Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ставнійчук каже, що Зеленський вчора боявся теракту

Переляканий Зеленський не розуміє куди і для чого він попав

Марина Ставнійчук

Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук
Сьогодні, 11:52

Переляканий Зеленський не розуміє куди і для чого він попав

Це йому не на концерт не прийти. І то там відповідальність, бо білети продані раніше і буде погано мамі, дітям і дружині....

Зеленський шепотом розказував журналістам про те, що не прийшов учора на дебати, бо на нього наче б то готувався теракт. Він хвилювався про себе, маму, дітей, свою дружину. Усе вірно. Хороший син, батько, чоловік... Та, як так боїться, йшов би без них на стадіон.

Російські телеканали увесь вечір крутили це напів інтимне інтерв‘ю... Співчували хлопцю. Сорі, Володимиру Олександровичу! Сміючись над нами українцями знову і знову. Бо, наприклад, свого хуйло вони не уявляють, що він злякається когось і чогось...

Боїшся, знімай кандидатуру! І буде повторне голосування між тими, хто не боїться. Так хоч елементарний шанс у людей обирати буде!

Мені ясно одне, він не розуміє куди і для чого він попав. Це йому не на концерт не прийти. І то там відповідальність, бо білети продані раніше і буде погано мамі, дітям і дружині....

Це держава! Тут, хто боїться, то й «не ходить» і нею керувати не здатен! Тут «душу й тіло ми положем за нашу свободу»

До речі, а що 19 квітня буде не той самий стадіон? Що зміниться? І де логіка!

Таки команді Зе треба з ним спати і днювати. Не давати йому слова сказати. Інакше, хлопці, не обдурите країну.

А Ви люди думайте, бо «что тут думать?!»

https://g lavcom.ua/columns/stavniychuk/perelyakaniy-zelenskiy-ne-rozumije-kudi-i-dlya-chogo-vin-popav-586050.html

Останнє редагування: 15 квітня 2019 20:01:40 від Foxic
   
а хтось бачив це інтерв'ю блазня росіянам, про яке вона пише?
що він теракту злякався...
не могла ж вона таке придумати,
тим більш, що Порошенка вона дуже ненавидить, але тут і її зачепило
   
Тєракт?  :lol:  я не чув, що правда таке ляпанув?
   
это москали перекрутили интервью в париже похоже
   
ой горэ...
головнокомандуючий. ..
наполєон...
хіба шо торт...
   
это москали перекрутили интервью в париже похоже
він сам сказав, що йому подзвонив анонім та попередив про теракт.
   
В москалів проблеми з українською. Я читав що Зеленський говорив про аналізи на олімпійському. Москалі це перекрутили на дебати.
   
він сам сказав, що йому подзвонив анонім та попередив про теракт.

А дє тєракт анонім не казав?
   
 Буде дурень якщо піде дебатувати зі свином. Петро майстер провакацій.
   
він сам сказав, що йому подзвонив анонім та попередив про теракт.

брешеш.
Чому ви такі брехуни патологічні як ваш Главкнур?
   
А дє тєракт анонім не казав?
та те сцикло не спромоглося вимовити. казало, що я не знаю хто це, але...
   
В москалів проблеми з українською. Я читав що Зеленський говорив про аналізи на олімпійському. Москалі це перекрутили на дебати.

Саме так. А одна паскуда це повторила. Інша притягла сюди
   
брешеш.
Чому ви такі брехуни патологічні як ваш Главкнур?
про що я брешу? конкретно
   
Патріоти постійно дивляться кацапське лайно.
Замість того зоб подивитися розмову самого Зе.
При цьому вони верещать що скажені - чому він мовчить.

От же виблядків наплодилось в Україні
   
про що я брешу? конкретно

про теракт
   
Я читав що Зеленський говорив про аналізи на олімпійському. Москалі це перекрутили на дебати.

Шта?  :weep:

   
Может это он про велосипед :
вы шо, парни, хотите шоб меня грохнули ?
 :)
   
   
в Парижі про стадіон в сенсі здачі аналізів він казав не про теракт, а про провокації,
про теракт він точно нічого не казав,
може, дійсно, Ставнійчук щось переплутала з паризьким інтерв'ю,
тільки там він казав, що його грохнуть, якщо він буде на велосипеді їздити, а не про теракт на стадіоні 
   
Может это он про велосипед :
вы шо, парни, хотите шоб меня грохнули ?
 :)

у вас там набирають тільки олігофренів?
Невже не ясно та не чутно про що це. Так про велосипед.п***а якийсь.
Нахєра вам дебати, ви ж не зрозумієте про що.
Верещати Слава Україні можете  і цього достатньо для патріотизму
   
В москалів проблеми з українською. Я читав що Зеленський говорив про аналізи на олімпійському. Москалі це перекрутили на дебати.

Ставнійчук же не москалиха, навряд чи вона переплутала
   
про теракт
в олімпійському  хтось готовив проти мене.... провокацію. це про що?
   
в олімпійському  хтось готовив проти мене.... провокацію. це про що?

 :facepalm1:
яке ж ти огидне
   
в олімпійському  хтось готовив проти мене.... провокацію. це про що?

в сенсі аналізів він мав на увазі, що йому наркоту в аналізи насипали б (в сенсі підмінили б аналізи)
   
:facepalm1:
яке ж ти огидне
тобто злився. ага
   
але в чому Ставнійчук права, так це в тому, що боїшся терактів або провокацій - не йди в президенти, це дуже небезпечна посада,
а в паризькому інтерв'ю він декілька разів казав про загрози та провокації, а в нього ж сім'я, діти і т.д.
   
в сенсі аналізів він мав на увазі, що йому наркоту в аналізи насипали б (в сенсі підмінили б аналізи)
це тільки варіант. тому що на стадіоні було 4 клініки. тобто всі, хто зголосився на пропозицію.
вада також могла підсипати?
   
це тільки варіант. тому що на стадіоні було 4 клініки. тобто всі, хто зголосився на пропозицію.
вада також могла підсипати?

він впевнений, що так,
не довіряє нікому в Україні,
готовий здати аналізи тільки за кордоном,
але коли хлопці запропонували, вмить відмовився
   
Re: Ставнійчук каже, що Зеленський вчора боявся теракту

Может это он про велосипед :
вы шо, парни, хотите шоб меня грохнули ?
 :)
откуда он знает? :lol:
   
він впевнений, що так
тобто, тільки клініка його друга надасть достовірні дані?)
   
Зєапольт, вихаді, подлий трус! :clapping:
   
Re: Ставнійчук каже, що Зеленський вчора боявся теракту

Володья теперь всю оставшуюся жизнь каждого куста боятся будет
   
у вас там набирають тільки олігофренів?
Невже не ясно та не чутно про що це. Так про велосипед.п***а якийсь.
Нахєра вам дебати, ви ж не зрозумієте про що.
Верещати Слава Україні можете  і цього достатньо для патріотизму
Ого какой вы нервный. :)
Почитайте. Может пригодится.
   
а хтось бачив це інтерв'ю блазня росіянам, про яке вона пише?
що він теракту злякався...
не могла ж вона таке придумати,
тим більш, що Порошенка вона дуже ненавидить, але тут і її зачепило

Про блазня - це про кандидата, що набрав найбільше голосів?

То в Парижі (не в Києві перед "дебатами") він 13 розмовляв, що вона городить?
Про яких росіян? Це невстановлені (не представились на відео) журналісти-переслідувачі з Києва, начебто з агенства (назва на ютуб каналі, директор Дейнека працював на 5 та 1+1).

Відео тут, наприклад.
   
откуда он знает? :lol:
Він дивиться на мера Харкова, наприклад.
   
Про блазня - це про кандидата, що набрав найбільше голосів?
це про блазня, за якого віддали голоси прихильники певної політсили
   
Ця підстилка януковича вже під порошка лягла? Ну-ну. (04.1999 — 06.2007: член, заступник Голови Центральної виборчої комісії. Заступник ківалова?, з 1 квітня 2011 року — заступник Глави Адміністрації Президента України. 04.2011 — 10.2014: Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України. Не памятаєте, хто тоді був президентом?)
   
але в чому Ставнійчук права, так це в тому, що боїшся терактів або провокацій - не йди в президенти, це дуже небезпечна посада,
а в паризькому інтерв'ю він декілька разів казав про загрози та провокації, а в нього ж сім'я, діти і т.д.

ну, не сам же він зголосився у президенти - видно, там ше гірші переспективи у разі відмови вимальовувалися
   
Ставнійчук каже, що Зеленський вчора боявся теракту

Одним из распространенных психозов наркоманов врачи считают бредовую форму стимуляторного психоза, когда наркоман, передознувшись, без остановки излагает свои примитивные или вообще бессмысленные мысли. На молодежном сленге это состояние определяется как "гониво" или "пробило на базар", во время бреда наркоман становиться агрессивным, особенно если его не хотят слушать или выполнять его требования. Подобное состояние знакомо "винтовым" (потребляющим "винт" - кустарный первитин) наркоманам, а также тем, кто злоупотребляет коноплянными отварами.

Более тяжелая форма параноидального психоза, протекающая в форме параноидальных и галлюцинаторных приступов, называется на сленге "измена" или "навязки". Наркоман начинает испытывать страх, порой безпричинный и необоснованный. У заядлых наркоманов каждая "вмазка" или "накурка" превращается в ужас. Ему везде мерещуться милиционеры или бандиты, он пытается спрятаться от людей на улице, потому что они якобы все на него смотрят и даже что-то говорят. Бывает, что наркоман набрасывается на безобидных прохожих и даже друзей, вдруг посчитав, что они за ним следят или хотят убить. Такие психозы наиболее опасны для окружающих.
   
В москалів проблеми з українською. Я читав що Зеленський говорив про аналізи на олімпійському. Москалі це перекрутили на дебати.
То він навіть аналізів злякався? Оце сцикло((((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія