Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Версія: Що повинна робити Україна, коли вже всім буде зрозуміло - ми точно будемо знищені

Ну... давайте поміркуємо:

В разі якщо:
1. Допомоги не буде. Зброї не буде. (це прямо зараз відбувається)
2. пунтку 1 достатньо.

Кацапи заявляють відкрито - наше знищення як держави і винищення населення. Знищення всіх українців (Це вони прямо заявляють майже кожного дня). Активних точно буде фізично вбито. Це мільйони.

То що робити - сьогодні, та завтра, коли ми опинимося на фактичному порозі?

Їбанути Південноукраїнську, Рівненську та Хмельницьку АЕС. Чи є така технічна можливість, одночасно вивести усі реактори одночасно на такий режим як свого часу у Чорнобилі?

Останній раз як довірливі забобонні українці повірили думці що якщо прийде кацап то нічого страшного не буде, історія повернулася так: менш ніж за десять років, кацапи змусили їх їсти своїх дітей, а потім вмерти від голоду.

Той хто пише що нічого не буде, той на підсвідомості вже взяв російський пашпорт та згодився з перетворенням в потєшного хохла. Такі люди сподіваються, що воно їх не коснеться, а взагалі - яка різниця. Стерпиться.

То є потенційні колаборанти, та таких потрібно брати на карандаш, щоб в разі чого встигнути грохнути їх першими, поки вони не привели смерш за руку до вашої хати.

Ну якщо є мізки, а з допомогою очікується жопа, то на переговори треба йти коли ще є снаряди і керована армія і погоджуватись на лбз заради збереження суверенітету.
Але якщо мізків немає а є слабоуміє і відвага, то треба воювати поки не закінчаться боєприпаси і солдати, а потім капітулювати.

А так і буде
Тому я і пишу, що хуйло може захотіти вже Одесу..Харків

Знищувати населення вони не будуть. Їм не вистачає холопів. Дивись на досвід Ічкерії:
1. Звичайним манюпасам роздадуть паспорта з куркою. Головне щоб мовчали.
2. Тим, хто був в ЗСУ, запропонують приєднатися до їх військових. Та відправлять у якісь єбеня. Хто не погодиться нададуть амністію, але будуть тримати на контролі
3. Тих, хто був у Азові і т.д. відправлять у фільтраційні табори. Офіцерів закриють.
4. Знищать або надовго посадять тих хто більш  менш відомий або бути чинити спротив
5. На більшість ключових посад будуть розставляти тих, хто пройшов перевірку у ОРДЛО та Криму

Ти в курсі який відсоток населення там був знищений в ході двох війн?
Здається хтось вирішив шукати варіанти як швидко перевзутись за найгіршого сценарія.
Список вже склав кого здаси щоб викупити своє життя?

Колись Alezka вірив що хряк то нормальний президент, так що я б його судженням не довіряв.

До чеченців у кацапів була ще більша ненавість. Але швидко почали їх любити.

Хто мовчки погодиться жити у окупації, тих чіпати не будуть

Але знищили десь 30% чоловічого населення.

Маріуполь вже забитий кавказцяии та бурятами різними.
Вони заміняють населення

Це дуже непопулярна та страшна теза. Але вона має рацію. Завжди треба оцінювати поточний стан та робити прогноз, що буде далі. Як на мене найкраща позиція для перемовин на наших умовах у нас була вересень 22-  травень 23.

Надіялись, що буде допомога збройна... а не те що зараз :(

Майже щодня тоді лунало "Ми будемо з україною поруч стільки скільки потрібно"...

Ти в курсі який відсоток населення там був знищений в ході двох війн?
Здається хтось вирішив шукати варіанти як швидко перевзутись за найгіршого сценарія.
Список вже склав кого здаси щоб викупити своє життя?

А я написав що планую залишитися у окупації? Або когось за це агітую.

Є історичні приклади. Будь яка імперія намагається асимілювати окуповані теріторію і їх населення. І знищує тих, хто чинить їм опір

Колись Alezka вірив що хряк то нормальний президент, так що я б його судженням не довіряв.

Я не пропоную тобі довіряти моїм припущенням. Це мої думки. І я вважаю що подальшої окупації України не буде.

А я написав що планую залишитися у окупації? Або когось за це агітую.

Є історичні приклади. Будь яка імперія намагається асимілювати окуповані теріторію і їх населення. І знищує тих, хто чинить їм опір

Задача не лише знищити тих хто чинить опір, але і також залякати всих хто потенційно може це вирішити робити.

Я не пропоную тобі довіряти моїм припущенням. Це мої думки. І я вважаю що подальшої окупації України не буде.

Можеш більш широко про це? Чому ти так вважаєш?

Я теж вважаю що далі Дніпра вони самі не посунуться. Максимум на що претендуватимуть - це на решту узбережжя. Але ж тут обговорюється гіпотетичний сценарій повної окупації

Коли вони кажуть один народ, то це означає що ніяких українців більше не буде. 

Коли вони кажуть один народ, то це означає що ніяких українців більше не буде. 

Вони це давно кажуть - ніякої України і українців не існує.... майже щодня про це

Нахріна тебе кому знищувати?

just for fun, нажаль

Можеш більш широко про це? Чому ти так вважаєш?

Тому що повна окупація України не потрібна не рашистам ні Заходу. Причин багато.

Ще з вересня 2022 багато хто писав що США не потрібна перемога України. І також не потрібна наша поразка . Я в це довго не хотів вірити, але факти говорять про це

Тому що повна окупація України не потрібна не рашистам ні Заходу. Причин багато.

Ще з вересня 2022 багато хто писав що США не потрібна перемога України. І також не потрібна наша поразка . Я в це довго не хотів вірити, але факти говорять про це

В яких рамках їм не потрібна наша поразка? - в цьому все питання?
Бо для мого розуму це все незрозуміло. Як можна цьому запобігти, не надаючи військової допомоги. :(

Ні, вважаю, кацапам ніяк не перемогти, але просунутися ще вони можуть. Але захопти Україну- це для них неможливо. Нам ще буде важко і тре нормальні профі, а не клоВани, але все ж таки ми усі вже знаємо- в разі розгрому нас чекає смерть на кшталт Бучі, або сибір і там смерть. Вже проходили. Тому всі будуть триматися бо нема ніякої альтернативи.

Вони це давно кажуть - ніякої України і українців не існує.... майже щодня про це

дело ж не в том, кто что говорит.
а в реальных раскладах.
а они таковы, что Микола Дмитрович и Наталля Петривна тихонько увели у хуйло всех русских детей еще лет 20 тому.
вот серьезно.
одно дело, если б было так как живописуют кацы.
мож где так и было в истории, я хз.
а здесь такое дело, что и дети под 40 все украинцы.
а уж их дети ваще скока себя помнят, идёт война.
поезд ушёл.

яких рамках їм не потрібна наша поразка? - в цьому все питання?
Навіщо їм Україна з проросійським населенням?
Щоб на якихось наступних виборах це населення обрало якогось умовного януковича чи бойка і Україна повернула в бік Росії?
Якщо більшості населення какая разніца, то це дуже можливий варіант.

Русскомірна Україна заходу не потрібна.
Тож тезу про територіальну цілісність вони будуть теоретично підтримувати, а на практиці зацікавлені в тому, щоб Україна стала менш русскомірною.

Є два варіанти стати менш русскомірними.
1. Дерусифікації і українізація України.
2. Втрата територій з русскомірним населенням.

Оскільки українська влада (та й населення) не хочуть йти по варіанту 1. То доведеться по варіанту 2.

Я от дивуюсь з вас. Кацапи щоб взяти Авдіївку положили 40 тисяч.

Довоєнне населення Авдіївки становило 30 тисяч осіб. Як вони мають взяти всю Україну ? Ким ?

Довоєнне населення Авдіївки становило 30 тисяч осіб. Як вони мають взяти всю Україну ? Ким ?
Лінійні екстраполяції на війні не працюють.

https://t.me/ssternenko/25487
це просто прекрасно, тепер всі агенти Кремля знатимуть де вони і коли можуть заїхати
З таким перевезенням техніки її можуть почати накривати

Якщо не давати зброю і блокувати кордон як поляки ?

Вот під роботино 50.000 зібрали хуйлята, що буде коли там закінчаться снаряди

с самого початку рашисти планували захопити Україну в стислий термін. Для остаточного вирішення українського питання у вересні 2021 року було ухвалено стандарт ГОСТ для швидкої організації масового поховання людей та тварин, які загинули внаслідок військових конфліктів чи надзвичайних ситуацій у мирний час. Відповідний документ набув чинності з 1 лютого 2022 року. У загальних могилах планувалося зберігати до 10к трупів. Такі промислові масштаби можливі при спланованому геноциді, або при ядерних ударах.
https://www.svoboda.org/a/v-rossii-s-1-fevralya-vvoditsya-standart-srochnogo-zahoroneniya-trupov/31618239.html

Дайте вгадаю, підривати АЕС. Вгадав? Щось тобі ті АЕС спокою не дають.  :laugh:

Так. Тут є два адепти ядерного апокаліпсису на форумі. Один по АЕС постійно штовхає теми інший по саморобній ядерній зброї.

Так. Тут є два адепти ядерного апокаліпсису на форумі. Один по АЕС постійно штовхає теми інший по саморобній ядерній зброї.

А є але ти Бучі  :facepalm1:

Давай тебе послухаємо, твої пропозиції.

Давай твої пропозиції послухаємо. Ти-ж оно Олексія Гончаренко за ЯЗ обісрав в сусідній гілці.
Але Гончаренко відома людина, а от хто ти таке?
То давай, розкажи хто ти такий

Якщо кацапи зможуть знищити країну, а  всі 15 атомних реакторів залишаться цілими, а Європа та решта світу будуть спокійно на це дивитись, допиваючи свою каву з круасаном- це означає що українці заслуговують такої долі. Бо якщо б чогось були варті- вся Європа та європейська частина кацапстану стали б радіаційною пустелею не придатною до життя та сільськогосподарськ ої діяльності. Бо українцям всеодно вмирати.

Якщо кацапи зможуть знищити країну, а  всі 15 атомних реакторів залишаться цілими, а Європа та решта світу будуть спокійно на це дивитись, допиваючи свою каву з круасаном- це означає що українці заслуговують такої долі. Бо якщо б чогось були варті- вся Європа та європейська частина кацапстану стали б радіаційною пустелею не придатною до життя та сільськогосподарськ ої діяльності. Бо українцям всеодно вмирати.

Кацапи це тимчасово, а знищити Україну для наступних поколінь українців це справжній злочин

Кацапи це тимчасово, а знищити Україну для наступних поколінь українців це справжній злочин

Коли таке було, щоб кацапи були тимчасово?
Коли кацапи комусь повернули окуповане?

А тим часом кацапи майже щодня в телевізорі по федеральним каналам заявляють, що потрібно вбити всіх українців

під Запоріжжям вже стоять. Вони хочуть Київ

Ну... давайте поміркуємо:

В разі якщо:
1. Допомоги не буде. Зброї не буде. (це прямо зараз відбувається)
2. пунтку 1 достатньо.

Кацапи заявляють відкрито - наше знищення як держави і винищення населення. Знищення всіх українців (Це вони прямо заявляють майже кожного дня). Активних точно буде фізично вбито. Це мільйони.

То що робити - сьогодні, та завтра, коли ми опинимося на фактичному порозі?
взяти іста і відправити на фронт. хоч "шерсті клок" буде як користь з такого довбограя-страдальця-зрадойоба та депресивного неврестеніка.

Коли таке було, щоб кацапи були тимчасово?
Коли кацапи комусь повернули окуповане?

Розпад совка, підходить?

Розпад совка, підходить?

А перед тим розпад кацапської імперії (тюрми народів).

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія