Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нарешті проїхався на електрокарі

Re: Нарешті проїхався на електрокарі

Я цікавився питанням. І роздивлявся аукціони і ціни.
І на вид не биті. По "карфаксу" також не биті.

Кругом обман? Американці теж дурять?

То де ви бачили нормального не битого ліфа в Україні за 10-12 тис?
Доставка-комісії-пдв - все дуже дорого і довго.

Рекомендують купувати ліфи тільки з "холодних" штатів

Після 2013 вони ставлять батареї, які нормально переносять гарячий клімат

Uki_  - у нас, якщо вірити чуткам, зазвичай продають відновлені Лііфи, які були побиті раніше. І як повезе. Де просто двері та бампер, а де перекидалася машина і руйнування посерйозніше бампера.

тож хочу..но высотка-стоянка, где его заряжать?

Потестдрайвив Ніссан Ліф. 2014 року.

Я би звичайну не продавав би нижче 9500 (не заїжджену), котра новою бензинова 13500.

А той "ліфт" дійсно часто спродують, бо можливо це вже відроблений для Европи матеріал, і щось новіше є.
Факти додам: написано що у нової до 200 км. пробігу. Фактично кажуть 160.
Зараз при Б/В акумуляторах (кажуть!!!): у зимку -20 градусів - всього 40-45км. А в загалом так - 110+ км..
До того ж зарядка. Тобто машинка істотоно для катання по місту. Верогідно.

Хоча і ціні,... і вибору за 10 к. можна трохи позаздрити.
Саме ці машинки давлять на ринок "у низ", бо їх спродували по 14к. баксів тепер вам 10к. )))

І на цьому фоні треба переосмислювати Б/В ринок для механічних паливних машинок.

Порошенко + Гонтарьова + Яценюк =   Коломойський =   Тимошенко + Фірташ + Новицький + Ахметов + Медведчук =
ТОП діячів "воры в законе", по викраданню коштів з кишень громадян =   Nx *Num *Take

не крашена ?

10 тисяч?

Як їх в Україні умудряються продавати ща 10-12 тисяч такого року, привезені з США?

Ясно. То він з США.
І купується і їздитиме там за 10к.

Порошенко + Гонтарьова + Яценюк =   Коломойський =   Тимошенко + Фірташ + Новицький + Ахметов + Медведчук =
ТОП діячів "воры в законе", по викраданню коштів з кишень громадян =   Nx *Num *Take

тож хочу..но высотка-стоянка, где его заряжать?

Без власного гаража ніяк, в ліфа надто мала батарея.
Чекайте на електрички з більшою ємністю, тоді можна буде раз в тиждень заряджати на суперчарджерах.

Hyundai Ionic виглядає дуже цікаво в найближчі кілька років.

Без власного гаража ніяк, в ліфа надто мала батарея.
Чекайте на електрички з більшою ємністю, тоді можна буде раз в тиждень заряджати на суперчарджерах.

Hyundai Ionic виглядає дуже цікаво в найближчі кілька років.

отож, я правда слышал тему что уже есть конторы которые готовы устанавливать станции во дворах..думаю когда эта тема станет реально массовой, это тоже будет массовый процесс - типа скинулись/поставили

Останнє редагування: 15 вересня 2017 10:41:19 від _GP_

подивився на аукціони - там всі селвейджд. Ця має чисту тайтл.

Можна перекласти, що це таке?

Після 2013 вони ставлять батареї, які нормально переносять гарячий клімат

До жопи (с)

Літієві батареї є літієві. Нічого нового в них не видумали і не видумають

Достатньо один (один) раз перегріти - і все

Можна перекласти, що це таке?

Пошкоджена так, що страхова відмовляється її ремонтувати, вигідніше продати на аукціоні.

Пошкоджена так, що страхова відмовляється її ремонтувати, вигідніше продати на аукціоні.

Тю... а на вид як нова  :gigi:

Тобто, все що на аукціоні - все хуйове і бите, топлене?

а... селвейдж - то salvage
- врятоване від чогось майно
- підняте затонуле судно
- відновлені пошкоджені трофеї

жорсткувата, як намене.
моя наступна машина буде електро, то зрозуміло, але почекаю рік-два (ну, три, максимум) і куплю вже нову і нетабуретівку...

Тю... а на вид як нова  :gigi:

Тобто, все що на аукціоні - все хуйове і бите, топлене?

Та ні, є і нормальні варіанти, але це як повезе.

За 10 тис SV 14 року в нормальному стані на українських бляхах я б брав. Навіть дві  :gigi:

жорсткувата, як намене.
моя наступна машина буде електро, то зрозуміло, але почекаю рік-два (ну, три, максимум) і куплю вже нову і нетабуретівку...

Там підвіска від Juke, просто колеса по замовчуванню якісь деревяно-пластмасові (для економічності їзди). З нормальними шинами ліф м'якший більшості легковиків.

а що це за прикол. родич буде брати РАВ4, який і елктро і бензин. швидше 60км/год починає бензин споживати і в процесі їзди акум. сам заряджається. не знаю, може я щось неправильно зрозуміла.
якщо це так, то по місту їздити - супер, такі розклади.

а що це за прикол. родич буде брати РАВ4, який і елктро і бензин. швидше 60км/год починає бензин споживати і в процесі їзди акум. сам заряджається. не знаю, може я щось неправильно зрозуміла.
якщо це так, то по місту їздити - супер, такі розклади.

Це гібрид, ні риба ні м'ясо.

А електромобілі беруть не для економії на бензині, а просто тому, що їздити на них значно приємніше. Їдеш і відчуваєш, що це - майбутнє.

У нас треба мати власний будинок. Заряджати. Дуже мало місць...особливо,коли кудись поїдеш...

Це гібрид, ні риба ні м'ясо.

А електромобілі беруть не для економії на бензині, а просто тому, що їздити на них значно приємніше. Їдеш і відчуваєш, що це - майбутнє.
клас. почекаю поки це не стане масовим явищем. може ще придумають сонячну панель на дах автівки ставити.

яка зарядка ?
Старий Ліф однофазний. в США бере 110 Вольт.
Цілу ніч можна заряджати від домашньої розетки...

клас. почекаю поки це не стане масовим явищем. може ще придумають сонячну панель на дах автівки ставити.

У мене є сонячна панель на даху, тільки вона практично нічого не дає (та і не може, бо розміри надто малі) :gigi:

А щодо доступності - то це до Омеляна і депутатів, які ніяк не хочуть відмінити ПДВ, акциз і пенсійний на електромобілі.

То де ви бачили нормального не битого ліфа в Україні за 10-12 тис?
Доставка-комісії-пдв - все дуже дорого і довго.

в Україні аналогічний небитий Ліф - 15 000

У мене є сонячна панель на даху, тільки вона практично нічого не дає (та і не може, бо розміри надто малі) :gigi:

А щодо доступності - то це до Омеляна і депутатів, які ніяк не хочуть відмінити ПДВ, акциз і пенсійний на електромобілі.

Омелян за !
Проект закону вже у зРаді пробують пропхати.

ще почекаю років 5 перед переходом на електро, зявляться кращі батареї, збільшиться вибір, знизяться ціни, поміжчасом планую взяти собі економічний дизель, за цей час він цілком відкатає свої гроші

ще почекаю років 5 перед переходом на електро, зявляться кращі батареї, збільшиться вибір, знизяться ціни, поміжчасом планую взяти собі економічний дизель, за цей час він цілком відкатає свої гроші

вже продаються.
запас 400 км.
заряд за 1 год 40 хвилин.
Рено ЗОЕ і Кангу, новий Ліф.

вже продаються.
запас 400 км.
заряд за 1 год 40 хвилин.
Рено ЗОЕ і Кангу, новий Ліф.

там такий дизайн, що краще на жигулях їздити  :laugh: машина крім функціональності також має подобатись, та і ціна ще неадекватно висока як на електрокар

там такий дизайн, що краще на жигулях їздити
дизайн имеет значение для предметов из класса роскоши.

дизайн имеет значение для предметов из класса роскоши.

:facepalm:

якщо є дві речі схожі за функціоналом але різні за дизайном, то це не означає, що вибір буде на корись речі яка коштує більше

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія