Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яка, кажете, у нас середня зарплата? 10 чи 11 тисяч?

Медики- це наш середній клас.  Майже всі на субсидіях.
   
Re: Яка, кажете, у нас середня зарплата? 10 чи 11 тисяч?

Так їм (лікарям і хірургам) ще й зарплату дають?

Крім того, що за 10-15 хвилинний прийом з хворого кілька сот гривень беруть, а за операцію кілька тисяч доларів.
   
Так їм (лікарям і хірургам) ще й зарплату дають?

Крім того, що за 10-15 хвилинний прийом з хворого кілька сот гривень беруть, а за операцію кілька тисяч доларів.

Брехня повна. Як вам не соромно.
   
Ни кого не смущает зарплаты меньше минималки? При полном рабочем дне. Сильно похоже на враньё в первом посте. ТС ушла в игнор.
   
Бюджет медицини сумарний 150 млрд грн
Половина іде на утримання лікарень
Пігулки
Медичну техніку
Бензин для швидких
Автомобілі
І т.д.
Залишається 75 млрд умовно на зарплати
В Україні 500 тис медичних робітників
Значить на зарплати може піти  150 тис на рік
Або 12 тис в місяць
Ращом з ЄСВ
Тобто 10 тис брутто
Або 8000 нетто зп в медичного працівника


Щоб підняти її в 2 ради треба додатково 75 млрд грн

   
Re: Яка, кажете, у нас середня зарплата? 10 чи 11 тисяч?

Брехня повна. Як вам не соромно.

Я кажу з власного досвіду.
Кілька місяців тому мені робили операцію в інституті раку в Києві.
Обійшлось це задоволення близько 100 000 гривень.
Сусіди по палаті теж називали таку суму.
І сестра моя кілька операцій за останні роки мала. Теж такого порядку суми.

А на чому грунтується Ваше твердження?
   
Я кажу з власного досвіду.
Кілька місяців тому мені робили операцію в інституті раку в Києві.
Обійшлось це задоволення близько 100 000 гривень.
Сусіди по палаті теж називали таку суму.
І сестра моя кілька операцій за останні роки мала. Теж такого порядку суми.

А на чому грунтується Ваше твердження?
там без 200 грн на тебе медсестра навіть не подивиться
   
Re: Яка, кажете, у нас середня зарплата? 10 чи 11 тисяч?

Щоб підняти її в 2 ради треба додатково 75 млрд грн
Або знизити прямі податки які з'їдають 1/3 зарплати і відмовитись державі від непотрібних функцій, активів, бюрократії. Скоротити чинуш, які обсідають 400 кабінетів при кожній конторі. і тих самих вчитильок, які учать пусті класи. Але ж наші ліваки в податковому комітеті кістьми ляжуть. А соросятам в мінфіні і так заєпісь бо овгз ніяк не оподатковується, ще й дід смолій курсом помогає заробляти.

Останнє редагування: 27 січня 2020 09:03:05 від DeL1T
   
В перший раз вони вибрали Януковича, тепер Зеленського

Показати зображення...
це ви дрищі вибрали януковича. Чи може ти гнидо голосував за тімошенко?
   
Год назад за такую тему ТС бы разорвали..

доктора кривожопи, пусть питона учат, бизнес открывают, развелось этих докторов .
А сейчас тихо...да да..такие дела...
   
Я не понял; зеплесень критикует досягнення Бубочки?
   
Год назад за такую тему ТС бы разорвали..

доктора кривожопи, пусть питона учат, бизнес открывают, развелось этих докторов .
А сейчас тихо...да да..такие дела...

та ладно, завжди писали  --- норм. оплачується робота медиків , хто хоче заробляти - заробляє
в пристойному закладі лише консультація 650грн.

   
А чи не Зеленський на стадіони апелював до статку Порошенка, порівнюючи його з низькими зарплатами? Дійсно, за рік багато змінилось...
   
Цитувати
Як так вийшло, що Україна найбідніша країна при найбагатшому президенті за всю історію
Але зараз не квітень 2019 року...
   
Цитувати
Чи не хотіли б ви взяти участь в експерименті й спробувати прожити на півтори тисячі гривень пенсії хоча б місяць?
Сук )
   
То коли нова (чи вже й не нова) зєлєна влада підвищить нарешті ЗП лікарям?.. :shuffle:
Вони ж не крадуть, то чому нема грошей не підвищення?
   
То коли нова (чи вже й не нова) зєлєна влада підвищить нарешті ЗП лікарям?.. :shuffle:
Вони ж не крадуть, то чому нема грошей не підвищення?
підвищити дуже просто. Скоротити в 2 раза і підняти зп в 2 рази. Але це все одно буде мало.

Тай ліваки уже почали гойдати тему какже бабушка с давлением да без скорой...ну тоді така медицина і буде. Яка може лише поміряти температуру чи тиск, а все інше в приватних клініках.

Останнє редагування: 27 січня 2020 10:11:08 від DeL1T
   
та ладно, завжди писали  --- норм. оплачується робота медиків , хто хоче заробляти - заробляє
в пристойному закладі лише консультація 650грн.

Да ладно..
Я в провинции, рай больница. Всех в лицо знаю и весь расклад..
Писал не раз и был за это обруган ботами сраными.
По поводу клиник платных и качества - очень спорный вопрос.  Хирург в Киеве конечно думаю уровень...
А терапевт он и в США терапевт..
   
Показати зображення...
Всім наср*ти! Принизливе підвищення зарплати медикам
10:26, 17.01.2020

Хіба це не рабство, запитаю я у вас ...

По-моєму, від хірургів користі більше, ніж від половини нашого Кабміну, якщо не від усього.

Лікарі-хірурги вищої категорії отримували до підвищення 4600 гривень, а після підвищення тарифна ставка склала майже 5100, лікарі інших спеціальностей вищої категорії будуть отримувати 4772 грн в порівнянні з 4361 грн ставки в минулому році. Про це повідомляє портал Антикор.

Медсестер "принизили" на 242 гривні, а рентген-лаборантів – на 300. Від зарплат, які отримали міністри в грудні минулого року, стає погано...

https://www. obozrevatel .com/ukr/health/medical/vsim-nasrti-prinizlive-pidvischennya-zarplati-medikam.htm
бачили очі, що ...обирали! :)
   
Год назад мне кисту на верхнем зубе в моей рай поликлинике за 300 гр.
Киев (обзванивал) от 5 тысяч.
Правда на всю поликлинику вместо 7 медсестер, три пенсионерки, а в Киеве наверное девчат молодые и красивые..
   
Вірю , що низька зарплатня , але ж і родичі форих дякують і як доводилось бачити , та і самому "дякувати" , тооо , кхм , не голодуватиме племінник , точняк не голодуватиме , якшо руки від плечів .
від плечів, ще й підробляє відеозйомкою на різних урочистостях, і город має у селі
Але сестра (це його мама) сказала цікаву річ : то у вас люди багатші, то може якось віддячують лікарям, хоча би за операції..А у нас люди бідні..Це Західна Україна, Волинь..
   
подивіться на взуття лікарів та на їхні автівки. це те, що видно.
звісно, що зекономили на зарплатні..
в мене є знайома в сфері лікарні. також бідується на малу зарплатню.
при цьому мінімум 4 рази на рік відпочивє за кордоном.
У нього є авто, Шкода, не нова
За кордон не їздить, хіба що у Польщі пару разів був, але то у них поруч зовсім
   
звичайно
бо то самi що не є шкiдливi злочинцi
бо все нове - то добре забуте старе
Показати зображення...

Так, і до чого воно призвело, усі ми свідки.
   
Ни кого не смущает зарплаты меньше минималки? При полном рабочем дне. Сильно похоже на враньё в первом посте. ТС ушла в игнор.
Господи...І як же мені тепер жити?..Якесь невідомо що, бачу таке барахло вперше тут на форумі, оголошує про свій ігнор  :facepalm:

Стаття з Обозревателя!!!
   
Педрючня звично і цілком прогнозовано загадила гілку своїми іспражнєніями
   

Стаття з Обозревателя!!!
Це з того, де власником є Бродський?
   
прихильники певної політсили йибанулися і почали на зе батон кришити  :facepalm1:

як же ж так???

дайте ж йому ще трошки попрацювати, подолати важкий спадок клятого порохнявого свина, і все стане чудово - приде весна, всіх шокосвинів будуть саджати, епоха бідності скінчиться остаточно, зарплати піднімуться до 4 кілобаксів, війна остаточно скінчиться, тарихви впадуть у прірву і ніколи вже з неї не вилазитимуть .....

 B-)
   
Ни кого не смущает зарплаты меньше минималки? При полном рабочем дне. Сильно похоже на враньё в первом посте. ТС ушла в игнор.
нє, а що?
Я лікар, працюю в комунал.некомерц. лікарні(КНП). Все так і є. Рахують мінім.+категорія+стаж - налоги= отій йухні, що написана. Тому ще й працюю в приватній.
далі, багато залежить від головлікаря(генманагера). Наприкладі Херсону, є лікарня Водників(ім.Карабєлєша) та лікарня ім.Тропіних. Так ось, лікарі першої ланки отримують 7-9грн. в лікарні Водників, й 17-25 в лікарні Тропіних.

Останнє редагування: 27 січня 2020 11:31:47 від MC-5
   
підвищити дуже просто. Скоротити в 2 раза і підняти зп в 2 рази. Але це все одно буде мало.

Тай ліваки уже почали гойдати тему какже бабушка с давлением да без скорой...ну тоді така медицина і буде. Яка може лише поміряти температуру чи тиск, а все інше в приватних клініках.
Тобто, зєлєна влада нічим не відрізняється в цьому питанні від попередньої?
Тим більше. вони ж не крадуть, то повинно вже давно купа грошей зайвих з"явитися... :S
Як же так?...
   
Тобто, зєлєна влада нічим не відрізняється в цьому питанні від попередньої?
Тим більше. вони ж не крадуть, то повинно вже давно купа грошей зайвих з"явитися... :S
Як же так?...
просто аби сернути у гілці? інакше ВЖЕ не вмієте?
   
Це з того, де власником є Бродський?
блазнюєш потихеньку?
Там у стартпості картинка з окладами. Вона є неправдивою?
Будь ласка, надай правдиву.
   
Брехня повна. Як вам не соромно.

Абсолютна правда , тілько варіанти бувають , що не декілька тисяч доларів , а декілька тисяч гривень .

А сутність стосунків така , що - "Та ти шо , протаке ніззя вголос казати" .

Тому і друкую - нехай приватизують лікарні і годі дурить самих себе , що медицина безкоштовна .

Медицина лише дешевшою може виявитись - "блатним" та хто "волохату лапу має десь"
   
Тому і друкую - нехай приватизують лікарні і годі дурить самих себе , що медицина безкоштовна .
Закон - комунальні лікувальні заклади не можуть змінювати форму власності
   
від плечів, ще й підробляє відеозйомкою на різних урочистостях, і город має у селі
Але сестра (це його мама) сказала цікаву річ : то у вас люди багатші, то може якось віддячують лікарям, хоча би за операції..А у нас люди бідні..Це Західна Україна, Волинь..

Я за усіх людей не знаю , хто багатше , а хто бідніше , і на зойки прозубажіння не зважаю .

А суть стосунків "у медицині" мені відома з мого життя і власного досвіду - "нема грошів - нема роботи" тобто - операції та якихось інших суттєвих дій від лікарів до поцієнта .

А як та "подяка грошима" виглядає - чі купівлею 200-300- т метрів марлі , бинтів , шприців та торби ліків , що надають у переліку без ніяких печаток чі підписів на звичайномау папірцеві , чі просто грошима , чі ще якось інакше - взагалі довести неможливо , бо документування цих стосунків та дій не існує .
   
Закон - комунальні лікувальні заклади не можуть змінювати форму власності

І закон і конституцію -ВР приймає , не з неба падає .
   
Re: Яка, кажете, у нас середня зарплата? 10 чи 11 тисяч?

Я кажу з власного досвіду.
Кілька місяців тому мені робили операцію в інституті раку в Києві.
Обійшлось це задоволення близько 100 000 гривень.
Сусіди по палаті теж називали таку суму.
І сестра моя кілька операцій за останні роки мала. Теж такого порядку суми.

А на чому грунтується Ваше твердження?

Ваш опыт слишком ограничен, чтобы распространять его на всех врачей.
   
Ваш опыт слишком ограничен, чтобы распространять его на всех врачей.
досвід з трьох міст, трьох різних лікарень підійде?
   
Re: Яка, кажете, у нас середня зарплата? 10 чи 11 тисяч?

Якщо кожній бабці з давлєнієм по скорій виділити то взагалі зп 1000 грн буде. А лікарей на києвському вокзалі можно набирати)) реформи, чо. В лівацькому стилі)))
   
их кто-то заставляет работать за 6к гривен?
   
Re: Яка, кажете, у нас середня зарплата? 10 чи 11 тисяч?

А на справді дефолт уже настав. Розпорядження гончарука про ручне управління витратами і досі в силі. Якщо уряд поперек законам вирішує що оплачувати, що ні - це є дефолтом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія