Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таємниче зникнення мами і доньки під Києвом

а як же гідність? і це після однойменної революції то. а згадати бабусині конструкції прокладок? . а..... неймовірно- мати власну позицію і піти працювати. нє?
я просто читала цитату с какого то женского форума. девка была в декрете. у меня отложилось в голове навсегда
   
Як з'ясувалося, у подружжя був спільний бізнес у Броварах - вони володіли розважальним комплексом, куди входять сауни, мотель, автомийка та ресторанчик. Юлія Зайковська, дочка Надії від першого шлюбу, також була співвласницею.

це не все
   
честно мне пофигу что за семья была.
просто женщина в 53 года имеет право за то что про ее климакс будут писать всякие малоумные малограмотные щенки на форумах ( заодно называть разведенкой с паравозом) получить свой личный аэродром

)) жіннноча солідарність. а про єдину там пофакту тру жертву  епічної битви двох пісєк - про мужика який то створив і який пав жертвої жіночих перехерсних інтриг - ні слова співчуття. повівся старий уррак. пішов на мокруху.
   
вірити=обманюватись ))
там була битва  двох пєлоток. молодої і істароїї. за майно чоловіка. чоловік  там  був лиш придатком до майна. молода пєлотка вирішила замовити стару - і попалась. все 
Ти такий веселий, наче сам той вузол розплутував.
   
я просто читала цитату с какого то женского форума. девка была в декрете. у меня отложилось в голове навсегда

ну сюпруг гавно. поширене явищще. виховане батьками гавно. ми всі продукт сімей які нас виховали . і наше суспільство, наша дерава наша армія є продуктом сімей які нас виховали))
і наші суди з прокуратурами))
це і є - нація. як вона є
   
Ти такий веселий, наче сам той вузол розплутував.
а чому сумувати. я радий що всі живі. загалом історія варта зняття на її  мотивах комедії)))
ну і так. я цей вузол розплутав ще на перших сторінках цієї гілки
   
)) жіннноча солідарність. а про єдину там пофакту тру жертву  епічної битви двох пісєк - про мужика який то створив і який пав жертвої жіночих перехерсних інтриг - ні слова співчуття. повівся старий уррак. пішов на мокруху.
мкжик жертва))) ахаха
   
це не все
І це "не все" належало по документах дружині?
   
І це "не все" належало по документах дружині?

мужик просто записував , чогось остерігаючись - все на жінку . мабуть тому що ммама вмерла. або. і таке можливо - жінка брала активну партнерську участь у створенні безнесів

мужики. єдина жінка яка вас ніколи не зрадить - ні за яких умов - це мама))
   
а чому сумувати. я радий що всі живі. загалом історія варта зняття на її  мотивах комедії)))
ну і так. я цей вузол розплутав ще на перших сторінках цієї гілки
Та я так і зрозуміла ваш дитячий восторг. Хоча про те що вони живі ніхто на форумі не здогадався припустити. Так шо не треба тут.
Між іншим дідові нічого не буде в світі наших новітніх реалій. Не вбивав і не збирався,докажіть, пошуткував і все такє інше.
   
Re: Таємниче зникнення мами і доньки під Києвом

Пишуть що СБУ інсценувало замовне вбивство, вони живі. Зрозуміло тепер чому так швидко розкрили.
   
Та я так і зрозуміла ваш дитячий восторг. Про те що вони живі ніхто не здогадався припустити. Так шо не треба тут.
Між іншим дідові нічого не буде в світі наших новітніх реалій. Не вбивав і не збирався,докажіть, пошуткував і все такє інше.

помиляєшся)) я припускав. на початку цієї гілки.   
діда запакують . замовлення, вже коли натрапили на сексота  -  документують . і діду дадуть найбільше.
   
мужик просто записував , чогось остерігаючись - все на жінку . мабуть тому що ммама вмерла. або. і таке можливо - жінка брала активну партнерську участь у створенні безнесів

мужики. єдина жінка яка вас ніколи не зрадить - ні за яких умов - це мама))
Ото й женитися вам треба на мамах.
   
Ото й женитися вам треба на мамах.

тьотко - що у вас в голові. лиш нещодавно фуп звільнився від сексуальної збоченки вєри. а може ви реінкарнація вери-в-ачько?))
   
помиляєшся)) я припускав. на початку цієї гілки.   
діда запакують . замовлення, вже коли натрапили на сексота  -  документують . і діду дадуть найбільше.
А точно, хтось писав: по світлому на аеродром рванули від співмешканця.

Ну і таким чином закономірно передположити, що діда підставили з цим замовленням. Хіба ні?
Все належить жертві, новий чоловік в ліжку, старий на  нарах, життя чудове.
   
А точно, хтось писав: по світлому на аеродром рванули від співмешканця.

Ну і таким чином закономірно передположити, що діда підставили з цим замовленням. Хіба ні?
Все належить колишній, новий чоловік в ліжку, старий на  нарах, життя чудове.

ну. варіант. вам краще знатись на вашій - жіночій тактиці і стратегії)))
   
а на першому побаченні - всі - ангели)))
   
тьотко - що у вас в голові. лиш нещодавно фуп звільнився від сексуальної збоченки вєри. а може ви реінкарнація вери-в-ачько?))
А тобі не все одно хто я, якщо в тебе всі жінки "пєлоткі"? Акромя якойсь мами. ?
Вот я і подумала.
   
А тобі не все одно хто я, якщо в тебе всі жінки "пєлоткі"? Акромя якойсь мами. ?
Вот я і подумала.

правильно подумала. не знаю як то у вас жінок) але для чоловік батьки взагалі і мати зокрема - то сакральне .
   
вєра. у вас ус атклєился грудь атвалілась  :gigi:
   
мужик просто записував , чогось остерігаючись - все на жінку . мабуть тому що ммама вмерла. або. і таке можливо - жінка брала активну партнерську участь у створенні безнесів

мужики. єдина жінка яка вас ніколи не зрадить - ні за яких умов - це мама))

жидяра  :laugh:  :laugh:  :laugh:

француз: имеет жену и любовницу, любит любовницу.
англичанин: имеет жену и любовницу, любит жену.
еврей: имеет жену и любовницу, любит маму.
кацап: имеет жену и любовницу, любит выпить.
украинец: имеет жену и любовницу, любит иметь.
   
жидяра  :laugh:  :laugh:  :laugh:

француз: имеет жену и любовницу, любит любовницу.
англичанин: имеет жену и любовницу, любит жену.
еврей: имеет жену и любовницу, любит маму.
кацап: имеет жену и любовницу, любит выпить.
украинец: имеет жену и любовницу, любит иметь.



да ви батєнька антісіміт.  :laugh:
   
павшому жертвой пєлотських разборок


   
Почитала тему.
Бувший чоловік, який зараз в процесі судової таяганини по розділу майна з бувшою дружиною замовляє її вбивство? Не автокатастрофу, отуєння чадним газом, "несвіжі суші", а тупо вбивство? Знаючи, що він буде підозрюваним номер один? Ріаллі?!!!

Думаю, скоріш за все, було так.
Екс дружина, бажаючи помститися за те, що її проміняли на молодшу і бачачи, що навить перспектива втрати майна внаслідок вироку суду не повертає бувшого чоловіка, вступила в змову з працівниками силових структур за для відкриття проти чоловіка карної справи і посадки його в тюрму. За це, думаю, силовикам пообіцяли щось з того, що мало відійти їй по вироку суду.

 Як виконавця "замовного вбивства" знайшли раніше судженого, який зараз може навить проходити по іншій справі і запропонували прийняти участь в "спектаклі" за якісь ніштяки - гроші або, якщо він під слідством, помягшення вироку чи відбування покарання в комфортній для нього зоні.

Якщо затриманий екс-чоловік вже зробив явку з повинною - ну, наші силовики і святого Петра змусять взяти на себе провину за розп'яття. Пальці в двері (фігурально) - і готово.

На що заради помсти тільки не піде покинута старі "куріца".

Тут згадуємо інсценування Бабченко і як тихо випустили "замовників і виконавців" за відсутності вагомих доказів.

Тому моя думка - це інсценування силовиків, але інсценування не виконання реального заказу, а інсценування самого замовлення.

Треба рити зустрічі та переговори жіночок і силовиків. Там ключ до розгадки.
   


як кажуть "слєдствіє разбєрьоцца", але коброчки ще ті.
   
Re: Таємниче зникнення мами і доньки під Києвом

Показати зображення...
як кажуть "слєдствіє разбєрьоцца", але коброчки ще ті.
як можна перерифмувати 'одружуйтесь козаченьки, та не з лялялями'.
   
Показати зображення...
як кажуть "слєдствіє разбєрьоцца", але коброчки ще ті.

це в них баннер такий висів донедавна на паркані мотелю (доречі -популярне місце було  -- погодинно можна було знімати
   
це в них баннер такий висів донедавна на паркані мотелю (доречі -популярне місце було  -- погодинно можна було знімати
---------
володільці таких закладів дуже часто мають відносини з кримінальними кругами, не завжди з власної волі.

замовляти бувшу, він шо Елементарно чи Юристів Бостона не дививсь?) :facepalm:
   
Та підставили чувака.
Вирішили не тільки забрати майно, але з помсти - ще і на пожиттєво засадити.
   
Показати зображення...
як кажуть "слєдствіє разбєрьоцца", але коброчки ще ті.
Каліровані кацапки з лєнінграду... там на улибках читаєця- "Нє влєзай! Убьйот!"
   
Re: Таємниче зникнення мами і доньки під Києвом

Та підставили чувака.
Вирішили не тільки забрати майно, але з помсти - ще і на пожиттєво засадити.
не виключено. На фото дядя простий такий. А тьоті видно, що палець до рота не клади.
   
Та підставили чувака.
Вирішили не тільки забрати майно, але з помсти - ще і на пожиттєво засадити.
:good:  :aggressiv:
   
не виключено. На фото дядя простий такий. А тьоті видно, що палець до рота не клади.
Ну а він поклав... не тільки пальця... тепер вигрібе ....
   
Re: Таємниче зникнення мами і доньки під Києвом

Та підставили чувака.
Вирішили не тільки забрати майно, але з помсти - ще і на пожиттєво засадити.
Що значить підставили. Йому запропонували вбити бувшу жінку і він погодився. Отже він вбивця.
   
Почитала тему.
Бувший чоловік, який зараз в процесі судової таяганини по розділу майна з бувшою дружиною замовляє її вбивство? Не автокатастрофу, отуєння чадним газом, "несвіжі суші", а тупо вбивство? Знаючи, що він буде підозрюваним номер один? Ріаллі?!!!
Думаю, скоріш за все, було так.
Екс дружина, бажаючи помститися за те, що її проміняли на молодшу і бачачи, що навить перспектива втрати майна внаслідок вироку суду не повертає бувшого чоловіка, вступила в змову з працівниками силових структур за для відкриття проти чоловіка карної справи і посадки його в тюрму. За це, думаю, силовикам пообіцяли щось з того, що мало відійти їй по вироку суду.

 Як виконавця "замовного вбивства" знайшли раніше судженого, який зараз може навить проходити по іншій справі і запропонували прийняти участь в "спектаклі" за якісь ніштяки - гроші або, якщо він під слідством, помягшення вироку чи відбування покарання в комфортній для нього зоні.

Якщо затриманий екс-чоловік вже зробив явку з повинною - ну, наші силовики і святого Петра змусять взяти на себе провину за розп'яття. Пальці в двері (фігурально) - і готово.

На що заради помсти тільки не піде покинута старі "куріца".

Тут згадуємо інсценування Бабченко і як тихо випустили "замовників і виконавців" за відсутності вагомих доказів.

Тому моя думка - це інсценування силовиків, але інсценування не виконання реального заказу, а інсценування самого замовлення.

Треба рити зустрічі та переговори жіночок і силовиків. Там ключ до розгадки.

І чи могла я уявити, що колись погоджусь з том_кетом ??  :facepalm:
   
І чи могла я уявити, що колись погоджусь з том_кетом ??  :facepalm:
:friends:
   
:friends:

Нє, ну дійсно, ну розіграно як по партитурі....аж пратівна...це ж все видно неозброєним оком ! Ну не міг чоловік бути аж таким дебілом !
   
Нє, ну дійсно, ну розіграно як по партитурі....аж пратівна...це ж все видно неозброєним оком ! Ну не міг чоловік бути аж таким дебілом !
Ну а я про шо- там кацапки каліровані! Тонгі губи, гострий ніс, дізайн аля-женщіна вамп, велика пазуха у старшої вєдьми... Як глянув- вздрогнув...
П.С. Моя жінка в примєрно її возрасті виглядає малолєткой с добримі голубими глазамі (хоч точе частково із-під кацапів)
П.П.С. Хоча тоже крові п'є , но по чуть- чуть вже майже 30 років ( мєру знає, падлюка) :tease:
   
Re: Таємниче зникнення мами і доньки під Києвом

мкжик жертва))) ахаха
а кто есчо. мужык всю жизнь корячился подымал бабло, и в итоге помрет в камере.
а две калоши будут дико адово кутить на его лаве, не забывая попутно рассказывать всем какие они крутые бузинесвумен и заработали все сами с нуля.
   
а кто есчо. мужык всю жизнь корячился подымал бабло, и в итоге помрет в камере.
а две калоши будут дико адово кутить на его лаве, не забывая попутно рассказывать всем какие они крутые бузинесвумен и заработали все сами с нуля.
Так і буде 100% До речі це мені нагадує Донбасс- кормілєц...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія