Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Мда,Владимир Ильич и при Пете был хозяином города
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Не міг. Не дали б європейці під гучний вереск російської пропаганди: фашисти інакодумців гноблять.


інша справа Саакашвілі
тут і хуйло умудрився угодити  :-B
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Насправді, для ватного Потроха Труханов та Кернес є абсолютно «своіми». Від цього треба відштовхуватися, що Петрушка просто «актор погорілого театру».
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

   
+1

ЗЕфанам говорили,  что так и будет,  а они что-то про "новые лица" и "борьбу с коррупцией" блеяли

та никто и никого садить не будет ,Зеленский это очередной развод олигархов


+1
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

ЗЕфаны, а почему все ездят договариваться в Израиль,  а не в Киев (или Турцию)? Кто там такой решала по кадровым назначениям?
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

ЗЕфаны, а почему все ездят договариваться в Израиль,  а не в Киев (или Турцию)? Кто там такой решала по кадровым назначениям?

Ну не в Москву же как твой шеф через своих шестерок
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Ну не в Москву же как твой шеф через своих шестерок

Димец, о какой Москве ты щебечешь?

И вообще у нас тут тема за поездки в Израиль.  Ты же говорил,  что ЗЕ это новое лицо,  которое запустит смену элит. 
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Димец, о какой Москве ты щебечешь?

И вообще у нас тут тема за поездки в Израиль.  Ты же говорил,  что ЗЕ это новое лицо,  которое запустит смену элит. 


Если ты помнишь,то мэр у нас избирательная должность.Вы же сами об этом все 5 лет говорили,когда на него с Кернесом вначале открывали дела,а потом превращали их в фарс в обмен на лояльность.Надеюсь что новые суды доведут эти дела до логического завершения.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Вова Шмуклер
26 квітня

Ну Шо Господа! Последняя новость из Израиля, моей второй родины!

Ишаков, так ты не украинец?
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Если ты помнишь,то мэр у нас избирательная должность.Вы же сами об этом все 5 лет говорили,когда на него с Кернесом вначале открывали дела,а потом превращали их в фарс в обмен на лояльность.Надеюсь что новые суды доведут эти дела до логического завершения.

Так зачем он в Израиль летал? И к кому?
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

У ботов опять во всем виноваты попередники.
А у золотых ебанатов кто виноват???
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Ишаков, так ты не украинец?
О, вафленыш вылезло :lol:
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Показати зображення...
кацапы не палитесь..
у нас нету 25 лет..
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Не міг. Не дали б європейці під гучний вереск російської пропаганди: фашисти інакодумців гноблять.

Поверь, в 2014 можно было всё.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

інша справа Саакашвілі
тут і хуйло умудрився угодити  :-B
А хуйло то чим? Я думаю, що хуйло якраз зашквар між Порошенко і Саакашвілі був до в подоби а от те що він так швидко і тихо закінчився - ні.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

ЗЕфаны, а почему все ездят договариваться в Израиль,  а не в Киев (или Турцию)? Кто там такой решала по кадровым назначениям?

У них спроси. Тебе же виднее , кто куда ездит. В крайнем случае придумай, У вас с фантазией все хорошо
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Поверь, в 2014 можно было всё.
То вам так тільки здається. В 2014 в України на світовій арені прав і свобод було набагато менше чим зараз.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Не міг. Не дали б європейці під гучний вереск російської пропаганди: фашисти інакодумців гноблять.
Чего тока педины шохи не придумают,шоб любимчика от мазать :lol:
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

А хуйло то чим? Я думаю, що хуйло якраз зашквар між Порошенко і Саакашвілі був до в подоби а от те що він так швидко і тихо закінчився - ні.


Саакашвілі єдиний на постсовку автор успішних реформ, і особистий ворог хуйло і Порошенка
хуйло був кровно зацікавлений, щоб в Україні відбувалась імітація реформ Порошенка, а не справжні реформи Саакашвілі
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

кацапы не палитесь..
у нас нету 25 лет..
ну уж и не тебе кого-то кацапить (td)
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

ішаков, ти нихуя не шариш в електроніке, а особенно в паялниках.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Саакашвілі єдиний на постсовку автор успішних реформ, і особистий ворог хуйло і Порошенка
хуйло був кровно зацікавлений, щоб в Україні відбувалась імітація реформ Порошенка, а не справжні реформи Саакашвілі
Успішні реформи Саакашвілі були повністю оплачені США (я це не сталю в вину Саакашвілі. Просто багатомільйонна Україна це не 3-х мільйонна Грузія). Реформи Саакашвілі в Одесі були направлені на перенаправлення митних потоків митниці під себе, інших реформ у нього не було.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Успішні реформи Саакашвілі були повністю оплачені США (я це не сталю в вину Саакашвілі. Просто багатомільйонна Україна це не 3-х мільйонна Грузія). Реформи Саакашвілі в Одесі були направлені на перенаправлення митних потоків митниці під себе, інших реформ у нього не було.




так а що США оплачували: зниження злочинності в рази, чи спрощення умов ведення бізнесу, чи залучення інвесторів у туризм, чи знищення влади ворів у законі?
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Успішні реформи Саакашвілі були повністю оплачені США (я це не сталю в вину Саакашвілі. Просто багатомільйонна Україна це не 3-х мільйонна Грузія). Реформи Саакашвілі в Одесі були направлені на перенаправлення митних потоків митниці під себе, інших реформ у нього не було.
Дура или на зарплате  у педи???
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

риги допомогли вам обрати прихильники певної політсили.
скажеш, що ні?
   
нет , номог спокойно посадить того кернеса за воровство. Впрочем как и одесскую банду
Тепер це спокійно може зробити Зе. Чи не зможе?
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Дура или на зарплате  у педи???
Два в одному.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

 Кацапам треба вже евакуювати Петра, бо забагато знає.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Успішні реформи Саакашвілі були повністю оплачені США (я це не сталю в вину Саакашвілі. Просто багатомільйонна Україна це не 3-х мільйонна Грузія). Реформи Саакашвілі в Одесі були направлені на перенаправлення митних потоків митниці під себе, інших реформ у нього не було.
США і захід і Польщі оплачували. А от нам пожаліли навіть на те щоб акцизи з розмитнення автівок зняти.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Вова Шмуклер
26 квітня

Ну Шо Господа! Последняя новость из Израиля, моей второй родины! Прямо сейчас Гена Труханов находится в гостях у Бени Коломойского и ведёт переговоры- договоры по взаимному сотрудничеству и дружескому деребану Одессы. Вот сейчас звёздный час Гены! Теперь он сможет полностью надругаться над городом. Думаю, переговоры пройдут успешно для обоих сторон.
P.S Геннадия сопровождает( или наоборот) Владимир Ильич Галантерник. Летели чартером)

Тоесть теперь рыги будут помогать зе-ленскому?

А вообще ты сам подтверждаешь своим высером что для успешного управления нужно идти на диалог с региональными элитами, что ебений и делает, впрочем так же как и петро. Реальное управление это не тупые лозунги.

Останнє редагування: 1 травня 2019 10:54:45 від Serge_D
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?
van

Зеленский еще не вступил в должность а столько грязи на него вылило  шоколадная  бота ферма .Хочется увидеть еще тараканьи бега  барыг не только стоны и нытье.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Показати зображення...

Вологі мрії прихильники певної політсили.
Закрийте спочатку справи на єБєнія.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Зеленский еще не вступил в должность а столько грязи на него вылило  шоколадная  бота ферма .Хочется увидеть еще тараканьи бега  барыг не только стоны и нытье.

Вот ты дурачёк. А на что ты расчитывал поливая грязью пороха?
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Тоесть теперь рыги будут помогать зе-ленскому?

А вообще ты сам подтверждаешь своим высером что для успешного управления нужно идти на диалог с региональными элитами, что ебений и делает, впрочем так же как и петро. Реальное управление это не тупые лозунги.


ну шо, успєшно накерувався?  :laugh:
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

Я так и думал. Петя - лох в кадровой политике. От слова "совсем".

У Петра не було команди, бо не було ідеї. Вся його ідея це заробляння грошей, не брезгуя бюджетним коритцем. Тому і команда в нього такаж сплотилась. А зараз злили хрому качку.
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

ну шо, успєшно накерувався?  :laugh:

Так так.. а що по твоэму успэшне керування? фальсифікація виборів під себе? це так планує беня накеруватись зтрухановим?
Думаєш вийде більш успішно чим з порохом? 
   
Re: ну шо, Петрушка, помогли тобі твої риги?

І вообще, жду недождусь інаугурації.

Хочу потролити прихильники певної політсили "чому Труханов досі не сидить"  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія