Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На конкурсі "Міс Японія 2024" перемогла етнічна українка

Это конкурс именно японок. Просто поймите, что в мире уже не "меряют черепа", в отличие от некоторых в Украине.
Коли тобі міряли череп?)

Это конкурс именно японок. Просто поймите, что в мире уже не "меряют черепа", в отличие от некоторых в Украине.
Тому мені зараз дуже цікаво спостерігати за цією "японкою" і реакцією і японців, і всього світу

Пригадалася манонтиха з опосумами з Льодовикового періоду.

Взагалі це якась нісенітниця виходить, коли в конкурсі на міс країни виграє дівчина, яка не має а ні трошки  місцеаої крові. Я розумію, якщо б її батько був японцем хоч би. А так це конкурс японських смаків на жіночу красу.
А може її мама і завагітніла від японця ще в Україні, а потім перевезла дитину в 5-ти річному віці в Японію? Бо трохи щось таке японське в обличчі  цієї дівчини є  8-)

А може мама цієї венесуелки теж завагітніла від американця, а потім привезла дитину  :facepalm:

Люди, ви їбонулись  :weep:

Їм президент не потрібен, часом?
Мальччік 46 рочків. Янєлох, янєтряпка... :beach:
Знущаетесь?
Там таке не можливе.

Знущаетесь?
Там таке не можливе.
Хірохіто на престолі  був значно молодше  :-)o

Чому? Українські черепи найкращі  :)

Тут в другой теме наш любимый и неподражаемый дядя Толик строит теории об основах устройства наций. Если использовать его терминологию, то японцы - это нация, созданная на основе культуры. А, например, Южная Корея - это этнокультурная нация. Там важно и культурное погружение, и этнические корни. А в Японии этническое происхождение не так важно даже для самурайских ігрищ. Точнее, самурайские игрища вас больше сделают японцем, нежели бабушка с дедушкой. Этим Япония и комфортна для жизни чужинцев.

Я трохи пожив в Японії, в них фікс на красі європейських облич. Хтось тут згадав мангу, очі у дівчат там дійсно не японські ;) Новина здивувала, але не дуже. Знаю українців по народженню, що виросли в Японії, вони значно більш японці ніж українці. Радий за цю дівку (tu)

Я трохи пожив в Японії, в них фікс на красі європейських облич. Хтось тут згадав мангу, очі у дівчат там дійсно не японські ;) Новина здивувала, але не дуже. Знаю українців по народженню, що виросли в Японії, вони значно більш японці ніж українці. Радий за цю дівку (tu)

Так, давайте порадіємо за цю дитину.
Вона досягла того, чого хотіла, визнання зі сторони японського суспільства, її признали за свою. Молодець дівчинко, респект. Вперта українська натура дається взнаки.

А яке прізвище у неї було до 5 років?

«Міс Японія-2024» українського походження відмовилася від титулу.

Перемога Кароліни Шиїно викликала суперечки в країні через її іноземне коріння, проте вона відмовилася від цього титулу після публікації у журналі Shukan Bunshun. Там йшлося про її роман із одруженим лікарем-інфлюенсером.

Спочатку модель сказала, що розірвала стосунки, як тільки дізналася, що чоловік одружений. А потім зізналася:

«Мені щиро шкода за ті величезні проблеми, які я завдала і за зраду тих, хто мене підтримував».

NV

+
Цій дівчині було 5 р коли її вивезли до Японії. Вона там виросла,  ментально і культурно вона - японка. От скільки раз її привозили в Україну до діда та баби? Через пів світу за шалені кошти. Я думаю то декілька разів за все її життя.
Обрали й обрали. Добре що не москалька:)
Японцям я дякую за допомогу!

Re: На конкурсі "Міс Японія 2024" перемогла етнічна українка

дівчина перемогла, тому шо спрацював такий феномен, коли іншість виглядає дуже привабливою для місцевих. особливо в традиційно закритих суспільствах "інші" жінки цінувалися, тому що додавали нових генів до потомства, що в еволюційному плані сприяє розвитку популяції, а не її виродженню.
досить очікуваний ефект, вона там дійсно неперевершена красуня для японців.

+
Цій дівчині було 5 р коли її вивезли до Японії. Вона там виросла,  ментально і культурно вона - японка. От скільки раз її привозили в Україну до діда та баби? Через пів світу за шалені кошти. Я думаю то декілька разів за все її життя.
Обрали й обрали. Добре що не москалька:)
Японцям я дякую за допомогу!

та вже все ж. знялась. зацькували

ну якщо спіймали на аморалці, то це вже інша справа.

та, там дружина того її чоловіка скандал підняла

та, там дружина того її чоловіка скандал підняла

ну то її чоловік і її право так поступити. чоловіча зрада, мабуть і в японії теж, може бути поводом для розлучення.

ну якщо спіймали на аморалці, то це вже інша справа.
це лише привід
у всіх модельок та місюх є папіки
але прямо заявити що гайдзінка фейсом не вийшла не можна
 тож приколупалися до цього

це лише привід
у всіх модельок та місюх є папіки
але прямо заявити що гайдзінка фейсом не вийшла не можна
 тож приколупалися до цього

Так ще пишуть,  що той одружений лікар,  з яким у неї був роман,  був членом журі,  що могло вплинути і на результати голосуванея журі.
Саме тому вона і відкликала свою кандидатуру...

До речі,  постфактум лікар заявив, що увів в оману конкурсантку і не сказав їй, що є одруженим..
Але вже нічого не змінити:  мало то що він з нею роман  крутив,  до того ж був зацікааленою у її перемозі персоною...
В Японії таке  це вже занадто..    :gigi:

Останнє редагування: 6 лютого 2024 15:57:53 від ценительница алей

Так ще пишуть,  що той одружений лікар,  з яким у неї був роман,  був членом журі,  що могло вплинути і на результати голосуванея журі.
Саме тому вона і відкликала свою кандидатуру...

ну тоді ой. нічого, вона там красуня і знайде собі когось іншого для просування. або то буде страсть і любов з цим лікарем на все життя, хтозна.

Как победила, то она - японка.
А как припозорилась - сразу вспомнят, что украинка...

Не? Японцы они такие. У меня есть знакомые там украинцы, у которых дети там живут с детства, и не могут произносить шипящие звуки.

Зашквар

ви справді думаєте що решта конкурсанток целкі-дєвствєнніци

Хлебалом не дуже, може розумна. Взагалі в повному не розумінні, табуни красивих і дуже красивих дівчат ходять, а обирають і розкручують щось ні рибо ні м'ясо. Можливо вона і її мамаша дуже енергійна і йшли до мети, тільки тре було трахнутись з нежонатим . Зараз такий час, енергійні посередності домінують всі сфери життя у гомо, куди не плюнь вони біля корита з великою ложкою, дуже великий преміум для енергійних осіб без особливих здібностей чи особистих чеснот, як результат лютий писець зі всіх сторін.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія