Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зоя космодемьянская

Re: зоя космодемьянская

Це можна було зробити до 1939 року. Потім евреїв, які не встигли виїхати, заблокували в країні і поступово знищили. Так само зачистили і в підкорених країнах. 

Хоча до французів та американців ставлення в концтаборах дійсно набагато було краще, ніж до радянських. І вони отримували посилки від Міжнародного Червоного Хреста, на відміну від радянських, тому що Сталін практично не співпрацював з Червоним хрестом і не робив нічого, щоб полегшити стан узників концтаборів, вважаючи їх всіх зрадниками.
Мабуть тому що Порошенко співпрацював з Хуйлом війна на Донбасі в нас і точиться сім років.
В тій же Франції, яка пропустила без супротиву німецьку армію і люб'язно розпахнула борделі та ресторани переможцеві, існував партизанський рух.
Можливо я комусь відкриваю прописні істини?

Останнє редагування: 13 квітня 2021 22:57:04 від Златадобра
   
Re: зоя космодемьянская

Та ні, звичайно, моїм бабусям з малими дітьми треба було героїчно захищати наступний голодомор і його керівників.
Чогось Ви мені здавались мудрішим, вибачте за помилку

Багато радянських військовополонених німецьких концтаборів, яким пощастило вижити, отримал новий срок вже в радянських концтаборах за те, що здалися в полон німцям замість того, щоб героїчно самовбитися.
   
Re: зоя космодемьянская

Мабуть тому що Порошенко співпрацював з Хуйлом вона на Донбасі в нас і точиться сім років.
В тій же Франції, яка пропустила без супротиву німецьку армію і люб'язно розпахнула борделі та ресторани переможцеві, існував партизанський рух.
Можливо я комусь відкриваю прописні істини?

Злата, міжнародний Червоний Хрест хоч якось брав під опіку військовополонених та врегульовував їх положення.

 Сталін відмовився від підписання Женевської конвенції о військовополонених і радянські військовополонені були взагалі без допомоги.
   
Re: зоя космодемьянская

Злата, міжнародний Червоний Хрест хоч якось брав під опіку військовополонених та врегульовував їх положення.

 Сталін відмовився від підписання Женевської конвенції о військовополонених і радянські військовополонені були взагалі без допомоги.
Шуша, вибачайте, але ваші самовпевнені інтонації нагадують розказану нещодавно історію про червоний килимок та два палаци за Фройда. )
Були певні причини, за якими Сталін не довіряв червоному Хресту, хоча на початку намагався з ними співпрацювати, також СРСР дотримувався підписаної Женвської конвенції щодо військових полонених.
І відносно фільтрації радянських узників німецьких концтаборів можна назвати певні обставини: це і тотальне здавання в полон, і відверті вороги держустрою і т.д.
   
Re: зоя космодемьянская

Ого, все ще гірше, ніж мені здавалось.
   
Re: зоя космодемьянская

також СРСР дотримувався підписаної Женвської конвенції щодо військових полонених.
Та ніхєра він не дотримувався.
Хіба що по відношенню до якихось неїпаццо військових чинів Німеччини та Японії.
Полонений генерал якійсь міг жити як в закритому санаторії.
А  у Вінниці  ті німці будували бараки й будинки для військових чи не до смерті Сраліна )))
Як ратифікували конвенцію у 1954 році, от тоді їх відпустили.
   
Re: зоя космодемьянская

Та ніхєра він не дотримувався.
Хіба що по відношенню до якихось неїпаццо військових чинів Німеччини та Японії.
Полонений генерал якійсь міг жити як в закритому санаторії.
А  у Вінниці  ті німці будували бараки й будинки для військових чи не до смерті Сраліна )))
Як ратифікували конвенцію у 1954 році, от тоді їх відпустили.
Одну з Женевських конвенцій 1929 року СРСР підписав і дотримувався. Так само як і Гагаської1907- го. Крім того існувало особисте радянське Положення про військовополонених.
Ну а те що до німецьких полонених в радянських таборах  було краще ставлення , чим до радянських у німецьких - теж факт підтверджений, бо офіційно відомо про набагато нижчий процент смертності...
Що звичайно не виправдовує багато речей сталінської політики в моральному плані по відношенню до своїх.
Часи були жорстокі та важкі.

Останнє редагування: 13 квітня 2021 23:54:40 від Златадобра
   
Re: зоя космодемьянская

Одну з Женевських конвенцій 1929 року СРСР підписав і дотримувався.

Ну ось:
Цитувати
СССР не подписывал Женевскую конвенцию о военнопленных. Согласно документам, в 1929 году СССР подписал Конвенцию об улучшении участи раненых и больных в действующих армиях — одну из двух Женевских конвенций 1929 года, но не стал подписывать Конвенцию о военнопленных:

Це часом не ти раніше звизділа побрехеньки про те, як студенткою в совдепії майже на одну стипендію їздила на  таксі на лекції й купляла регулярно  імпортний шмот у "березке" за валютні чеки? :gigi:

Останнє редагування: 14 квітня 2021 00:03:42 від птах Сорока
   
Re: зоя космодемьянская

одну из двух Женевских конвенций 1929 года, но не стал подписывать Конвенцию о военнопленных
Її не підписали ще декілька країн.
Проте головне, що нацистська Германія її не виконувала по відношенню до радянських полонених, хоча й була забов'язана виконувати за умовами, які діяли і до тих, хто не підписав.

Останнє редагування: 14 квітня 2021 00:25:56 від Златадобра
   
Re: зоя космодемьянская

Одну з Женевських конвенцій 1929 року СРСР підписав і дотримувався. Так само як і Гагаської1907- го. Крім того існувало особисте радянське Положення про військовополонених.
Ну а те що до німецьких полонених в радянських таборах  було краще ставлення , чим до радянських у німецьких - теж факт підтверджений, бо офіційно відомо про набагато нижчий процент смертності...
Що звичайно не виправдовує багато речей сталінської політики в моральному плані по відношенню до своїх.
Часи були жорстокі та важкі.
Комуняка, лапшу нє вєшай.
з потрапивших в радянський полон солдатів вермахту - їх число оцінюється мінімум в 108 тисяч і максимум в 130 тисяч чоловік - лише 5 тисяч або 6 тисяч повернулися в Німеччину або Австрію живими. Багатьом з них це вдалося лише в середині 50-х років. Таким чином, втрати від загального числа полонених склали приблизно 95%.
Це тільки з Сталінградських полонених.



Останнє редагування: 14 квітня 2021 00:14:08 від badyle
   
Re: зоя космодемьянская

Це часом не ти раніше звизділа
Не борзєй, пернатий.
   
Re: зоя космодемьянская

Комуняка, лапшу нє вєшай.
з потрапивших в радянський полон солдатів вермахту - їх число оцінюється мінімум в 108 тисяч і максимум в 130 тисяч чоловік - лише 5 тисяч або 6 тисяч повернулися в Німеччину або Австрію живими. Багатьом з них це вдалося лише в середині 50-х років. Таким чином, втрати від загального числа полонених склали приблизно 95%.
Це тільки з Сталінградських полонених.
Так, в 43 році була висока смертність серед полонених армії Паулюса. Але там були причини крайньої виснаженності на момент потрапляння у полон, обмореження, недоїдання, поранення.
   
Re: зоя космодемьянская

Так, в 43 році була висока смертність серед полонених армії Паулюса. Але там були причини крайньої виснаженності на момент потрапляння у полон, обмореження, недоїдання, поранення.

в самом деле? А в начале 45-го что было?
   
Re: зоя космодемьянская

Шуша, вибачайте, але ваші самовпевнені інтонації нагадують розказану нещодавно історію про червоний килимок та два палаци за Фройда. )
Були певні причини, за якими Сталін не довіряв червоному Хресту, хоча на початку намагався з ними співпрацювати, також СРСР дотримувався підписаної Женвської конвенції щодо військових полонених.
І відносно фільтрації радянських узників німецьких концтаборів можна назвати певні обставини: це і тотальне здавання в полон, і відверті вороги держустрою і т.д.

ложь
   
Re: зоя космодемьянская

 "Немецкие военнопленные находились в СССР вплоть до 55–го года. Это несмотря на то, что конференция министров иностранных дел, проходившая, между прочим, в Москве, уже в апреле 47–го года урегулировала освобождение немецких военнопленных.
После этого в советских лагерях пленным начали в срочном порядке штамповать приговоры за якобы совершённые ими военные преступления. В огромном большинстве случаев можно смело говорить «якобы совершённые», потому что если бы такие преступления действительно совершались, за них судили бы не в 49–м году, а в 45–м или раньше.

В общем, лишь после приезда западногерманского канцлера Конрада Аденауэра в Москву, в результате его трудных переговоров с Хрущёвым и давления Запада последние пленные немцы вернулись домой – спустя десять лет после окончания войны. В общей сложности, из Советского Союза было репатриировано немногим менее двух миллионов немцев – из почти двух с половиной миллионов пленных и интернированных."

===========================

В Соцмістечку та на початку вулиці Кіквідзе й досі стоять "німецькі" будинки, які були побудовані військовополоненими в 194901953 роках.
   
Re: зоя космодемьянская

В нацистському полоні загинули 70 відсотків наших полонених, 95%- євреїв. В радянських таборах- німців 15%( за радянськими данними), 35%- за твердженням німецької сторони.

Майте совість, брехуни.
   
Re: зоя космодемьянская

В нацистському полоні загинули 70 відсотків наших полонених, 95%- євреїв. В радянських таборах- німців 15%( за радянськими данними), 35%- за твердженням німецької сторони.

Майте совість, брехуни.
Як цікаво. Спочатку збрехати про підаисану конвенцію, потім сказати, що це не важливо.
Потім погодитись з високою смертністю після сталінграду.
Потім сказати, що товариш сталін був правий і цілуом правильно запроторив до своїх концтаборів 230тис.   з майже 900 тис повернувшихся з полону, а 600тис направив на примусові роботи (я цього не знала, до речі), бо вони "масово здавалися", та ще й були противниками режиму.
Вже не кажучи про те, що німецьку практику випаленої землі розглядати як злочин, а радянську, застосовану до своїх громадян, як прояв героїзму.
І в підсумку закликати інших мати совість і назвати їх брехунами.
   
Re: зоя космодемьянская

Як цікаво. Спочатку збрехати про підаисану конвенцію, потім сказати, що це не важливо.
Потім погодитись з високою смертністю після сталінграду.
Потім сказати, що товариш сталін був правий і цілуом правильно запроторив до своїх концтаборів 230тис.   з майже 900 тис повернувшихся з полону, а 600тис направив на примусові роботи (я цього не знала, до речі), бо вони "масово здавалися", та ще й були противниками режиму.
Вже не кажучи про те, що німецьку практику випаленої землі розглядати як злочин, а радянську, застосовану до своїх громадян, як прояв героїзму.
І в підсумку закликати інших мати совість і назвати їх брехунами.
Я так розумію, що вам аби поплямкати аби про що на форумі. Інакше ви би з голубим взором не заявляли, що особисто ваших бабусь села німці не знищили, тому жорстокого ставлення і не існувало, лише у випадках негідної поведінки худоби хіба що в якості застережливих методів. Пістуц взірець схибленої логіки.
Ви хоча б пошукали про коврові (щільні) бомбардування німецької авіації в інших країнах- Франції або Великобританії, що практикувалися поки не отримали дзеркальної відповіді, перш ніж патякати про цікаві свої враження.
Перш за все, з німецького полону були визволені більше 2 млн. радянських людей.
По-друге, дійсність завжди відрізняється від картинок мальованих будь чиєю уявою, а особливо враженою пропагандою типу вашої. 
І по-треттє, було б вам почитати в тирнеті будь-які джерела за темою, перш ніж демонструвати свою ''особливу'' думку.
 

Останнє редагування: 14 квітня 2021 09:24:32 від Златадобра
   
Re: зоя космодемьянская

Я так розумію, що вам аби поплямкати аби про що на форумі. Інакше ви би з голубим взором не заявляли, що особисто ваших бабусь села німці не знищили, тому жорстокого ставлення і не існувало, лише у випадках негідної поведінки худоби хіба що в якості застережливих методів. Пістуц взірець схибленої логіки.
Ви хоча б пошукали про коврові (щільні) бомбардування німецької авіації в інших країнах- Франції або Великобританії, що практикувалися поки не отримали дзеркальної відповіді, перш ніж патякати про цікаві свої враження.
Перш за все, з німецького полону були визволені більше 2 млн. радянських людей.
По-друге, дійсність завжди відрізняється від картинок мальованих будь чиєю уявою, а особливо враженою пропагандою типу вашої. 
І по-треттє, було б вам почитати в тирнеті будь-які джерела за темою, перш ніж демонструвати свою ''особливу'' думку.
Ну, шо скахати... "мамо, він мене сукою обізвав!"" десь так
Вражена пропагндою, трясця :D
   
Re: зоя космодемьянская
fam

З чого ти вирішив, що в хаті з окупантами жили місцеві?

моя покойная теща так и жила с грудным ребенком (старший брат жены) в каком-то закутке. Не обижали вообще-то, но пару раз угрожали убить нах из-за орущего ребенка. и тоже отмечала, что немцы по сравнению с "другими" (я так и не знаю - румынами?мадьярами?) "были лучше".
   
Re: зоя космодемьянская

моя покойная теща так и жила с грудным ребенком (старший брат жены) в каком-то закутке. Не обижали вообще-то, но пару раз угрожали убить нах из-за орущего ребенка. и тоже отмечала, что немцы по сравнению с "другими" (я так и не знаю - румынами?мадьярами?) "были лучше".
Ви вражений пропагандою :D  плямкаєте тут абишо....
   
Re: зоя космодемьянская
fam

Ви вражений пропагандою :D  плямкаєте тут абишо....

угу, только эта бедная женщина все время всего боялась до самой смерти, сколько я ее знал. Сначала раскулачивание (была из более-менее зажиточных), колхоз, потом оккупация, потом освободители... не жизнь, а сплошной фестиваль
   
Re: зоя космодемьянская

угу, только эта бедная женщина все время всего боялась до самой смерти, сколько я ее знал. Сначала раскулачивание (была из более-менее зажиточных), колхоз, потом оккупация, потом освободители... не жизнь, а сплошной фестиваль
Вивсьоврьотє і своєю схибленою логікою оправдуєте німецькі злочини. І вобщє, почитайте про коврові бомбардировки, бо ніхвіга не знаєте... :( 
   
Re: зоя космодемьянская

Ну, шо скахати... "мамо, він мене сукою обізвав!"" десь так
Вражена пропагндою, трясця :D
Я так розумію, що по суті заперечити нема чого. Навіть визнати свої брехні совісті не вистачає. Ні про кількість звільнених, ні про існування партизанського руху в інших країнах, ні про жорстокість фашистських методів.
Трясця, одним словом, в неї. Діагноз- я би навіть сказала.  :weep:
   
Re: зоя космодемьянская

Вивсьоврьотє і своєю схибленою логікою оправдуєте німецькі злочини. І вобщє, почитайте про коврові бомбардировки, бо ніхвіга не знаєте... :( 
Напад трясці.
   
Re: зоя космодемьянская

Коротше розібрались.
Знаєте чому Зоя та інші радянські диверсанти знищували будинки радянського цивільного населення в прифронтовій зоні?
Тому що німецько-фашистський режим був жорстоким, нелюдським і злочинним.
   
Re: зоя космодемьянская

Я так розумію, що по суті заперечити нема чого. Навіть визнати свої брехні совісті не вистачає. Ні про кількість звільнених, ні про існування партизанського руху в інших країнах, ні про жорстокість фашистських методів.
Трясця, одним словом, в неї. Діагноз- я би навіть сказала.  :weep:
Випасайте своїх тарганів в голові самостійно, не буду допомагвти  :D
   
Re: зоя космодемьянская

Коротше розібрались.
Знаєте чому Зоя та інші радянські диверсанти знищували будинки радянського цивільного населення в прифронтовій зоні?
Тому що німецько-фашистський режим був жорстоким, нелюдським і злочинним.
Недарма німці 75 років за злочини перед людством каються та виплачують компенсації жертвам насилля. Інша справа Грицьки непомнячі- трясця в них від самого лише нагадування.
   
Re: зоя космодемьянская

Випасайте своїх тарганів в голові самостійно, не буду допомагвти  :D
Альо, так фото з гранитними пам'ятками про 7 тис., 5 тис, 300 живцем спалених то фейк галімий ілі що?
   
Re: зоя космодемьянская

Недарма німці 75 років за злочини перед людством каються та виплачують компенсації жертвам насилля. Інша справа Грицьки непомнячі- трясця в них від самого лише нагадування.

німці не дарма, свята правда
але от росіяни на виплачують нікому, ні разу
хоча злочини аналогічні - концтабори, розстріли, геноцид, переселення народів, окупація чужих країн,
Златадобра ними вихована, така добра, що навіть вважає що все це було абсолютно виправдано і морально правильно
коли двох жінок, яким Зоя спалила хати, розстріляли за те що вони не перейнялися величчю її подвигу 

і саме тому що російський комунізм не було засуджено за його злочини так само як німецький нацизм
залишаються совки, яким досі не дійшло наскільки їх світогляд паскудно брехливий 


Останнє редагування: 14 квітня 2021 11:13:30 від Читач
   
Re: зоя космодемьянская

зачем? наши враги руские. я просто думаю  если зоя космодемьянская герой то мы можем действовать против русских так же только теперь это проще- можно удаленно верно?

Конечно можно. Меня удивляет, что ты до сих пор это не попробовал. Где находится враг известно, купить дрон не проблема, навесить на него ВУ могут даже  полуграмотные сирийские ребелы. Что тебе мешает попробовать?
   
Re: зоя космодемьянская

німці не дарма, свята правда
але от росіяни на виплачують нікому, ні разу
хоча злочини аналогічні - концтабори, розстріли, геноцид, переселення народів, окупація чужих країн,
Златадобра ними вихована, така добра, що навіть вважає що все це було абсолютно виправдано і морально правильно
коли двох жінок, яким Зоя спалила хати, розстріляли за те що вони не перейнялися величчю її подвигу
При Єльціні відбулася реабілітація військовополонених, виплачували компенсації постраждалим від репресій та їх близьким .

Останнє редагування: 14 квітня 2021 11:19:22 від Златадобра
   
Re: зоя космодемьянская

Зачем так далеко копать? Есть более свежая история, вот как Степановку равняли с землей:

Или как обстреляли Мариуполь.
https://www.osce.org/ukraine-smm/136061
Или все видели фото Грозного (Джохара) после нашествия рашистов.
   
Re: зоя космодемьянская

При Єльціні відбулася реабілітація військовополонених, виплачували компенсації постраждалим та їх близьким .

що, що, військовополонених реабілітували?
визнали що вони стали військовополоненими незаконно?
   
Re: зоя космодемьянская

що, що, військовополонених реабілітували?
визнали що вони стали військовополоненими незаконно?
Після процедури фільтрації визволених з німецьких таборів були репресовані 245 тис. людей.
Тобто ви не в курсі, але свою думку маєте та й носа встромити хоцця.
Ню- ню...
   
Re: зоя космодемьянская

Після процедури фільтрації визволених з німецьких таборів були репресовані 245 тис. людей.
Тобто ви не в курсі, але свою думку маєте та й носа встромити хоцця.
Ню- ню...

тобто радянські військовополонені після визволення з німецьких таборів полонених
були відправлені в радянські табори
і в часи Єльцина(ТМ) цим 245 тис. "зрадників" чи їх родичам було виплачено компенсації?
я правильно зрозумів?
   
Re: зоя космодемьянская

Златабобра  - це мабуть таєина нагуляна донька Зойки Космодєблядськой та Аркашки Гайдашки. :K  :-o
Інакше чого б це вона тут так упарувалась? :take_exam:

Останнє редагування: 14 квітня 2021 12:17:24 від птах Сорока
   
Re: зоя космодемьянская

Златабобра  - це мабуть таєина нагуляна донька Зойки Космодєблядськой та Аркашки Гайдашки.
Інакше чого б це вона тут так упарувалась? :take_exam:  :K
Не треба так вже  язвити. Мабуть, це якась сімейна історія, що так сильно реагує. І проблеми з розумінням написаного іншими
   
Re: зоя космодемьянская

Мабуть, це якась сімейна історія, що так сильно реагує.
Ну так а я про шо, гіперболізував трохи для кращого сприйняття.
Другу добу її шось муляє.

Останнє редагування: 14 квітня 2021 12:20:13 від птах Сорока
   
Re: зоя космодемьянская

Одну з Женевських конвенцій 1929 року СРСР підписав і дотримувався. Так само як і Гагаської1907- го. Крім того існувало особисте радянське Положення про військовополонених.
Ну а те що до німецьких полонених в радянських таборах  було краще ставлення , чим до радянських у німецьких - теж факт підтверджений, бо офіційно відомо про набагато нижчий процент смертності...
Що звичайно не виправдовує багато речей сталінської політики в моральному плані по відношенню до своїх.
Часи були жорстокі та важкі.
А ні чого що СССР не підписав угоду з червоним хрестом?  :facepalm1:

Вірити даянським записам, цим фако бзаписам, у яких матросових що лягли на амбразуру було 500 випадків?

Залата ти мене розстроюєш відсутність критичного милення  в цьому питанні.  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія