Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибори у Білорусії.Фальсифікації почались :-)o


Ну от як отакі протести називати на цій стадії?
   
Нема заклику відловлювати "незрозумілих бандитів" товпою. Тільки порада ходити купкою і тоді "може не тронуть"

   
Ну от як отакі протести називати на цій стадії?
"Революція зайчиків"  :-)o




   
https://twitter.com/view/status/1301951644528148481Нема заклику відловлювати "незрозумілих бандитів" товпою. Тільки порада ходити купкою і тоді "може не тронуть"

і куди потім втікати?
у Майдана був величезний "плюс"
тут любі ваші дії викличуть реакцію прийде ше більше "незрозумілих бандитів", але саме до "буйних", шо чинять опір і впаяють вже не 10діб
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

ех... :(
Білорусам ще дорости треба духовно, щоб отримати свободу.

там більщість - рафінована радянська людина яка ні про свободу ні про реальний стан речей уявлення не має.
   
і куди потім втікати?
у Майдана був величезний "плюс"
тут любі ваші дії викличуть реакцію прийде ше більше "незрозумілих бандитів", але саме до "буйних", шо чинять опір і впаяють вже не 10діб
Ну тоді нафік було взагалі всю цю клоунаду починати?
От уявімо собі ситуацію....

Є жінка, вона живе з садистом чоловіком який з неї знущається. Можливі логічні лінії поведінки

1) Покликати на допомогу (не працює, ніхто за білорусів їх роботу робити не буде)
2) Втекти з дому (вся нація не втече, але для мобільного населення це непоганий варіант)
3) Терпіти (Те що білоруси робили весь цей час)
4) Спробувати вбити\покалічити чоловіка чудово розуміючи ризики бути покаліченою\вбитою (героїчний шлях)

білоруси обрали геніальну схему

5) Імітувати спротив, припинити готувати\прати\прибирати, постійно ображати чоловіка називаючи його психом і нікчемним. Іншими словами провокувати садиста на більший садизм.

ЦЕ ІДІОТИЗМ!!!
   
там більщість - рафінована радянська людина яка ні про свободу ні про реальний стан речей уявлення не має.
Так, погоджуюся з вами.
Ще в тому році спілкувалася з білорусами. То вжахнулася від їх "дєди воєвалі", "вєлікая расєя" і т. д.
Але все ж була надія, що починає просинатися суспільство. Бо не нація точно, нація без своєї мови не буває. А білоруси легко зрадили свою мову.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

https://twitter.com/view/status/1301953263714136070Ну от як отакі протести називати на цій стадії?

цирком
баби прошмандовки таки агентши хуйла  100%
у протестів шансів ніяких не було
   
Так, погоджуюся з вами.
Ще в тому році спілкувалася з білорусами. То вжахнулася від їх "дєди воєвалі", "вєлікая расєя" і т. д.
Але все ж була надія, що починає просинатися суспільство. Бо не нація точно, нація без своєї мови не буває. А білоруси легко зрадили свою мову.
Та ні, оте найнеприємніше, певні сигнали національного пробудження є... але таких там явно купка. І саме вони постраждають найбільше.

   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

 :weep:  :weep:

   
Переглянув новини - це не жарт  :weep:
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Переглянув новини - це не жарт  :weep:

Правда!Bесь твиттер ржет.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

это даже лучше чем мультики пуцина!!!
"хело ник
хело джон
а президент белоруссии крепкий орешек"
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

интересно он сам дал команду это сварганить
или всё же пацаны принесли ему то что он хотел услышать
а он не в курсе
   
хело ник
хело джон

Хто з них німець, а хто поляк?  :S
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Хто з них німець, а хто поляк?  :S
Вы не понимаете...
они негры...
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Так задерживали людей на Октябрьской площади. "Что делается, а", — комментирует автор видео.

   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Родители студентов МГЛУ приехали из разных городов, чтобы разобраться с администрацией университета по поводу вчерашнего беспредела

   
Родители студентов МГЛУ приехали из разных городов, чтобы разобраться с администрацией университета по поводу вчерашнего беспредела

https://t.me/nexta_live/10595
А дітей хоч витащили з в"язниць?
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o
LAR

А дітей хоч витащили з в"язниць?

Вчера привезли в универ. Ректор уже заяву с печальным видом сделала. Что они не вызывали ОМОН.
   
Вчера привезли в универ. Ректор уже заяву с печальным видом сделала. Что они не вызывали ОМОН.
Хоч це добре.
А то начиталася звірств тих омонівців...дітей жалко.
Ректори бояться за свої посади. Тим більше, вже зрозуміло, що ніхто Лукашенка не скине з трону.(
   

Александр Григорьевич смотрит на вас ,как на... :D
   
  Я ось думаю: А як би я та Ви очолили оті протестні настрої!?  :shuffle:
  Стати вдруге попом Гапоном?
  Розумної стратегії немає - ментальність народу не та тому що...
  P.S. Коли Мойсей став виводити євреїв із єгипетського рабства то багато хто не підтримав ту ідею - в рабстві, мовляв, ситніше.  :facepalm1:
  Пізніше ім подібні раби докоряли Мойсею горщиком із мясом та часником над котрим сиділи у Єгипті...  :facepalm1:
  Ось так раби (совкодрочери) і Вам докорять.  :gigi:
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o
LAR

?single

Когда же выйдут родители?  :X
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

https://twitter.com/view/status/1301953263714136070Ну от як отакі протести називати на цій стадії?
"руссская осєнь"
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

   
  Я ось думаю: А як би я та Ви очолили оті протестні настрої!?  :shuffle:
  Стати вдруге попом Гапоном?
  Розумної стратегії немає - ментальність народу не та тому що...
  P.S. Коли Мойсей став виводити євреїв із єгипетського рабства то багато хто не підтримав ту ідею - в рабстві, мовляв, ситніше.  :facepalm1:
  Пізніше ім подібні раби докоряли Мойсею горщиком із мясом та часником над котрим сиділи у Єгипті...  :facepalm1:
  Ось так раби (совкодрочери) і Вам докорять.  :gigi:

Враховуючи, що мене вже білорусів 15 забанило в різних соцмережах, якби я якось став лідером мене б послали нафік після першого ж рішення.
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

:weep:  :weep:

https://twitter.com/view/status/1301939631735410690

А прикіньте а лука в сю цю хрень вірить..
О це йому і намалювали реальність.. :-)o
   

Помахаємо лапкою білоруському айті. Шкода що вони всі в Литву\Польщу поїдуть а не до нас
   
Враховуючи, що мене вже білорусів 15 забанило в різних соцмережах, якби я якось став лідером мене б послали нафік після першого ж рішення.
Аналогічно...   :-B
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

-А чего вы сидите смотрите?
-Так меня тоже сейчас заберут

 :weep:

Оце все шо треба знати про доросле населення бидлорусі
Малявка знімає навіть більше розуміє. Шо потім усіх заберуть



   
А от цікава, якщо завтра Лука просто "по-приколу" підгонить БТР і ті дадуть кілька черг по натовпу з КПВТ... Білоруси і далі будуть чинити спротив вивішування прапорів та іншими мегаактивними методами?

В мене іноді відчуття що білоруси надивились "кольорових революцій" і вирішили зробити найкольоровішу і наймирнішу. Такий собі культ карго без розуміння чому та ж оксамитова в 1989-ому чи помаранчева в 2004-му спрацювали без насильства.
   
Нехилый у него Дворец Назависимости, можно девкам под юбки заглядывать  :laugh: всё-таки сказывается тяжолое деццтво Сашка Грыгорыча.



Останнє редагування: 5 вересня 2020 14:34:22 від alex_kiev
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Нехилый у него Дворец Назависимости, можно девкам под юбки заглядывать  :laugh: всё-таки сказывается тяжолое деццтво Сашка Грыгорыча.

Показати зображення...

 :gigi:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3464165/They-took-bathroom-tiles-Chandeliers-snooker-table-white-grand-piano-snatched-looters-crumbling-mansion-exiled-Ukraine-despot-president-s-enforcer-leaving-photo-album-karaoke-CD-bottle-vodka.html
   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

А вот пострадавший от висящих бело-красно-белых флагов на жк «Маяк Минска» звонит в милицию с жалобами. И такие люди ещё существуют.

   
Re: Вибори у Білорусії.Фальсифік ації  почались  :-)o

Ненавистника национальной символики Беларуси зовут Артемьев Сергей Юрьевич. Он оказывается работает преподавателем конституционного права в БГУ. А вот его номер телефона и электронный адрес: 2095576, artemev.serge@gmail.com.

Научим Сергея Юрьевича истории.
   
:gigi:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3464165/They-took-bathroom-tiles-Chandeliers-snooker-table-white-grand-piano-snatched-looters-crumbling-mansion-exiled-Ukraine-despot-president-s-enforcer-leaving-photo-album-karaoke-CD-bottle-vodka.html

Зря Пшонку разграбили. Туда надо было бы депутатов и министров на экскурсии водить. Принудительно. На цепочке.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія