Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещенко: Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців

Цікаво а воювати з 3 дітьми нє - це найбільш вмотивовані їм є що захищати!

Багато з них воює насправді.

Цікаво а воювати з 3 дітьми нє - це найбільш вмотивовані їм є що захищати!

Будемо сподіватися, що по закінченню війни в нас буде така кількість озброєнь, літаки, ракети, що ніяка північна нечисть ще довго свою пащу не зможе роззявити. Насправді, мета буде в один гарний день мати більшу кількість населення чим занепадаюча рашка-гівняшка.

Хтозна. До речі, майже всі цигани звідти також виїхали.

Там просто потік свідомості в людей вони не розуміють що інфраструктура не розвинена, житла немає. Місцева влада займається профанацією і т.д. я уже не говорю про питання справедливості.
Ось в тебе чоловік воює а тобі вказують де з дітьми жити, наче ти власність. І ці люди кажуть що вони відрізняються від кацапів :facepalm1:

Їм видніше - у кожного еміга є родич який обісрався в Трускавці під час тривоги)
нам досить тебе обдрисканого бачити і чути і то вистарчає. рівня тобі то хіба ТС. просто він дальше і дрист сильніший B-) .

Там просто потік свідомості в людей вони не розуміють що інфраструктура не розвинена, житла немає. Місцева влада займається профанацією і т.д. я уже не говорю про питання справедливості.
Ось в тебе чоловік воює а тобі вказують де з дітьми жити, наче ти власність. І ці люди кажуть що вони відрізняються від кацапів :facepalm1:
Ну для тебе кацапи звісно краще - ти ж тупикова гілка у своїй родині)

Хтозна. До речі, майже всі цигани звідти також виїхали.

Так, цигани жнивують соціали по Європам. Золоті часи.

нам досить тебе обдрисканого бачити і чути і то вистарчає. рівня тобі то хіба ТС. просто він дальше і дрист сильніший B-) .
Я на відміну від тебе дефективного , в Україні тож іди на хєр, глист)

Багато з них воює насправді.

Питання чому вони мають якусь перевагу над бездітними?

Будемо сподіватися, що по закінченню війни в нас буде така кількість озброєнь, літаки, ракети, що ніяка північна нечисть ще довго свою пащу не зможе роззявити. Насправді, мета буде в один гарний день мати більшу кількість населення чим занепадаюча рашка-гівняшка.
канаді не треба стільки,там НОРАД парасолька B-) .

Ну для тебе кацапи звісно краще - ти ж тупикова гілка у своїй родині)

О ти уже приписуєш свої фантазії :facepalm1:
Вони багато про тебе говорять певно кацапи в роду  :facepalm1:

Питання чому вони мають якусь перевагу над бездітними?
Тому що хто буде кормити їхніх дітей?)
А якщо наприклад здохнеш ти то всім буде похєр)

О ти уже приписуєш свої фантазії :facepalm1:
Ніт

Я на відміну від тебе дефективного , в Україні тож іди на хєр, глист)
від того "адмокат" не менш сереш тут  і в інших гілочках ,а вчиш як жити то просто мати тереза. тому затихни,"боєць" на канапі.

Ніт

А виглядає цілком що кацапськими догмами говориш і пишеш тож не фантазії а реально ними мислиш :facepalm1:

А виглядає цілком що кацапськими догмами говориш і пишеш тож не фантазії а реально ними мислиш :facepalm1:
(tu) лиється природньо  з нього. от скільки щодня шкробає і кладе купки тут. ніхто більше не сидить на форумі в останні дні. активність вражаючи-видно оголодав і бабки треба (може лодку купує на тису поїхати :D ,тому в дві зміни без обіду і вечері.,за столом одною руко хрумає а другою дрочить по клаві.

(tu) лиється природньо  з нього. от скільки щодня шкробає і кладе купки тут. ніхто більше не сидить на форумі в останні дні. активність вражаючи-видно оголодав і бабки треба (може лодку купує на тису поїхати :D ,тому в дві зміни без обіду і вечері.,за столом одною руко хрумає а другою дрочить по клаві.

+1
Я уже помітив в багатьох темах в яких він стрибає як навіжений.
Та от є підозра що це боти кацапські хз. В яких лише питання шукати щоб розкачувати населення.

Чого ж "виглядає"? Це так і є, і для воюючої країни це абсолютно нормально  :-)o
довоєнна Україна теж не дуже переймалася демографією (перепису населення вже 20 років як не проводили) і чим можуть заробити на життя люди в маленьких селах і містечках.

а воююча то тим більше. Раптово тільки згадали що треба солдатів на фронт і робітників в тилу.

довоєнна Україна теж не дуже переймалася демографією (перепису населення вже 20 років як не проводили) і чим можуть заробити на життя люди в маленьких селах і містечках.

а воююча то тим більше. Раптово тільки згадали що треба солдатів на фронт і робітників в тилу.

+1
Тут хз скільки писав що життя треба робити комфортним низькі мита та прості схеми оподаткування, але бажання все й одразу виходить боком тепер, загдую як Порошенко з митами на авто яку комедію робив при купі петицій він петляв петляв петляв а тепер маємо що люди петляють. І чим довше немає підтримки зброєю тим більше зникає бажання воювати в пересічних громадян.

Діти дуже лякаються вибухів. Небезпечно для дітей у Києві,  по пів року замість класу сидять у бомбосховищах.
Козел той сірожа.

Бачте ,так Сірожі преїбали по голові ,що він Геращенко згадав . Скоро він образиться на Слуг і буде цілувати руки Петру . :)

До речі ,скотиняка Сірожа досі не подав  річну декларацію. Остання річна декларація у нього за 2020 рік.
Щось приховує ?

Бачте ,так Сірожі преїбали по голові ,що він Геращенко згадав . Скоро він образиться на Слуг і буде цілувати руки Петру . :)

Тоді порохохвіли будуть Сірожі цілувати дупу :laugh:

Тоді порохохвіли будуть Сірожі цілувати дупу :laugh:
Це в тебе  ,зелений збоченцю ,  нема в житті більшого щастя ніж  комусь дупу цілувати . А пороховіли люди культурні і пам'ятливі
, вони надають  цій сраці копняків . :)

Він так заохочує повернутися своїми висерами. Поки в Україні не буде європейських законів та їх дотримання годі й чекати на повернення більшості людей. Поки в нас не буде діяти заборона на паркування наприклад та її не буде дотримано годі й чекати на повернення. Закони в Україні тільки на папері

від того "адмокат" не менш сереш тут  і в інших гілочках ,а вчиш як жити то просто мати тереза. тому затихни,"боєць" на канапі.
Я не вчу як жити, але я тут, а ти не тут - тому не пиши чого не знаєш, а краще здохни, нікчема)

Деякі європейці кажуть, що це

Хто казав, наведіть приклад, чи це порожній звіздьож?

Тому що хто буде кормити їхніх дітей?)
А якщо наприклад здохнеш ти то всім буде похєр)

:fuck: отже красота використати і викинути класичний кацап

Він так заохочує повернутися своїми висерами. Поки в Україні не буде європейських законів та їх дотримання годі й чекати на повернення більшості людей. Поки в нас не буде діяти заборона на паркування наприклад та її не буде дотримано годі й чекати на повернення. Закони в Україні тільки на папері

та в принципі причину завжди можна знайти
от точно паркування
чому б ні

https://www.nasuki.guru/parking-in-palermo/

Я не вчу як жити, але я тут, а ти не тут - тому не пиши чого не знаєш, а краще здохни, нікчема)

классический по тексту шариков. На швондера не тянет..недалек

:fuck: отже красота використати і викинути класичний кацап
Тебе? Без проблем - користі від тебе хіба якщо здохнеш - на добрива)

классический по тексту шариков. На швондера не тянет..недалек
Признайся - ти ж по слабоумію виїхав за кордон? Родичі твої подохли бо генетичний матеріал їх не прижився в Україні? Мамка развєдьонкою була? Хоч хрущівку тобі залишила?)

Тебе? Без проблем - користі від тебе хіба якщо здохнеш - на добрива)

Ти уже добриво ходяче   :fuck:

Признайся - ти ж по слабоумію виїхав за кордон? Родичі твої подохли бо генетичний матеріал їх не прижився в Україні? Мамка развєдьонкою була? Хоч хрущівку тобі залишила?)

Генетичний матеріал це не генетичне сміття як ти

Ти уже добриво ходяче   :fuck:
Я в прекрасній формі - а в тебе які болячки? Оцет пробував?) заведи собі кота або собаку - коли здохнеш - вони тебе зʼїдять - тож буде якась користь)

Я в прекрасній формі - а в тебе які болячки? Оцет пробував?) заведи собі кота або собаку - коли здохнеш - вони тебе зʼїдять - тож буде якась користь)

если у тебя прекрасная форма, что ты в тылу делаешь? почему не на нуле? Речи у тебя пантриотичные, если не словом, а делом патриатизм доказать, например в Авдеевке?Там нужны с хорошей формой. Или ты мову не хочешь защищать?

Ходяче добриво розказуй про свої думки не зупиняйся

Кончіта анонсує івент на 10.02
 :facepalm:
Діджей тєхнократ :facepalm:
Тєхнократ, бля :facepalm:

Кончіта анонсує івент на 10.02
 :facepalm:
Діджей тєхнократ :facepalm:
Тєхнократ, бля :facepalm:

https://t.me/zelyazradnik/24700

Якщо Зеленський не дистанціюється максимально від Кончіти тоді ой

если у тебя прекрасная форма, что ты в тылу делаешь? почему не на нуле? Речи у тебя пантриотичные, если не словом, а делом патриатизм доказать, например в Авдеевке?Там нужны с хорошей формой. Или ты мову не хочешь защищать?
Я в зондеркомандах буду - зрадойобів узькомірних відстрілювати що війну переживуть)

Ходяче добриво розказуй про свої думки не зупиняйся
Чому ти не здохнеш?)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія