Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Реал 19:45 Барса-Динамо 22:00 ЦСКА Софія-Зоря :warning2:

а кажуть, що в Україні не працюють академії ШД та ДК
   
:facepalm:

26
Боруссия М
Бавария
3
 -
0

5-0

І Мюнік грає основою
   
Відповісти Цит

А какая часть в этом творчестве Мариуполя?

90% Академии кротов играют там
   
А какая часть в этом творчестве Мариуполя?

90% Академии кротов играют там
:facepalm1:
Скільки гравців склад Маріуполя?
   
Говно это а не рейтинг

Условно показывает ненормальное количество арендованных в командах УПЛ

Типа как количество тракторов на душу населения в СССР больше чем в США

Демонстрирует полную убогость УПЛ в которой академии настолько уепищны что просто паразитируют на акдемиях ДК и кротов

Головко во вьюхе правлиьно сказал: хорошие игроки в серых командах сами превращаются в серость!

Дело даже не в классе а в системе и тренировочном процессе

Поэтому в ДК и ШД после аренд заигрывают единицы из сотен!



Останнє редагування: 28 жовтня 2021 00:04:54 від Zhmen
   
Як я писав - всіх дітей та юнаків вимітають у 12-16 років Динамо, Шахтар ну і Дніпро колись, може, зараз знову буде.

Потім непотрібних дорослих дітей роздають назад. Що там дають інші академії та ДЮСШ останні років 7-8? Антюха на лавку Динамо? Ну, хіба що непогані воротарі ще з'являються.
   
про ярика та метал
ярик один раз просрав металіст
може просрати і вдруге
тим більше що зараз він не мільярдер
   
потопити металіст було важлво для ахметова та суркісів, а не для курченка і тим більше овоча
суркіси та ахметов нікуди не ділися з українського футболу
ярик не зміг з ними конкурувати навіть у свої найкращі часи
щвидко здується він і на цей раз
   
Как стало известно Meta-ratings.com.ua, на этом связь Артема Милевского с «Динамо» не обрывается. По имеющейся информации, президент столичного клуба Игорь Суркис в ближайшие дни встретится с Милевским и вполне вероятно, легендарному динамовскому футболисту будет предложена работа в структуре чемпионов страны. Каким именно направлением сможет заниматься в «Динамо» Милевский, станет известно по итогам встречи футболиста с президентом «бело-голубых».
організація корпоративів. Алієв на роздачі. :D
   
куман все (точно).  тепер піде в маню а сульшер в барсу. :D (чутки).
   
Говно это а не рейтинг

Условно показывает ненормальное количество арендованных в командах УПЛ

Типа как количество тракторов на душу населения в СССР больше чем в США

Демонстрирует полную убогость УПЛ в которой академии настолько уепищны что просто паразитируют на акдемиях ДК и кротов

Головко во вьюхе правлиьно сказал: хорошие игроки в серых командах сами превращаются в серость!

Дело даже не в классе а в системе и тренировочном процессе

Поэтому в ДК и ШД после аренд заигрывают единицы из сотен!

Жменя,  цей рейтинг показує скільки гравців з академій зрештою стали професійними футболістами та грають у вищих лігах.  Не так уже і мало.  А оренда є в усьому світі і ШД та ДК тут не лідери
   
Голландский специалист Роналд Куман после увольнения с поста главного тренера «Барселоны» получит компенсацию в размере 12 миллионов евро, сообщает El Pais.


В сложной экономической ситуации руководство каталонского клуба надеялось отложить отставку Кумана, который давно потерял доверие к себе. Однако поражение от «Райо Вальекано» (0:1) в среду заставило президента клуба Жоана Лапорту уволить тренера.
   
Проблемы Барсы скорее всего не только в тренере

Там какой-то хтонический пистец

А Хави надо будет много времени на постройку того что он видит

И скорее всего другие игроки - а не вот набор лосей которые Куман собирал
   
потопити металіст було важлво для ахметова та суркісів, а не для курченка і тим більше овоча
суркіси та ахметов нікуди не ділися з українського футболу
ярик не зміг з ними конкурувати навіть у свої найкращі часи
щвидко здується він і на цей раз
:eyes:
   
Проблемы Барсы скорее всего не только в тренере
Так, мільярд євро боргів не він набрав )

Наступному теж доведеться працювати в економії, з молоддю та гравцями, непотрібними Валенсії.

І є ризик, що Барса втратить статус гранда, бо постійно треба завалювати грошима, а менеджерів а-ля Баварія чи Боруссія Дортмунд поки що не видно. Ну а продатись шейхам, гебешникам, індусо-китайцям завадить гордість.
   
Так, мільярд євро боргів не він набрав )

Наступному теж доведеться працювати в економії, з молоддю та гравцями, непотрібними Валенсії.

І є ризик, що Барса втратить статус гранда, бо постійно треба завалювати грошима, а менеджерів а-ля Баварія чи Боруссія Дортмунд поки що не видно. Ну а продатись шейхам, гебешникам, індусо-китайцям завадить гордість.

Проблеми Барселони почалися після обрання Бармалея:
1. Не зміг утримати Неймара. 
2. Витратили 500 млн. євро на непотрібних гравців (Дембелі, Коутіньо, Грізман, Де Йонг, П'янич). 
3. Вчасно не продали Мессі (коли він просив його відпустити). 
4. Чехарда з тренерами. 
5. Конфлікти Бармалея із командою. 
6. роздутий ФОП

Тому зараз у Барселоні буде довгий шлях перебудови.  Про трофеї на кілька років треба забути.  Молоді гравці у них гарні
   
«Коли ти йшов по пустелі, тебе мучила спрага, ти практично вмирав без води від спраги й раптом ти підходиш до колодязя,
 добираєшся, доповзаєш, ти, звичайно, пірнаєш туди з головою, з ногами.
Ось так і я пірнув в цей новий етап «Металіста» сьогоднішнього. Я чекав 9 років, з 2012 по 2021.

8 липня вдарив перший молот по старому житті, по старій інфраструктурі.
За 3 місяці пофарбували 4 тисячі тонн металу, весь павучок наш пофарбований,
а я проїжджав - фарби фактично не було, іржа була обідрана.
Уявляєте ось ця величезна маса металу стояла вся вигоріла, без блиску,
тобто він відразу перетворився з павучка в якогось дохлого таргана, знищено було все.

Я вже говорив, що по-хорошому треба зловити це щеня і надерти йому вуха за те, що він тут накоїв.
Це про Курченка.

Наші матчі відвідало 316 тисяч глядачів за 9 ігор, вся Прем'єр-Ліга - 21 тисяча за 8 ігор, «Металіст» за гру збирає 35 тисяч, Прем'єр-Ліга вся - 3100.
У 11 разів менше Прем'єр-Ліга, так це ми ще граємо в Першій лізі, а не в Прем'єр-лізі.
14 полів, прекрасне німецьке покриття, гарне, на довгі роки, найкраще на сьогодні у світі.
Папа Гуйє залишився у нас в клубі, він сьогодні спортивний директор, тому ми розлучаємося, але не прощаємося.

Другу лігу ми пройшли, Першу повинні пройти та вийти в Прем'єр-лігу,
грати в єврокубках, займати те місце, яке нам дозволить грати в єврокубках.
Я відразу сказав, що це моя мета.
Який солдат не мріє бути генералом. З
розуміло, що Ліга чемпіонів в голові весь час,
але доберімося до Ліги Європи, а там подивимося», - сказав Ярославський.
   
Похоже на Ринато Минейро

Головним фігурантом справи виступає Ювентус, якому "належать" 42 такі трансфери на суму понад 100 млн євро. В рамках обмінів туринці регулярно "продавали" гравців за солідні 6-8 мільйонів, а потім вони "губилися" на рівні Серії D чи С. Є питання і до трансферу Віктора Осімхена в Наполі. "Партенопейці" нібито віддали Ліллю чотирьох гравців на 20 млн євро, але жоден з них і близько не пробився до основи французького клубу.

Фіктивні ціни допомагали клубам приписувати собі додакткові прибутки і без проблем відповідати рамкам фейр-плей. Крім Ювентуса і Наполі, до списку підозрілих потрапили Парма, Пескара, Сампдорія, Верона та К'єво.

   
Итальянцы как всегда шо то придумали шоб бабло спионерить :)
   
Я вже говорив, що по-хорошому треба зловити це щеня і надерти йому вуха за те, що він тут накоїв.
Це про Курченка.
Найцікавішим є те, що курченківський металіст як юрособа або торгова марка ще досі існує, хоч і в якості банкрута. Остаточне рішення про його ліквідацію має бути прийнятим незабаром. Однак доки це рішення не вступило в силу, формально на папері він ще не зник
   
Як я писав - всіх дітей та юнаків вимітають у 12-16 років Динамо, Шахтар ну і Дніпро колись, може, зараз знову буде.

Потім непотрібних дорослих дітей роздають назад. Що там дають інші академії та ДЮСШ останні років 7-8? Антюха на лавку Динамо? Ну, хіба що непогані воротарі ще з'являються.

Че прямо всех,вообще никого не остается?
Куда они их всех помещают то.

   
«Коли ти йшов по пустелі, тебе мучила спрага, ти практично вмирав без води від спраги й раптом ти підходиш до колодязя,
 добираєшся, доповзаєш, ти, звичайно, пірнаєш туди з головою, з ногами.
Ось так і я пірнув в цей новий етап «Металіста» сьогоднішнього. Я чекав 9 років, з 2012 по 2021.

8 липня вдарив перший молот по старому житті, по старій інфраструктурі.
За 3 місяці пофарбували 4 тисячі тонн металу, весь павучок наш пофарбований,
а я проїжджав - фарби фактично не було, іржа була обідрана.
Уявляєте ось ця величезна маса металу стояла вся вигоріла, без блиску,
тобто він відразу перетворився з павучка в якогось дохлого таргана, знищено було все.

Я вже говорив, що по-хорошому треба зловити це щеня і надерти йому вуха за те, що він тут накоїв.
Це про Курченка.

Наші матчі відвідало 316 тисяч глядачів за 9 ігор, вся Прем'єр-Ліга - 21 тисяча за 8 ігор, «Металіст» за гру збирає 35 тисяч, Прем'єр-Ліга вся - 3100.
У 11 разів менше Прем'єр-Ліга, так це ми ще граємо в Першій лізі, а не в Прем'єр-лізі.
14 полів, прекрасне німецьке покриття, гарне, на довгі роки, найкраще на сьогодні у світі.
Папа Гуйє залишився у нас в клубі, він сьогодні спортивний директор, тому ми розлучаємося, але не прощаємося.

Другу лігу ми пройшли, Першу повинні пройти та вийти в Прем'єр-лігу,
грати в єврокубках, займати те місце, яке нам дозволить грати в єврокубках.
Я відразу сказав, що це моя мета.
Який солдат не мріє бути генералом. З
розуміло, що Ліга чемпіонів в голові весь час,
але доберімося до Ліги Європи, а там подивимося», - сказав Ярославський.

Я посмотрел это интервью Ярославского.

Типичное ,классическое интервью украинского быдло-олигарха .На конкретные вопросы не отвечает, все как обычно.
Все оставлю городу, правда все и так принадлежит городу, но все оставлю, все людям. Политика не замешана, мне все равно, меня то не интересует,это не интересут, ниче не интересует,только металлист.

Тоскливо и неинтересно.  Особенно понравилась часть беседы где обсуждали (не)прибыльность украинского фубола. На вопрос что делать- а ниче не делать, продолжать в том же духе. Бизнес стратег хаха.
   
Международный центр спортивных исследований (CIES Football Observatory) проанализировал игроков во всех профессиональных европейских лигах и определил клубы с лучшими академиями, посчитав, сколько воспитанников играют в топ-дивизионах.

Исследовательский центр также разработал специальный тренировочный индекс: чем выше показатель индекса, тем успешнее функционирует программа подготовки молодых игроков. Для подсчета учитывались следующие критерии: уровень клубов, игровая практика (чем больше футболист играет, тем лучше) и возраст (чем моложе, тем лучше).

https://football-observatory.com/IMG/sites/b5wp/2021/wp353/en/

Показати зображення...

Металлург запорожье в списке нет, а они подготовили: степаненко, кривцова,сидорчука, соболя, безуса, вернидуба, опанасенко,лучкевича. Неужто хуже чем какой-то белорусский Неман?

   
Бархуан барсу будет тренировать

Помню, играл когда-то. Кажись, вместе с гвардиолой
   
Бархуан барсу будет тренировать

Помню, играл когда-то. Кажись, вместе с гвардиолой
Десь писали, що  був капітаном барси.
В знаменитому, для нас, матчі барса-дк(0:4) був вилучений.
   
Доречі, металіст цікаво дивитися.
Купа народу на стадіоні ( їм пох карантин), файєра, ультраси, безтолкова швидка біганина.
Ще й гол забили.
На фоні учорашніх та сьогоднішніх матчів, то взагалі АПЛ.
 :D
   
Металлург запорожье в списке нет, а они подготовили: степаненко, кривцова,сидорчука, соболя, безуса, вернидуба, опанасенко,лучкевича. Неужто хуже чем какой-то белорусский Неман?


Безус із Кременчука, у дублі Ворскли підготовку пройшов у Павлова.
   
Доречі, металіст цікаво дивитися.
Купа народу на стадіоні ( їм пох карантин), файєра, ультраси, безтолкова швидка біганина.
Ще й гол забили.
На фоні учорашніх та сьогоднішніх матчів, то взагалі АПЛ.
 :D
а где показывали? Бо шото я на футболе 1 и 2 их не нашел, а футбол 3 у меня куда-то пропал, ..а на мегого даже не смотрел.
   
На футболе уже и МЛС стали показывать :)
   
Расширяется география футбола на украинском ТВ.
   
Проблеми Барселони почалися після обрання Бармалея:
1. Не зміг утримати Неймара. 
2. Витратили 500 млн. євро на непотрібних гравців (Дембелі, Коутіньо, Грізман, Де Йонг, П'янич). 
3. Вчасно не продали Мессі (коли він просив його відпустити). 
4. Чехарда з тренерами. 
5. Конфлікти Бармалея із командою. 
6. роздутий ФОП

Тому зараз у Барселоні буде довгий шлях перебудови.  Про трофеї на кілька років треба забути.  Молоді гравці у них гарні
мессі ніколи не просив його відпустити і доїв барсу до остатку. І не пішов би в ПСЖ якби таки керівництво не вирішило різати пуповину знайшовши вдалий пояснювальний хід(передача прав на телеправа на 50 років  за суму,що дозволяла б ніби платити мессі його не підйомну зарплату). Для мессі цей хід виявився дуже не приємним сюрпризом,а так все ішло по його задумах-бабки за пару років гри і потім фактично за торгівлю морди-лиця в штатах. пенсія на рівні платні за гру.а тут такий облом.
   
Я посмотрел это интервью Ярославского.

Типичное ,классическое интервью украинского быдло-олигарха .На конкретные вопросы не отвечает, все как обычно.
Все оставлю городу, правда все и так принадлежит городу, но все оставлю, все людям. Политика не замешана, мне все равно, меня то не интересует,это не интересут, ниче не интересует,только металлист.

Тоскливо и неинтересно.  Особенно понравилась часть беседы где обсуждали (не)прибыльность украинского фубола. На вопрос что делать- а ниче не делать, продолжать в том же духе. Бизнес стратег хаха.
Плюс пиз.дун..на каждом углу кричит, что это Металист правоприемник  того Металиста , но людей держит за идиотов и врёт.
   
мессі ніколи не просив його відпустити і доїв барсу до остатку. І не пішов би в ПСЖ якби таки керівництво не вирішило різати пуповину знайшовши вдалий пояснювальний хід(передача прав на телеправа на 50 років  за суму,що дозволяла б ніби платити мессі його не підйомну зарплату). Для мессі цей хід виявився дуже не приємним сюрпризом,а так все ішло по його задумах-бабки за пару років гри і потім фактично за торгівлю морди-лиця в штатах. пенсія на рівні платні за гру.а тут такий облом.
Гы))) нихуевый я скажу облом у него получился , 60 миллионов евро в год только з/п  плюс торгонул ещё процентов 20 с каждой проданной футболки и контракты личные рекламные....
барса нихера такого не смогла бы ему даже во сне предложить.
   
Нападающий "Динамо" Артем Беседин для "Отдушивдушу" рассказал, кого бы из динамовцев взяв на игру "Что? Где? Когда?".

"Гармаш - это капитан. Будет блиц, и он сразу будет поднимать руку, а потом сидеть и думать, что ответить.
Наверное, капитана нашего взял бы - Сидорчука. Я думаю, что Забарный поможет в этой игре. Мне там делать нечего. Хотя у меня бывает такое, что проскакивают умные мысли. Может, я бы и стрельнул там", - сказал Беседин.

После этого Артем позвонил Гармашу и спросил его, кто сказал фразу "Быть или не быть", но Денис не ответил, а начал шутить.
"Его только за это можно брать. А как его не брать?" - смеясь, добавил Беседин.



 :weep:
   
а где показывали? Бо шото я на футболе 1 и 2 их не нашел, а футбол 3 у меня куда-то пропал, ..а на мегого даже не смотрел.
Та у мене взагалі зникли, сьогодні увечері, футбол 1 2. Я хз, що трапилося.
Але в резерві є дві приставки з усіляким разним.   :shuffle:
   
Гы))) нихуевый я скажу облом у него получился , 60 миллионов евро в год только з/п  плюс торгонул ещё процентов 20 с каждой проданной футболки и контракты личные рекламные....
барса нихера такого не смогла бы ему даже во сне предложить.
це де 60 мільйонів ? в ПСЖ? там говорили про 30. і на пару років.а в барсі він мав надію на деять років контракту з яких тільки два-гравця в лізі. решту в штатах я представник барси типу "посол миру" :)  так принаймні ходили чутки в ті часи муток-дам-не дам. Причому тепер він в франковому середовищі а це людині яка все життя сиділа в мовному комфорті не дуже приємно.
 Барсі років з пять тому треба було помалу відвязуватися від мессі.мали б втрати іміджеві але не пусту касу,багато  старих зірок на спаді і різкий крен як в фінансах(там швах) так і в складі команди та навколо нього. ось так зразу після підходу-хаві-іньєсти і треба було починати перебудову. А тут ще і коронка добила вже падаючого колоса. тепер основне завдання привчити урапатріотів клубу до того,що барка відкотилася в середину 90 і титули  можна побачити але не отримати досить довго :)  Віра в Хаві і магію добра при розмові а в реалі людина яка тренерувала в пустині і була поза європейським процесом має дуже мало шансів ,особливо з сьогоднішнім складом команди. надії на другого гвардіолу не мають під собою грунту-гвардіола готувався до тренерської професії і власне в барсі ще граючи у футбол і не гнався за грошима на початку карєри та і отримав команду на майже піку розвитку плеЯди іспанських віртуозів та массі.таке "констеляція" буває раз на півстоліття якщо не рідше.

Останнє редагування: 28 жовтня 2021 22:41:52 від cynic
   
Защитник Богдан Бутко прокомментировал каминг-аут австралийского футболиста «Аделаиды Юнайтед» Джошуа Кавалло.

«Стыдно должно быть его товарищам по команде, когда они здороваются с ним за руку. Если вы (к пользователю – прим.) поддерживаете это, то я – никак нет. Как можно молчать, когда рядом наши дети растут и на все это смотрят?

Самое главное, что они уже размножаются, а судить его по каким-то личным качествам я не буду и не хочу, так как я его не знаю лично», – написал Бутко в комментарии паблика Tribuna.com.
 :weep:
Школасахтьола™
   
Защитник Богдан Бутко прокомментировал каминг-аут австралийского футболиста «Аделаиды Юнайтед» Джошуа Кавалло.

«Стыдно должно быть его товарищам по команде, когда они здороваются с ним за руку. Если вы (к пользователю – прим.) поддерживаете это, то я – никак нет. Как можно молчать, когда рядом наши дети растут и на все это смотрят?

Самое главное, что они уже размножаются, а судить его по каким-то личным качествам я не буду и не хочу, так как я его не знаю лично», – написал Бутко в комментарии паблика Tribuna.com.
 :weep:
Школасахтьола™

Да он там уже что хочешь наговорил 



Я думаю карьеру можно заканчивать. Никто из вменяемых клубов его не подпишет - роазве что кацапы

Интересно санкции от УЕФА будут? Вроде бы и не за что, а с другой стороны - дурак дураком!
   
Я думаю карьеру можно заканчивать.
Так він і так з літа вільний агент.
   
донбасскій характєр  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія