Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полезное видео по тактике ведения боёв в городе

Полезное видео по тактике ведения боёв в городе

   
если бы в Украине было государственное ТВ то это бы по всем каналам, но так как столица наша Киев то гавно народу на голову  :(
   
Ух ніфіга собі , навіть це в німців спижжено .
   
УР-79 і пів району немає... І вся війна в місті.
   
Вчитись воювати по відео?  B-)

Може вже в тактичний шутан на компі чи консолі, там хоч інтерактив є (tu)
   
  Н.Никулин "Воспоминания о войне".
  Маршал Жуков був суворим, жорстоким командуючим, а от Рокосовський - романтиком. Він діяв в найкращих суворовських традиціях:
  - Ребята, вот крепость! В ней вино и бабы! Возьмете - гуляй три дня! А отвечать будут турки!
Данцинг взяли доволі швидко, хоча вся армія полягла біля його стін. Було все, як водиться: п'яний угар, пекельний обстріл та бомбардування. З брудною лайкою йшли вперед. Один із десяти доходив. Потім починалась гулянка. Полетів пух із перин, пісні, танці, вдосталь випивки та їжі, можна безперешкодно шастати по магазинах та квартирах. Палають будинки, верещать жінки. Погуляли вволю!  :-)o

   
Хочу подивитись ролік "Підготовка в космонавти за 2 години для чайників", але не можу знайти. Може в когось є посилання, буду вдячний.
Як варіант ще можна "Швидкий старт кар'єри авіадиспетчера"
   
Нажаль якщо ось-ось війна,то бої будуть в значної мірі у містах. В снеговому степу все відкрито.
   
Видео 1959 года. Понятно, что многие подходы устарели. Но, блин, на пальцах объясняют как из обычных домов сделать неприступные крепости. Причем, все быстро и дешево.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія