Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещенко: Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців

з чого ти вирішив, що це потрібно дружнім країнам ?

Лєщенко ж знайшов мотиви що біженці повинні жити гірше, чи ні?

Лєщенко ж знайшов мотиви що біженці повинні жити гірше, чи ні?
ну які виробництва ти пенесеш ? зробиш 10 заводів у німцях ? ну задієш ти тис 30-50-100 на них, але там уже 1,3 ляма біженців.

не вигадуй хні, лише 19% біженців у німцях маюбть роботу, 80% два роки вчать мову, так вони і підуть працювати строєм на завод  :facepalm1:

ну які виробництва ти пенесеш ? зробиш 10 заводів у німцях ? ну задієш ти тис 30-50-100 на них, але там уже 1,3 ляма біженців.

не вигадуй хні, лише 19% біженців у німцях маюбть роботу, 80% два роки вчать мову, так вони і підуть працювати строєм на завод  :facepalm1:

Отже можливість є а бажання немає.

Отже можливість є а бажання немає.
  у кого бажання у Лєщя ? чи у біженців ?

пам’ятаю тут був філософські роздуми Вії(без відносно до неї, такі думки у більшості шо там сидять)

Нашо вчити мову, бо вона потрібна тільки для роботи, а нашо іти працювати, якщо злетиш з соціалу. А розмір соціалу, такий самий, як отримуєш після роботи після сплати податків/комуналки.

круг замкнувся - краще ніхуя не робити і отримувати то саме, як би шось робив.

Ти думаєш німаки на стільки тупі і не прикриють це гівно ?

Ґвалт,кріпаки втікають,як пани харчуватися будуть

Я теж саме почув з цього баранячого бекання - ми нічого не вміємо, віддайте нам наших кріпаків - бо грошей не вистачає!  :D

Ти за них не звилюйся, вони там знайдуть де працювати, на відміну від України, з її редиска нововведеннями в Трудовий Кодекс

пам’ятаю тут був філософські роздуми Вії(без відносно до неї, такі думки у більшості шо там сидять)

Нашо вчити мову, бо вона потрібна тільки для роботи, а нашо іти працювати, якщо злетиш з соціалу. А розмір соціалу, такий самий, як отримуєш після роботи після сплати податків/комуналки.

Ось тільки що прийшла з курсів. Вчу мову.
Соціал дійсно дорівнює мінімальній зарплаті, тому краще вчитися,чим працювати.
Нащо це німцям, хтозна.
Але нащо я Лещу з вивченою німецькою - взагалі загадка.

Україна хоче, аби міграційні правила для біженців в ЄС заохочували повернення додому, — Politico.

Представники влади проводять переговори з посадовцями у Євросоюзі, аби у 2025 році якнайбільше переселенців приїхали в Україну і цим самим підтримали економіку країни.
Мова йде ~4 млн людей, які втекли від війни.

Times of Ukraine (https://t.me/+_yETx70-7kc4MTY6)

Ти за них не звилюйся, вони там знайдуть де працювати, на відміну від України, з її редиска нововведеннями в Трудовий Кодекс
я за них не хвилююсь, хай вони хвилюються за ЗСУ. бо якшо всі поїдуть, як ті хитросракі, то небуде чим платити військовим

Ось тільки що прийшла з курсів. Вчу мову.
Соціал дійсно дорівнює мінімальній зарплаті, тому краще вчитися,чим працювати.
Нащо це німцям, хтозна.
Але нащо я Лещу з вивченою німецькою - взагалі загадка.
німці дадуть часу на інтеграцію, потім будуть різати допомогу, якщо ти не найдеш роботи. а потім взагалі її зупинять

Щось одні фантазії.
Почнем з облікової ставки - а нащо манюпасу в Україну в мирний час їхати при такій ставці, уже не кажу про військовий
Далі що запровадив уряд для стимуляції дрібного бізнесу?
Як вирішено питання правосуддя.
Два роки війни це 600 разів можна прийняти будь-які закони.
Тепер далі отже в Німеччину є можливість перевезти виробництво, є підозра що у Польщу також тож забезпечити роботою там є така можливіть.
Крім того що виїхали люди які тут сиділи на соціалці перейшли туди на соціалку чому не повернуться саме вони, тобто погіршать економічну ситуацію.
Про недолугість навіть містечок для переселенців їх знов пхають в міста а не в сільську компактну місцевіть.
Загалом виглядає що Лєщенко якраз пропагує створення безвольної рабсили якою можна помикати як хочеш, що і викликає питання на кого він працює?

німці дадуть часу на інтеграцію, потім будуть різати допомогу, якщо ти не найдеш роботи. а потім взагалі її зупинять

Ось це вже рішення Німеччини, а може їм добре буде як просто діти інтегруються? Тож знов фантазії довбо*ба Лєщенка який по суті створив антинародний мотив влади, так як Зеленський досі не дистанціювався від цього.

Ось це вже рішення Німеччини, а може їм добре буде як просто діти інтегруються? Тож знов фантазії довбо*ба Лєщенка який по суті створив антинародний мотив влади, так як Зеленський досі не дистанціювався від цього.
дітей загалом виїхало 600 тис. з України. ЗАГАЛОМ. про шо ти пишеш ?

тобто 600 тис мамок, якшо 1 дитина, або 300 тис. мамок якшо 2і дитини.

максимально 1 лям настрашених за дітей.

а під 6-7 лямів, це все споживачі, та платники податків

Я правильно розумію, що на думку Лєща, мешканці Авдіївки, Куп'янська чи інших прифронтових мість, які зараз рівняють з землею - повинні здохнути під завалами вдома, або з голоду і від нелікованих хворіб на заході країни, але в жодному разі не рятуватися за кордоном?

Україна хоче, аби міграційні правила для біженців в ЄС заохочували повернення додому, — Politico.

Представники влади проводять переговори з посадовцями у Євросоюзі, аби у 2025 році якнайбільше переселенців приїхали в Україну і цим самим підтримали економіку країни.
Мова йде ~4 млн людей, які втекли від війни.

Times of Ukraine (https://t.me/+_yETx70-7kc4MTY6)

Старіючий німеччині привезли купу дітей, які через 5-10 -15 років почнуть годувати німецьких пенсіонерів. Навіщо Німеччині віддавати ці виробничі сили в їбанаріум збудований пррдюсерами Третьосортнонр ги-ги телешоу? Лещ хай не сподівається на таке.  :D

дітей загалом виїхало 600 тис. з України. ЗАГАЛОМ. про шо ти пишеш ?

тобто 600 тис мамок, якшо 1 дитина, або 300 тис. мамок якшо 2і дитини.

максимально 1 лям настрашених за дітей

Пишу про те що Німці можуть в довгу інтегрувати українців років 30

Старіючий німеччині привезли купу дітей, які через 5-10 -15 років почнуть годувати німецьких пенсіонерів. Навіщо Німеччині віддавати ці виробничі сили в їбанаріум збудований пррдюсерами Третьосортнонр ги-ги телешоу? Лещ хай не сподівається на таке.  :D
+1
І ще й при цьому ненавидітимуть Україну через довбо*оба Лещенка

Не може, а точно. Німеччина планує стратегію на багато років, а прихильники певної політсили на завтра, або на вечір. Такі вже інтелектуальні спроможності цієї медіапомийки.

Останнє редагування: 25 січня 2024 14:48:32 від St.John

Пишу про те що Німці можуть в довгу інтегрувати українців років 30
ну тоді гойда всі туда, залишаєм 5 лямів хлопів і закриваєм проект Україна ?

будем інтегруватись в ЄС  [ua]

це також аргумент чому люди в кого зруйновано житло не хочуть біженцями в Україні. Бо ціни у Львові жахають

Трохи повісити.... гада.

https://twitter.com/view/status/1750292658981916744це також аргумент чому люди в кого зруйновано житло не хочуть біженцями в Україні. Бо ціни у Львові жахають

дописувач зверху пропонує їхати в села, але шось ніхто не хоче

будем інтегруватись в ЄС  [ua]

А хто ж як не кацапи хочуть ліквідувати Україну - от і з'ясували що слова довбоЛєщенка це кацапський наратив!

Це був вибір мудрого наріду у 2019. Жеріть, за що голосували. Населення зробило усе що могло для закрития власної держави у 2019. Зараз або нас врятуж захід, або буде як нагооосували.

Чи й не переляк, буду працювати.

А хто ж як не кацапи хочуть ліквідувати Україну - от і з'ясували що слова довбоЛєщенка це кацапський наратив!
ну я ж кажу, будем вічними студентами на соціалі в 600 євро, вчити мову 30 років  X(

Чи й не переляк, буду працювати.
не тільки працювати, ти шей потім паспорт візьмеш і собі і дитині  :gigi:

Бо донедавна ти і роботу не розглядала, не то шо вчити німецьку

ну я ж кажу, будем вічними студентами на соціалі в 600 євро, вчити мову 30 років  X(

Як 6а мене заіпісь  X(

Прикинь вони турків ладні були тягнути а тут українців один з народів що в сиву давнину формував німецьку націю.
Не вірю в необізняність Лєщенка, тому розглядаю його як кацапського провокатора, ну хіба що він довбо*об.

Поки в адміністрації президента, навколо Єрмаків та інших, будуть вештатись дегенерати типу Лещенко, пройдисвіти Арестовичі, колі каклєти - про яке поверненя біженців мова? Поки вони там генерують ідеї - країна висітиме на межі життя та смерті. Я вже не кажу про мразоту типу Татарова 

Це був вибір мудрого наріду у 2019. Жеріть, за що голосували. Населення зробило усе що могло для закрития власної держави у 2019. Зараз або нас врятуж захід, або буде як нагооосували.
ти уже Італійську вивчив ? тікав звідки ?

Як 6а мене заіпісь  X(
X(  X(  X(

ти уже Італійську вивчив ? тікав звідки ?

А2. Тікав з Києва.

не тільки працювати, ти шей потім паспорт візьмеш і собі і дитині  :gigi:

Бо донедавна ти і роботу не розглядала, не то шо вчити німецьку
Донедавна я все сподівалася досидіти на валізах. Вчора прислали папірця про продовження захисту ще на рік. На вихідних нап'юся знову. Минулого разу, як дали пластик на 2 роки, також напилася, тоді ще про два-три тижні розповідали, але довелося вірити власним очам.
Ця пісня надовго, на жаль.

Знаю не одну родину євреїв (справжніх і трохи фіктивних), що виїхали зі України в Німеччину ще наприкінці 90-х. Вже внуки там понароджувалися, але є цілі сім'ї, в яких ніхто ні дня не працював по цей час! Це саме стосується мільйонів африканів/азіатів...
Німецька соціальна машина - то таки щось із чимось.

вони допереговарюються до того що ЕС не продовжить захист в 2025му році і назад повернуться тіко пенсіонери  :D
підтримка економіки буде потужна  :super:

а мамки з дітьми і чоловіки знайдуть спосіб зачепитися за інший параграф це 100%

А2. Тікав з Києва.
шо значить нас, ти себе уже врятував. тим що залишились ти бажаєш НАЖЕРТИСЬ!

Знаю не одну родину євреїв (справжніх і трохи фіктивних), що виїхали зі України в Німеччину ще наприкінці 90-х. Вже внуки там понароджувалися, але є цілі сім'ї, в яких ніхто ні дня не працював по цей час! Це саме стосується мільйонів африканів/азіатів...
Німецька соціальна машина - то таки щось із чимось.
ну мож тому, що це  євреї

Це був вибір мудрого наріду у 2019. Жеріть, за що голосували.
(tu)

Ви мож реально майно відписуйте на ЗСУ, в хлопців може буде мотив воювати, коли всі сїбуть. Бо платити буде нічим у випадку моделі, коли всі поїдуть вчити німецьку мову 30 років

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія