населений пункт,чи як СП називається.
Область.
Я в Сумській і хуярять тут деякі точки не кисло також.Після війни можу фотки показати.
Між іншим коли писати що  мовляв підрозділу  поголовно рве дах  , що комбат гавно - також не зовсім правильно
Вірніше писати не сюди треба.
У нас один тільки не витримав з роти. І то закос.
Бувай здоров.



   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

вам наврали, никто там ничего на выбор не дает и домой никого не отправляют. медкомиссия признает годным и дальше вперед в лавы ЗСУ, на усмотрение военкома

не ну если он санитаром когда-то где-то был может на медика и отправят поучится если в таких кадрах будет надобность

Усім вам краще знати, ви у всему специ!
Я цю подружку знаю 18 р, врать їй нема сенсу.:)
 Що до ,,не дають вибору''. Вже більше місяця як отримав повістку мій сусід, 54 р, пішов. Запропонували вибір, обрав. Зараз у Слатино. Мед комісії не було взагалі:).
Сусіда знаю 25 р, брехать не буде. Фотку надіслав у броніку з автоматом. Я заходила до його дружини. Вона розповіла як збирали , що видали, що докупили. Взуття видали ,46 розмір. Сусід дуже задоволений . Сказав що такого класного взуття в нього ніколи не було! А, він чоботар:).
На 7.000 гр докупили речей.
Додому приїхав через 2 тиждня, на 2 дні...за 20 літрів пального:) інакше не відпускали...
Можете далі розповідати як воно може чі не може бути.:)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Усім вам краще знати, ви у всему специ!
Я цю подружку знаю 18 р, врать їй нема сенсу.:)
 Що до ,,не дають вибору''. Вже більше місяця як отримав повістку мій сусід, 54 р, пішов. Запропонували вибір, обрав. Зараз у Слатино. Мед комісії не було взагалі:).
Сусіда знаю 25 р, брехать не буде. Фотку надіслав у броніку з автоматом. Я заходила до його дружини. Вона розповіла як збирали , що видали, що докупили. Взуття видали ,46 розмір. Сусід дуже задоволений . Сказав що такого класного взуття в нього ніколи не було! А, він чоботар:).
На 7.000 гр докупили речей.
Додому приїхав через 2 тиждня, на 2 дні...за 20 літрів пального:) інакше не відпускали...
Можете далі розповідати як воно може чі не може бути.:)
я не знаю с какой целью вы тут генерируете свой бред, в принципе мне пох
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Ale

я не знаю с какой целью вы тут генерируете свой бред, в принципе мне пох
Оці всі оповідання від сусідів, кумів і подруг нагадує мені старий єврейський анекдот про лотерею)
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

вам наврали, никто там ничего на выбор не дает и домой никого не отправляют. медкомиссия признает годным и дальше вперед в лавы ЗСУ, на усмотрение военкома

не ну если он санитаром когда-то где-то был может на медика и отправят поучится если в таких кадрах будет надобность

По-різному буває, насправді це ви намагаєтесь натягнути своє вузьке бачення ситуації узагальнюючи до абсолюту. Два тижні тому знайомий сидів під обстрілами на нулі, а сьогодні він вже в штабі в Києві, але теж корисну справу робить. І таких історій я знаю безліч. Як і історій про чоловіків 50+, котрі вже півроку сидять в окопах без ротації і яких не комісують з реальними болячками. Хто як влаштувався в армії, не треба всіх під одну гребінку.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Некоторые идиоты называют мой город глубоким тылом, но на самом деле отсюда много пацанов ушли на фронт
Никаких ротаций нет
Они иногда звонят матерям и говорят, что уже смирились с тем что их убьют
Училка начальных классов моего ребенка рассказывала мне это про своего сына, который сидит грубо говоря в окопе в Николаевской обл с 3 марта.
Поэтому фуп все больше ненавижу. Инфантилы блть
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

С этим точно проблем не будет  :D . Знаю людей которые дальше Краматорска не ездили (до 24.02) но документы были у них хоть сразу представление к герою )))

Да-да)), а сколько еще типа Югика Луценга себе амнистию оформят. "Искупил кровью"))
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

По-різному буває, насправді це ви намагаєтесь натягнути своє вузьке бачення ситуації узагальнюючи до абсолюту. Два тижні тому знайомий сидів під обстрілами на нулі, а сьогодні він вже в штабі в Києві, але теж корисну справу робить. І таких історій я знаю безліч. Як і історій про чоловіків 50+, котрі вже півроку сидять в окопах без ротації і яких не комісують з реальними болячками. Хто як влаштувався в армії, не треба всіх під одну гребінку.
вы тоже верите что в военкомате предлагают на выбор кому куда пойти повоевать?

а ну ок - верьте
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Некоторые идиоты называют мой город глубоким тылом, но на самом деле отсюда много пацанов ушли на фронт
Никаких ротаций нет
Они иногда звонят матерям и говорят, что уже смирились с тем что их убьют
Училка начальных классов моего ребенка рассказывала мне это про своего сына, который сидит грубо говоря в окопе в Николаевской обл с 3 марта.
Поэтому фуп все больше ненавижу. Инфантилы блть
позавчера таня адамс писала в фб что мужа с херсонской отпустили на ротацию, так, что где-то она есть

ее муж с февраля в ТРО, и три месяца непосредственно в окопах - это цитата с ее поста, весь пост приводить не буду тут за такое банят
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

вы тоже верите что в военкомате предлагают на выбор кому куда пойти повоевать?

а ну ок - верьте
Да нету такого. В самом лучшем случае получится в конкретную часть попроситься. И то, если часть подтвердит, что этого человека ждет. А уж домой через две недели это художественный свист какой то

Останнє редагування: 18 серпня 2022 07:47:27 від Kren
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Del
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

?single
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

https://t.me/truexanewsua/57402?single
Демпинговали)
У нас такое стоит 5к, а за те деньги реального больного оформляют инвалидом, если до войны не заморочился по какой-то причине.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

вы тоже верите что в военкомате предлагают на выбор кому куда пойти повоевать?

а ну ок - верьте

Більшість питань можуть вирішуватись поза військоматом. Знайомі, які воюють з 24го лютого поїхали одразу до своїх бригад. Деякі вже кілька разів змінили свої частини. Трохи все складніше і різноманітніше в житті, ніж те, у що вірите ви.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Більшість питань можуть вирішуватись поза військоматом. Знайомі, які воюють з 24го лютого поїхали одразу до своїх бригад. Деякі вже кілька разів змінили свої частини. Трохи все складніше і різноманітніше в житті, ніж те, у що вірите ви.
так речь шла о людях без боевого опыта которым в военкомате предлагается выбор где им лучше повоевать, при чем здесь те которые ехали прямо в часть где их уже ждали, я даже не знаю
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Комбриг недавно отримав орден... А ше дуже хоче стати генералом! Якби не його хатєлкі, то ми б не сиділи тут безвилазно вже 120 днів...

24 бригада. її вже майже немає.
ТРО підсилює покищо.
його розстріляти хочуть усі. і живі і вже мертві.
гандон сраний .  :vinsent:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Серж Марко
15 ч.  ·
Просто інфо для деяких підрозділів.
Якщо ви забили болт на злагодження та підготовку, а також на заповнення свого складу РАО, то це не дає вам індульгенцію від передній лінії.
Якщо ви думаєте що ровно сидячи на дупі ви будете підтримувати підрозділ на рівні небоєготового, а потім коли вас відправят на передову, то ви будете потім доповідати які ви небоєздатні, записувати жалостні роліки в інет і вас, сонечок відправлять назад- то хер там плавав.
Ви не краще ніж ті, хто місяціми воює. Єдина різниця між тими хто вже місяцями воює та вами- тільки в тому що ви швидко вигребете пізди.
Якщо ви сиділи на дупі рівно, вас влаштовували ваші командири які ніхера не робоять коли ви сиділи у тилу та героічно ходили по місту з автоматами на ремні, і нічого не записали на тему "нас не вчуть, нам не хоботять зброю, в нас досі неповний штат"- то нехуй потім зраду про "голі босі" розподсюджувати.
Війна- вона як у прислівьє про спасіння утопаючого. Ніхто не прийде і за вас нічого не зробить.
Цей пост не стосується всіх небоєздатних підрозділів, але від деяких вже палає дупа.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Гео, я в захваті від новини. Третій раз в формі. Тепер розумію, що уже назавжди. В москалі забрили. З 28 лютого знову в строю. Середній вік мого відділення - 44 роки. Наймолодшому - 33 роки. Найстаршому - 60 років. Іншому - 59. Троє багатодітних. Ну я веду мову про тих, в кого зараз сім'я з трьома дітьми і одна жінка. Хоча один із 59 років має і вже не рахується багатодітним. Бо рахують дітей до 18-ти. А так ще двоє, в кого дітей від трьох. Здоров'я самі розумієте яке у всіх. Хоча ми махра. Піхота. Земляні черв'яки. Зараз махаємо лопатами в Донецькій області. Махаємо дуже добре. Собі такі ДЗОТи нашпарили, що аж стпашно. І окопи ч повний профіль. Стільки лопат переламали. І клятою киркою намахалися. Особливо в світлі відсутності матеріально-технічного забезпечення. Треба абсолютно все. ВСЕ!!! Що не спитай, то треба. Того, що гупає регулярно і прилітає поруч, вистачає. Ну як поруч. Не зовсім. Бо поруч - це коли в харю. А якщо пролетіло чи не долетіло, то похрін. Хоча так інколи ляга, що і прокидаєшся вночі частенько. Але хлопцям, що далі від нас стоять, то їм дуже важко. Але так, в телемарафоні все дуже добре. Так добре, що ну його нах.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

Тримайся, брате Bund. Бог не залишить нас. Сподіваюсь на це. Нам теж прилітало ураганами, іскандерами і фабами. Знаю, що це. Тримайтесь.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Тримайся, брате Bund. Бог не залишить нас. Сподіваюсь на це. Нам теж прилітало ураганами, іскандерами і фабами. Знаю, що це. Тримайтесь.
Дяка! Навзаєм!
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

 о, дуже добре що земляче  Bund тут.
пишіть що потрібно.
можна в особисті, або я телефон дам.

і ще таке,
яке
 самі вирішіть яке.

приїзджав захисник з фронту, на три дні відпустили

дзвонить, каже, один день бухаємо з тобою, є подарунок від підрозділу


знаєте що сказав,

я такий щасливий що місто живе мирним життям, і це завдяки нам всім.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Гео, я в захваті від новини. Третій раз в формі. Тепер розумію, що уже назавжди. В москалі забрили. З 28 лютого знову в строю. Середній вік мого відділення - 44 роки. Наймолодшому - 33 роки. Найстаршому - 60 років. Іншому - 59. Троє багатодітних. Ну я веду мову про тих, в кого зараз сім'я з трьома дітьми і одна жінка. Хоча один із 59 років має і вже не рахується багатодітним. Бо рахують дітей до 18-ти. А так ще двоє, в кого дітей від трьох. Здоров'я самі розумієте яке у всіх. Хоча ми махра. Піхота. Земляні черв'яки. Зараз махаємо лопатами в Донецькій області. Махаємо дуже добре. Собі такі ДЗОТи нашпарили, що аж стпашно. І окопи ч повний профіль. Стільки лопат переламали. І клятою киркою намахалися. Особливо в світлі відсутності матеріально-технічного забезпечення. Треба абсолютно все. ВСЕ!!! Що не спитай, то треба. Того, що гупає регулярно і прилітає поруч, вистачає. Ну як поруч. Не зовсім. Бо поруч - це коли в харю. А якщо пролетіло чи не долетіло, то похрін. Хоча так інколи ляга, що і прокидаєшся вночі частенько. Але хлопцям, що далі від нас стоять, то їм дуже важко. Але так, в телемарафоні все дуже добре. Так добре, що ну його нах.

Таке враження шо з нашого підрозділу картинка списана))) ну, деякі деталі мінімально різняться...
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

Таке враження шо з нашого підрозділу картинка списана))) ну, деякі деталі мінімально різняться...

в усіх пвдрозділах ця картина, в нашому теж.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)


Geo,

ви на чернігівщині зараз?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo


Geo,

ви на чернігівщині зараз?

Сам не знаю. А що?
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Сам не знаю. А що?

ок.
нічого.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)
Geo

ок.
нічого.

Не ображайтесь. Таке життя ...
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Не ображайтесь. Таке життя ...

та я неображаюсь.

життя таке,

воно різне


   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

 Один з сусідів по вулиці в селі на ротацію виходить. Все готується, маринується... Як я розумію, в нашій сучасній армії все дуже по різному буває, тому й такий розбіг думок.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Да-да)), а сколько еще типа Югика Луценга себе амнистию оформят. "Искупил кровью"))
Луценка не чіпайте.
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

У нас ротация происходит внутри вч. Какие то подразделения периодически отводятся в тыл, их замещают другие подразделения нашей же вч из тыла.
Отдельно отмечу: спустя несколько лет я наконец то понял - куда я могу пройти без очереди по удостоверению участника АТО - это 24.02 зайти в военкомат!  :triniti:
   
Re: Мрія ФУПа здійснилася :)

Дякую вам хлопці! Ви найкращі! :love:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія