Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Каким образом желание сохранить страну трансформировалось в желание отделить Донбасс?

Да он на работе просто, как мне кажется. Отрабатывает линию партии. Бездарно отрабатывает, должен сказать!

ЗЫ. У меня среди знакомых и друзей 100% за отделение Донбасса. Если про Крым еще некоторые вспоминают с тоской (отдыхали там иногда), то с Лугандноном все однозначно — накуй!

здесь уже приводились данные опроса по Украине.

однако работничкам клавы велено продвигать идейки про "среди знакомых и друзей 100% за отделение Донбасса", да Медведылло?

что там дальше по методичке? Уже скоро начнете петь про благодарность рашистам за то, что "облагодетельствовал и" и сняли так сказать груз с нашей шеи? Ну,  мол, так бы мы с ними мучались, а тут "брацкая" помощь подоспела ... помогла так сказать освободиться ...
так что в пору благодарить ...

ну а дальше, надо полагать, пойдут песни-пляски про снятие санкций. И то правда, за что санкции? За "брацкую" помощь? За "освобождение" от ненужного груза?   да Медведылло?

   
Мені здається, що назівати нацією совєцкий народ - дещо некорректно.
Бо нація грунтується на громадянському суспільстві, якого за  тоталітарного режиму не існувало. 

Як на мене, то більш виправдано говорити про радянську ментальність, ніж про радянську націю.

не можу з цим погодитись,
громадянське суспільство не є необхідною умовою для нації

радянська ментальність, як спільне для уявної спільноти відповідає одному з визначень поняття нація
   

Государства-участники рассматривают как нерушимые все границы друг друга, как и границы всех государств в Европе.


Товарищ упрямо цитирует фразу, очевидно не вникая в ее смысл.

Товарищу уже было показано следующее:

Основное содержание принципа нерушимости границ сводится к трем элементам:

признание существующих границ в качестве юридически установленных в соответствии с международным правом;
отказ от каких-либо территориальных притязаний на данный момент или в будущем;
отказ от любых иных посягательств на эти границы, включая угрозу силой или её применение.

Товарищу был задан простой вопрос - какой конкретно из указанных выше элементов нарушает проведение в Украине всеукраинского референдума?

Молчит товарищ, видимо нечего ему сказать. Конечно, ведь закидывать форум простынями форматированного текста в разы легче, чем признать свою некомпетентность и ангажированность.



Останнє редагування: 8 серпня 2015 21:19:08 від Profilaktik
   
 Ого скільки сторінок.
А суть одна. Одні люди, не хочуть гинути і головне ПОСИЛАТИ НА СМЕРТЬ ДРУГИХ хлопців за звільнення 90-80% ватного Лугандону. Який в разі його звільнення знову обере нам презом Яника чи Азірова або Добкіна. І все знову у нас в країні піде по спіралі. Дебіл през- Майдан- війна.
 Є і другий тип людей, які дуже люблять ватних пенсів, організаторів "референдумів," і маршів наших полонених  в Донецьку. Чомусь тільки частина з цих патріотів любить країну з Австрій і Аргентин. І що саме дивно всі ці люди не хочуть своїм прикладом показати як треба звільняти Донецьк і Луганськ. А тільки чомусь других готові на смерть посилати. Бог їм суддя.
   
Ого скільки сторінок.
А суть одна. Одні люди, не хочуть гинути і головне ПОСИЛАТИ НА СМЕРТЬ ДРУГИХ хлопців за звільнення 90-80% ватного Лугандону. Який в разі його звільнення знову обере нам презом Яника чи Азірова або Добкіна. І все знову у нас в країні піде по спіралі. Дебіл през- Майдан- війна.
 Є і другий тип людей, які дуже люблять ватних пенсів, організаторів "референдумів," і маршів наших полонених  в Донецьку. Чомусь тільки частина з цих патріотів любить країну з Австрій і Аргентин. І що саме дивно всі ці люди не хочуть своїм прикладом показати як треба звільняти Донецьк і Луганськ. А тільки чомусь других готові на смерть посилати. Бог їм суддя.

Хуйло цифру сказав?
   
Хуйло цифру сказав?
Ні не хуйло. А біженці, і проукраїнські громадяни які там залишилися в окупації. У вас інші цифри? Озвучте цікаво.
 І ще мені цікаво ви хоч раз були, наприклад, в Горлівці, Єнакієво, Торезі? Чи Стаханові? Чи спілкувалися з місцевими років зо два назад?
   
Товарищ упрямо цитирует фразу, очевидно не вникая в ее смысл.

Товарищу уже было показано следующее:

Основное содержание принципа нерушимости границ сводится к трем элементам:

признание существующих границ в качестве юридически установленных в соответствии с международным правом;
отказ от каких-либо территориальных притязаний на данный момент или в будущем;
отказ от любых иных посягательств на эти границы, включая угрозу силой или её применение.

Товарищу был задан простой вопрос - какой конкретно из указанных выше элементов нарушает проведение в Украине всеукраинского референдума?

Молчит товарищ, видимо нечего ему сказать. Конечно, ведь закидывать форум простынями форматированного текста в разы легче, чем признать свою некомпетентность и ангажированность.

Перед нами очередная попытка манипулятивного выверта с подвывертом от манипулдятора Profilaktik-а.

Profilaktik заявляет, что "Основное содержание принципа нерушимости границ сводится к трем элементам". И далее приводит пояснения к принципу нерушимости границ. Тем самым он пытается заменить суть принципа пояснениями к нему.

Основное содержание принципа нерушимости границ состоит прежде всего и главным образом в декларации нерушимости границ.

Манипулятору уже не один раз было сказано: Государства-участники рассматривают как нерушимые все границы друг друга, как и границы всех государств в Европе.

Еще раз: все границы нерушимы.. Этого достаточно. Пояснения того, что государства должны воздержживаться от  каких-либо территориальных притязаний, применения силы  и т.п никак не отменяет саму суть нерушимости границ.


Другими принципами международного права оговариваются исключения, при которых признанные нерушимые границы могут пересматриваться.  Таким исключением является реализация нациями права на самоопределение.

Никаких вариантов по отделению части территории государства из-за "неправильного населения" в перечне принципов международного права в качестве варианта, позволяющего пересматривать НЕРУШИМЫЕ границы - нет.

Однако троль пытается при помощи вывертов с подвывертами выкрутить принцип нерушимости границ так, как ему это выгодно.  Рассматривая только нужный ему отрывок вне общего контекста, тем самым игнорируя саму суть документа в целом.
   

Основное содержание принципа нерушимости границ состоит прежде всего и главным образом в декларации нерушимости границ.


Это Ваше личное мнение?
   
не можу з цим погодитись,
громадянське суспільство не є необхідною умовою для нації

радянська ментальність, як спільне для уявної спільноти відповідає одному з визначень поняття нація

Нації - це відносно нове явище. Вони виходять на історичну арену за часи буржуазних революцій. Тобто після усвідомлення людьми себе не власністю якогось там короля, наприклад, а громадянами країни. Саме з усвідомлення себе громадянами і з"являється таке явище як нація. Тому громадянське суспільство  є необхідною умовою для нації.

Щодо радянської нації. Нема вже СРСР. Тому нема вже і такої нації (умовної - не умовної - не будемо зараз сперечатись, бо мова про інше). Так от, нації радянської нема, а ментальність залишилась. 

Вони ментально зупинились у своєму розвітку, чекають що хтось за них має вирішувати їх проблеми, піклуватись про них тощо. Тобто їм притаманні пасивність, інфантильність,  патерналізм, підліткова психологія, політично-культурна традиція “навченої безпорадності”  - все те, що культивирували у радянської людини.

Але. Зверніть увагу, більшисть так званих совків не ідентифікує себе радянськими людьми.
Тому, на мій погляд, не дуже слушно говорити про націю у данному випадку. На мій погляд, стосовно сучасних совків точніше було б говорити про менталітет.



   
Это Ваше личное мнение?

в качестве ликбеза:

http://readbookz.com/book/166/4991.html
Міжнародне право
5. Принцип непорушності (недоторканності) державних кордонів

Принцип непорушності (недоторканності) державних кордонів є логічним продовженням принципу територіальної цілісності держав і складає одну з найважливіших основ безпеки, насамперед, європейських держав.

Фактично цей принцип закріплює непорушність державних кордонів країн Європи за підсумками Другої світової війни.

Цей принцип уперше був сформульований у Заключному акті НБСЄ 1975 року, що, зокрема, говорить, що «держави-учасниці розглядають як непорушні всі кордони одна одної, так і кордони всіх держав у Європі, і

тому вони будуть утримуватися зараз і в майбутньому від будь-яких зазіхань на ці кордони».

Тому визнання цього принципу означає також і відмову від яких-небудь територіальних домагань.

Держави-учасниці НБСЄ тим самим висловили своє визнання існуючих кордонів європейських держав.

Це визнання є міжнародно-правовим, що спричиняє певні юридичні наслідки, зокрема, це визнання не можна анулювати.


Відповідно до статті 2 Конституції України «територія України в межах існуючих кордонів є цілісною і недоторканною».

У силу свого суверенітету і, зокрема, територіального верховенства, кожна держава вправі самостійно встановлювати порядок перетинання її кордону громадянами, транспортом і вантажами (видання національного закону про державний кордон), або такий порядок установлюється за згодою заінтересованих держав з урахуванням загальновизнаних принципів і норм міжнародного права (міжнародний договір про правовий режим державного кордону між суміжними державами). Для забезпечення недоторканності кордонів суміжні держави укладають угоди про режим взаємного кордону. Україна має майже з усіма такими країнами угоду про режим взаємного кордону і про розвиток мирного співробітництва на кордонах.

Таким чином, основний зміст принципу непорушності кордонів можна звести до трьох елементів:

визнання існуючих кордонів у якості юридично встановлених відповідно до міжнародного права;

— відмова від будь-яких територіальних домагань на даний момент або в майбутньому;

— відмова від будь-яких інших зазіхань на ці кордони.
   
Вообще ума и последовательности у Турчинова - ноль, Крым отдал , за Домбасс погнал украинцев на бойню.
   
Ні не хуйло. А біженці, і проукраїнські громадяни які там залишилися в окупації. У вас інші цифри? Озвучте цікаво.
 І ще мені цікаво ви хоч раз були, наприклад, в Горлівці, Єнакієво, Торезі? Чи Стаханові? Чи спілкувалися з місцевими років зо два назад?

Кількість людей, які виїхали з Донбасу в інші регіони України, до 15 квітня сягнула 1 мільйона 228 тисяч.
   

Таким чином, основний зміст принципу непорушності кордонів можна звести до трьох елементів:

визнання існуючих кордонів у якості юридично встановлених відповідно до міжнародного права;
— відмова від будь-яких територіальних домагань на даний момент або в майбутньому;

— відмова від будь-яких інших зазіхань на ці кордони.

Ну так а я Вам о чем талдычу???


Теперь, когда Вы согласились с моим утверждением, может быть поясните наконец - какому из этих элементов противоречит проведение всеукраинского референдума?

   
Ну так а я Вам о чем талдычу???
Теперь, когда Вы согласились с моим утверждением, может быть поясните наконец - какому из этих элементов противоречит проведение всеукраинского референдума?

Спершу РФ мусить повернути Крим туди, де його взяла. А потім Україна, якщо їй буде треба, проведе референдум. Саме всеукраїнський, щоб українці вирішили, жити їм в одній державі із зрадниками, чи ні

А так... Ну проведете Ви референдум, одержите результати- на великій Україні люди проголосують "за", в Криму- "проти". Що буде далі? А далі раша одержить можливість звернутись до світової спільноти- бачите, люди в Криму бояться повертатись до України, бо побоюються за своє життя, за те, що їм будуть мститись ...
   
Спершу РФ мусить повернути Крим туди, де його взяла. А потім Україна, якщо їй буде треба, проведе референдум. Саме всеукраїнський, щоб українці вирішили, жити їм в одній державі із зрадниками, чи ні

А так... Ну проведете Ви референдум, одержите результати- на великій Україні люди проголосують "за", в Криму- "проти". Що буде далі? А далі раша одержить можливість звернутись до світової спільноти- бачите, люди в Криму бояться повертатись до України, бо побоюються за своє життя, за те, що їм будуть мститись ...

Что толку гадать?

Будут результаты сразу же резко изменится фон всей этой глупой истории.

У политиков появятся объективные знания, срез мнений народа - источника власти. Соответственно не будет резких отличий в точках зрения.

У народа появится знание  - как на самом деле народ Украины относится к своей стране.

Однако категорический отказ даже в возможности проведения такого референдума очень похож на какой-то средневековый страх узнать нечто такое, что изменит мировоззрение и тогда придется признать свои ошибки и найти путь ответить за них.
   
Что толку гадать?

Будут результаты сразу же резко изменится фон всей этой глупой истории.

У политиков появятся объективные знания, срез мнений народа - источника власти. Соответственно не будет резких отличий в точках зрения.

У народа появится знание  - как на самом деле народ Украины относится к своей стране.

Однако категорический отказ даже в возможности проведения такого референдума очень похож на какой-то средневековый страх узнать нечто такое, что изменит мировоззрение и тогда придется признать свои ошибки и найти путь ответить за них.

я не гадаю, я знаю. Знаю, кому це буде вигідно та на кого Ви зараз працюєте
   
я не гадаю, я знаю. Знаю, кому це буде вигідно та на кого Ви зараз працюєте

Выгодно что? Узнать мнение народа Украины - источника власти и государственности?

Да, я всем сердцем хочу чтобы народ Украины высказал свое мнение. И никогда этого не скрывал.

А вот если кто-то пытается наоборот не дать народу даже шанса выразить свою волю, то это уже очень похоже на узурпацию власти в каких-то не очень конституционных целях.
   
я не гадаю, я знаю. Знаю, кому це буде вигідно та на кого Ви зараз працюєте

думав зараз буде спроба повторити подвиг Wittа  :D

але такий варіант мені більше до вподоби  (tu)
   

думав зараз буде спроба повторити подвиг Wittа  :D

але такий варіант мені більше до вподоби  (tu)

Уважаемый Witt очень старательный. Даже завидно.
   
Выгодно что? Узнать мнение народа Украины - источника власти и государственности?

Да, я всем сердцем хочу чтобы народ Украины высказал свое мнение. И никогда этого не скрывал.

А вот если кто-то пытается наоборот не дать народу даже шанса выразить свою волю, то это уже очень похоже на узурпацию власти в каких-то не очень конституционных целях.

Уважаемый.
А какой срок Вы предлагаете для его проведения? Например в Шотландии от даты согласования референдума до его фактического проведения прошло 2 года.
   
Уважаемый Witt очень старательный. Даже завидно.

так, у нього є уявлення про те що ведучи діалог з тролями, він допомагає іншим читачам,
шкода тролям це не приносить користі 
   
Уважаемый.
А какой срок Вы предлагаете для его проведения? Например в Шотландии от даты согласования референдума до его фактического проведения прошло 2 года.

Я бы предложил провести его 1 декабря этого года.
   
так, у нього є уявлення про те що ведучи діалог з тролями, він допомагає іншим читачам,
шкода тролям це не приносить користі 

Вообще говоря, это никому не приносит пользы, кроме автора, который вынужден хотя бы таким странным образом, но ознакомиться с матчастью.
   
Вообще говоря, это никому не приносит пользы, кроме автора, который вынужден хотя бы таким странным образом, но ознакомиться с матчастью.

чому ж, для тих хто читає та пише не з метою тролінгу його дописи доволі інформативні
а тролям похуй, у вас якщо "люмінь" то значить "люмінь" 
   
Думаете, с учетом фактической ситуации - полгода схватит?Для тихой Шотландии - два года на подготовку и дебаты оставили. И тут еще один основополагающий вопрос - относительно той же нации. Шотландцы - это нация. А о какой нации мы говорим в Крыму?
   
И еще. Ваши предложения чем то напоминают ситуацию с Судетами. Когда компактно проживающие в Чехословакии немцы требовала вначале автономии, а затем присоединения Судетской области к Третьему рейху. Ни и затем - последовала аннексия Германией части территории Чехословакии.
Аналогий с ситуацией с Крымом не видите?
   
чому ж, для тих хто читає та пише не з метою тролінгу його дописи доволі інформативні
а тролям похуй, у вас якщо "люмінь" то значить "люмінь" 

Тем более, значит труд уважаемого Witt приносит пользу не только ему, но и другим.

Это несомненно плюс в его карму.
   
За правилами , які історично доведені, не існує мирних шляхів вирішення таких конфліктів. Все одно має бути програвши сторона, яка потім йде на політичні домовленості. Чи через капітуляцію, чи через замасковану капітуляцію. Так от війна тільки розпочалась. Україна виступає форпостом, але насправді Росія , як моська, вже давно гавкала на весь Захід, розуміючи, що ніколи  без війни не зможе домогтися поступок на просування моделі дорогих ресурсів і дешевих мізків.
Так от питання Криму і Донбасу не вирішити без поразки або Заходу, або Росії. Була обрана цивілізоване стратегія знищення російської держави без фізичного знищення її населення. На це потрібен час, багато часу. Захід нікуди не поспішає, війну ніхто не дасть зупинити без капітуляції Росії.
   
За правилами , які історично доведені, не існує мирних шляхів вирішення таких конфліктів. Все одно має бути програвши сторона, яка потім йде на політичні домовленості. Чи через капітуляцію, чи через замасковану капітуляцію. Так от війна тільки розпочалась. Україна виступає форпостом, але насправді Росія , як моська, вже давно гавкала на весь Захід, розуміючи, що ніколи  без війни не зможе домогтися поступок на просування моделі дорогих ресурсів і дешевих мізків.
Так от питання Криму і Донбасу не вирішити без поразки або Заходу, або Росії. Була обрана цивілізоване стратегія знищення російської держави без фізичного знищення її населення. На це потрібен час, багато часу. Захід нікуди не поспішає, війну ніхто не дасть зупинити без капітуляції Росії.

улюблена пісенька кацапів - в Україні вони б'ються з піндосами
   
Каким образом желание сохранить страну трансформировалось в желание отделить Донбасс?

Когда гангрена начинает жрать конечность - конечность ампутируют, то бишь - удаляют.
   
Когда гангрена начинает жрать конечность - конечность ампутируют, то бишь - удаляют.

До какой примерно области организма Вы готовы жертвовать пораженными гангреной органами?
   
До какой примерно области организма Вы готовы жертвовать пораженными гангреной органами?

Странный вопрос. Пораженный гангреной орган все равно никуда не годится и его нужно удалить.
Хотя бы для того, чтобы не подвергать здоровую часть опасности поражения.
   
Війна через бажання України стати частиною світу, в якому правлять англосакси.  Так. Я за піндосів! Три століття тому в ролі піндосів були шведи. Яка різниця? На даному історичному етапі прогрес людства забезпечують піндоси. Хуйлостан хоче теж бути разом із США,насправді, але на своїх правах. Довести США, шо вони мають таке право, можна лише демонстрацією сили, але переоцінили власні можливості , бо повірили у свою ж пропаганду. Спрацював російський колективний егрегор. А всі оті юридичні тонкощі із референдумом та міжнародним правом - це лише надстройка, обслуговуюча інтереси сильних.
   
Війна через бажання України стати частиною світу, в якому правлять англосакси.  Так. Я за піндосів! Три століття тому в ролі піндосів були шведи. Яка різниця? На даному історичному етапі прогрес людства забезпечують піндоси. Хуйлостан хоче теж бути разом із США,насправді, але на своїх правах. Довести США, шо вони мають таке право, можна лише демонстрацією сили, але переоцінили власні можливості , бо повірили у свою ж пропаганду. Спрацював російський колективний егрегор. А всі оті юридичні тонкощі із референдумом та міжнародним правом - це лише надстройка, обслуговуюча інтереси сильних.

примерно так.

   
Росіяни сприймають українців як таких, що хочуть вступити в західний клуб як дикуни , які визнають перевагу метрополії. А себе сприймають як особливу расу, яка нічим не менш розвинута, ніж Захід. Це не моя думка, це те, як вони сприймають ситуацію. І природньо, що в Україні вони бачать ресурс , м'ясо, яке можна було б підкорити і разом тоді боротися з Заходом. А ми, виходить, по своїй простоті , продались за шоколад, як мальчиш-плохиш у тій казці. У такій ситуації у України немає іншого виходу, окрім як воювати проти Росії. До того ж у нас немає ресурсів, щоб грати на користь стратегії, що вигідна Росії. У нас ресурсна економіка не зможе існувати. Захід це розуміє, і навіть нас не підбурює- ми і без підбурювань США будемо це робити. А Захід вестиме віддалену економічну війну, яка принесе йому дивіденди в майбутньому за рахунок більшого рівня цивілізації, що досягається через зупинення прогресу у незахідних  моделях по всьому світу. Цей процес йде і в Африці, і в арабському світі. Дикуни  все одно у підсумку віддадуть ресурси за буси, бо бусіки не зможуть самі виробляти. Україні потрібно опинитися на стороні тих, хто матиме ці бусіки.

Останнє редагування: 9 серпня 2015 00:18:28 від Serhii
   
У підсумку, коли Росія програє, вона стане на шлях той самий, що і Україна, і ввійде в західну цивілізацію на тих самих правах, як будь-яка інша другорядна країна. І лише тоді вирішиться питання Криму і Донбасу. І тоді ми будемо дружити з росіянами, як після другої свтової війни Росія до останнього часу дружина з Німеччиною. До речі, питання Косово вирішиться лише тоді, коли і Сербія і Косово вступлять в ЄС. Жодні референдуми і дипломатія не помогли досі.
   
Кількість людей, які виїхали з Донбасу в інші регіони України, до 15 квітня сягнула 1 мільйона 228 тисяч.
Ви як дитина..  Мільйон цих людей це пенси зарегестровані для отримання укр пенсій. Я особисто знаю десяток таких "переселенців" які зареєстровані в Северодонецьку а живуть в Стаханові "ЛНР" і дуже люблять маладую республіку.
 І я правильно зрозумів що не у Торезі ні у Горлівці ви ніколи не були?

Останнє редагування: 9 серпня 2015 07:19:34 від Didys
   
Ви як дитина..  Мільйон цих людей це пенси зарегестровані для отримання укр пенсій. Я особисто знаю десяток таких "переселенців" які зареєстровані в Северодонецьку а живуть в Стаханові "ЛНР" і дуже люблять маладую республіку.
 І я правильно зрозумів що не у Торезі ні у Горлівці ви ніколи не були?

Я наводжу данні ООН ви продовжуєте п***а без фактів.
Я не був в Торезі і Горлівці років зо два назад. 
   
Хуйло цифру сказав? (90-80% ватного Лугандону)
Не знаю що таке ватний, але що на 80-90% проросійський і антиукраїнський, то цю цифру казали всі вибори на протязі всіх років незалежності.
   
Ну так а я Вам о чем талдычу???
Теперь, когда Вы согласились с моим утверждением, может быть поясните наконец - какому из этих элементов противоречит проведение всеукраинского референдума?

Профилактик в своем репертуаре: проигнорировать сказанное и заявить на черное - что это белое.

Словеса "Теперь, когда Вы согласились с моим утверждением" - откровенная подтасовка.
Ибо половина правды - та же ложь. В данном случае половина (или часть) текста выдернутого из контекста ведет к искажению  смысла, то есть ко лживым утверждениям о том, что я с ним согласился.

На этом и строятся в данном случае выхитривания профилактика.


А проигнорировал (откинул) он это:


Фактично цей принцип закріплює непорушність державних кордонів країн Європи за підсумками Другої світової війни.

Таким чином, основний зміст принципу непорушності кордонів можна звести до трьох елементів:

визнання існуючих кордонів у якості юридично встановлених відповідно до міжнародного права;

Слова нерушимость государственных границ означают нерушимость государственных границ.

Однако профилактику хоть кол на голове теши, ему нужно впарить мыслишку про приемлемость референдума по разделу Украины, вот и изгаляется как может.

Его прием еще нагляднее виден на примере использования  Конституции Украины для продвижения своих идеек.

Со статьей Конституции, в которой говорится о референдуме, профилактик носится как дурень с писаной торбой.

При этом статью 2 Конституции Украины, которая говорит о том, что территория Украины в пределах существующей границы является целостной и неприкосновенной, профилактик как заправский шулер попросту игнорирует.

http://kodeksy.com.ua/ka/konstitutsiya_ukrainy/statja-2.htm
Конституция Украины
Статья 2
. Суверенитет Украины распространяется на всю ее территорию.
Украина является унитарным государством.
Территория Украины в пределах существующей границы является целостной и неприкосновенной.



Точно так же и с принципами международного права.

Ненужная профилактику (а на самом деле главная и наиболее существенная)  часть отбрасывается и делается акцент на ненапададении, неприменении силы и т.п.
 
На основании этой усеченной (искаженной, ибо отброшена существенная часть) части профлактик и пытается делать псевдовывод о том, что референдум про раздел Украины (то есть фактически означающий ни что иное как пересмотр существующих признанных и заявленных нерушимыми границ) не  противоречит нормам международного права.

На самом деле  - противоречит и нормам международного права и Конституции Украины (см. статью 2).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія