Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещенко: Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців

Є підозра що це кацапське ІПСО
Ну так всі ознаки цього

Джерело: Politico із посиланням на двох дипломатів ЄС, знайомих з цими переговорами
...
Обидва дипломати ЄС говорили на умовах анонімності.

Боже, яка кончена Кончіта. :facepalm:

Куди дітей везти під ракети?

воно може дати гарантії безпеки для кожної дитини, яка повернеться в Україну? Наприклад, в Харків чи Херсон?

Чи його тільки працездатні холопи та холопки цікавлять?
Не трынди! Вероятность погибнуть ребенку от машины сейчас в Киеве в 100 раз больше, чем от ракеты  - так, что, ты прячешься по подвалам от машин на улице?

Не трынди! Вероятность погибнуть ребенку от машины сейчас в Киеве в 100 раз больше, чем от ракеты  - так, что, ты прячешься по подвалам от машин на улице?

від нескінченних тривог ребйонок може іпанутись психікою

А за які шиши купуватиму - з Німеччини привезу? То я нічого не назбирала, харчі, одежина, дитині іграшки, родичам в Україну послати посилок з смаколиками, чоловіку берці купити. Заначки ніякої.
Сірожу та Офіс Президента такі дрібниці не хвилюють. Це твої проблеми ,  Show must go on !!!

Сірожу та Офіс Президента такі дрібниці не хвилюють. Це твої проблеми ,  Show must go on !!!
Відповідно навзаєм мене їх проблеми також не хвилюють.
Колись обіцяла гнидам, що вони поламають зуби об порожнє бюджетне корито і виздихають з голоду. То цей час недалечко.
Зброю постачають натурою, грошей не дають, і правильно роблять. Біженцям платять персонально, очолити цей процес гнидам також не вдалося. Податки здирати нема з кого. Хай тікають, суки!

Підєрасти зелені.

Куди мешканцям Маріуполя та того ж Скадовська, які зараз живуть та працюють в Європі, повертатись?

Розмовляв влітку в Нідерландах в Бургер-кінзі з продавчинею. Вона з Часового Яру. Будинка не існує. Лещенко що, їй свою шикарну квартиру з вазою віддасть? Бубочка свою віллу вже "віддавав" для біженців...
Так багато хто з Маріуполя залишилися назавжди як політичні біженці

Колись обіцяла гнидам, що вони поламають зуби об порожнє бюджетне корито і виздихають з голоду. То цей час недалечко.
Зброю постачають натурою, грошей не дають, і правильно роблять. Біженцям платять персонально, очолити цей процес гнидам також не вдалося. Податки здирати нема з кого. Хай тікають, суки!
якшо вони втікнуть ти повернешся?)

так і є

якшо вони втікнуть ти повернешся?)
Я повернуся, коли перестануть летіти ракети, я так чоловіку пообіцяла, він на фронті.
Втічуть вони раніше чи пізніше, хтозна. А що, вже нема кому країною покерувати, окрім мене?

Я повернуся, коли перестануть летіти ракети, я так чоловіку пообіцяла, він на фронті.
Втічуть вони раніше чи пізніше, хтозна. А що, вже нема кому країною покерувати, окрім мене?
До керування черга стоїть . Всі такі жадібні і дуже зелені .Як жаби .

На керування черга стоїть . Всі такі жадібні і дуже зелені .Як жаби .
То нащо моє повернення? Смолоскипний марш організувати?

Так не включайте ребенку тревогу!!! Зачем она ему?????

Навряд

Геїв ганяти - розвелося їх тут панімаіш)

Не знаю . Чомусь  Сірожа  і Офіс Президента дуже хочуть щоби ти повернулась .
:) Може дійсно їм маршів не вистачає ?

Не знаю . Чомусь  Сірожа  і Офіс Президента дуже хочуть щоби ти повернулась .
:) Може дійсно їм маршів не вистачає ?
:D  [ua]
Я повернуся. Марш УПА тепер буде Маршем ЗСУ.

(tu)

Не повернешся але якщо що років через 5 будемо чекати)

якшо ті сїбуть, сумніваюсь, що буде куди повертатись

❗️С февраля в Ирландии в 5,5 раз уменьшат помощь украинским беженцам, — Irish Mirror

Это коснётся всех, кто только прибыл или планирует прибыть в Ирландию. Вместо 220 евро в неделю, как раньше, переселенцам будут платить всего лишь 38,80 евро. Соответствующее решение принял Кабинет министров страны.

------

Потім підуть по ледацюгам

Останнє редагування: 25 січня 2024 09:40:32 від DFMB

❗️С февраля в Ирландии в 5,5 раз уменьшат помощь украинским беженцам, — Irish Mirror

Это коснётся всех, кто только прибыл или планирует прибыть в Ирландию. Вместо 220 евро в неделю, как раньше, переселенцам будут платить всего лишь 38,80 евро. Соответствующее решение принял Кабинет министров страны.

------

Маємо перший результат . Начитались ірландці закликів скотиняки Сірожі  і почали видавлювати наших біженців з країни .
Переїдуть тепер біженці  у Сірожину 200 метрову квартиру .

Предлагаешь запретить западные авто, а рашистские ракеты пусть прилетают?

------

Десь у куточку заплакала комарик...

Вот смотрите в чем суть мовныци.Вроде все правильно говорит. И в конце хай тыкають.Счас.Наобор от, каждого регионального правителя надо найти в ЕС и вернуть на родную землю с украденным баблом. Хай тЫкають очень удобная формула Попандопалы-пограбил убежал.Но есть формула Голды Меер, когда творцов руины возвращают, самолетами,в багажниках и даже по частям. А судить? В Украине созданы суперсостояния.Боле е того если правители разграбившие страну после экспроприации займут  место Муссолини с массажисткой, это будет сигналом для всего постсовка. И запустит процесс развала мордора. Что сейчас на мордоре связывает 100 наций? Да все просто-а в Украине как воруют.  И второе.Вот здесь есть много уродов политруков из бригады козыря.Им что тоже дать возможность убежать? Есть хорошая формула, которую придумали папашки поневтикив и парвшенок-никто не забыт.Ничто не забыто.

Маємо перший результат . Начитались ірландці закликів скотиняки Сірожі  і почали видавлювати наших біженців з країни .
Переїдуть тепер біженці  у Сірожину 200 метрову квартиру .

Эти беженцы могут прямо на Майдан возвращаться, насинать Народное Вече, а бойцы Черну Раду и начинать вылавливать сийож

Десь у куточку заплакала комарик...
Її це не зачепить. Це тільки стосується новоприбулих.

Спочатку обрізають тим, що новоприбулі, звісно. А потім і решті, це ж логічно.

Вот смотрите в чем суть мовныци.Вроде все правильно говорит. И в конце хай тыкають.Счас.Наобор от, каждого регионального правителя надо найти в ЕС и вернуть на родную землю с украденным баблом. Хай тЫкають очень удобная формула Попандопалы-пограбил убежал.Но есть формула Голды Меер, когда творцов руины возвращают, самолетами,в багажниках и даже по частям. А судить? В Украине созданы суперсостояния.Боле е того если правители разграбившие страну после экспроприации займут  место Муссолини с массажисткой, это будет сигналом для всего постсовка. И запустит процесс развала мордора. Что сейчас на мордоре связывает 100 наций? Да все просто-а в Украине как воруют.  И второе.Вот здесь есть много уродов политруков из бригады козыря.Им что тоже дать возможность убежать? Есть хорошая формула, которую придумали папашки поневтикив и парвшенок-никто не забыт.Ничто не забыто.
Странно, что бабло уходило в РФ, а возвращать хотят с Запада.  B-)

зараз подивились на потік з Польщі до Німців і зробили висновки. Потім візьмуться за ледацюг

+1 прекрасна формула Меєр вертати злодюг цілими або частинами!

------

А тепер прикинь вони підуть працювати там а слова дибіЛєщєнків уже запам'ятають, що тоді для них буде Україна?

Це ще дибільніше ніж можна уявити

Странно, что бабло уходило в РФ, а возвращать хотят с Запада.  B-)

ох уж эти недалекие холуи номенклатуры. В РФ слезы. Основное бабло на западе и в Эмиратах

А тепер прикинь вони підуть працювати там а слова дибіЛєщєнків уже запам'ятають, що тоді для них буде Україна?

Це ще дибільніше ніж можна уявити
ті що там знайшли роботу вони уже і так втрачені.

От внук камаріка уже хуй повернеться, туда поступить і попіздує на роботу

ті що там знайшли роботу вони уже і так втрачені.

От внук камаріка уже хуй повернеться, туда поступить і попіздує на роботу

Ну а ті що не знайшли візьмуть і забудуть слова Лєщєнка :facepalm1:

ох уж эти недалекие холуи номенклатуры. В РФ слезы. Основное бабло на западе и в Эмиратах

https://www.youtube.com/watch?v=afSfjFcTHTc
Так головнокамандувач з РФ вже не воює? На Бєрлін? Как дєди?

Ну а ті що не знайшли візьмуть і забудуть слова Лєщєнка :facepalm1:
а ті що не знайшли, вони тій країні і платникам податків нафуй не всрались. Хіба жінки дітей родити. Чи ти гадав празнік живата в 800 євро буде безкінечним?

❗️Наплыв украинских беженцев увеличил уровень преступности в Польше, — Rzeczpospolitа со ссылкой на полицейский отчет

В 2023 году в стране иностранцами совершено 17,3 тысячи преступлений. «Лидируют» украинцы, на втором и третьем местах — грузины и белорусы.

а ті що не знайшли, вони тій країні і платникам податків нафуй не всрались. Хіба жінки дітей родити. Чи ти гадав празнік живата в 800 євро буде безкінечним?

Тобто отримали ворогів України нічого не робивши, прекрасно. Так на кого дибіЛєщєнки працюють?

Тобто отримали ворогів України нічого не робивши, прекрасно. Так на кого дибіЛєщєнки працюють?
Ірландія це сказала, ще до слів Лєщя. Десь в грудні. Вони робили максимум для інтеграції цих людей, гроші, хати, курси, робота. Як би їм по приколу було давати на халяву 800 євро то ніхто б не влаштовував цих заходів.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія