Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Трамп гандон, його адвокат теж гандон.
Але від цого коломойша не перестане бути розшукуваним ФБР..
прихильники певної політсили, США це ж не контрольований коломойшею суд, хоч ви пошліть того адвоката чи самого трампа але коломойша всеодно у розшуку.
І трамп з адвокатом не може взяти і позвонити туди у фбр попорохати за Коломойшу...


блажен кто верует  :facepalm1:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Офіційний пруф на розшук ФБР, крім публікацій з "власних джерел",ми побачимо чи й далі будеш вмикати дурня, мєнтьониш? :lol:

Я шукати не буду, це загальновідомо. Навіть адвока трампа це знає. прихильники певної політсили не знають.
   
Если ФБР ищет Беню то чего они запрос о выдаче Израилю не подали?
Ніхто взагалі не в курсі чи дійсно ФБР його розшукує ))

Але я зараз дам підказку Беняфобам - "ФБР ось-ось  має надіслати запит до Ізраїлю. Тому Беня швидко з'їпався до України, бо наша правоохоронна (Пецей реформована) система буде дуже довго той запит розглядати )) B-)
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

У США розберуться.

ну да  :laugh:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

блажен кто верует  :facepalm1:

То ви не вірите в демократію в США?
То ви не вірите що вона взагалі можлива?
А що ж ви тоді зібрались тут у нас будувати?
Ох прихильники певної політсили так прихильники певної політсили.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ніхто взагалі не в курсі чи дійсно ФБР його розшукує ))

Але я зараз дам підказку Беняфобам - "ФБР ось-ось  має надіслати запит до Ізраїлю. Тому Беня швидко з'їпався до України, бо наша правоохоронна (Пецей реформована) система буде дуже довго той запит розглядати )) B-)

А кто этот слух распустил? Эти аферисты Фрум и другой?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Я шукати не буду, це загальновідомо. Навіть адвока трампа це знає. прихильники певної політсили не знають.
Ну то побалуй ссилкою на ФБР, без оцих твоїх "штучок", мусорьониш!
Я тобі навіть адресу сайту ФБР підказати можу.
   
А кто этот слух распустил? Эти аферисты Фрум и другой?

Фуййогозна.
Я знайшов лише одну ту публкацію-компіляцію журналіздів, на основі якої усі мутять перепости та ось те що звиздить цей Джуліані.
Офіційного я взагалі ніц не знайшов.

Було б прикольно звісно, якби амери Беню узяли за яйки, більше трешу та кіпішу - більше шансів на позитивні зміни.
Але брати за яйки Беню, й не брати за яйки Ахмєта - якась дивна вибірковість. Та й про прогрес справи Фірташа шось останнім часом не чути.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Шукайте самі прихильники певної політсили  :K
Проти коломойші відкриті справи за фінансові злочини. Це факт.
От хто мародер і барига.
   
Проти коломойші відкриті справи за фінансові злочини. Це факт.
Пруф на розшук,  запит на екстрадицію тощо давай, а інакше то усе мусорське понтове бла-бла-бла ))) :K
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Шукайте самі прихильники певної політсили  :K
Проти коломойші відкриті справи за фінансові злочини. Це факт.
От хто мародер і барига.
Мусорьониш очікуванно обісрався :lol:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Єдиний прямий текст, це ось шо:
https://www.thedailybeast.com/billionaire-ukrainian-oligarch-ihor-kolomoisky-under-investigation-by-fbi?ref=home
Решта - то вже переспіви цієї публікації. Офіційного я нічого не знайшов.

Есть еще материалы:
Carl Bildt, a former prime minister of Sweden, posted on Twitter: “If he’s not careful this could be the undoing of Zelensky. Selective re-oligarchisation would be a disaster for Ukraine.”
https://www.nytimes.com/2019/05/16/world/europe/ukraine-zelensky-kolomoisky.html?smid=nytcore-ios-share

Ukrainian lawyer, Sergei Karpenko, claimed Mr Kolomoisky threatened him at a meeting in 2003.
Four days later Mr Karpenko's assistant was badly beaten in the street and the following month Mr Karpenko himself was attacked with an iron bar and repeatedly stabbed, the court heard.

Mr Pinchuk's lawyers said the gangsters who carried out the attack were linked to Sergei Nikitin, who had been Mr Kolomoisky's personal bodyguard and later ran a private security company, BOG, owned by Mr Kolomoisky and the other defendant in the current case, Gennadiy Bogolyubov.

Mr Nikitin was found dead in a river in Dnipropetrovsk, central Ukraine, just weeks later on August 30, 2003, having been stabbed 10 times.

The gangster who carried out the murder was also found dead in what was initially claimed to be a suicide.

However, further examination after his body was exhumed showed he had been shot under the chin, the court heard.
https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/law-and-order/12034304/Ukrainian-oligarchs-clash-in-court-over-2bn-business-deal-amid-claims-of-murder-and-bribery.html

Суд в Лондоне отказался исследовать эти убийства, но Джулиани настаивает на них
   
Есть еще материалы:

Цитувати
Ім'я користувача: BFBF
Дата реєстрації: 3 січня 2019 09:25:01
Повідомлень: 19 (~0 в день)


Де пруфи на офіціоз?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Хтось з команди Зе повинен дуже жорстко поставити на місце зарвавшогося підарчука Джуліані. Хамський лоєр.

Бывший (дважды) мер Нью-Йорка, очень порядочный человек во всех отношиях
Американцы его уважают
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

То ви не вірите в демократію в США?
То ви не вірите що вона взагалі можлива?
А що ж ви тоді зібрались тут у нас будувати?
Ох прихильники певної політсили так прихильники певної політсили.

я не верю вашему утверждению что коломойского ищет фбр... сможете доказать?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

я не верю вашему утверждению что коломойского ищет фбр... сможете доказать?

Спроси то же самое у адвоката трампа. я ему верю, коломойше и прихильники певної політсили нет.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Бывший (дважды) мер Нью-Йорка, очень порядочный человек во всех отношиях
Американцы его уважают

Кто этого долбодятла уважает?
На волне сочувствия после 911 его назвали мэром Америки. Хотя он разместил штаб по ЧП в здании башен близнецов и просто тынялся по улицам когда они упали
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Отметим, что 8 апреля издание The Daily Beast со ссылкой на три источника сообщило, что Федеральное бюро расследований ведет расследование против Коломойского. По имеющимся данным, Коломойского подозревают в ряде финансовых преступлений, в том числе, в отмывании денег. Источники сообщают, что расследование масштабно и ведется давно, однако пока что Коломойскому не предъявили ни одного обвинения.


"Офшори, ліпецька фабрыка, мальдіви".. прихильники певної політсили, скажіть, а навіщо були оті всі ваші завивання? Якщо зараз ви покриваєте фінансового злочинця. Навіщо ви строїли з себе целок? Навіть якщо припустити що Порох і Колома рівнозначні поганці, то порох хоча б проукраїнський а не "гражданскій конфлікт" "надо говоріть напрямую"... тьху плять, гандони штопані.

Останнє редагування: 19 травня 2019 02:02:42 від Serge_D
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Спроси то же самое у адвоката трампа. я ему верю, коломойше и прихильники певної політсили нет.

адвокат трампа к фбр не имеет отношения, это разные вещи... так что, признаешь что доказательств нет?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

https://coub.com/view/1uhd2aДе пруфи на офіціоз?

Пруфов нет, есть серьезные заявления от очень серьезных людей:
<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Billionaire Ukrainian Oligarch Ihor Kolomoisky Under Investigation by FBI    He has now returned to Ukraine from exile in Israel  and the first thing he did is threaten American citizens. This is real test for President. Will he be arrested?  <a href="https://t.co/Ppyws7Fgd2">https://t.co/Ppyws7Fgd2</a></p>&mdash; Rudy Giuliani (@RudyGiuliani) <a href="?ref_src=twsrc%5Etfw">May 18, 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Есть заявления против Коломойского Карла Бильдта, Андерса Аслунда.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

https://coub.com/view/1uhd2aДе пруфи на офіціоз?

Пруфов нет, есть серьезные заявления от очень серьезных людей:
Rudy Giuliani

Verified account
 
@RudyGiuliani
 9h9 hours ago
More
Billionaire Ukrainian Oligarch Ihor Kolomoisky Under Investigation by FBI    He has now returned to Ukraine from exile in Israel  and the first thing he did is threaten American citizens. This is real test for President. Will he be arrested?

Есть заявления против Коломойского Карла Бильдта, Андерса Аслунда.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Пруфов нет, есть серьезные заявления от очень серьезных людей:
Rudy Giuliani

Verified account
 
@RudyGiuliani
 9h9 hours ago
More
Billionaire Ukrainian Oligarch Ihor Kolomoisky Under Investigation by FBI    He has now returned to Ukraine from exile in Israel  and the first thing he did is threaten American citizens. This is real test for President. Will he be arrested?

Есть заявления против Коломойского Карла Бильдта, Андерса Аслунда.


дело в том, что джулиани - лицо заинтересованное, двух его клиентов коломойский послал... вот он и сердится.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Пруфов нет, есть серьезные заявления от очень серьезных людей:
 
  Нове слово у юриспруденції. Перекладаючи на офшорно-мальдівську - "серйозні поцики порішали".  :lol:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

а можно так, чтобы все вокруг знали, а сам подозреваемый - не в курсе?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Но есть и хорошие отзывы друзей Украины:

Anders Åslund @anders_aslund
Anders Åslund Retweeted Christopher Miller
VP Pence was supposed to go but apparently Giuliani’s work for his organized criminal clients in Ukraine has brought down the US attendance to Secretary of Energy. US Ukrainian diaspora, wake up! Trump jeopardizes Ukraine to the benefit of Russia.
https://pbs.twimg.com/media/D64ETB5WkAEwSJ5.jpg

Anders Åslund @anders_aslund
Giuliani is simply a liar supporting all kinds of organized criminals in Eastern Europe for apparently big money that he doesn’t declare just like Manafort and should be ignored on substance. The question we should pose if he has started working for Russia’s GRU as Manafort.

Why Ukraine has become ensnared in US collusion claims
https://www.bbc.com/news/world-europe-48268762

Anders Åslund @anders_aslund
Why doesn’t Giuliani shut up about Ukraine? Do his organized criminal clients pay him so well that he wants to risk the little that remains of his reputation even among uninformed people?

Anders Åslund @anders_aslund
Giuliani works for money with the most odious organized criminals in Ukraine and praises Prosecutor General Lutsenko & Interior Minister Avakov that the good Anticorruption NGOs want sacked. Giuliani is on the side of high & low crime in Ukraine that pays him well. Disgusting!

Читайте его твиты на https://twitter.com/anders_aslund
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

вот это уже ближе к телу  :laugh:

и бабло побеждает зло.
   
Адвокат Трампа заявив, що порадив іншим своїм клієнтам cудитись з Коломойським

19 травня 2019, 00:21

Особистий адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані звинуватив українського бізнесмена Ігоря Коломойського у наклепі щодо двох громадян США.

«Американський аналітик описує Коломойського як «супернебезпечного». Відомий олігарх повернувся з тривалого екзилю і одразу почав погрожувати і зводити наклеп на двох американців, Лева Парнаса і Ігоря Фрумана. Вони – мої клієнти, і я порадив їм пред’явити звинувачення», – написав він у Twitter.

Напередодні в інтерв’ю програмі «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода тателеканалу «UA:Перший») Ігор Коломойський назвав Парнаса і Фрумана «аферистами». Розмова відбувалася після того, як увечері 16 травня Коломойський повернувся в Україну після більш ніж дворічної відсутності.

«І в найближчому майбутньому, повірте мені, ми цих двох «субчиків» виведемо на світло боже. Щоб вони не думали...Запам’ятайте ці два імені: Лев Парнас і Ігор Фруман. Вони приїжджали до мене в Ізраїль і розповідали, як мені треба із Зеленським спілкуватися. Я сказав – я не маю відношення до Зеленського. Після цього вони зникли – і тут почалися всі ці провокації: щодо Джуліані, оточення, позбутися, ще якоїсь маячні», – сказав тоді Коломойський.

Останнім часом Україна вже кілька разів ставала об’єктом заяв Руді Джуліані.

Зокрема, в інтерв’ю кореспонденту телеканалу «Інтер» у США Дмитру Анопченку, яке журналіст опублікував у себе в Facebook 15 травня, він сказав, що обраний президент України Володимир Зеленський перебуває в руках людей, які виступали проти президента США Дональда Трампа.

Раніше Джуліані планував відвідати Україну і, зокрема, обговорити з новообраним президентом Володимиром Зеленським джерела розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори у США, а також участь сина колишнього віце-президента США Джо Байдена в бізнесі, що перебуває у власності українського олігарха. Розмова, розмірковували ЗМІ, могла торкнутись також ролі Байдена у звільненні з посади генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Джуліані згодом скасував візит через шквал критики, зокрема, від представників Демократичної партії США. Демократи побачили в такому візиті спроби використати міжнародні відносини у внутрішньополітични х інтересах. Джуліані «намагається отримати політичну допомогу іноземної сили», заявив конгресмен-демократ Адам Шифф.

Сам Рудольф Джуліані в ефірі телеканалу Fox News заявив, що скасовує свою раніше заплановану поїздку до України, аби не опинитися «серед ворогів Трампа». Він зокрема згадав народного депутата Сергія Лещенка, назвавши його «паном, який оприлюднив «чорну книгу», що виявилася підробною».

Йдеться про так звану «чорну бухгалтерію» «Партії регіонів», у якій містилися зокрема дані про те, що Пол Манафорт отримував гроші від режиму Віктора Януковича та російських олігархів, займався незареєстрованим лобізмом і відмивав гроші через офшорні компанії.

Лещенко, у свою чергу, заявив, що вбачає у таких заявах Джуліані вплив генпрокурора Юрія Луценка. А той у відповідь висловив намір викликати депутата на допит щодо ймовірного розголошення матеріалів слідства.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-advokat-trampa-khoche-sudytys-z-kolomojskym/29949938.html
   
Отметим, что 8 апреля издание The Daily Beast со ссылкой на три источника сообщило, что Федеральное бюро расследований ведет расследование против Коломойского. По имеющимся данным, Коломойского подозревают в ряде финансовых преступлений, в том числе, в отмывании денег. Источники сообщают, что расследование масштабно и ведется давно, однако пока что Коломойскому не предъявили ни одного обвинения.
Птах Сорока навіть наводив пруфи на це видання. Авторка статті - Anna Nemtsova. Стовідсотково з ВАСПів
   
Ну, і назва "Щоденний Звір" для серйозного виданя щось не те
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Можеш не повертатись :lol:

Шча! це було б занадто kind to the likes of you  :weep:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Не має ніякого робіння. Титан штати продовжують купувати в кацапів. І ще деякі редкоземи. Крапка.
І ти там про вигляд українців як зеків обережніше про всяк випадок.  А то раптом і справді. Воно тобі треба?

І що? а ви продовжуєте купувати у них нафту, газ і (!) кацапські телесеріали. Ви більше купуєте і гниліше.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Хтось з команди Зе повинен дуже жорстко поставити на місце зарвавшогося підарчука Джуліані. Хамський лоєр.

 (tu)

Чекаю! 95 квартал виходить на світову арену!  X(
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

я не верю вашему утверждению что коломойского ищет фбр... сможете доказать?

Не "іще", а розслідує, за фінансові махінації. Стаття на фокс була ще 8 квітня:

https://www.foxnews.com/world/fbi-investigating-ukrainian-oligarch-kolomoisky-over-alleged-financial-crimes-reports

The FBI is reportedly investigating Ukrainian business tycoon Ihor Kolomoisky for financial crimes, including money laundering, as part of a wide-ranging probe -- but news of the inquiry has raised eyebrows given Ukraine's presidential vote is fewer than two weeks away and Kolomoisky is tied to the leading candidate.

PRESIDENT OF UKRAINE PRAISES WAY TRUMP HANDLES PUTIN

Kolomoisky is not currently charged by the FBI with a crime.

His lawyer Mike Sullivan told The Daily Beast that "Mr. Kolomoisky categorically denies that he has laundered any funds into the United States, period. He's a businessperson. His bank was seized by the government, claiming the bank was on the verge of collapse. That information turned out to be false."

According to the Kyiv Post, the U.S. Attorney's Office in the Northern District of Ohio is involved in the investigation because Kolomoisky had investments there. Calls to the U.S. Attorney's Office by Fox News were not immediately returned.

Kolomoisky is the founder of business group Privat and a former owner of one of the largest commercial banks in Ukraine, the PrivatBank. In 2016, Kiev nationalized the bank as part of the 2014 investigation into the misappropriation of its money. The bank bailout scandal cost Ukraine $5.6 billion - a fortune for a country whose government was basically running on loans from the International Monetary Fund.

Kolomoisky has also been extremely vocal about his country's politics and has taken Petro Poroshenko, the president of Ukraine who is up for reelection, to task. But after complicating relations in Ukraine, Kolomoisky, whose net worth hovers around $1.2 billion, has moved to Israel -- something which could complicate any potential extradition attempts made by the U.S.

News of the investigation also comes at a pivotal point in Ukrainian politics -- and Kolomoisky's ties to a leading candidate means the reported FBI investigation has to be viewed through a political prism, too.

On March 31, comedian Volodymyr Zelensky won the first round in the country's presidential election and the right to face incumbent Poroshenko in a runoff on April 21. Zelensky is widely known for his role in "Servant of the People," a popular Ukrainian sitcom about a schoolteacher whose speech about corruption goes viral on YouTube and inadvertently propels him to the highest office in the land. The sitcom airs on a television channel owned by Kolomoisky.

Acting aside, Zelensky's popularity in Ukraine rose in part by an insurgent campaign that railed against corrupt politicians influenced by the country's rich oligarchs, and Zelensky has been known to take on oligarchs -- including his boss -- too. Ukrainian politics have been mired in scandals and corruption for the past half decade and Zelensky is seen as a fresh face in Ukrainian politics.

But Zelensky's meteoric political ascent has some government officials and Western-Ukraine watchers worried. In 2014, Zelensky, then just a performer and not a political candidate, said he would go "down on his knees" to beg Russian President Vladimir Putin to stay away from Ukraine. Still, the comedian-turned-politician is doing well in the polls.

According to a survey released last month by Ukrainian polling agency Rating, Zelensky is in the lead with support from 25 percent of the voters. Incumbent Poroshenko, has 17 percent while former prime minister, Yulia V. Tymoshenko comes in third with 16 percent.

Коротше, маєте свого Манафорта, тільки гірше. Манафорт нікого не вбивав.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

І що? а ви продовжуєте купувати у них нафту, газ і (!) кацапські телесеріали. Ви більше купуєте і гниліше.

Не ми, а друзі Петра і сам Петро. Я навіть проктерендгембел кацапський вже чотири роки не купую.
А як буде далі, подивимось.
Ти краще скажи, чому українців зеками обзиваєш? Не занадто?

А по темі гілки взагалі якась дурня. Мені байдуже поки на Коломойського, не стикався, але чортило бородате
сиділо в Ізраілі майже 5 років. Які питання ваше фбр не могло вирішити? Підозра, об*ява через інтерпол,
екстрадиція. Чи Ізраіль вже ворожа штатам держава?
Взагалі не розумію сенс дурні що розганяється в цій гілці.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Kolomoisky is not currently charged by the FBI with a crime.


 :laugh:  :facepalm:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Не ми, а друзі Петра і сам Петро. Я навіть проктерендгембел кацапський вже чотири роки не купую.
А як буде далі, подивимось.
Ти краще скажи, чому українців зеками обзиваєш? Не занадто?

А по темі гілки взагалі якась дурня. Мені байдуже поки на Коломойського, не стикався, але чортило бородате
сиділо в Ізраілі майже 5 років. Які питання ваше фбр не могло вирішити? Підозра, об*ява через інтерпол,
екстрадиція. Чи Ізраіль вже ворожа штатам держава?
Взагалі не розумію сенс дурні що розганяється в цій гілці.

Наскільки я розумію, розслідування же не йшло цілих 5 років. В статті не вказується, коли воно почалося. А це вам не Україна, де потім справи викидає суд. І все робиться якісно.

Друзі Петра і сам Петро? значить, ніхто  більше бензином не користується і 95 квартал не дивиться?                                   
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

:laugh:  :facepalm:

Правильно, адже розслідування ще не закінчилося. Обвинувачення висовується на основі проведеного розлідування,  а не навпаки. Нік, скільки Вам років? якийсь дитячий садок.
   
Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами Рудольфа Джуліані – особистого адвоката американського президента Дональда Трампа – написали заяву у правоохоронні органи України на Ігоря Коломойського після його інтерв’ю програмі «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»), в якому олігарх назвав їх «аферистами» і пообіцяв «вивести на світло боже».
Ігор Фруман та Лев Парнас вимагають розпочати досудове розслідування щодо можливого вчинення Коломойським «злочину проти життя». У заяві, яку надала Радіо Свобода адвокатка Аліна Самарець, що представляє їхні інтереси в Україні, зокрема йдеться:

«... У зв'язку з погрозами Ігоря Коломойського ми вимушені задля своєї безпеки виїхати з України до свого місця проживання в США, не закінчивши своїх особистих справ в Україні. Таким чином, Ігорем Коломойським вчинено злочин проти життя, а саме: готування до вбивства», – мовиться у документі від імені Парнаса та Фрумана.

Відповідні заяви, за словами Самарець, відправлені на ім’я генерального прокурора України Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Державного бюро розслідувань Романа Труби. Надходження цих заяв у відомствах підтвердили.
У коментарі Радіо Свобода щодо інтерв’ю Коломойського Лев Парнас заявив: «Це все брехня, що ми якісь аферисти, що ми в когось гроші просимо або те, що в нас начебто кримінальні справи в Америці… Чому він нам пред'явив такі погрози, такі небезпечні заяви, я не можу пояснити, ми самі у шоці. Ми боїмося за наше життя. Тому ми і написали заяви. Все, що ми робимо – це рекомендація наших захисників. Головний адвокат – це Руді Джуліані».
https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-kolomoisky-i-klienty-giuliani/29953104.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія