Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так от ти який, BLM

Так от ти який, BLM



После того, как Prop 47 был принят, воровство на сумму меньше $950 в Калифорнии стало практически ненаказуемым, соответственно, полицейские даже не приезжают, когда из магазина выносят товары. На видео Лос Анжелес.

P.S. Воровство как бы по–прежнему правонарушение (misdemeanor), но уже не преступление (felony). Теоретически наказывается заключением до 6 месяцев, но полиции пофигу. Калифорнийцы получили именно то, за что голосовали.
   
Re: Так от ти який, BLM

Було.
   
Re: Так от ти який, BLM

rastych, тягати ті самі страшилки що й Коля Тейлор, про те як бідних Каліфорнійців пригнітають блм?
   
Re: Так от ти який, BLM

Це вже комунізм, чи ще соціалізм?
   
Re: Так от ти який, BLM

rastych, тягати ті самі страшилки що й Коля Тейлор, про те як бідних Каліфорнійців пригнітають блм?

Як тебе раніше звали, соросятко?
   
Re: Так от ти який, BLM

А стрелять в них нельзя?Это все таки частная собственность и хищение чужого имущества
   
Re: Так от ти який, BLM

А тема - так, боян. Було десь з місяць тому.

Це навіть не соціалізм. Це бандитизм від соросят.
   
Re: Так от ти який, BLM

Це вже комунізм, чи ще соціалізм?
Соціалізм з переходом у комунізм, бо це прихований безумовний дохід, а теоретично можна винести все майно порціями до $950.
   
Re: Так от ти який, BLM

А стрелять в них нельзя?Это все таки частная собственность и хищение чужого имущества
Хоч ти і зелений, але начеб-то розумний. Уяви збройний напад на афро-американця, який не чинить супротив, за адміністративне правопорушення.
   
Re: Так от ти який, BLM

Як тебе раніше звали, соросятко

Я думаю кого ти мені нагадуєш?

Ти часом не брат-близнюк(чи її запасний нік) інанни, народжений позашлюбному від твоєї мами і сороса?
Це може пояснити чого ти його так не любиш і чого у вас з Інанною подібна манера спілкування і що про Канаду ви думаєте, що все знаєте але насправді не хочете далі свого носа бачити і виставляєте себе повними неуками.

На рахунок мого ніка: я при реєстрації вказував свою пошту, тому растич бачив моє ім'я та прізвище.
А і тебе яка адреса: inannfortrump2@shaw.ca ?
   
Re: Так от ти який, BLM

Соросят видно одразу по рефлексу клєйміть та ізоблачать. Вони тут в один голос дристять що всі хто проти соросятні це інші акаунти Олєчкі.
   
Re: Так от ти який, BLM

нам так  не жити
   
Re: Так от ти який, BLM

Соросят видно одразу по рефлексу клєйміть та ізоблачать.
Це ти тільки що себе соросятком назвав?
Перший заклеймив, почав ізоблачать що в мене тут був інакший нік, а ще й так ніжно троля олечкою називає.

Ну,ну пались дальше: "олечкою" тільки Інанна пишалась дві besties
   
Re: Так от ти який, BLM

воровство на сумму меньше $950 в Калифорнии

такий соби "минимальный гарантированный доход"  :weep:
   
Re: Так от ти який, BLM
PAL

А стрелять в них нельзя?Это все таки частная собственность и хищение чужого имущества

у Каліфорнії ніззя, це вам не Техас, чи, прости боже, Вісконсін!
Каліфіорнійці зброю не купляють, їм ніззя, вони ще не готові до такого кроку, й взагалі - неначасі!

   
Re: Так от ти який, BLM

rastych, тягати ті самі страшилки що й Коля Тейлор, про те як бідних Каліфорнійців пригнітають блм?

Ну це ніяк не страшилка. Це факт. Prop 47 прийнятий в 2014-му році перетворив каліфорнію в рай для крадіїв. Можна хіба сказати що BLM тут нідочого але це ну дуже дискусійно бо це саме їх ідеологія - Defund(Disband) the police і таке інше

Там крадії бо ходять в магазин з калькулятором щоб випадково не вкрасти більше і несуть одразу на блошині ринки



   
Re: Так от ти який, BLM

а як магазини взагалі ще існують?
   
Re: Так от ти який, BLM

Тут подають цю пропозицію 47 в Каліфорнії, як щось "лівацьке" і "комуністичне", а насправді одним із найбільших прихильників був Ньют Гінгріч, республіканець, бувший спікер Палати представників, був одним з фіналістів, на посаду віце-президента з Трампом у 2016 році.
Ось посилання на  його статтю, де він агітує за цю пропозицію, і в якості аргументів наводить схожі  закони з Техасу та Південної Кароліни.
https://www.latimes.com/opinion/op-ed/la-oe-0917-gingrich-prop--47-criminal-justice-20140917-story.html

А все просто, утримування в тюрмах дуже дорого обходиться штату, тому знизили відповідальність за дрібні крадіжки і т.д. і т.п.
   
Re: Так от ти який, BLM

а як магазини взагалі ще існують?

Ну там не те що зовсім армагедон. "Лише" в 4-5 разів більше крадіжок в магазинах ніж в середньому по країні. Але деякі мережі вже починають звалювати. А деякі не працють в нічний час
   
Re: Так от ти який, BLM

а як магазини взагалі ще існують?

Цей закон було прийнято в 2014 році і, як бачимо, Каліфорнія все ще жива і живе досить непогано.
Просто не треба вестися на всякі відео з інтернету, особливо, якщо їх роздувають з прогандонською метою.

Це класика пропагагди витягти якийсь випадок і розбути його до безмежності і при цьому замовчувати все інше.
   
Re: Так от ти який, BLM

як бачимо, Каліфорнія все ще жива

нє ти просто скажи це НОРМАЛЬНО коли можна БЕЗКАРНО красти?
   
Re: Так от ти який, BLM

нє ти просто скажи це НОРМАЛЬНО коли можна БЕЗКАРНО красти?

В Україні ні.

Спробуй в магазині сп.здить 1 ( одні) штани , а не пачку
   
Re: Так от ти який, BLM

Ну це ніяк не страшилка. Це факт. Prop 47 прийнятий в 2014-му році перетворив каліфорнію в рай для крадіїв. Можна хіба сказати що BLM тут нідочого але це ну дуже дискусійно бо це саме їх ідеологія - Defund(Disband) the police і таке інше
Це я й мав на увазі, зазвичай блм і ці злочини прив'язують російська пропаганда, і так злочинів більше але це не значит що в Каліфорнії стало гірше жити.

Просто растич вчора отримав +500 до його respect level після забанення косташу і сьогодні такий пост, і я розстроївся трішки
   
Re: Так от ти який, BLM

нє ти просто скажи це НОРМАЛЬНО коли можна БЕЗКАРНО красти?
Що значить безкарно? Вас адміністративна відповідальність не влаштовує?
   
Re: Так от ти який, BLM

нє ти просто скажи це НОРМАЛЬНО коли можна БЕЗКАРНО красти?

А з чого такий висновок що можна безкарно красти?
Те що не посадять в тюрму, це не значить, що не існує відповідальності.

Хіба в Україні садять в тюрму за дрібні крадіжки?
   
Re: Так от ти який, BLM

А з чого такий висновок що можна безкарно красти?
Те що не посадять в тюрму, це не значить, що не існує відповідальності.
   
Re: Так от ти який, BLM

 :lol:

Newt Gingrich - провідник BLM. :suicide2:
   
Re: Так от ти який, BLM

Prop 47 не має жодного відношення до BLM, "лівацтва", "комунізму", чи інших ярликів, що намагаються навісити пропагандончики.

Prop 47 - це чистий капіталізм. Утримування в тюрмах обходиться дуже дорого для штату, тому вигідніше дрібні крадіжки з кримінального злочину перевести в адміністративне порушення.

До речі, якби відповідний закон був би Мінесоті, то минулого року не згорів би Мінеаполіс.
   
Re: Так от ти який, BLM

Уяви збройний напад на афро-американця, який не чинить супротив, за адміністративне правопорушення.
В совдепії були сторожа з рушницями, набої в яких були заряджені сіллю.
Проти усякої дрібноти діяло доволі ефективно й не смертельно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія