Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибухи на арсеналі під Калинівкою сталися через диверсію, – Венедіктова

Також продовжується розслідування причин пожеж та вибухів боєприпасів упродовж 2015 – 2018 років
Заметьте, нет у руля страны вора и агента кремля Свина, нет взрывов боеприпасов. Совпадение? Не думаю!
Свина на нары!!!
   
Заметьте, нет у руля страны вора и агента кремля Свина, нет взрывов боеприпасов. Совпадение? Не думаю!
Свина на нары!!!
Як там справи Іловайську та Ротердаму.
Вже засудили Свина?
А те що пан не думає - це помітно.
   
Заметьте, нет у руля страны вора и агента кремля Свина, нет взрывов боеприпасов. Совпадение? Не думаю!
Свина на нары!!!

или те , которые взрывали
пришли к власти ...

кстати
    PiterPen
Дата реєстрації:
    29 квітня 2019 13:01:29
---------------------------------------------
был в анабиозе
а потом резко проклюнулся при бубочке
и показательно туповат как угол дома
   
был в анабиозе
Не понял, я не писал тут с 2019 что-ли?
Як там справи Іловайську та Ротердаму.
Вже засудили Свина?
Под судом и следствием ротердам, но там не только свин, там еще его подельник ахмет в огромной доле. А вот за иловайск свина брать конечно надо уже давно, за зраду.
   
Не понял, я не писал тут с 2019 что-ли?

такой весь из себя патриот
и со времен Иловайска себя сдерживал от разоблачений
и от вопросов про чей Крым
до прихода бубочки.
небось трудно было ?
вот я бы не смог на такой подвиг ...
   

Маємо вже і низку притягнутих до відповідальності військовослужбовців у зв'язку з вибухами на арсеналах. Наголошу, правоохоронці підозрюють цих осіб не у причетності до причин надзвичайних подій, а у службовій недбалості та бездіяльності, що призвели до більш тяжких наслідків пожеж на складах. Найбільш вірогідною причиною виникнення пожежі на складі ракетно-артилерійського озброєння сектору "А" у місті Сватове є вчинення терористичного акту. Однак причинами розповсюдження пожежі та завдання шкоди у вигляді пошкоджень об'єктів військової частини, будівель місцевих мешканців стало порушення вимог методичних рекомендацій, інструкцій, настанов, керівних документів Міністерства оборони України військовими службовими особами, невиконання ними наказів начальників.

Саме за невиконання наказів керівництва щодо забезпечення діяльності складу притягнуто до кримінальної відповідальності начальника складу ракетно-артилерійського озброєння сектору "А", якого вироком суду у 2016 році визнано винним та призначено покарання у вигляді тримання в дисциплінарному батальйоні.

Крім того, за недбале ставлення до військової служби в умовах особливого періоду повідомлено про підозру двом командирам артилерійських підрозділів ЗСУ. Через порушення керівних документів вони розташували підпорядковані їм підрозділи та ввірену військову техніку у безпосередній близькості до складу ракетно-артилерійського озброєння сектору "А" у місті Сватове. При цьому не забезпечили розміщення кожної одиниці бойової та іншої техніки на нормативно встановлених відстанях одна від одної та не провели облаштування капонірів та окопів для безпечного збереження озброєння та захисту від ураження. Внаслідок цього ввірена їм військова техніка була знищена під час пожежі на території складу ракетно-артилерійського озброєння, що призвела до детонації боєприпасів. Державі заподіяно понад 18 мільйонів гривень майнової шкоди.

У всіх цих провадженнях для встановлення причин виникнення пожеж та вибухів боєприпасів на складах за ці роки допитано понад 3500 свідків та потерпілих, зокрема з застосуванням поліграфа; проведено понад 1700 оглядів; отримано понад 50 тимчасових доступів до документів; призначено близько 650 експертиз, переважна частина з яких уже завершена; проведено інші слідчі та процесуальні дії і ми й далі рухаємося до встановлення істини.

Це ж треба!

Вже і не Петро ті склади підривав, як тут той самий вхавр стверджував  :shuffle:
   
Как все просто: легче всего разгильдяйство и воровство списать на диверсантов.
   
Бо там реально немає що робити. Склади треба в землю закопувати і бункера робити... Скіки років на це і які суми який бюджет?

Навіть ті, що почали будувати при ПОрошенку, при Зеленському будувати припинили.

Зате дороги будуються!

Щоб хуйловійську легше було проїхати, чи що :(
   
Навіть ті, що почали будувати при ПОрошенку, при Зеленському будувати припинили.

Зате дороги будуються!

Щоб хуйловійську легше було проїхати, чи що :(


а які почали будувати при Порошенку і при Зеленському припинили, можна конкретніше?
   


Як я ненавиджу ЗЕ-скот, але з арсеналами був суцільний бардак! Причому вже криком усі кричали-робіть щось падли! Був саботаж на рівні десь генштабу,суцільні шпійони.  Де працювали диверсанти, де агентура, але ж для посилення охорони та безпеки ні фіга ж не робилося!

 Це правда.
Бо там реально немає що робити. Склади треба в землю закопувати і бункера робити... Скіки років на це і які суми який бюджет?

Навіть ті, що почали будувати при ПОрошенку, при Зеленському будувати припинили.

Зате дороги будуються!

Щоб хуйловійську легше було проїхати, чи що :(
Ага будівництво підземних сховищ , що почав Порошенко заморожено ,  но до бубчки претензій  нема, винен у всьому Порошенко.
   
Генерал-лейтенант Таранов був заступником Глави Адміністрації Президента України з 26 грудня 2014 (відповідальний за роботу з правоохоронними органами).
   
такой весь из себя патриот
Да.
и со времен Иловайска себя сдерживал от разоблачений
Я тогда не знал о фупе, писал на других форумах, полуполитический. А с 2019 начал искать чисто полит. форум украинский, и в итоге он только один на всю Украину, больше не нашел, потому на фупе пока и пишу.
и от вопросов про чей Крым
до прихода бубочки.
небось трудно было ?
Я отвечал при регистрации, что украинский.
   
Ееееее, тобто не Порошенко підривав? І як Миросі з цим жити?

Як завжди: морду цеглиною, і далі серти про жидоромбаро.
   
Венедиктова порохоботка!!!!

Каждая шлюха знает, кто взорвал. Конечно же порох!
   
Конечно же порох!
Не он лично конечно же. Но он не фига не делал чтобы взрывов не было, а также не наказывал никого ваще.
   
Чомусь вхавр2 так і не запостив новину з улюбленого сайту  :weep:

Офшор 95: журналісти випустили розслідування про бізнес Зеленського і його оточення

https://24tv. ua/ofshor-95-zhurnalisti-vipustili-rozsliduvannya-naysvizhishi-novini_n1756707
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія