Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

залишу тут, бо немає теми підходящої

ідеологія і рівень розвитку - це різні речі

німці мали злочинну ідеологію, але високий рівень розвитку

кацапи мають злочинну ідеологію і низький рівень розвитку
   
Re: залишу тут, бо немає теми підходящої

До німців негативно, але з повагою.... цікаво..
, А москалів ненавидять, але аж до 24 лютого їхали до ніх працювати, мдя. Відтінки сірого, дуже близько.

Томущо кацапи не хочуть асимілюватися. Навіть, якщо живуть на західній Україні, то люто ненавидять бандерівців і чекають прихода руського світу.
   
Томущо кацапи не хочуть асимілюватися. Навіть, якщо живуть на західній Україні, то люто ненавидять бандерівців і з тихою ненавистю чекають прихода руського світу.
вони ненавидять усіх не рускіх
увесь світ

їх ультимативна мета, рускій мірь, - це весь світ расея
   
У німців у 2СВ була мета. Хибна як на мене, але мета.
У більшовиків, потім у совєтів теж була якась мета. І теж хибна та нейздіснена.

Яка мета у москалів сьогодні не можу збагнути.
   
Томущо кацапи не хочуть асимілюватися. Навіть, якщо живуть на західній Україні, то люто ненавидять бандерівців і чекають прихода руського світу.
Я була присутня на одному сумному заході, кілька так би мовити гостей як раз вели бесіду про війну, кінець 2017 року. Тоб то це було ще до 24 лютого. Так вони цілком впевнено говорили, як вони добре заробляли на золоті, та що ,,треба лягати під хуйло, та і по всему,, мені як росіянці це було дивно чути. Багато людей працювало, декілька залишилися у Москві, вони (ті, що залишилися там) впевнені, що путлер все робить вірно, навіть свої мамі кажуть, що ми тут ніц не розуміємо, пройде час, та все прояснить. І це все галичани, тільки одну знаю, вона руська, працювала в ,,нового руського,, прислугою.
   
Доречі, я росіянка, я не маю жодного негативного почуття до місцевих, окрім добра не бачила нічого.
   
Re: залишу тут, бо немає теми підходящої

Від голоду прі німцях ні кто не помер, а в концентраціїних лагерях помирали виходить від счастя?
Про що мова взагалі?
Про конкретні спогади фупчеків про німців в селі чи про бесогона старшого.

Укрселянину попасти в концентраційний табір (на райх територіі або навіть в генералгубернаторст ві) це щонайменше потрібно було поїхати в велике місто (нафіга?)
Записатися в остарбайтери (двічі нафіга якщо він мав не просто бажання а обовязок сіяти-збирати) і поїхати в райх.
Вже там зробити щось з боку німців протиправне і тільки тоді лагер.
Можна було ще через партизанство.
З більшою ймовірністю загинути на місці але "шанс" був

Два свідомих вибори з різними полюсами.
Але свідомих.

Для переважної більшості  сіл і часто неписемних бабусь (бабусь на той час) було дві "війни".
Одна коли совєти (дуже швидко) відступали і заходив німець
І одна "війна" коли німці (теж часто без бою) відступали а совєти заходили розгортали мобілізацію і для родин починалася реальна війна з похоронками.
Мова про 80% територіі Украіни провінційного ландшафту.

Писи.
Ніякого щастя під фашистським режимом райху для украінців не могло бути.
Для єврейського населення то була реальна смерть
Але не потрібно пересмикувати звалюючи в купу теоріі емоціі абажури і додаючи різнопланові факти
Бо то очевидно бесогонство.
   
Тут вже розказував, під час війни у бабусі жив німецький офіцер. Вона йому готувала їжу і прала його речі. Він платив за все. Крім того ділився своїми пайком, у бабусі було 3 дітей на той момент. Він знав що дід на війні. Ставився до цього з повагою. Показував фото своєї сім'ї. На той час коли бабуся мені це розповідала для мене це було дику слухати, я був піонер який виріс на культі вітчизняної війни. Я все перепитував чи він згадався чи бив. Але ні, бабуся сказала що якби не він то мабуть хтось помер би з голоду. Черкаська область якщо має значення.
   
Re: залишу тут, бо немає теми підходящої
Ale

До німців негативно, але з повагою.... цікаво..
, А москалів ненавидять, але аж до 24 лютого їхали до ніх працювати, мдя. Відтінки сірого, дуже близько.
Їхали працювати в основному ті у кого мізків нема, ну і манкуртів чутка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія