Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
31
15 вересня 2017 10:31:58
Потестдрайвив Ніссан Ліф. 2014 року.

Я би звичайну не продавав би нижче 9500 (не заїжджену), котра новою бензинова 13500.

А той "ліфт" дійсно часто спродують, бо можливо це вже відроблений для Европи матеріал, і щось новіше є.
Факти додам: написано що у нової до 200 км. пробігу. Фактично кажуть 160.
Зараз при Б/В акумуляторах (кажуть!!!): у зимку -20 градусів - всього 40-45км. А в загалом так - 110+ км..
До того ж зарядка. Тобто машинка істотоно для катання по місту. Верогідно.

Хоча і ціні,... і вибору за 10 к. можна трохи позаздрити.
Саме ці машинки давлять на ринок "у низ", бо їх спродували по 14к. баксів тепер вам 10к. )))

І на цьому фоні треба переосмислювати Б/В ринок для механічних паливних машинок.
32
14 вересня 2017 20:35:08
По зміщенню 03:40 у відео:
https://www.youtube.com/watch?v=cGxVhPH32_8
".... Криптовалюты. Китай давит"


У зв'язку з подіями про Біткоїн, деякі біржі будуть пропонувати і додавати інші пари! (тобто альткоїни)

а це значить, що попит на альткоїни збільшаться у Китаї. Якщо тільки ... знову не обхід основного заперечення - "ICO в Китаї покищо призупинять",
.... доки не нагребуть у скарбничку курсову різницю кріпти (шуткую).
33
14 вересня 2017 20:27:57
Все ж я більш був до думки,
що на 2500 по Китаю все зупиниться, мовби локальна проблема вже не так сильно буде впливати на загальний склад ціни.

Цитувати
чото сдается мне - что хватит ему катиться вниз, на своих глазах уже увидел курс 2460 - и мне достаточно.
В глобальном курсе сегодня, должен стать переломным периодом на подъем. А если не будет его за 12 часов - то наверное таки пойдем вниз , но уже по глобалке а не по Китаю

Цитувати
да, на основных бижах так еще не упали.
я надеюсь и не упадут. Если сработает аргумент, что рынок стал крепче и более распределенный и независимый от локальных решений отдельных государств.
34
14 вересня 2017 20:22:01
Десь до 2500-3000 може впасти, потім знову ростиме. Хоча на паніці, може і 2000 пощупати.
Зара все від Китаю залежить
Натяк в іншому. Може бути таке, що в принципі ціна і буде в тій точці, але не буде у кого купити по тій ціні, і взагалі стакан продажу може буди шалено пустим в зоні 2000-3000 )))
Тому українська спільнота, приймай корисний натяк ) ... на реагування, коли все піде у гору, або ще на дорозі вниз....
35
13 вересня 2017 13:50:46
Raha,

Я надав достатньо базових даних, щоб хтось чи ви... від свого імені побігли в Верховну Раду пропонувати закон про криптовалюти, з урахуванням моїх зауважень?
36
13 вересня 2017 13:14:49
ну то давайте на тому і зупинимось.
Бо продукт вироблений на заводі і не реалізований - прибутку не приніс.


А якщо це копалини, і треба платити "за видобуток" - це інший варіант і інша система підтвердження бази оподаткування.
Копалини треба реалізовувати, якщо навіть не хочеш - це вже третя складова - вплив на ринок.
37
13 вересня 2017 12:36:47
Майнінг то теж робота і якщо майнінг вдалий (приносить прибуток),

Майнинг не приносить прибуток!
Дохід від майнингу, рівний прибутку - рівний продажу молока з доїння корови - це наслідок обміну на валюту держави в якій він відбувається або обмін на товар. Так на сьогоденні.
38
13 вересня 2017 12:34:55
Що саме нарешті? Нарешті ви змогли зрозуміти яку саме точку зору я відстоюю? Я не змінив свою точку зору

Ви ніяку точку не зрозуміли. Я ваше бажання оподаткування майнингу розумів тільки як "сюреалістичне бажання".
Ви кажете "а давайте оподаткуємо українців на майнинг". Бо так інші роблять, як роблять не важно - просто тупо давайте оподатковувати.


А тобі кажуть, це не можливо - і це дійсно не можливо. Ми не США.
Щоб щось оподатковувати - треба мати базис документів та рахунків, визнання криптовалюти і відповідне законодавство про валюти.Я все одно вважаю!

Доки криптовалютні знаки від майнингу (зареєстровані як надходження від майнингу) не потраплять в сектор обміну товару чи обміну на інші валюти поза зоною біржі (фіат) - доти оподаткування неможливе.
І це наша реальність. І це реальність сьогоденної стадії розвитку криптовалют в більшій частині світу.

З приміткою - вважаю, що США оподатковує майнінг промислового масштабу, де є об'єм, а не кожного. Імовірно де є наймані особи, які отримають частку ЗП у криптовалюті, а не кожного.
Оподатковувати день в день по курсу, це додатковий електроний облік або на папері (навантаження на ведення обліку).


Інші держави не на тій стадії суспільного і законодавчого розвитку, як США у даній сфері.
39
13 вересня 2017 11:03:49
elipse >>>
я считают , что налогообложение возможно при выводе в фиат, все остальное от лукавого и умственные приседанияЯ теж так вважаю, а от США по іншому вважають, але у них там свої таргани в голові.

Так ось воно що. Нарешті.
Податок створюється тільки при створенні конкретної операції
, що спричиняє дохід та його складову - прибуток.

- Раніше податковим стягненням частіше було - доходом (тобто: раз у рік 10% з усього майна зменшилось чи збільшилось воно, або "дань за 12 лет", або податок з продажу великого майна-активу, великого майна-пасиву. Те було у зв'язку неможливістю контролювати прибуток.
- Оскільки за теорію оподаткування, податок - це не відсотки за твоє існування, бо ти нікому не належиш!!!!, а відсотки з збільшення доходів (тобто як часина, яка називається прибутком), то податок береться на обслуговування того ж суб'єкта як договір щодо його життя і захисту з сторони спільноти (держави) в цілому.
- Тому в сучасному розумінні податку, все що взагалі можно відокремити і проконтролювати, чи задекларувати саме як прибуток, а не загальний дохід - в сучасному світі повинно оподатковуватись як прибуток. Залишки оподаткування доходу досі зустрічаються для регулювання крупної фін.діяльності чи управління дорогим майном, та по суті залишається грубим стягненням "саме не за прибутки, а за те що існуєш, і не завжди ці стягнення на користь захисту інших громадян від твоєї діяльності": обов'язкове ТО раз у рік в установах визначених державою (МРЕО, колись), відсоток з продажу маєтку, щорічний відсоток за володіння об'єктами роскоші.

Тому повертаючись з теорії оподаткування до практики податку з майнінгу:
- США по різному ставиться до продукту, який називається майнінгом, в залежності від його взаємодії з зовнішніми чинниками: (накопичувальні акиви, валютні операції, операції з обміну.. на товар..  тобто і продажу за цю валюту).
- тут на ФУПі сказали, що Евросоюз навпаки, не визначає криптовалюту як активи, і бере на увагу оподатування криптовалюти тільки з операцій з обміну валют.
- США визнає криптовалюту як таку, щоб можна було її оподатковувати за кожен день фактичного майнінгу, відносно
- Україна НЕ може оподатковувати майнінг, бо вона не визнає цю валюту взагалі. У неї немає на це права! бо не має закону про статус криптовалюти. А всі закони України в продавній застарілості, про маніпулювання і привласнення всіх прав собі (державі та олігархам) з приводу валютних операцій, і якщо Україна визнає Біткоїн - то буде намагатся дорівняти як іноземну валюту, а не як особистий статус "криптовалют" та операцій з ними.
- читав натяк, що США починає оподатковувати майнинг, тільки при наявності об'єму майнингу (а не кожного підряд)


- Майнінг, та оподатковування саме здобутих знаків, в світі можливий тільки в двох варіантах: віддавати відсоток саме цих знаків - державі!, або перераховувати по курсу на гривню/долар/тощо з кожного дня цього здобутку на кінець робочого дня біржі.
- в Україні нема жодного пункту для визначення:
-- 1. що вважати ціною біржі???, чи є офіціальна українська біржа з операції криптовалют, проблема дуже різного стану ціни криптовалюти на укр.біржі на цей час відносно дуже швидко мінливої ціни у світі на криптовалюту.
  (Наприклад вчора в укр.біржі курс на Біткоїн становить 4450 $ у гривнях до одиниці Біткоїна, в той час, коли у світі 4200$. Тобто у нас величезний попит порівняно з світовим.)
-- 2. Україна не визнає операції купівлі/продажу за криптовалюту з визначенням прибутку, але могла би приймати податок "скрізь пальці" з декларування самими суб'єктами, з наявного (з існуючого) законодавства про фактично отриманий прибуток в грошовому еквіваленті (укр. гривня).
-- 3. Україна не визнає саму криптовалюту, щоб була можливість сплачувати криптовалютою податок! ... і щоб самій державі на власний розсуд (НБУ) виконати операції з обміну! на гривню, чи залишати як актив на державному кошику.
-- 4. Україна не має права та закону, яке б контролювало процедуру виведення майнингу/активу в фіат, власника, державу та банк (обмін на державні валюти), щоб мати документальну основу з операцій для вимоги податкового стягення.
А доки ми в Україні маємо майнерів, які тільки накопичують знаки,
та ще не торкалися з виведенням в фіат чи не робили операції з обміну на товари,
доти Україна не має права взагалі щось намагатись оподатковувати.

40
13 вересня 2017 00:33:23
Судто про податки:

та пентагона, у прикладі доїння корів.....
- якщо я підмів в себе в хаті - це виконана робота, для самого себе. Її ще ніхто не обкладав податком за виконані роботи, тобто неоцінений дохід з господарчої діяльності.
- Якщо людина доїть свою корову, та користується продуктом тільки для себе - марно сподіватись, що продукт треба оподатковувати. Але вводили податок на корову, на дерева... в колишній час.

Тобто податок - сурдо віртуальне розуміння, яке повинно працювати навпаки!: тільки в якоїсь частинии діяльності створеного продукту, у сенсі отриманого доходу. Як ця частина називається що створює базу оподаткування?


P.S. Я спеціально так будую речення, щоб в них не було вказано необхідних слів - відповідей.
41
13 вересня 2017 00:26:33
Raha, спочатку вивчи тему - потім думай як оподатковувати (насісти) на людей.
Я вивчив тему достатньо і надав свою думку стосовно цього. Додатково навів приклад США, можна навести приклади і з інших країн. Думати як оподатковувати майнінг у мене немає бажання, просто особисто для мене це було б зручно, якщо оподаткування доходу від майнінгу було прямо прописано у законі. Легше платити податки, коли правила гри чітко визначені. Але це не стосується тих, хто хоче працювати виключно в чорну, для них звісно проблеми оподаткування майже не існує.

Судячи з того як агрументуєте, ви нічого не вивчили в частині податкового обкладення процесу майнінгу у США. ТАм просто розмилений абзац.
Ви ж намагаєтесь пропхнути обкладення податком процесу майнінгу в Україні, яке зовсім не підлягає під законодавство України, окрім базису "податку з доходів", не маючи аж ніякої бази податку з Біткоїнів в Україні тим паче з процесу майнінгу, а саме продукту майнінгу.

Посилаючись на США, в наданому російськомовному тексті ані слова не сказано як. Сказано тільки частково "що", і чому.


Тому повторююсь,
перед тим як складати закон обтяження податком, треба розуміти схему яким чином фінансова, податкова і виробнича діяльність дотикається одна одну, у відповідністю з фіксацією цих дій.
Тобто ви не знаєте яким чином оподатковується "майнінг" у США, і яка саме дія оподатковується в тому процесі.
42
12 вересня 2017 21:34:50
Очередная утка про падение Битка, за последне 25 минут на 200 баксов:
- но в процентах слабо )

Это из-за новости выхода Iphone 8!
- в прямом эфире, сейчас )))

43
12 вересня 2017 17:26:35
Ukraine, 11 вересня 2017 13:54:52
Твій пост не тільки абсурдний на цей час...а взагалі повна профанація у цьому питанні

Сподіваюся вже ніхто не має сумніву, включаючи самого Ukraine, що профанація це саме те що каже Ukraine


Raha, спочатку вивчи тему - потім думай як оподатковувати (насісти) на людей.

Я відповіді не дам принципово, бо це одночасно метод обкладання. __ А твій інший опонент вже в тебе питав про модель податку "як взагалі можна обкладати те, чого по законодавству не є взагалі дотику з грошима, в контексті майнинга" , pent@gon додав до складу утопії твоє бажання обкладати податком майнінг.
44
9 вересня 2017 15:45:54
Субботний юмор

"Криптовалюты - не сдаются" !!!

45
8 вересня 2017 21:23:18
дивнs заяви про заборони(і це при тому що Японія і ЮК приймають біткойни за любий товар)...тим більше що ферми спокійно фуричать...який сенс заборонити біржі...якщо тоді усі просто підуть торгувати на інші біржі..при чому біткойни будуть надалі клєпати у самому китаю

Щоб призупинити розвиток цього ринку, і зменшити приголомшений попит на все!, що пов'язує людей з цим ринком. )))))
Я за версію теорію змови і прояви "побічного коригування" державами )))
46
8 вересня 2017 19:05:55
Ukraine, подсобил.
https://bitnovosti.com/2017/09/08/bitcoins-price-tanks-after-report-china-plans-further-crackdown/

Курс биткойна упал на 7% в ответ на сообщение о дальнейших репрессиях Китая в отношении криптовалютвсегото. Кто знает, возможно мега дампа не будет ....

Китайский новостной канал Caixin сообщил сегодня днем, что правительство страны планирует закрыть местные биткойн-биржи. Также якобы будет введен запрет на владение биткойнами для обычных пользователей. По данным Coindesk, цена биткойна мгновенно отреагировала на тревожную новость и упала на 7%в пятницу после новостей.


Ранее на неделе в понедельник китайские регулирующие органы объявили о запрете организациям привлекать средства с использованием первоначальных предложений монет (ICO), что вызвало снижение цены на биткойна на 200 долларов.

По новости картинки толковые )))
47
6 вересня 2017 14:41:03
Я б ще
ellipse та Amid - посадив би на "хліб та воду"  :malyas: за це ))))

та так, ну от так ....
48
5 вересня 2017 20:59:02
7. Досі вважається голосом, честю та совістю України.
Зрозуміло.

Для синоніму "совість нації" - після прочитаного, все виглядає так, що я сам себе ввожу в оману,
сподіваючись на одну з альтернатив майбутнього Президента держави - як совісті нації...


Хоча ні - я думав - що совість нації, яку потребує народ - це Прем'єрміністр, на посаду якого достойний посісти Вакарчук.А воно, он які заяви та спостереження...
Оо...  [ua]
ЗДИВОВАНИЙ
49
5 вересня 2017 17:48:17
чи не передаються (через параметри) мої персональні дані до російського ресурсу при використанні такого  .js-скрипта?

За простою логікою, таке робити досить безглуздо, щоб передавати дані користувача напряму додатковим адресам РФ.
JS (JavaScript)  - це відкритий код. І завантажується на стороні користувача в браузері.

Тому з погляду програмісту, якщо треба передавати коди користувача і сховати від огляду - це робити треба на стороні серверу: у PHP або в процедурах БД.Що до вашого питання - спеціальні атрибути будь якого тегу - часто можуть бути віртуальними. Тобто додаткові атрибути тегів в HTML5 може створювати програміст під власні потреби, часто для динамічної зміни візуальної частини сайту. Технологія Angular, React, Vue .. тощо.
Ви знайшли атрибут "x-ulogin-params= "
50
5 вересня 2017 12:01:23
Переходим к новому этапу нервов, теперь лесенка вниз. Виприс: где остановимся?)))
и будет ли вниз?

таки 4000 +-75
или ниже?

Видео с матом
"Вот вот сейчас упадет цена, вот вот развернется тренд"
(тонкий троллинг)
51
5 вересня 2017 09:23:26
 :laugh:  :gigi:

Таки, Орёл или Решка?

порог 4000(тонкий троллинг).
По идее никто не хочет прыгать ниже 4000. уже видно.
52
4 вересня 2017 21:25:38
также учитывайте,
что около 620000 видях gfx 1070 майнят монету на сей момент, в надеждах отбить и заработать ))
легко уже не будет, имхо, есно )
это создает приличное давление для роста цены

В этом смысле всё равно ZCash самый не предсказуемый (рост цены). Есть закономерности но они явно обезбашенные.
Хотя в колебаниях, не к доллару, а к Битку, надо будет мне быть по-внимательнее.

Отдельно, по поводу горизонтали, если смотрим вблизи искомые большие скачки , то в линиях колебаний 2..7 долларов рассматриваю как горизонталь,
как правило на 1-2 дня до 10 долларов колебание или изменение за 2 суток. это до 5%.

Или линейная характеристика за 4-5 дней. (среднее) - тоже для меня горизонталь ))))
53
4 вересня 2017 20:02:23
Бугога, как я и говорил пару дней назад, шиткоины падают на 20-30% и тянут биток за собой
И как это увидеть? если объем торгов (продаж) похоже наоборот падает биток - и вытягивает всех стабильных альтов - они лихо спродуют свое.
элементарно
например zcash почти все лето так - только проседает биток, сразу идиоты ломятся в бакс из zcash и валят с раскачкой до -25 % курс
причем курс даже приподнимают чтобы хорошо потом бросить в низ его))
.... ...

Я тут подхожу к вопросу с другой логикой. Например именно Zcash специально держат горизонтально, может кто для себя действительно поднимает курс. Не спорю и даже заинтригован.
Но суть - как только после горизонтали курс поднимается - есть кому и по желанию и по факту - реализовать дождавшись момента. Остальное игра с биржевиками, нет той свободы этой валюты.
Только под возвращение к курсу 440 ... всё ближе - появляются желающие реализовать свои монетки сразу после быстрого скачка, а не в затянутой горизонтали.
54
4 вересня 2017 19:39:42
решение простое:

1. При первом заходе, после нововведений, детектить (определять), был ли залогинен через ВК (изначально) - выкинуть - на повторную авторизацию ... а там пусть и читает новые условия, соглашаясь [опция] !!! с правилами сервиса в момент авторизации!!! )))
(авторазлогирование после отсчета 2х недель залогирования на сайт.)

2. Текстовое сообщение "личное" после входа на сайт через меню логирования (авторизации).
Гласить должно следующее: "Сервис больше не обслуживает доступ через ВК, у вас есть возможность успешной авторизации, со сроком обязательной смены авторизации - сроком 1 неделя. После успешного входа с помощью службы ВК, даётся только две отсрочки смены авторизации. После чего аккаунт будет заблокирован, история сообщений, дополнительные права на объявления ...... будут заблокированы без возможности восстановления."

Текст гласит следующее (ТЗ):  Успешно продетектило, что логинишься через ВК, значит живой - срок отсрочки 1 неделя. Потом принудительная повторная авторизация  (автовыход с сайта). Повторяешь вход через ВК??? - вперёд опять неделя отсрочки на смену авторизации - и потом ГудбайВася.


3. Заранее убрать опцию авторизации через ВК на главном сайте,
а добавлять уже в следующем окне авторизации (опционально): как некоторые другие виды авторизации, устаревшие ...
- т.е. прячем из основного сайта, из основного меню, и практически выводим его на уровень "технической поддержки" по устаревшим возможностям.
55
4 вересня 2017 18:57:56
Кто-то решил валить конкретно Биткоина на БИТТРЕКС, денег не хватило валить везде, как ранее, или уже достаточно было меньше усилий приложить.
и остальные потянулись в низ автоматически.


- Так как существуют трейдеры - трансляторы крипты "по карусели":
-- Слишком большая разница оценки преодолевает комиссии за трансляцию и за торги.

Поэтому созданы ограничения: у одних бирж 2000 долларов в/в. У других 3-10 Биткоинов.
Но при взаимодействии трейд-ботов на разных аккаунтах, создается целая сетка, которая позволяет носить криптовалюту из биржи в биржу в больших количествах и у своих же ботов покупать валюту, если нужна межбиржевая карусель.

Кодовым словом звучит как правило та самая торговая цифра в цене, после запятой. (но там отдельная история. с взаимодействием других ботов, работающих ограниченно внутри конкретной биржи и пары валют).
Друх, поверь мне, арбитражники (или арбитражеры, или как их там) свое дело знают, у них миллионы (минимум сотни штук) на каждой бирже из топ 10 и их не волнуют лимиты в/в

Читай ещё.
56
4 вересня 2017 18:39:30
Початок падіння (Poloniex) до пари USD:
GMT-1 ????
Біткоїн - 2 вересня, 02:30 / 3:00
DASH - 2 вересня, 02:30 / 3:00
Ethereum (ETH) - 2 вересня, 3:00
ZCash (ZEC) - 2 вересня, 3:00
Monero (XMR) - 2 вересня, 0:30 / 5:00
Litecoin (LTC) - 2 вересня, 3:00 / 5:00
Ripple (XRP) - 2 вересня, 02:30


Початок падіння (bittrex) до пари USD:
GMT+2
Біткоїн - 2 вересня, 05:30
DASH - 2 вересня, 06:00
Ethereum (ETH) - 2 вересня, 06:00
ZCash (ZEC) - 2 вересня, 06:00
Monero (XMR) - 2 вересня, 03:30 / 8:00
Litecoin (LTC) - 2 вересня, 06:00
Ripple (XPR) - 2 вересня, 06:00


Водночас відмічу, що саме на імпульсний підйом та повернення наступних криптовалютZCash, Monero
 - та повернення їх до попереднього стану, .... співпало з початком падіння всіх кріптовалют.
57
4 вересня 2017 17:52:23
Відповісти Цитув
не пойняв - сьогодні, езер, лайт та проч. впали на 10-15% за останню добу, біт йде за ними - 5%.

Я те сприймаю тільки чутливістю дрібних валют до Біткоїна. Якщо біток падає, то тим паче дрібні валюти.
Я не вбачав довго, що це такий спосіб переливу валют в більш відому, а одже більш твердішу....

Коли Біток почав стрибати вперше на 2700 ... - хіба був перелив на дрібні криптовалюти? майже ні ! - просто довіра збільшилась взагалі до криптовалют, а отже і їх оцінка - цих валют.
і думаю так, бо я ніколи не бачив цифр про викуп альткоїнів в той час (я про це не знаю, і не відслідковував).


Тому поки що тенденцію не можу пояснити іншим чином.
Тільки при останньому падінні Біткоїна - інші валюти також просто падають спочатку автоматично, а потім вже набігають хом'яки виводити з кріпти майже в фіат.
58
4 вересня 2017 15:28:02
Кто-то решил валить конкретно Биткоина на БИТТРЕКС, денег не хватило валить везде, как ранее, или уже достаточно было меньше усилий приложить.
и остальные потянулись в низ автоматически.


- Так как существуют трейдеры - трансляторы крипты "по карусели":
-- Слишком большая разница оценки преодолевает комиссии за трансляцию и за торги.

Поэтому созданы ограничения: у одних бирж 2000 долларов в/в. У других 3-10 Биткоинов.
Но при взаимодействии трейд-ботов на разных аккаунтах, создается целая сетка, которая позволяет носить криптовалюту из биржи в биржу в больших количествах и у своих же ботов покупать валюту, если нужна межбиржевая карусель.

Кодовым словом звучит как правило та самая торговая цифра в цене, после запятой. (но там отдельная история. с взаимодействием других ботов, работающих ограниченно внутри конкретной биржи и пары валют).
59
4 вересня 2017 15:24:13
Бугога, как я и говорил пару дней назад, шиткоины падают на 20-30% и тянут биток за собой

И как это увидеть? если объем торгов (продаж) похоже наоборот падает биток - и вытягивает всех стабильных альтов - они лихо спродуют свое.
60
4 вересня 2017 15:18:20
В некотороем скором будущем, через лет 100 - будем транслировать с космического корабля на корабль, цифровые кредиты (монеты).

Но вот только китайцы будут править кредитами ))))
А хотелось чтобы - японцы....

Повна версія