Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не можу зрозуміти самоусунення республіканців.

Ні, ні і ні. І ні, я не консерватор.

То что ты не консерватор я знаю. Ты анархист-ривалюционэр без царя в голове :lol:
   
Славік, камуняцькі рєчовки залиш собі.

Ты не знаешь истории США но «думку маєш» :lol:
   
То что ты не консерватор я знаю. Ты анархист-ривалюционэр без царя в голове :lol:

Я якраз не не ліваціонер. Я намагаюся довести логіку до людей. Не можна нічого поміняти якщо всі залишатимуться переляканими тупими лемінгами.
   
Для того что бы построить любую теорию должна быть аксиоматическая база и правила логических выводов.
У тебя нет ни того ни другого.
Историю христианства ты не знаешь. Истории Штатов ты не знаешь. Логических выводов у тебя нет.
Есть лозунги анархиста-ривалюционера
   
Для того что бы построить любую теорию должна быть аксиоматическая база и правила логических выводов.
У тебя нет ни того ни другого.
Историю христианства ты не знаешь. Истории Штатов ты не знаешь. Логических выводов у тебя нет.
Есть лозунги анархиста-ривалюционера

Ти просто славік камуняцький піздун. Не був би піздуном давно почитав би про анархо-капіталізм. А то окрім камуняцьких рєчьовок від тебе ніколи нічого не виходить.
   
Демократія - це прямий шлях до тоталітаризму. Це розуміли навіть батьки-засновники і тому заснували електоральний коледж. Америка заклалася як республіка, не як демократія.
Практика показала, что самый короткий путь для Трампа к авторитаризму лежал как-раз через электоральный коледж.
И не только для него.
Почти уверен, следующий банано-республиканец, избранный президентом, таки станет автократом. А там и до тоталитаризма рукой подать.
   
Re: Я не можу зрозуміти самоусунення республіканців.

Какое самоусунення?
Всем ясно что красная черта перейдена.
Все маневры по захвату большевиками почты телеграфа и снн сделаны.
Выборы уничтожены.
Коммунистические террористы БЛМ уже на улицах.
Дальше уже нк политика. А практика.
Либо как грицца я ее в загс либо...
   
Почти уверен, следующий банано-республиканец, избранный президентом, таки станет автократом. А там и до тоталитаризма рукой подать.

А Бідон зі своєю бандою хто буде?
   
Re: Я не можу зрозуміти самоусунення республіканців.

Практика показала, что самый короткий путь для Трампа к авторитаризму лежал как-раз через электоральный коледж.
И не только для него.
Почти уверен, следующий банано-республиканец, избранный президентом, таки станет автократом. А там и до тоталитаризма рукой подать.
Следующего трампа не будет
Будут согласованые с большевиками (вашими) персоны
   
А Бідон зі своєю бандою хто буде?
Тем же, кем были все демократы-президенты до него. Демократом.
   
Какое самоусунення?
Всем ясно что красная черта перейдена.
Все маневры по захвату большевиками почты телеграфа и снн сделаны.
Выборы уничтожены.
Коммунистические террористы БЛМ уже на улицах.
Дальше уже нк политика. А практика.
Либо как грицца я ее в загс либо...

Ще почекай головна вєсєлуха на 20 намічаєцця. При чому страшно, що все може бути інсценовано, там може не бути жодного республіканця, але зроблять картінку як нада.

Што дєлать?
   
Тем же, кем были все демократы-президенты до него. Демократом.

Тобто демократ, маючи весь конгрес, авторитарастом бути не може?  :gigi:
   
Переводя в нормальную речь, Трамп не побоялся зашквариться в том, в чем побрезговал бы любой нормальный респ. Собственно, из-за чего он и стал токсичным для самой партии.

У вас идиотское понимание что такое "нормальный респ". У вас "нормальный" поц вроде МакКейна. Которого не интересовало ничего кроме очередной "малой" войнушки.
   
Re: Я не можу зрозуміти самоусунення республіканців.

Ще почекай головна вєсєлуха на 20 намічаєцця. При чому страшно, що все може бути інсценовано, там може не бути жодного республіканця, але зроблять картінку як нада.

Што дєлать?

Будь я одиноким несемейным - хеджировать финансы и валить. Либо в украину - польшу
Либо в реднек территорию типа айдахи аляски.
Активисту блм должно быть холодно и долго ехать на воронке к тебе домой.
   
Ти просто славік камуняцький піздун. Не був би піздуном давно почитав би про анархо-капіталізм. А то окрім камуняцьких рєчьовок від тебе ніколи нічого не виходить.

Та банальный пистун это ты. И я правильно определил тебя как анархиста-ривалюционэра.
Учи историю, пистунишка :lol:
   
Будь я одиноким несемейным - хеджировать финансы и валить. Либо в украину - польшу
Либо в реднек территорию типа айдахи аляски.
Активисту блм должно быть холодно и долго ехать на воронке к тебе домой.

 Ты сатри, нашего трусливого борюсика бээлэмщики уже и в Техасе достали. Некуда бедному податься :lol:
   
Тем же, кем были все демократы-президенты до него. Демократом.

Я бы даже уточнил - демократом-центристом.
Кем он и был всю свою жизнь
   
Красножопий славік - іди накуй, ти в ігнорі.

В тебе була можливість показати мощь свого ганглію, але ти її проїбав.  :laugh:
   
Это истерика :lol:
Рыволюционэр-анархист смотрит в зеркало на свою красную дупу :facepalm:
   
У вас идиотское понимание что такое "нормальный респ". У вас "нормальный" поц вроде МакКейна. Которого не интересовало ничего кроме очередной "малой" войнушки.


МакКейн - великий человек. А на проблемы зажравшихся техасских долбоебов мне насрать.
   
МакКейн - великий человек. А на проблемы зажравшихся техасских долбоебов мне насрать.

МакКейн гавно провёвшее всю войну в плену. И до конца своей никчемной жизни этим спекулировал.

Останнє редагування: 14 січня 2021 18:17:19 від Olga Taylor
   
Тут не вірять що Трампа поставили демократи. І не тільки його - CPAC скуплені з потрохами.

https://www.bitchute.com/video/Nf56Qq35nkMV/
   
Re: Я не можу зрозуміти самоусунення республіканців.

Тем же, кем были все демократы-президенты до него. Демократом.
Байден буде зіц-председателем як він вже е в цей момент

Владу в краіні захопив тріумвірат: Барак, Мішель та Камала на підхваті

Байден як сидів в підвалі смокчучи великий палець на правій руці так буде й продовжувати.

Раз в тиждень його будуть накачувати медикаментами і випускати перед людей прочитати щось на телепромптері

Коли вже почне пердіти прямо перед мікрофоном, поставлять Камалу.
   
Re: Я не можу зрозуміти самоусунення республіканців.

Вот тут я согласен - жить как деды-прадеды жили.
Евреи хасидники - типичные консерваторы. Христиане - прогрессисты и коммунисты :D
консерватори є різні як  і різні і інші течії.є соціальні консерватори.є фіскальні.є релігійні.і між ними є суперечки,бо один консерватизм суперечить іншому.Але не це є проблемою-проблема у відсутності глибокоідейних людей серед таких і на пердній план виходять проходимці типу круза чи грехема,що за свої мрії політичні готові поступитися своїми ж принципами,лиш би отримати перевагу у політперегонах і вибратися ЗА ВСЯКУ ціну. а там хоч трава не рости.
  ми говоримо про консерваторів,але це проблема всіх партій і не тільки в америці- ціна особистого успіху поставлена ПЕРЕД принципами руху -альфа і омега нових облич в політиці.все купується і все продаєжться.причому все більше на міжнародному ринку послуг від будького хто дасть бабки на їх карєри і буде їх підтримувати ними на шляху до вершини.
 хуйло чітко вловило то ще тоді коли у нього були великі бабки для таких підкупів.і це опутало західних політиків такою павутиною,що досі на підході сотні вже куплених,що готові замінити засвітившихся. ну і не забуваємо,що і бізнес там теж куплений тими ж гравцями і посередковано впливає на політиків,які потребують бабок.тому фінансування іде прамо з закордону і опосередковано чяерез куплений бізнес в самик тих країнах.спрут мафії зараз повільно додавлює всю політичну еліту заходу в напрямку краху самої тої еліти. бо вона перестає бути елітою власних країн а стає поголовно слугою чужих.
   
cynic, ты преувеличиваешь роль хуйлв.
Деньги у него есть, но не самые большие в этом мире.
Он региональный игрок, вторая лига
   
Re: Я не можу зрозуміти самоусунення республіканців.

cynic, ты преувеличиваешь роль хуйлв.
Деньги у него есть, но не самые большие в этом мире.
Он региональный игрок, вторая лига
по перше-хуйлів багато не тільки "піня".мова про тенденцію продажності політиків без навіть порухів совісті і огладу на принципи(для багатьох то взагалі щось чуже і не зрозуміле). І якщо бізнесменів ще можна зрозуміти-там грід є рушієм їх бізнесу і вони вдавляться за пару процентів,а совість там і не ночувала.але вони не вирішують прямо питань державної ваги-то опускання до їх рівня політиків веде до колапсу держави рано чи пізно. Тому аристократії колись заборонено було  займатися іншими речами крім служіння державі і пролиттю крові за неї (під  терміном-державою -ми можемо тулити різні речі і різних верховників). Бо "народжений повзати літати не зможе". А ситий швидко вироджується і втрачає нюх та навики. наші предки добре розуміли людські слабості і людську породу (все це було окроплене кровю),яка потребує постійного нагляду і обмежень-знизу до гори.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія