Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Демократия по казахстански !

Демократия по казахстански !

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=P0HrQ2y_8Nc
Просто атас!!


Останнє редагування: 10 травня 2019 07:49:34 від Lt. Colombo
   
Re: Демократия по казахстански !

все СНГ - конченый совок.
   
Re: Демократия по казахстански !

А якби в руках був прапор Кахзахстану?
   
Re: Демократия по казахстански !

всі російською. Писець Казахстану
   
Re: Демократия по казахстански !

У когось є сумніви, що при 2-му строку Яника у нас було би інакше?
Майдан вирвав нас з орбіти кацапії.
   
Re: Демократия по казахстански !

Нащадки Орди ,там друга ментальність історично складена.
   
Re: Демократия по казахстански !
RSP

У когось є сумніви, що при 2-му строку Яника у нас було би інакше?
Майдан вирвав нас з орбіти кацапії.

В мене є. Не те що сумніви, а стопроцентна впевненість що і при януковичах ми би йшли в ЄС.
Але не так по дебільному як з бандою підр, яких ніхто ніколи б на більш менш чесних виборах не вибрав. Тому вони скористалися моментом і дірвалися до влади нечесним методом.
   
Re: Демократия по казахстански !

Для Казахстану то природне ,там друге неможливо --нема виходу на демократичну страну з жодного боку.


До речі помітили паралельність процессів в Турціі і Мордорі?
Хуйло вичіщае весь европейский шар яким обмазав Петро 1 Московію ,навіть чурок до арміі в керівницьтво повернув,чого не було відколи німці почали будувати РІ і Україну до Мордору приеднали
А Ердоган чистить спадок Ататюрка.

Їде волна з востока а не демократизація на захід
   
Re: Демократия по казахстански !

У когось є сумніви, що при 2-му строку Яника у нас було би інакше?
Майдан вирвав нас з орбіти кацапії.
А зе-улюдки штовхнули нас назад в це совкове лайно  :X
   
Re: Демократия по казахстански !

В мене є. Не те що сумніви, а стопроцентна впевненість що і при януковичах ми би йшли в ЄС.
Але не так по дебільному як з бандою підр, яких ніхто ніколи б на більш менш чесних виборах не вибрав. Тому вони скористалися моментом і дірвалися до влади нечесним методом.
Да да вон Беларусь ,Венесуела і Казахстан крокують  до демократіі під керівницьтвом Мордору.
Перше шо робить Мордор -- це профанація виборів і безсміне замазане керівницьтво.

Що тре мати в голові щоб думати що Янука можно було би перевибрати як Петра?
   
Re: Демократия по казахстански !
RSP

Да да вон Беларусь ,Венесуела і Казахстан їйдуть  до демократіі під керівницьтвом Мордору.
Перше шо робить Мордор -- це профанація виборів і безсміне замазане керівницьтво.

Що тре мати в голові щоб думати що Янука можно було би перевибрати як Петра?
Яник на відміну від Пєдри за табурєтку не чіплявся руками і ногами. Диктаторські закони Яника дитячий лєпєт в порівнянні з законами підр. І, яникам як і усім українським президентам вигідніша співпраця з єс а не росією, вони це прекрасно розуміли. Зробити хотіли по людськи, щоб не було як при підрах дорала по 28 і комуналок вище ніж зарплата. І всього то.
Але тупі були, що так то так. І сука шоколадна з компанією  їх легко переграла, проімітувавши європейського дєятєля.
Але все стало на місце через 5 років. Народ оцінив цю шоколадну свиноту.
   
Re: Демократия по казахстански !

Яник на відміну від Пєдри за табурєтку не чіплявся руками і ногами. Диктаторські закони Яника дитячий лєпєт в порівнянні з законами підр. І, яникам як і усім українським президентам вигідніша співпраця з єс а не росією, вони це прекрасно розуміли. Зробити хотіли по людськи, щоб не було як при підрах дорала по 28 і комуналок вище ніж зарплата. І всього то.
Але тупі були, що так то так. І сука шоколадна з компанією  їх легко переграла, проімітувавши європейського дєятєля.
Але все стало на місце через 5 років. Народ оцінив цю шоколадну свиноту.
Я не хочу це комментувати
Шкодуете по Янику їдьте в Беларусь або Казахстан -- там зараз ліпше як би було при Януке у казахів нафта е у Батьки шара з газом і нафтою.
Живіть там і не мучайте свою мудру натуру . Бо в Україне вам не буде добре ніколи,ваші мріі марні

Останнє редагування: 10 травня 2019 10:08:16 від bassarabia
   
Re: Демократия по казахстански !

Яник на відміну від Пєдри за табурєтку не чіплявся руками і ногами. Диктаторські закони Яника дитячий лєпєт в порівнянні з законами підр. І, яникам як і усім українським президентам вигідніша співпраця з єс а не росією, вони це прекрасно розуміли. Зробити хотіли по людськи, щоб не було як при підрах дорала по 28 і комуналок вище ніж зарплата. І всього то.
:weep:  :eyes:
   
Re: Демократия по казахстански !

Яник на відміну від Пєдри за табурєтку не чіплявся руками і ногами.

 :facepalm:

Зробити хотіли по людськи, щоб не було як при підрах дорала по 28 і комуналок вище ніж зарплата. І всього то.

За рахунок кредитів, які вже перестали давати на Заході, потім за рахунок ЗВР, а, коли ті закінчилися, заклав кацапам Крим під 15 ярдів, в результаті, по факту, кацапи забрали його за 3.
Все, що йому було треба від ЄС - 150 ярідв баксів. Всього то.
   
Re: Демократия по казахстански !
RSP

Я не хочу це комментувати
Шкодуете по Янику їдьте в Беларусь або Казахстан -- там зараз ліпше як би було при Януке у казахів нафта е у Батьки шара з газом і нафтою.
Живіть там і не мучайте свою мудру натуру . Бо в Україне вам не буде добре ніколи,ваші мріі марні

Я не хочу нікуди їхати. Я хочу жити в Україні, нормальній Україні з нормальною владою. По справжньому демократичною як в країнах Заходу.
Тому пєтя і його банда нехай їдуть в Ліпєцк.
   
Re: Демократия по казахстански !

Я не хочу нікуди їхати. Я хочу жити в Україні, нормальній Україні з нормальною владою.

Та чо, в кацапії тобі житиметься кльово. І ментально і економічно. І тарифи там низькі, і язик і дєнь пабєди. Всьо як ти хотів. Навіть Яник є.
   
Re: Демократия по казахстански !

зе-ублюдки і через 10 років без Пороха верещатимуть, що це пєтя їм заважає жити  :facepalm1:
   
Re: Демократия по казахстански !

Зробити хотіли по людськи

В реальному житті , оте "по людськи" виглядало -

- Прибігає майстер дільниці і тицяє мені декідька папірців із словами - "давай бігом підписуй" .
Роздивляюсь - бланк заяви на звільнення , бланк заяви на прицевлаштування у в іншу фірму і декілька папірців - особистий трудовий договір із тією хфірмою .
Нахабно відгавкався і забрав додому читати .
Уважно почитав договір і жахнувся , бо умови кріпацтва пропонують .
Наступного дня повернув ті папірці , за два тижні просто звільнився .

За три роки оту хвігню , у тілівізірі , назвали податковими майданчиками .
Скільки би держава втратила не мені вираховувати .
А от добровільно шию пхати у кріпацьке ярмо не хочу .
   
Re: Демократия по казахстански !

Та чо, в кацапії тобі житиметься кльово. І ментально і економічно. І тарифи там низькі, і язик і дєнь пабєди. Всьо як ти хотів. Навіть Яник є. :laugh:
..і хороший демократичний президент.
   
Re: Демократия по казахстански !

Не Янукович, який знищив економіку і спровокував Майдан, влаштував масове вбивство людей в центрі столиці, не хуйло-хуйло, яке прийшло до нас з війною, а Порох їм винен, який все це припинив і демократично передав владу.
   
Re: Демократия по казахстански !

В реальному житті , оте "по людськи" виглядало -

Початок листопада 13-го року . Забувсь одразу написати .
   
Re: Демократия по казахстански !
RSP

..і хороший демократичний президент.
Я думаю порохососам там буде краще. Сонцєлікій вождь який думає за них... І так далі ...
Мені таке не подобається. Не буду вам дорогу переходити, вас там чекають, не все рівно вам кому лизати.
Я звик до спокійної адекватної влади, врівноважених рішень, відсутності лизунів і гардящіхся абщєствєнним строєм. Яких при Пєті розвелися стада тучні, як на Росії бобрів.
   
Re: Демократия по казахстански !

Та чо, в кацапії тобі житиметься кльово. І ментально і економічно. І тарифи там низькі, і язик і дєнь пабєди. Всьо як ти хотів. Навіть Яник є.
:lol:
   
Re: Демократия по казахстански !

Я думаю порохососам там буде краще. Сонцєлікій вождь який думає за них... І так далі ...
Мені таке не подобається. Не буду вам дорогу переходити, вас там чекають, не все рівно вам кому лизати.
Я звик до спокійної адекватної влади, врівноважених рішень, відсутності лизунів і гардящіхся абщєствєнним строєм. Яких при Пєті розвелися стада тучні, як на Росії бобрів.
А як в вашу логичну цепочку з добрим Януком ,укладается те що в 2013 році при Януку у всіх країн ЕС і СНД був економічний ріст ВВП (в РМ на 8%)
А у України падіня ? поясніть.

Чі у вас все фрагментарно?
   
Re: Демократия по казахстански !

Забаньте дурнуватого рсп, будь-ласка. У нас вже і так один придуркуватий про "гражданскайу вайну" верещить. Вже і ця паскуда ростовська свята. Чим далі - тим краще.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія