Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарант всьо :laugh: :facepalm:

Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Як швидко все повторюється
За півроку тих хто голосував за зеленого буде не знайти з вогнем

дибiли ...73% голосують за торчка, вже через мiсяць 66% не впевненi в завтрiшньому днi.... :tease:  i це стадо буде i далi вибирати бандитiв..клоунiв.. наркоманiв... :facepalm:
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

ти справді вирішив що хтось тут виправдовується??? Перед тобою???
відмовляєшся визнати гірку для тебе Правду?
а я справді спалилася би, якби своїм голосом не завадила огидному україножерові вдруге випхатися на найвищу посаду в Україні
Зато твій дурник по призначав в Луганську область відвертого ватніка, риговського мусорка, в Одеську область майбутнього голову, сєпара і так можна продовжувати і далі...
Уже чую від ватніків, відкрито говорять- єто все майданутие , винавати в войне, ще пару місяців назад , боялися перднути...
Молодіжна партія ригів , знищує Україну, а такі, як ти уйню тут городят, сліпі і дурні...

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:
Ser

https://twitter.com/view/status/1147766290720927744

Кокаїн замість бананів: СБУ вилучила в Одесі партію наркотиків на більш як $51 млн

https://www.5.ua/regiony/kokain-zamist-bananiv-sbu-vyluchyla-v-odesi-partiiu-narkotykiv-na-ponad-51-mln-188844.html

не пропадати ж добру, його і згодовують прихильники певної політсили
   
Не те, що DelIT викладав, де починається вже з наради, а інше, де вони тільки заходять і розсаджуються. Не можу знайти ту тему. Тицьніть носом, пліз!

Останнє редагування: 7 липня 2019 20:26:13 від tom_cat
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Одні кажуть, що зе під кайфом, другі, що він змучився. Я зрозумів, він змучився від кайфу!  :D
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Mason Lemberg
4 год ·

Аудиторія соцмереж розділилася.
Одні постять відео препезедента, який поводиться, м'яко кажучи, дивно.
Інші кажуть, що він просто змучився, він довго сидів, то нарізка відео ітд.

Причому про нарізку відео говорять ті, хто 5 років крутив і обговорював очевидно сповільнений вирізаний фрагмент відео "п'яного" Порошенка.

А що нарізка фрагментів відео дозволяє препезденту імітувати поведінку наркомана?
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Те що ти виправдовуєшся - це дуже добре проглядається, але скоріше не переді мною, а пере форумнитм загалом, чи навіть скоріше перед самою собою
те, що мій голос не дістався ганебному мародерові, виправдань не потребує
ні перед ким
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Володимир Гевко

Оці всі нові відео, де Зеленський стрьомний.

Ясно ж що він не під дією наркотичних засобів. Не будьте смішними.

Але правда набагато страшніша – йому тупо НУДНО. Він сидить серед податківців і відверто НУДИТЬСЯ.

 Відбуває номер.

Просто не знає як досидіти і куди подітись і про шо взагалі балакають оці всі чуваки.

Десять разів перекласти руки.

 Спертись на лікоть.

 Покрутити головою в один бік.

 Покрутити в другий.

Потриматись пальцями за перенісся.

Потерти очі.

ШО. ШЕ. МОЖНА. ТУТ. РОБИТИ?

Уявіть, людина все життя мислила сценаріями, монологами, сценками, гримом, камерою і світлом – і тут педеве, податкові канікули, конcтитуційна реформа, стратегії, концепції. Голова пухне. Президент чахне. Як досидіти, боже.

І тому він оживає лише на прогулянках, де треба торганути їб*алом – хух, рідна стихія. Розправити плечі, блиснути посмішкою. Єдина розрада.

Ми перша у світі країна, де президентові нудно.


Чірікнутись.

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

те, що мій голос не дістався ганебному мародерові, виправдань не потребує
ні перед ким
Ти вже сама перед собою виправдовуєшся, що за наркомана проголосувала, прихильники певної політсили.
   
Мы теряем нашего Вову...

Нашему припизденту надо срочно в наркодиспансер... Так у чувака пробки перегорят через месяц. Крыша уже почти сорвана. :weep:
   
Re: Мі теряем нашего Вову...

если последить за тобой, то можно прикинуть шо будет с Вовой к концу каденции, тебя ж шторит просто по взрослому  :facepalm1:
   
Re: Мы теряем нашего Вову...

Нашему припизденту надо срочно в наркодиспансер... Так у чувака пробки перегорят через месяц. Крыша уже почти сорвана. :weep:
беня найдет дублера. Уже нашли. Сейчас над мимикой намного поработают...
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

те, що мій голос не дістався ганебному мародерові, виправдань не потребує
ні перед ким

От дурна, звісно не потребує. Не голосувати за Порошенко то твоє право і ніхто не змушував тебе за нього голосувати і щось я не чув, щоб за це тобі хтось дорікав. Мова про те, що ти за Зеленського проголосувала. Розумієш? Не те що не за Пороха, а те що за Зеленського. І більше не видавай з себе тупу.
   
Re: Мі теряем нашего Вову...

если последить за тобой, то можно прикинуть шо будет с Вовой к концу каденции, тебя ж шторит просто по взрослому  :facepalm1:

п'яний проспиться, дурник це назавжди
(с)
   
Re: Мі теряем нашего Вову...

если последить за тобой, то можно прикинуть шо будет с Вовой к концу каденции, тебя ж шторит просто по взрослому  :facepalm1:
=============================
Я их всех пережил и вас тоже переживу. И я.вааще-та не ваш припиздент.... к слову. так... :fuck:  Не слезайте с темы,ЗЕлекное гавно,тут Отечество в опасностЕ! :D
   
Re: Мы теряем нашего Вову...

олкаш завжди вважає шо у когось ще гірше. Щоб себе заспокїти  :laugh:
   
Re: Мы теряем нашего Вову...

наркоман кажеш? ну-ну... а от "львівшька інтиліґєньчія", котра так "щиро" ше недавно гавкала за пєдру, 2 дні тому попистячила на встрєчу з "зе"... І так само "щиро" вже дякувала йому!  :gigi:  xyй-зна за шо, але дякувала...
нагадаю - та сама "інтиліґєньчія", котра ше 3 місяці тому закликала Кошулинського знятися з виборів!

Вольтер, ти може теж інтиліґєнт, га? коли почнеш "зе" дифірамби співати?
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Мова про те, що ти за Зеленського проголосувала. Розумієш?
А ти за кого голосував?
Кажи чесно, поставив плюсик чи галочку навпроти прізвища цього осоружного україножера -засновника ПР, руйнівника Помаранчевої єдності у 2005, і мародера на військовому бюджеті під час війни?
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Не те що не за Пороха
та не приведи Господь!!!
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

А ти за кого голосував?
Кажи чесно, поставив плюсик чи галочку навпроти прізвища цього осоружного україножера -засновника ПР, руйнівника Помаранчевої єдності у 2005, і мародера на військовому бюджеті під час війни?

Мирослава, а ти знову будеш з себе видавати пропагандонське лайно, що розповсюджує плітки, чи таки зізнаєшся, що ти пристойна людина і наведеш факти мародерства Порошенко?
Давай, не соромя, спробуй хоч трохи відмитись.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Кловун вiн чи торчок але за неповних 2 мiс йому вдалося розвалити 3 гiлки влади
Фактично все посипалось
I не факт що пiсля парламентських воно збереЦЦя ..
Тому смiятись можна лише з себе

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Мирослава, а ти знову будеш з себе видавати пропагандонське лайно, що розповсюджує плітки, чи таки зізнаєшся, що ти пристойна людина і наведеш факти мародерства Порошенко?
Давай, не соромя, спробуй хоч трохи відмитись.
то за кого голосував, Раха? Що, соромно зізнатися?
Зеленського взагалі звинувати ні у чому, принаймні - поки що..Однак ти настільки увійшов у рах, що носишся по форуму як вошивий по лазні
То за кого ж ти голосував, Рахо?
Невже рука не здригнулася?
Чи може ти - рашист, тому і не здригнулася?
   
Re: Мы теряем нашего Вову...

Кончится тем что вову спрячут. Как это уже было во время выборов.
Если бы он тогда патякал зелбойобов было бы поменьше
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

то за кого голосував, Раха? Що, соромно зізнатися?

Я не буду питати тебе чи тупа ти чи ні, але спеціально для тебе вкотре відповім - на цих виборах в першому та другому турі я голосував за Порошенко.

Цитувати
Зеленського взагалі звинувати ні у чому, принаймні - поки що..Однак ти настільки увійшов у рах, що носишся по форуму як вошивий по лазні

Я звинувачую Зеленського в тому, що він роками працював на ворога України. Він в рамках своєї медійної діяльності працював не на Україну, а на Росію, а Росія то є ворог України, який веде з нами війну в тому числі і на медійному фронті. Зеленський "воював" на боці наших ворогів.


Цитувати
То за кого ж ти голосував, Рахо?

На всяк випадок повторю ще раз - за Порошенко. Чи ти справді думала, що від того що якесь пропагандонське лайно, якась дурнувата потвора, почне скавчати свої мантри про мародера, без жодних доказів, то це якось зупинить мене від відповіді на питання? Чи ти вже нарила факти про мародерство Порошенко? 
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Мирославо, ну так ти спробуєш відмитись? Питання то вкрай просте - якщо ти не пропагандонське лайно, не дурнувата потвора, що розповсюджує плітки, то просто наведи факти того, що Порошенко мародер. Це ж дуже просто - пристойна людина - наводиш факти, лайно - не наводиш.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

А зараз вкотре будемо спостерігати за зливом Мирослави

 :laugh:
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

А зараз вкотре будемо спостерігати за зливом Мирослави

 :laugh:

Ей  похеру. Ей сливаться как дурному с горы сбежать.
Честь или она привита родителями или нет.
С ней не случилось :D
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Та я знаю, то я просто так - розважаюсь трошки
Пропагандони такі кумедні.
   
Re: Мы теряем нашего Вову...

   
Re: Мі теряем нашего Вову...

=============================
Я их всех пережил и вас тоже переживу. И я.вааще-та не ваш припиздент.... к слову. так... :fuck:  Не слезайте с темы,ЗЕлекное гавно,тут Отечество в опасностЕ! :D

Вольтер, многих моих друзей уже нет..
Водка..  :(
и все они (и есть еще живые знакомые алкаши) были уверены в своем долголетии.
Перло их, жизнь прекрасна.
Брык и нету..
А все потому что постоянный допинг, ни че не болит..
А что ж будет болеть после 0,7 ?
Совет.
Не дразни судьбу, сползай медленно и сразу к хорошему наркологу, потом уже эндокренолог, кардиолог
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Кловун вiн чи торчок але за неповних 2 мiс йому вдалося розвалити 3 гiлки влади
Фактично все посипалось
I не факт що пiсля парламентських воно збереЦЦя ..
Тому смiятись можна лише з себе
Просто при таком президенте половину депутатов купит Коломойский а вторую половину Медведчук за кремлевские бабки.Шо они напринимают даже Господь не знает
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Володимир Гевко
Оці всі нові відео, де Зеленський стрьомний.

Ясно ж що він не під дією наркотичних засобів. Не будьте смішними.

Але правда набагато страшніша – йому тупо НУДНО. Він сидить серед податківців і відверто НУДИТЬСЯ.

 Відбуває номер.

Просто не знає як досидіти і куди подітись і про шо взагалі балакають оці всі чуваки.

Десять разів перекласти руки.

 Спертись на лікоть.

 Покрутити головою в один бік.

 Покрутити в другий.

Потриматись пальцями за перенісся.

Потерти очі.

ШО. ШЕ. МОЖНА. ТУТ. РОБИТИ?

Уявіть, людина все життя мислила сценаріями, монологами, сценками, гримом, камерою і світлом – і тут педеве, податкові канікули, конcтитуційна реформа, стратегії, концепції. Голова пухне. Президент чахне. Як досидіти, боже.

І тому він оживає лише на прогулянках, де треба торганути їб*алом – хух, рідна стихія. Розправити плечі, блиснути посмішкою. Єдина розрада.

Ми перша у світі країна, де президентові нудно.

Чірікнутись.
С другой стороны если бы он думал исключительно о личных бабках ему бы никак нудно не было.Посмотрите на того же Петра.Он все собачьи будки ,свои и чужие,держал под жесточайшим контролем
   
Re: Мы теряем нашего Вову...

Нашему припизденту надо срочно в наркодиспансер... Так у чувака пробки перегорят через месяц. Крыша уже почти сорвана. :weep:
Дурко, наоборот хорошо.Коммунистами проверено. Алкоголь помогает познать размеры дупы, в которую привели твою страну твои хозяева. И очень хорошо что набрались они после визита в Канаду. Теперь у КВН-картина полная.Картина маслом. Объемы дупы определены. Да, а реальный наркоша совсем иной-смотри на тощего голоса.К стати, ОНО, а почему голос, а не бег или ходьба...Парубии... .яяяя
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

:-B
я теж не є виборцем ні Зеленського

я голосувала ПРОТИ потворного мародера

я голосувала за Зеленського, але я не є його виборцем.
що в голові у цих людей?  як воно там у них вкладається? :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія