Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Давайте нам гроші для біженців у бюджет, а то вже красти нічого.

Та так. Можна розраховувати.  :D
Пробую зрозуміти причину твоїх веселощів.
А краще хай виздихають на копійки в Україні? Зеленим від цього якось полегшає?

Пробую зрозуміти причину твоїх веселощів.
А краще хай виздихають на копійки в Україні? Зеленим від цього якось полегшає?

Немвє в мене ніяких веселощів. То смайлик глузування з твоєї дурості.

А в Україні ніхто не виздихує за копійки, якось даємо собі раду.

Ще один кацапський наратив, що проштовхується втемну дебілами-презервативами - "В Україні розруха і всі виздихують за копійки". А ВИННА В ТОМУ ЗЕЛЕНА ВЛАДА!!!

Перегреіч, а ти теж можеш від зарплати чи пенсіі відмовитись і направити гроші укр.уряду, бо то в більшості західна допомога.
Слабо?

Немвє в мене ніяких веселощів. То смайлик глузування з твоєї дурості.

А в Україні ніхто не виздихує за копійки, якось даємо собі раду.

Ще один кацапський наратив, що проштовхується втемну дебілами-презервативами - "В Україні розруха і всі виздихують за копійки".
От і чудово, нарешті ми досягли консенсусу. В Україні все добре, зелена влада шалено ефективна, все йде доладу.
Не буду заважати. Тітці грошей пошлю, як на хліб вистачає, то цукерок купить. А зеленому - дулю з маком.
Бувайте.

Та так. Можна розраховувати.  :D

Все получают. И в Ирландии, и в Германии.

От і чудово, нарешті ми досягли консенсусу. В Україні все добре, зелена влада шалено ефективна, все йде доладу.
Не буду заважати. Тітці грошей пошлю, як на хліб вистачає, то цукерок купить. А зеленому - дулю з маком.
Бувайте.

Па. Кидай курити і займись спортом, в Німеччині то модно  :D

Теж піду. Шкода часу на той ФУП і особливо на тутешніх кацапських презервативів, насправді.

Тепер зрозумілий хитрий план. Давайте нам кошти, ми їх дамо громадянам. Тоді біженці будуть вимушені повернутися

Тепер зрозумілий хитрий план. Давайте нам кошти, ми їх дамо громадянам. Тоді біженці будуть вимушені повернутися
Да ніхто нічого не дасть. Якого біса Німетчина буде периписувати своє законодавство бо Зермакам жерти нічого?

Президент Володимир Зеленський хотів би, щоб гроші, які різні країни надають як соцдопомогу українським біженцям, надавалися Україні, і щоб вже сама Україна їх розподіляла між цими людьми − на думку президента, таким чином ці гроші підтримували б українську економіку.

Джерело: інтерв’ю Зеленського німецькому телеканалу ARD

Пряма мова Зеленського: "Якщо уряд хоче допомагати українцям, то є такий момент − наприклад, якась людина виїхала і перебуває закордоном і отримує підтримку від Німеччини. І ми дякуємо за те, що ви підтримуєте наших громадян. Але буває так, що ця людина отримує підтримку і від вас, і від нас. Ну, так буває. Я зараз не про наших українців у Німеччині. Я вам узагальнюю це. І тому я завжди говорив, що для нас набагато краще, якби Німеччинна підтримувала українців, даючи гроші в бюджет України, а потім Україна вже б перерозподіляла ці гроші в залежності, де знаходиться ця людина".

Деталі: Він пояснив, що нині частина грошей України лишилась у Європі, бо коли люди тікали з дому від війни, вони вивозили гроші. А потім Європа почала підтримувати Україну у Європі і всі гроші, які йшли на підтримку українців, залишались закордоном і в економіці тієї чи іншої держави.

"І в кінці-кінців гроші наші виїхали, а європейські гроші лишались там, де залишились громадяни України. Поза територією України. Немає в мене ніяких питань (до цього − ред.). Просто хотів би, щоб ми звернули на це увагу. Коли вест світ каже про фінансову підтримку українців, то я хотів би звернути увагу, де залишається більшість цих грошей", − пояснив Зеленський.

Деталі: Водночас він наголосив, що рішення, чи підтримувати українців, − це особисте рішення німців і Німеччини.

Він також закликав не узагальнювати питання українських біженців, зокрема, чоловіків, бо, за його словами, "тут дуже багато різних деталей: є люди, які виїхали з різних причин і мали законодавчі причини і можливості поїхати, є люди немобілізаційного віку, є ті, хто виїхали раніше, є студенти".

Президент також додав, що дуже вдячний тим українцям, які повертаються додому, працюють, платять податки і таким чином піднімають економіку і допомагають ЗСУ. 

Він додав, що "не може (канцлер Німеччини − ред.) Олаф Шольц когось брати і повертати (в Україну − ред.) чи виштовхувати" з Німеччини. 

"Навіть по відношенню до порушників ми повинні діяти згідно з законом", − підсумував Зеленський.

Це що, заклик, щоб і всі інші свої гроші повивозили до ЄС?

Ото казали тобі виходь заміж за синьйора, нефіг перебирать :lol:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія