Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ведь Зе вчера говорил словами народа

А ведь Зе вчера говорил словами народа

Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением
Руського народу.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением
+===============================================+
Ну, потрох їх все одно не почув. Бо чує лише свій капшук!
   
А ведь Зе вчера говорил словами народа

Народ любит Зеленского!

   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

А ведь Зе вчера говорил словами народа

Авжэж - словамы "совецькага" народа , що у в крэмли надрукувалы . )))
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Народ любит Зеленского!
Показати зображення...

Вам вчера сказали и про европейский путь и про нато,а вы продолжаете свою пластинку
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Авжэж - словамы "совецькага" народа , що у в крэмли надрукувалы . )))


завтра вы увидите 75-25 за Зе и тоже будете скулить про русский и советский народ?
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа
RSP

Порохососи охеріли вже далі нікуди. Їх цікавить тільки руський народ і хуйло. Що робиться в Україні їм повністтю похер, якби тільки Пєтя біля корита.
Таке враження що вони живуть в Росії а не Україні.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа
rst

Я как-то очень сильно переживаю за ПавликаВ((
У него и так давление высокое, его даже в армию не взяли, как бы  инсульт како-нить не вдарил. Он так верил в Петину пабеду! Томос же!!!
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением

отут на Фупі (і ще багато де в соцмережах) саме ці прєд'яви і втовкмачувалися народу щонайменше останні 3 роки.
Якщо постійно і невтомно публікувати самим та допомагати іншим поширювати
побільше всякої зради, то все у вас отак і вийде - маленька Коломойська Зеленка з хриплуватим басовитим голоском стане таки президентом. Дякуємо.
   
Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением
А где он был предыдущие 20 лет? Почему не озвучивал,?
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Ze начнет с тобой 22 апреля разговаривать, если победит, а вчера ты слушал голобородько.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Зе-"президент" швидко зніме з кацапів міжнародні санкції -- отоді вони порегочуть: "ач якого ми артикля хахлам вставили"
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

завтра вы увидите 75-25 за Зе и тоже будете скулить про русский и советский народ?

не будет 75 на 25

даю 60 на 40
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением
=========================
Це був не народ,а сепарське лайно як і ти.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

=========================
Це був не народ,а сепарське лайно як і ти.
(tu)
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

=========================
Це був не народ,а сепарське лайно як і ти.
не може бути 75% сепарів. Сєпарів 25%.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Зе-"президент" швидко зніме з кацапів міжнародні санкції -- отоді вони порегочуть: "ач якого ми артикля хахлам вставили"
а если нет - ты срыгнешь отсюда?
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Кумедно було коли Зе читає питання від людей, а Педро у відповідь - все це брехня!
Тобто народ бреше.
Зачот, Пєтя, ти лудшій!
 :weep:
   
Вам вчера сказали и про европейский путь и про нато,а вы продолжаете свою пластинку

Слов мало. Тим більше від спонтанного кота в мішку. Якби захотів продати своїм словами віру- сказав би хто у нього все це буде просувати. Я особисто не виключаю, що Мала Захарова на секондменті. А розводити людей на слові- це взагалі професійна якість будь якого артиста
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

за народ не розписуйся.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Слов мало. Тим більше від спонтанного кота в мішку. Якби захотів продати своїм словами віру- сказав би хто у нього все це буде просувати. Я особисто не виключаю, що Мала Захарова на секондменті. А розводити людей на слові- це взагалі професійна якість будь якого артиста
И тока ты чесс пашешь на юкрейн в итали!
   
Кумедно було коли Зе читає питання від людей, а Педро у відповідь - все це брехня!
Тобто народ бреше.
Зачот, Пєтя, ти лудшій!
 :weep:

Ну ми ж усі тут знаємо. Про людей з інтернету. Та ж сама риторіка що і тут. Обмежене коло, половина з яких просто пропагандісти, технологи і боти з коллцентрів
   
И тока ты чесс пашешь на юкрейн в итали!

Я просто люблю Україну. І це всюди де я не буваю
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Ось цього народа? "пачиму вы за нос схватілі дєвушку"

   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

А ведь Зе вчера говорил словами народа
Ні... Словами народу зі сцени говорити не можна... Могли ж і діти слухати.  :fool: Я сьогодні в Чернігові на базарі послухав розмови про дебати так "мордатий підарас" було самим чемним.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением
Он озвучил все фейки, манипуляции и т.п. из Интернета. Озвучивать, в принципе, не сложно. Потом надо будет действовать - через пару лет спросим у Вована - дороги где? Медреформа, лекарства и т.п. Думаю, что мало что изменится в лучшую сторону, если он что-нибудь не накосячит раньше.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

так зажгло что я подумала что это кенеди выступает
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением
Ты прав.Но  Зеленому еще расти и расти. Или упасть. Смотри на жизнь реально.Не стоит недооцениватьь систему,Посмотри на Михо. Признаный во всем цивилизованном мире реформатор коммунистической СИСТЕМЫ. Скажи где он? Сделать президента туалетной бомагой.В этом сила мажоров.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

говорил словами народа, слово торчка - закон божий, моча зеленского - золотой дождь  :facepalm1:

млять, що написали ему, то и читал
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

говорил словами народа, слово торчка - закон божий, моча зеленского - золотой дождь  :facepalm1:

млять, що написали ему, то и читал

Так он и не скрывал что вопросы из интернета.Тоесть это и есть вопросы простых людей.А вот петя плямкал исключительно от себя и красовался как павлин.Кстати что с результатами его анализов?Почему их 2 раза взяли и тишина?
   
Все предъявы которые были к Пете тут на фупе да и  вообще  были озвучены Зеленским со сцены.Таки полезно общаться с народом и интересоваться его мнением

   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Ты прав.Но  Зеленому еще расти и расти. Или упасть. Смотри на жизнь реально.Не стоит недооцениватьь систему,Посмотри на Михо. Признаный во всем цивилизованном мире реформатор коммунистической СИСТЕМЫ. Скажи где он? Сделать президента туалетной бомагой.В этом сила мажоров.


Да никто с этим не спорит.Я на него больших надежд не возлагаю,но я сужу по тому что это человек не из системы,потому что выбрая все 25 лет одних и тех же,мы получали один и тот же плохой результат.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Ну так, і це галімо. Я особисто не хочу, щоб "простий народ" вирішував все в країні. Ну його нафіг.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Авжэж - словамы "совецькага" народа , що у в крэмли надрукувалы . )))
Навіть не надрукували, а йому у ФБ скинули. Прогрес жеж
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

знаю, кстати, одну страну, в которой правит представитель из народа - Веесуэла с Мадурой
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Ze начнет с тобой 22 апреля разговаривать, если победит, а вчера ты слушал голобородько.
не почне. він вже сказав, що після перемоги буде ролик, в якому він все розкаже. це була відповідь на питання журналіста чи активіста.
без відео він не вміє. а от після 10-20 дублів щось зніме.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Так он и не скрывал что вопросы из интернета.Тоесть это и есть вопросы простых людей.А вот петя плямкал исключительно от себя и красовался как павлин.Кстати что с результатами его анализов?Почему их 2 раза взяли и тишина?

какие доказательства, что это не вопросы сами придумали? ему нет веры, он лгун, тем более после зашкваров своих с анализами
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

Так он и не скрывал что вопросы из интернета.Тоесть это и есть вопросы простых людей.А вот петя плямкал исключительно от себя
тому що у першого немає своїх мізків навіть на питання.
   
Re: А ведь Зе вчера говорил словами народа

какие доказательства, что это не вопросы сами придумали? ему нет веры, он лгун, тем более после зашкваров своих с анализами

Если сами придумали,то тем более молодцы,т.к. это те вопросы о которых говорят простые люди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія