Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поліція побила противників Потапа і Насті біля палацу "Україна" в Києві (оновлено)

Краще б нардепів приздили що кожну неділю до Москви літають. герої млять.
   


страшна яка провокація  :censored:

   
Краще б нардепів приздили що кожну неділю до Москви літають. герої млять.

Нардепів не треба, вони самі справляються.
А сук, які смоктати хочуть і тут і там - треба п***а по самому болючому місцю - по гаманцю.  (tu)  (tu)
   
А що, крім трембіти більше нічого не можна слухати в Україні? Хто  так вирішив? Проведіть всенародний референдум, а не йти на поводу у кучки хутірських патрійотів
   
А що, крім трембіти більше нічого не можна слухати в Україні? Хто  так вирішив? Проведіть всенародний референдум, а не йти на поводу у кучки хутірських патрійотів

Та слухайте що завгодно.
Але цим сукам косити бабло в Україні вже буде важкувато.  (tu)
   
Але цим сукам косити бабло в Україні вже буде важкувато.  (tu)
[/quote]

Але ж Порошенко має завод там, а цим чому не можна. Тожі блокуйте президента. А то якось сцикливо виходить.
   
Краще б нардепів приздили що кожну неділю до Москви літають. герої млять.

А плокуЛОЛ для чего, он может робити це на законних пидставах.
   
Але цим сукам косити бабло в Україні вже буде важкувато.  (tu)
Але ж Порошенко має завод там, а цим чому не можна. Тожі блокуйте президента. А то якось сцикливо виходить.
[/quote]

Наявність завода у Порошенка не є індульгенцією для будь якої суки, навіть для самої Сучкиблох.
   
кому "цим" ?? це громадяни україни, українці.
Мають право слухати і грати що завгодно. Скрєпним підарам - по єбалу.
   
Але цим сукам косити бабло в Україні вже буде важкувато.  (tu)
Але ж Порошенко має завод там, а цим чому не можна. Тожі блокуйте президента. А то якось сцикливо виходить.
[/quote]

Юльвладіміравна, палитесь
   
Мне,давеча, как раз звонили из страны-агрессора крупная фирма,поставщик в салоны красоты (ну кацапской красоты,сами понимаете...это такая "красота",ну там бланж замазать... рожу с перепою оживить...). Короча, я плакал из-за жадности,но патриот во мне победил. B-)

НЕ МОГУ!
Не могу и все.... Надо было послать туда кое-какие бамаги,тянул три дня и понял,что...НЕ МОГУ. Не БУДУ. Но самолюбие тщить. Наши "КАКЛОВСКИЕ ТОВАРЫ" готовы плакать,но брать!!!! Ферштейн! Этим и удовлетворился.

Так я про Потапа и Настю....плачут,но зовут...пусть этим они удовлетворяться. Не все в мире за баблос.
   
кому "цим" ?? це громадяни україни, українці.
Мають право слухати і грати що завгодно. Скрєпним підарам - по єбалу.

Серед громадян України теж є кацапські суки. Нажаль, звісно. :(
   
Эти д..бы траванули газом ребенка, клоуны-патриоты сраные, борцуны с шутами..идите нах боритесь с теми кто через день в москву на инструктаж летае, но с теми ж сцыкотно, а с клоунами на камеру можно..борцуны херовы
Там крыша покруче
Там сам прихильники певної політсили крышу выставляет
   
Мне,давеча, как раз звонили из страны-агрессора крупная фирма,поставщик в салоны красоты (ну кацапской красоты,сами понимаете...это такая "красота",ну там бланж замазать... рожу с перепою оживить...). Короча, я плакал из-за жадности,но патриот во мне победил. B-)

НЕ МОГУ!
Не могу и все.... Надо было послать туда кое-какие бамаги,тянул три дня и понял,что...НЕ МОГУ. Не БУДУ. Но самолюбие тщить. Наши "КАКЛОВСКИЕ ТОВАРЫ" готовы плакать,но брать!!!! Ферштейн! Этим и удовлетворился.

Так я про Потапа и Настю....плачут,но зовут...пусть этим они удовлетворяться. Не все в мире за баблос.

Ви геройський герой  (tu)
   
"активісти"
не молодыкы а "активісти"


так работают двойные стандарты.
   
Ви геройський герой  (tu)
=================================
А то! Бабло великое искушение!!!! Еще большее за бухло! ПрИадалел!!!! В отличии от наших дИпутатов и прАкурораф! B-)
   
Все, грузинок нет, мусара снова мусара, можно их хуярить
   
Номера на шлемах есть кстати.
   
Как всегда заняты общественно очень важным делом...  :weep:
   
=================================
А то! Бабло великое искушение!!!! Еще большее за бухло! ПрИадалел!!!! В отличии от наших дИпутатов и прАкурораф! B-)

Я б так не зміг.
Я б за виручені гроші за омолоджувальний крем купив би танк щоб зажмурити якомога більше кацапів, і якось компенсувати цей гріх. :(
Бо відмовитись від спокуси таки важко.
   
ARAB  B-)  ANAB  B-)
за базар ответишь?
   
Как всегда заняты общественно очень важным делом...  :weep:

Це важлива справа - бити по гаманцю підкацапників в Україні.  (tu)
   
Мне они нравятся. Ну Потап и Настя... И даже я бы их понял,если бы они ну куда б к бяларусам ездили бы... Даже в Нью-Йорк к дияспоре...даже не тока нашей. По моему даже бывали... А к кацапам...ну это уже занадто.
   
http://ukr.лб/culture/2016/11/16/350956_politsiya_pobila_protivnikiv_potapa_i.html


Близько 70 бійців поліції охорони взяли в кільце противників концерту Потапа і Насті в палаці "Україна" в Києві і почали їх бити.

Про це повідомляє кореспондент лб.

Одного з протестувальників, який кидався яйцями, затримали. Його товариші намагаються не дати поліції відвести затриманого.

Противників концерту більше не б'ють.

Оновлення 19:12. Через деякий час виникла нова бійка, цього разу з ініціативи тих, хто проти концерту. В результаті були затримані ще двоє учасників акції.

Оновлення 19:17. Фотограф лб повідомляє, що поліцейські без жетонів у балаклавах намагалися вирвати у нього камеру і розбити її. Журналістам поліцейські відмовляються представлятися.

Оновлення 19:39. Кореспондент лб повідомляє, що одного з учасників акції забрала швидка. Є інформація, що в реанімацію.

Оновлення 19:59. У концертній залі застосували газовий балончик. Ймовірного порушника затримано.

Перед цим близько 50 членів націоналістичної організації "Сокіл" спробували зірвати концерт. Вони незадоволені тим, що Потап і Настя виступають в країні-агресора Росії.

Концерт мав розпочатися о 19:00.

лб удалил с сайта заметку, но в кэше она осталась.

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:58eRRnfb-b4J:лб/culture/2016/11/16/350956_politsiya_izbila_protivnikov_potapa.html+&cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=ua
   
Я б так не зміг.
Я б за виручені гроші за омолоджувальний крем купив би танк щоб зажмурити якомога більше кацапів, і якось компенсувати цей гріх. :(
Бо відмовитись від спокуси таки важко.
---------------------------------------------
Ну на танк мне бы точно не хватило,а вот на пару тепловизоров,даже может в месяц... А,кстати, это не такая уж и идиотская мысля. Заставить кацапов финансировать нашим тепловизоры...А? Кто шо думаеть? B-)
   
---------------------------------------------
Ну на танк мне бы точно не хватило,а вот на пару тепловизоров,даже может в месяц... А,кстати, это не такая уж и идиотская мысля. Заставить кацапов финансировать нашим тепловизоры...А? Кто шо думаеть? B-)

Саме про це я і кажу. :)
Якщо вигорить у мене контракт я так і зроблю, кидайте в мене каміння.
   
http://ukr.лб/culture/2016/11/16/350956_politsiya_pobila_protivnikiv_potapa_i.html


Близько 70 бійців поліції охорони взяли в кільце противників концерту Потапа і Насті в палаці "Україна" в Києві і почали їх бити.

Про це повідомляє кореспондент лб.

Одного з протестувальників, який кидався яйцями, затримали. Його товариші намагаються не дати поліції відвести затриманого.

Противників концерту більше не б'ють.

Оновлення 19:12. Через деякий час виникла нова бійка, цього разу з ініціативи тих, хто проти концерту. В результаті були затримані ще двоє учасників акції.

Оновлення 19:17. Фотограф лб повідомляє, що поліцейські без жетонів у балаклавах намагалися вирвати у нього камеру і розбити її. Журналістам поліцейські відмовляються представлятися.

Оновлення 19:39. Кореспондент лб повідомляє, що одного з учасників акції забрала швидка. Є інформація, що в реанімацію.

Оновлення 19:59. У концертній залі застосували газовий балончик. Ймовірного порушника затримано.

Перед цим близько 50 членів націоналістичної організації "Сокіл" спробували зірвати концерт. Вони незадоволені тим, що Потап і Настя виступають в країні-агресора Росії.

Концерт мав розпочатися о 19:00.

опять Свобода. Мудаки ебанутые
   
шо тут? пєдроти вкотре роблять вигляд шо нєпанімают причинно-наслідкового звязку?
   
На фронт най їдуть - дібіли.

вони вже повернулися
а дебіли тут за мєнтяр мазу тягнуть
   
хрєн його знає що там було насправді. Але мудаку, який в 2014 році знімав штани перед москалями таки не місце в Україні

Може, він пропонував кацапам посмоктати в нього ?  B-)
   
Може, він пропонував кацапам посмоктати в нього ?  B-)
після такого, він би з хуйляндії не повренувся б
   
Гадить менестрелям у театра моветон. Но ещё больший моветон "защитникам" гадких менестрелей применять неоправданную силу. Броник и дубинка с каской против яйцеметателя. Со времён Майдана ничего не поменялось. Мусора остались мусорами.

Потап и Настя - менестрели!? Это чистА кАнкретные минасрали... :dirol:
   
Краще б нардепів приздили що кожну неділю до Москви літають. герої млять.

чуєш ти, падстрєкатєль! а не сходив би ти на гєйпарад цінні поради роздавати... 2 роки тому одному пєдофілу з телебачення підсрачника дали... так ви тут вили кілька місяців про "порушення прав"...  :X

розказують тут нардепів п***а чи судей... НЕ БУДЕ вам на потіху одиночних терактів! НЕ-БУ-ДЕ! Вся ця мразь буде ліквідована одномоментно і до останнього...
   
Це ті хто гранату кидав - "сокіл" , молада поросль. (типу комсомольці)
   
Це ті хто гранату кидав - "сокіл" , молада поросль. (типу комсомольці)

іншим разом хтось докине... і не одну!
з вами, мєнтярами позорними, інакше не можна
   
опять Свобода. Мудаки ебанутые


мєнт, а не пішов би ти на гєйпарад, га?
   
вони вже повернулися
а дебіли тут за мєнтяр мазу тягнуть

Ну да ну да, діти по 15-18 роів. там у 99%
   
чуєш ти, падстрєкатєль! а не сходив би ти на гєйпарад цінні поради роздавати... 2 роки тому одному пєдофілу з телебачення підсрачника дали... так ви тут вили кілька місяців про "порушення прав"...  :X

розказують тут нардепів п***а чи судей... НЕ БУДЕ вам на потіху одиночних терактів! НЕ-БУ-ДЕ! Вся ця мразь буде ліквідована одномоментно і до останнього...

Не перетворюйтесь на клоунів. і маргиналів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія