Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Треба допомогти !!!!
Вчора за 2 години зібрали 350 000 грн після сюжета в Вікнах про дівчинку з онко очних нервів.
dobro.ua  - це бувша ubb.org.ua  - вони реально подомагають, коли збори таких страшних сум.

Скіко там тре ?
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Надеюсь ты всем перечислял? Не тока АТОшникам? Как увидел- так и перечислил???
Ні, не всім. На всіх не вистачає.
Але АТОшникам намагаюсь завжди перераховувати.

І не лише на лікування.
Зараз Справа Громад збирає кошти на прилади нічного бачення і іншу електроніку для передка.
Можеш долучитися.
Дати адресу?
[/quote] мені дайте, будь-ласка
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Скіко там тре ?

треба було 620 000 грн, вже все зібрали. У порівнння з 2 лямами баксів то фігня...
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Пишіть петиції проти фармакологічної мафії краще.
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Пишіть петиції проти фармакологічної мафії краще.

Я Вас благаю.... Ну а може це дійсно такі дорогі ліки ? там же, здається, індивідуально виготовляються, під генетику конкретної дитини....
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Я Вас благаю.... Ну а може це дійсно такі дорогі ліки ? там же, здається, індивідуально виготовляються, під генетику конкретної дитини....

Див вище, цитата англійською. Якщо не знаєте, поставте розширення Google Translate. Цей випадок типу іншого, коли чувак купив патент і збільшив ціну ліків з $30 до $500. Уряди мусять щось робити. Це грабунок. Крім того $2500000 на фупі ви не зберете.
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Див вище, цитата англійською. Якщо не знаєте, поставте розширення Google Translate. Цей випадок типу іншого, коли чувак купив патент і збільшив ціну ліків з $30 до $500. Уряди мусять щось робити. Це грабунок. Крім того $2500000 на фупі ви не зберете.

А хто говорить тільки про ФУП ??
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

А хто говорить тільки про ФУП ??

$2500000 за укол це insane. Should not be.
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Пішла на кабила срана

Бггг... понятно кто в доле. Отставшие от поезда это таки огромная индустрия.
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

But how do they calculate the actual cost? Many companies use a value-based pricing model which calculates the cost based on how many years of life gained as well as taking into account the effectiveness of the drug. (з тої ж цитати)

Ціна медикаментів встановлюється кількістю років життя, які вони збережуть, а не вартістю виготовлення. Лише подумайте.
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

But how do they calculate the actual cost? Many companies use a value-based pricing model which calculates the cost based on how many years of life gained as well as taking into account the effectiveness of the drug. (з тої ж цитати)

Ціна медикаментів встановлюється кількістю років життя, які вони збережуть, а не вартістю виготовлення. Лише подумайте.

Обычнейшее дело в любой "социальной" медицине. Сколько с той старухи обществу налогов будет что бы её лечить. И так бабка зажилась.
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Див вище, цитата англійською. Якщо не знаєте, поставте розширення Google Translate. Цей випадок типу іншого, коли чувак купив патент і збільшив ціну ліків з $30 до $500. Уряди мусять щось робити. Це грабунок. Крім того $2500000 на фупі ви не зберете.

Гроші не на ФУПі збирають.
Це моя власна ініціатива.
Збирають і у Фейсбуку, Бяка дала посилання, я побачив по телевізору.
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Ні, не всім. На всіх не вистачає.
Але АТОшникам намагаюсь завжди перераховувати.

І не лише на лікування.
Зараз Справа Громад збирає кошти на прилади нічного бачення і іншу електроніку для передка.
Можеш долучитися.
Дати адресу?
мені дайте, будь-ласка
[/quote]
а мы тоже собираем!
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

ап
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

ап
   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Це ті гроші, що ми збирали на обладнання:



   
Re: СІМ'Ї ВОЇНА АТО ПОТРІБНА ДОПОМОГА.

Хто не в курсі - 50% зібрані гроші, другі 50% гроші Порошенка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія