Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарант всьо :laugh: :facepalm:

Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

божа-роса
Тезисы  :)
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Отборной диареи порохоботов на 7 страниц. Все силы бросили. :weep:
Президент внятно и четко выступил на этом же собрании, что говорит о его полном адекватном состоянии.
В универе на последних парах, так ведет себя половина аудитории. Банальная усталость, и отсутствие интереса к такому нудному формату.

Тези "своя прокуратура", "все буде під нашим контролем" не є свідченням адекватності, а навпаки: ваш презєзє продовжує "робити разом" і Конституцію України, і всі закони



Останнє редагування: 7 липня 2019 11:53:17 від тыдыщ
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Какіє ваші доказатєльства?
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Хрін знає, що з Гарантом, може щось таки є, може  просто разляпало після літачка,  втомивсь, напруження, та хоца 150 когнака та в ліжко.

Розляпало, ага.

Його дурь на шматки рве

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

зара прихильники різних сил будуть змагатись у кого довша тема буде  :gigi:

Так на фупі, на одного прихильники певної політсили, 10 порохоботів, програшна справа. :)
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Уже утро, а единого мнения по диагнозу так и не достигли ?

Обдовбаний.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Так на фупі, на одного прихильники певної політсили, 10 порохоботів, програшна справа. :)

Та ладно! Их 73 процента супротив 25. О каком же проигрыше идет речь?  :lol:
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Та ладно! Их 73 процента супротив 25. О каком же проигрыше идет речь?  :lol:

Мова про фуп була.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

гівнюки свинарчуківські дружно дрочать на змонтовану херню...  :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

гівнюки свинарчуківські дружно дрочать на змонтовану херню...  :lol:  :weep:  :lol:

бля, тут навіть сліпому видно, що щось з зьозіком не так. але прихильники певної політсили хоч у очі сци.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

не, ця краща, Генералісімус рошеновських військ



 :lol:  :weep:
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Я не спец по коксу

Но похоже что у него лютейший бодун

Который он возможно лечил колесами или коксом!
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Занимался бы тем что умеет и горя бы не знал. Ну и мы тоже.

https://www.youtube.com/watch?v=-vlb4z9ge5E
цей голос
 :bueee:
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:


А по цій фотографії  шо експерти по коксу скажуть???

 :lol:  :weep:


   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

И воду пьеть как наркоман
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Я не спец по коксу

Но похоже что у него лютейший бодун

Который он возможно лечил колесами или коксом!
При бодуне или дипрессия или неконтролируемая агрессия. И выхлоп
ни одна барбариска на заглушит. Почему остальные в норме ? Он сам бухал ?
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Розляпало, ага.

Його дурь на шматки рве

Показати зображення...

Я неправільний  зелетроль.   Мені взагалі то мені байдуже, які він рожи корчить.   Я  нещодавно було приїхав з Одеси до Харкова, і одраз прийшлось  заїхати на  день народження  родичів.  Там щось фотаграфувули  в угарі. Я не пив, бо   на тачці, але   мені  показували фотки..  Мати рідна, я там гірше зелі в три рази.

Мені  не байдуже, що саме він  робить і говорить,  а  ось у цьому аспекті,  таки  мда..  зельоненько...
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Но похоже что у него лютейший бодун

з перепою так не штирить, не тре вигадувати
хіба що у нього якась нетипова реакція на алкоголь, ну унікум якийся
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

цей голос
 :bueee:
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Хрін знає, що з Гарантом, може щось таки є, може  просто разляпало після літачка,  втомивсь, напруження, та хоца 150 когнака та в ліжко.

Але що я виніс з цієї гілки -  в  Мирослави  важка , хвороблива фіксація на  особі   Пороха. 

Для Миросі  порох- це такій Імператор Палпатін,   якій скрізь,   якій все обійма  щупальцами  пітьми,  боротьба з ним безкінченна, бо він як гідра,   він тягне до неї  свої    мерзотни обійми.

   Мирося вже давно не спить, бо як тільки вона ослабить ментальний контроль,   -  у неї з під ліжка полізуть  свиноголови  Свинарчуки   та    з'їдять її живцем   в муках страшенних.

  І тіко лік  святої  Юліі буде сумно взирати з постера біля  миросіного трюмо.    На криваві  бризкі по стінам,  відбиткі долоней... Свинарчукі  з  гікан'єм та хрюкотінням  полізуть  під ліжко, як не було їх.   З очей   плакатної Юліі  скотиться  по дешевому офсету    дві  скупих сльози. 

 У вигляді двох маленькіх сердечок.
дотепно, але не вгадали
дякую, що хоч не записали мене у зелефани. і то є добре
я справді маю глибоку відразу до Порошенка, і корені тієї відрази далеко глибше від 2014 року, цього я ніколи не приховувала
за роки президентства Порошенка ця відраза лише посилилася - з огляду на артистичний вплив на натовп за допомогою гарних гасел і фальшивих вишиванок, в той час як реальні справи вели Україну у прямо протилежному напрямкові.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Я неправільний  зелетроль.   Мені взагалі то мені байдуже, які він рожи корчить.   Я  нещодавно було приїхав з Одеси до Харкова, і одраз прийшлось  заїхати на  день народження  родичів.  Там щось фотаграфувули  в угарі. Я не пив, бо   на тачці, але   мені  показували фотки..  Мати рідна, я там гірше зелі в три рази.

Мені  не байдуже, що саме він  робить і говорить,  а  ось у цьому аспекті,  таки  мда..  зельоненько...

звісно серійною зйомкою можна вихопити у будь-якої людини мить кумедну
як от нещодавно у першоледі під час вояжу до Канади
але ж конкретно тут не тільки стопи з відео а й саме на відео, на якому все видно в процесі

отож відмазка слабенька, буквально ніяка
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Тут ще одна проблема, вроджена
Зверніть увагу на його гортанну,  з "французьким прононсом" мову
В нього вроджене  розщеплення піднебіння (лат. cheiloschisis),
що виникає внаслідок незарощення двох половин піднебіння в період ембріонального розвитку. Може бути уражена лише частина піднебіння (наприклад, тільки м'яке піднебіння або язичок піднебіння), або ж розщеплення може проходити по всій довжині, поєднуючись з білатеральним розщепленням в передній частині верхньої щелепи; нерідко такі діти народжуються з розщепленням губи — «заячою губою».

У більшості випадків причина народження такої дитини — спадковість. Факторами ризику вважаються алкоголь, куріння, вік матері (пологи після 35 років). Розщеплення верхньої губи та піднебіння виникає в перші два місяці вагітності, коли формуються щелепно-лицьові органи. Є різновидом алкогольної ембріопатії.

Вам, ботві, за таку маячню платять, чи ви настільки з народження йіп... мозком ушкоджені?
п.с.ні, ну можливо чувак вважає себе гумористом, а я обурююсь та дивуюсь розумовим здібностям.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Тези "своя прокуратура", "все буде під нашим контролем" не є свідченням адекватності, а навпаки: ваш презєзє продовжує "робити разом" і Конституцію України, і всі закони

https://youtu.be/Llwr-uutPP8
красава - война уже для него закончилась. А те что в зале конечно не в курсе что за новые лица идут от его партии в Раду, и так сцутся, что ваще. Предвыборный цирк от гаранта.

Я люблю сказки, но они не живут в реальности. Нужно снять розовые очки и понять, что мы находимся на войне, потому берем тех людей, которых находим. Допустим, будет 200 народных депутатов от "Слуги народа". Я понимаю, что какая-то часть из них не оправдает наши надежды. Это новые люди, они ниоткуда, они реально приходили через Facebook, через социальные лифты. Их давали региональные штабы, их советовали эксперты, мы брали людей из офиса BRDO, это разные люди. И 20% из них будут плохие, их купят, они будут брать взятки, потом еще 20%. Но из них 60-70% будут нормальные идеологические люди. (c)Богдан
 Вот как подсовываться "все будет хорошо" Зеленскому его окружением -  "Но из них 60-70% будут нормальные идеологические люди." . И лох ведется. Просто посчитать, что ж такое 60-70% "нормальных идеологических" людей в во фракции Зеленского при допустим 200депах (а ведь может так статся что их будет меньше) - а это 120-140 чел, а остальные 60-80 это "плохие" ребята просочившиеся в команду, а если к этим 60-80 добавить еще таких же 100 "плохих" для создания коалиции, потому что надо "своя" прокуратура, полиция, СБУ и т.д. и т.п. То окажется что твои 120-140 чел уже не большинство в "твоей" коалиции, и надо о чем то договариваться, а розганять то Раду уже нельзя. Не потому ли его толкали на досрочный роспуск? А потом Богдан уже Зеленскому скажет "Володя - Нужно снять розовые очки и понять, что мы находимся на войне, потому берем тех людей, которых находим." "Вот так получилось и нужно жить дальше".
 
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

о, господи, дурак б***ь.. :(
схоже що так..(((
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:


А по цій фотографії  шо експерти по коксу скажуть???

 :lol:  :weep:
:lol:
Діабет- шо ніясна?
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

божа-роса
стверджуєш, що ролік у стартпості представляє суцільний часовий проміжок, це не монтаж ?
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

от і в нас з'явився свій Вовочка для анекдотів :)
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

стверджуєш, що ролік у стартпості представляє суцільний часовий проміжок, це не монтаж ?

ля....
ну на, дивися оригінал не нарізаний, якщо вже така лінива щоб самостійно знайти

чи принципово "не чую, не бачу і не знати хочу"?


   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

ля....
ну на, дивися оригінал не нарізаний, якщо вже така лінива щоб самостійно знайти

чи принципово "не чую, не бачу і не знати хочу"?
ля, так я й дивилася! тому і стверджую, що це галіма тенденційна нарізка
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Ну а если серьезно...

Зеленский - суперпрофи, как актёр. 20 лет играть на сцене, да еще и с успехом играть - это не хухры-мухры, согласитесь.

Обычно такие люди отлично владеют своим лицом, потому что это - их профессия. Они им, этим лицом, играют. Это их хлеб. С маслом. Иногда даже и с икрой.

А вот откуда у Вавы постоянно такой спектр эмоций на лице - я не знаю. Такое впечатление, что человек вообще не владеет твоей мимикой. Либо непосредственен, как годовалый ребенок.

Такая мимика бывает только у маленьких детей, которые еще не научились контролировать свои эмоции и на мордашках виден весь спектр их ощущений.

Как у Сивохи(будущий депутат, однако :facepalm: ) в его передаче "Сам снял" или как-то там, не суть: когда показывают снятую родителями на камеру мимику годовадого ребенка на лимон, например, а публика весело ржёт.

Но, пардон, господа...

Зеленский - не годовалый младенец, не владеющий ещё своей мимикой, а нарезка из его, пардон, многочисленных  "выражений морды лица", уже зашкаливает...

Тогда возникает логичный  ваприз: а шо ж с ним не так? 
Пошукайте та почитайте купу діагнозів притаманних саме  людині з відсутньою мімікою. Між іншим, наркоманія в тому списку.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

ля, так я й дивилася! тому і стверджую, що це галіма тенденційна нарізка
Показати зображення...

ясно
Ваньку валяємо
дивилася вона
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

ля, так я й дивилася! тому і стверджую, що це галіма тенденційна нарізка
Показати зображення...
Та і так ясно, що то нарізка з прискоренням відеоряду. ) Особливо , якщо порівняти з оригінальним відео.
Але ж наші порохняві- в цій темі їх поведінка перевершує всі уявлення про гидоту людського злословія. Я в шоці.
Пофіг їм українські негаразди, зайвий раз забруднити опонента шефа- ось найвища заслуга.
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

При бодуне или дипрессия или неконтролируемая агрессия. И выхлоп
ни одна барбариска на заглушит. Почему остальные в норме ? Он сам бухал ?

Да хер его болезного знает

Но бодун - вещь индивидуальная

Вот например, бухаем компанией - но наутро погибаю один я!

То что Вовачка штырится, это понятно

Кто знал КВН хоть понаслышке - они там травой долбились что дурные

И тексты под ней писали и на сцену выходили!

А с концертов на корпоративы к папикам - надо быть смешным огурчиком

А трава ж уже не то - надо посильнее!

Вовка я думаю уже лет десять как долбиться


Кстати возможно его пытаются снять с этого дела - потому и ломает глупенького!
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

До речі, щодо відеоряду!
педрята, вам сподобався відеоряд у рекламному телероліку ПЕСа - під слова "5 років вони сиділи тихше трави, нижче трави" ?
Це ж таке жосске палево!!!
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

Та і так ясно, що то нарізка з прискоренням відеоряду. ) Особливо , якщо порівняти з оригінальним відео.
Але ж наші порохняві- в цій темі їх поведінка перевершує всі уявлення про гидоту людського злословія. Я в шоці.
Пофіг їм українські негаразди, зайвий раз забруднити опонента шефа- ось найвища заслуга.

Никакого там ускорения нет - по остальным видно!
   
Re: Гарант всьо  :laugh: :facepalm:

схоже що так..(((

  Помітили, Мірося,    що я не завдаю своїм  опонентам прямих  образ?)    А ваша Елка, не знайшовши як пояснити свої бескінченни     " здається"    зкотилась  в хамство та  самдурак. 
   До речі весьма нервово, бо вона пише україньською, а оце   " о господи  дурак"    зірвалось російською   ще й матерною .
   Ну бомбануло трохи в  неї, я на жінок не ображаюсь)

  Також тітонька  видала , ну  щоб  здаватись   вумною,  таке слово  -  "копетент ". ( у першому пості до мене)    Це навіть не апічятка, ну типу "коМпетентна людина",      а  таке  вумне елко-слово .   "Компетент".         Тут  вже пройти повз -   було б як  злочин)
   
   
 

   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія