Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я Українобот

Я Українобот
Via

У Фейсбуці влучну назву підказали. Мені подобається.
Хто ще такий?
   
Re: Я Українобот

У Фейсбуці влучну назву підказали. Мені подобається.
Хто ще такий?
Я трохи інакше кажу: моя релігія - це Україна.
   
Re: Я Українобот
Via

Я трохи інакше кажу: моя релігія - це Україна.
Я таке вже років 20 кажу. Десь стаття валяється на цю тему, піду нагуглю.
   
Re: Я Українобот
van

А тогда кто такой Тягнибок главарь ботов   ?   :D
   
Re: Я Українобот

А тогда кто такой Тягнибок главарь ботов   ?   :D

Тягнибот
   
Re: Я Українобот

бот - скорочене від робот
   
Re: Я Українобот

бот - скорочене від робот
А робот - це програма, а не людина.
   
Re: Я Українобот

У Фейсбуці влучну назву підказали. Мені подобається.
Хто ще такий?
Один мій друг віддавна так сам себе називає, скільки пам"ятаю від моменту віртуального знайомства
пише цікаві статті, публікує їх на ФБ, сайт
я порадила йому зареєструватися на ФУПі
створив аккаунт  (вже двічі спробував), але щоразу отримує повідомлення :
 "Для завершення реєстрації Вашу заявку повинен розглянути модератор. У разі активації акаунту ви отримаєте ще одного листа"
Двічі, і ніякої повторної реакції.
Ботів реально маса, а розумна людина залишається поза межами форуму.
   
Re: Я Українобот

У Фейсбуці влучну назву підказали. Мені подобається.
Хто ще такий?

 (tu)
   
Re: Я Українобот
van

Тягнибот
 
    Опереточная  партия ,.   D там у многих можно спросить ты кто по жизни  ..
   
Re: Я Українобот

Якщо не чиплятися до формулювань - нормальна тема  (tu)  трендова
   
Re: Я Українобот

А тогда кто такой Тягнибок главарь ботов   ?   :D

Тягнибок давно продав партію та Україну.
Нехай "Свобода"  міняє лідера на їншого, за цім покидьком ніхто не піде.
А цей буде сидіти і чекати, коли йому знову заплатять, тож пенделя під зад і допобачення.
   
Re: Я Українобот

Бот - это тот, кто врёт, часто за оплату. :)
   
Re: Я Українобот

За Україну.
і тому проти обох.

 проти порошенкової україни, бо це буде мрасія 2,0.
і не треба розказувати, який прихильник всього українського петро.
українська мова не рідна йому, він не спілкувався, не спілкується і не збирається спілкуватись нею поза межами офіціозу.
і сьогоднішній виступ тому блискучий приклад.
він не розуміє українців і саме тому програє вибори.

також я і не за зе. не подобається мені цей кандидат, як і все те що він робив до цього.

і хай иліта добре подумає, як вони дожились до сьогоднішнього і забезпечать нам право перестати обирати з двох видів лайна.
   
Re: Я Українобот

ТС.

Все це - пустослів"я.
А чого ж ви за Юлю в 1-му турі не голосували? Ви грались наче діти ?  :S
Що, ви справді вірили, що Кошулинський справді в 2-й тур ввійде ?  :idea:  :rotate:

Але тепер - буде як в старому анекдоті про ковбоя, який завжди слухався свій Внутрішній Голос.
( " КОВБОЙ :  Що ж мені тепер робити ???
    ВНУТРІШНІЙ ГОЛОС: А тепер пиз.....ць"

https://glavred.info/ukraine/10063325-ukraina-okruzhena-general-rasskazal-o-kratchayshem-rasstoyanii-do-kieva-dlya-tankov-rf.html
   
Re: Я Українобот

Я трохи інакше кажу: моя релігія - це Україна.
У нас религия отделена от государства по конституции.
   
Re: Я Українобот
van

Тягнибок давно продав партію та Україну.
Нехай "Свобода"  міняє лідера на їншого, за цім покидьком ніхто не піде.
А цей буде сидіти і чекати, коли йому знову заплатять, тож пенделя під зад і допобачення.
Там многих нужно проверять зачем работают на "австрийскую разведку "   :D

 Многие порохоботы уже включили заднюю
   
Re: Я Українобот

Я лібертаріанець.
   
Re: Я Українобот

У Фейсбуці влучну назву підказали. Мені подобається.
Хто ще такий?

+1  [ua]
   
Re: Я Українобот

Via

Ось ще джерело:


14.04.19 13:30
 "Украина фактически окружена Россией с трех сторон", - генерал-лейтенант запаса Романенко об опасности российской интервенции
Страна-агрессор нарастила военный потенциал в оккупированном Крыму и завела свои войска в Беларусь. Таким образом, у Москвы есть потенциал для атаки Украины и с юго-востока, и с севера.

Так считает бывший заместитель начальника Генштаба ВСУ, генерал-лейтенант запаса Игорь Романенко, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Главред".

По его словам, Россия существенно нарастила военный потенциал в Крыму, доведя его до стратегического уровня.

"Произошло наращивание всех сил: наземных, воздушных, морских – причем, надводных и подводных. Потенциал поднят до стратегического уровня", – сказал Романенко.

"К тому же, теперь российские войска заведены в Беларусь. В итоге, если взглянуть на карту, то можно увидеть, что Украина оказывается фактически окружена Россией с трех сторон", – добавил Романенко.


https://цензор/news/3122182/ukraina_fakticheski_okrujena_rossieyi_s_treh_storon_generalleyitenant_zapasa_romanenko_ob_opasnosti/sortby/tree/order/desc/page/1#comments

Розказуватимеш "зеленим чоловічкам", який ти "Українобот"
   
Re: Я Українобот

За Україну.
і тому проти обох.

 проти порошенкової україни, бо це буде мрасія 2,0.
і не треба розказувати, який прихильник всього українського петро.
українська мова не рідна йому, він не спілкувався, не спілкується і не збирається спілкуватись нею поза межами офіціозу.
і сьогоднішній виступ тому блискучий приклад.
він не розуміє українців і саме тому програє вибори.

також я і не за зе. не подобається мені цей кандидат, як і все те що він робив до цього.

і хай иліта добре подумає, як вони дожились до сьогоднішнього і забезпечать нам право перестати обирати з двох видів лайна.
Пане чи пані, пробачте я не знаю як до Вас звертатися. Я боюся, що за отими чварами ми знову втратимо Україну. Я цілком припускаю, що Петро не є ідеальним керманичем для України. Але я бачу цілком мені симпатичні речі - повільненька українізація в усіх сферах життя, повільненький але все ж поступальний рух від Кремля, українська церква. Це все мене тішить, бо від держави я чекаю саме самостійності, саме незалежності. І не чекаю нічого матеріального. Вся моя сім"я завжди  сподівалася лише на себе - ми ніколи не отримували державних квартир, мої бабці-діди тяжко працювали, щоб їхні діти мали достойну освітувесь достаток був зароблений, а не вкрадений. До сьогоднішнього дня ніяких субсидій і т.д. Ну це просто, щоб Ви мали уявлення, що на дкшкву ковбасу я не сподіваюся.
  І от приходить Зеленський, який просто не поділяє українські цінності. Якому глибоко плювати на національну складову, який вже щось там просторікує про ріфірєндуми і т.д.
І от доки еліта почне там думвти щось ( при умові що у нас взагалі є проукраїнська еліта) України може не стати. Лишиться Малоросія.
 :pooh_on_b:
   
Re: Я Українобот
Via

Via
Ось ще джерело:


14.04.19 13:30
 "Украина фактически окружена Россией с трех сторон", - генерал-лейтенант запаса Романенко об опасности российской интервенции
Страна-агрессор нарастила военный потенциал в оккупированном Крыму и завела свои войска в Беларусь. Таким образом, у Москвы есть потенциал для атаки Украины и с юго-востока, и с севера.

Так считает бывший заместитель начальника Генштаба ВСУ, генерал-лейтенант запаса Игорь Романенко, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Главред".

По его словам, Россия существенно нарастила военный потенциал в Крыму, доведя его до стратегического уровня.

"Произошло наращивание всех сил: наземных, воздушных, морских – причем, надводных и подводных. Потенциал поднят до стратегического уровня", – сказал Романенко.

"К тому же, теперь российские войска заведены в Беларусь. В итоге, если взглянуть на карту, то можно увидеть, что Украина оказывается фактически окружена Россией с трех сторон", – добавил Романенко.

https://цензор/news/3122182/ukraina_fakticheski_okrujena_rossieyi_s_treh_storon_generalleyitenant_zapasa_romanenko_ob_opasnosti/sortby/tree/order/desc/page/1#comments

Розказуватимеш "зеленим чоловічкам", який ти "Українобот"
І що? Розкажу кулеметною чергою.
Чи ти хочеш натякнути, що після обрання Зеленського оточення з трьох сторін зникне? То це теж не новина, я в курсі.
Нахрен окупанта сцикливого!
   
Re: Я Українобот

У Фейсбуці влучну назву підказали. Мені подобається.


Та ні, після останніх подій усі свободівці
записані в ЗЕботи.
Тобто, записані до тих, хто приведе в Україну  Велику Війну.
   
Re: Я Українобот

Та ні, після останніх подій усі свободівці
записані в ЗЕботи.
Тобто, записані до тих, хто приведе в Україну  Велику Війну.
Це не зовсім так
   
Re: Я Українобот
Via

Та ні, після останніх подій усі свободівці
записані в ЗЕботи.
Тобто, записані до тих, хто приведе в Україну  Велику Війну.
Це не відповідає дійсності, всі свободівці зараз в такому ж роздраї, як і ФУП.
   
Re: Я Українобот

ну я...
   
Re: Я Українобот

Це не відповідає дійсності, всі свободівці зараз в такому ж роздраї, як і ФУП.

Який може бути роздрай у націоналістів,
коли вирішується доля Держави?
   
Re: Я Українобот

Пане чи пані, пробачте я не знаю як до Вас звертатися. Я боюся, що за отими чварами ми знову втратимо Україну. Я цілком припускаю, що Петро не є ідеальним керманичем для України. Але я бачу цілком мені симпатичні речі - повільненька українізація в усіх сферах життя, повільненький але все ж поступальний рух від Кремля, українська церква. Це все мене тішить, бо від держави я чекаю саме самостійності, саме незалежності. І не чекаю нічого матеріального. Вся моя сім"я завжди  сподівалася лише на себе - ми ніколи не отримували державних квартир, мої бабці-діди тяжко працювали, щоб їхні діти мали достойну освітувесь достаток був зароблений, а не вкрадений. До сьогоднішнього дня ніяких субсидій і т.д. Ну це просто, щоб Ви мали уявлення, що на дкшкву ковбасу я не сподіваюся.
  І от приходить Зеленський, який просто не поділяє українські цінності. Якому глибоко плювати на національну складову, який вже щось там просторікує про ріфірєндуми і т.д.
І от доки еліта почне там думвти щось ( при умові що у нас взагалі є проукраїнська еліта) України може не стати. Лишиться Малоросія.
 :pooh_on_b:
Ви згодні, що викладені вами думки не є істиною в останній інстанції, і хтось інший цілком може мати цілком протилежні бачення ситуації?
я от . наприклад, переконана : Петро не поділяє і ніколи не поділяв українських цінностей, вони йому чужі і непотрібні.
але він гарний актор і 100%-вий безпринципний пристосуванець, який задля отримання матеріального зиску пристане до будь-яких цінностей
   
Re: Я Українобот
Via

Який може бути роздрай у націоналістів,
коли вирішується доля Держави?
Може. За 5 років Порошенко добряче гівна наколотив. І тепер за нього голосувати ой як нелегко.
Потайки сподіваюся, що другий тур зірветься.
   
Re: Я Українобот

У Фейсбуці влучну назву підказали. Мені подобається.
Хто ще такий?

 (tu)  :)
   
Re: Я Українобот

Може. За 5 років Порошенко добряче гівна наколотив. І тепер за нього голосувати ой як нелегко.
Потайки сподіваюся, що другий тур зірветься.

Та Боже збав! Ще кілька місяців у тому лайні барахтатися...
   
Re: Я Українобот

Може. За 5 років Порошенко добряче гівна наколотив. І тепер за нього голосувати ой як нелегко.
Потайки сподіваюся, що другий тур зірветься.

Не зірветься, і наслідки ти знаєш.
Американці вже будують в Польщі
величезні склади для зброї.
А реально, то ніхто не знає що вони там будують,
але підготовка до великої війни іде повним ходом.
   
Re: Я Українобот

Ви згодні, що викладені вами думки не є істиною в останній інстанції, і хтось інший цілком може мати цілком протилежні бачення ситуації?
я от . наприклад, переконана : Петро не поділяє і ніколи не поділяв українських цінностей, вони йому чужі і непотрібні.
але він гарний актор і 100%-вий безпринципний пристосуванець, який задля отримання матеріального зиску пристане до будь-яких цінностей

ви праві щодо петра,ймовірно
але чому саме  зеленський?
   
Re: Я Українобот

І що? Розкажу кулеметною чергою.
Чи ти хочеш натякнути, що після обрання Зеленського оточення з трьох сторін зникне? То це теж не новина, я в курсі.
Нахрен окупанта сцикливого!


доповідь за пропаганду терору.
   
Re: Я Українобот

ви праві щодо петра,ймовірно
але чому саме  зеленський?

Тому що перпендикуляр.

Там немає відповідей - вони розфарбовують мовчазну картонну дурілку Зеленського у саме ті кольори, які сподіваються бачити, і мріють, що він всі ці їхні забаганки здійснить.
   
Re: Я Українобот

ви праві щодо петра,ймовірно
але чому саме  зеленський?
я не знаю, це не був мій вибір
я не мала змоги голосувати у першому турі, але напевно ніколи за зеленського не проголосувала би
але українці розпорядилися так, що тепер іншого виходу немає
   
Re: Я Українобот

Тому що перпендикуляр.

Там немає відповідей - вони розфарбовують картонну дурілку Зеленського у саме ті кольори, які сподіваються бачити, і мріють, що він всі ці їхні забаганки здійснить.
Ти береш на себе відповідальність відповіді на поставлене мені запитання?  :)
   
Re: Я Українобот

Може. За 5 років Порошенко добряче гівна наколотив. І тепер за нього голосувати ой як нелегко.
Потайки сподіваюся, що другий тур зірветься.

чого це він "зірветься"? тому що так багато людей в першому турі не за пеціка проголосували? так його може тільки сам пецік і зірвати. тіки у самого не вийде. потрібні виконавці зриву.
   
Re: Я Українобот

Ви згодні, що викладені вами думки не є істиною в останній інстанції, і хтось інший цілком може мати цілком протилежні бачення ситуації?
я от . наприклад, переконана : Петро не поділяє і ніколи не поділяв українських цінностей, вони йому чужі і непотрібні.
але він гарний актор і 100%-вий безпринципний пристосуванець, який задля отримання матеріального зиску пристане до будь-яких цінностей
Я цілком згодна з тим, що моя думка не є істиною в останній інстанції. Але я не вірю, що людина яка немає  абсолютно ніякої поваги до звичних українських цінностей буде цінноті ці захищати.   :pooh_on_b:
   
Re: Я Українобот

доповідь за пропаганду терору.
Тітонько, ми ж тут не в Австрії. Будь ласка охолоньте зі своїми доповідями,ну не виглядайте їй Бо вже остаточно незповна розуму. :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія