Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Volvo провалив краштест :facepalm1: :bomb:

Volvo провалив краштест :facepalm1:  :bomb:

Навіть не знаю, китайці за кілька років поховали найнадійніший бренд

Volvo XC60 3 тести на межі проходження
https://www.iihs.org/ratings/vehicle/volvo/xc60-recharge-4-door-suv/2023

Re: Volvo провалив краштест :facepalm1:  :bomb:

Навіть не знаю, китайці за кілька років поховали найнадійніший бренд

Volvo XC60 3 тести на межі проходження
https://www.iihs.org/ratings/vehicle/volvo/xc60-recharge-4-door-suv/2023

Только один на боковой удар, че ты верзешь про три.
Все остальное выше Адвансед.

Знайомий мені розповідав як його теща купила собі нову Вольво у офіцалів.Через пів року встала посеред траси та вмерла .Виявилось  що накрився двигун який треба було тільки міняти .Машина була на гарантії але ніхто нічого взамін не дав .у підсумку пройшло пів року і питання так і не вирішилось .Чесно кажучи був у шоці від цієї історії.

Только один на боковой удар, че ты верзешь про три.
Все остальное выше Адвансед.

Перегляньте усі результати тесту, чи пан вважає що погана якість освітлення дороги сприяє безпеці на дорозі?

Дякую за посилання. Подивився, моя не з самих дорогих старенька БМВ трийка тримае краще , чім всякі хвалені вольви і мерси.

Перегляньте усі результати тесту, чи пан вважає що погана якість освітлення дороги сприяє безпеці на дорозі?

Посмотрел
Side: update test
Tested vehicle: 2023 Volvo XC60 B5 Plus 4-door 4wd
И все

Знайомий мені розповідав як його теща купила собі нову Вольво у офіцалів.Через пів року встала посеред траси та вмерла .Виявилось  що накрився двигун який треба було тільки міняти .Машина була на гарантії але ніхто нічого взамін не дав .у підсумку пройшло пів року і питання так і не вирішилось .Чесно кажучи був у шоці від цієї історії.
Такі історії без пруфів нічого не варті. От наприклад звідкіля нам взагалі знати, що таке було? Якщо і було, то чи там вина виробника, може бабка в мотор води налила (таке теж не можна виключити), чи щось інше трапилося по її вині. То чому виробник має їй щось міняти, за свій рахунок.

Такі історії без пруфів нічого не варті. От наприклад звідкіля нам взагалі знати, що таке було? Якщо і було, то чи там вина виробника, може бабка в мотор води налила (таке теж не можна виключити), чи щось інше трапилося по її вині. То чому виробник має їй щось міняти, за свій рахунок.

Когда я еще работал на дядю. Наш бос купил Subaru Forester с салона честно какой генерации не помню.
Две б***ь замены движка.
А одна вообще класс приехал под офис заглушил и больше не завел.

Когда я еще работал на дядю. Наш бос купил Subaru Forester с салона честно какой генерации не помню.
Две б***ь замены движка.
А одна вообще класс приехал под офис заглушил и больше не завел.
Якщо поломка по вині виробника, він не відвертиться ніяк. Що значить стала, що трапилося, яка причина?

Думаю все значно простіше: дилери зазвичай сторонні компанії, які мають договір з виробником. Щось типу франшизи. Тож компенсувати брак з власних коштів вони не будуть. Виробник компенсувати може, але вимагає експертизи і купи паперів. Плюс жодна зі сторін особливо не зацікавлена в цьому процесі.

Думаю все значно простіше: дилери зазвичай сторонні компанії, які мають договір з виробником. Щось типу франшизи. Тож компенсувати брак з власних коштів вони не будуть. Виробник компенсувати може, але вимагає експертизи і купи паперів. Плюс жодна зі сторін особливо не зацікавлена в цьому процесі.
Ну а як ви хотіли, щоб виробник без експертизи просто оплатив ремонт? Там щось недомовляють.
Недавній випадок, колега на новій машині, їхав в ночі. Заїхав на заправку купив рідини для миття вікон, залив в мотор. Як умудрився не знаю. Завів машину, зразу загорілася аварія. Вчасно змитикуваа. На частя без особливих наслідків. А могло бути і по іншому. Звичайно виробник, то б на себе не брав.

Якщо поломка по вині виробника, він не відвертиться ніяк. Що значить стала, що трапилося, яка причина?

Движок клинил  два раза один раз на дороге. А второй раз когда глушил.
В результате ему тупо тачку поменяли на другую с другой моделью двигателя.
О нашел Третє покоління (SH; 2008—2012)
Был B4 2.0 Turbo 177 к.с.
А дали B4 2.5 173 к.с.

Движок клинил  два раза один раз на дороге. А второй раз когда глушил.
В результате ему тупо тачку поменяли на другую с другой моделью двигателя.
О нашел Третє покоління (SH; 2008—2012)
Был B4 2.0 Turbo 177 к.с.
А дали B4 2.5 173 к.с.
Ну і? А дімець пише, що мотор поломався по вині виробника, а виробник нічого міняти не хоче. Я про це. Те, що нова машина може поламатися, я не заперечую.

для вольво це провал і ганьба, бо супер неперевершена безпека то було едине чим вольво хизувався перед покупцями, бо все інше дуже посереднє

Ну і? А дімець пише, що мотор поломався по вині виробника, а виробник нічого міняти не хоче. Я про це. Те, що нова машина може поламатися, я не заперечую.

Это диллер морозится а не производитель.
У нас есть например Автотограф-М.
Там четыре или пять марок под крылом причем ни одного концерна.
От Lendrover до Pugeot
Есть салон MB Volvo Jaguar
Зато тачки VW Group разбросаны по отдельности.
Porshe
VW
Skoda 

Это диллер морозится а не производитель.
У нас есть например Автотограф-М.
Там четыре или пять марок под крылом причем ни одного концерна.
От Lendrover до Pugeot
Есть салон MB Volvo Jaguar
Зато тачки VW Group разбросаны по отдельности.
Porshe
VW
Skoda 
Якщо вина виробника, є експертиза. То з ділєром взагалі можна не контактувати, а напряму з виробником.

Просто е удачні моделі і провальні. Верніше мотори.
Наприклад, БМВ 1 серія, Починая з 2014 , нові, рвутся цепки,
я знаю автошколи, котри нах поменяли всі автівки на VW.
І е наприклад джвижки як у VW Jetta 2 літрові, або Т4 2,5 литри,
вони можуть і милион проїхать.

4-5 літровий атмосферний ( без турбо і тд) бензиновий при обслуговувані мільйон також пройде

А мотори 1.3-1.8 турбо бензин
Це чудо якщо до 200 тис доживе
Після 100 часто летять

Я маю 5 літрів під капотом
Тупо пофіг на витрату палива
Бо кайф від драйву
По трасі 10 по місту якщо спокійно дуже 15
Якщо не дуже спокійно то 17
Якщо топити  то далеко за 20 літрів на 100 км )

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія