Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А де граф Турчинофф?

Re: А де граф Турчинофф?

Oleg - дякую.
Danke, Турч - сказав я за Олега
Ти десь сказав, що провірка каналізаційних стоків в Мельбурні на Ковід19 це - фейк
Не фейк
Провіряють щоденно
COVID-19 has been detected in Victorian wastewater at least 13 times in the past month despite there not having been a single case of coronavirus in the community for 63 days – but experts say the testing program is working well.
Wastewater testing is a powerful but inexact early warning system, potentially signalling the start of a new infectious cluster before people even know they are unwell and is sensitive enough to pick up one sick person in a catchment of 100,000 people.
https://www.theage.com.au/national/victoria/victoria-keeps-finding-covid-19-in-its-wastewater-what-s-going-on-20210422-p57lj9.html

Ти можеш започаткувати цей чутливий метод ранньої діагностики Ковіду в Козині
Ідеш в свій сортір, лопатою (національний рашн tool) закидаєш sample в відро - і в лабораторію.
I по Zoom чи Skype розповів своїм польським колегам, не покидая Козин і не розповсюджуєш заразу по двоx країнам Європи
   
Re: А де граф Турчинофф?

На ФУПе есть реальные личности, а есть непонятно кто. Турч, также как и Серж относятся к реальным. Они не только пишут о своих реальных делах, но и совершают как Турч реальные поступки, непосредственно связанные с ФУПом.
Поэтому уход каждого реального фупчика, который делился своими личными деяниями и мнением, намного большая потеря, чем уход непонятно кого - труса,  боящегося всех и всего.

Не могут все быть одинаково хорошими и добрыми для всех. Но личностями быть обязаны, В этом отношении даже неприятные и откровенно мерзкие личности могут быть, если они не нарушают правил ФУПа. Чем для меня интересен ФУП.

На ФУПе я могу увидеть такие мнения таких личностей которых в жизни никогда
реально никогда не встречу и тем более не буду общаться. И таких большинство на ФУПе.
Часто это неприятно, но тем больше ценю круг своих друзей и добрых знакомых. А их у мене немало ))

Вот как бы я ни относился к Олегу, или как бы он ни относился ко мне))——
Но это именно то зачем я читаю ФУП))
Мне интересна история реальных персонажей—— со своими выбрыками и со своими странностями.
Кто—то интереснее—— кто—то менее интересен——— но в основном суть именно такая.
   
Re: А де граф Турчинофф?
Ice9192

Danke, Турч - сказав я за Олега...

ти мене з кимось сплутав...
я не турч

підтримаємо гілку...
   
Re: А де граф Турчинофф?

Графф ведет себя крайне безответсвенно. Нарид волнуется, а он занят черт знает чем!  :-G
   
Re: А де граф Турчинофф?

Мне интересна история реальных персонажей
Тебе не хватает реальных персонажей вокруг? А я читаю ради новостей и мнений о политике и экономике, а таких реальных персонажей правильней всего было бы в игнор.
   
Re: А де граф Турчинофф?

Тебе не хватает реальных персонажей вокруг? А я читаю ради новостей и мнений о политике и экономике, а таких реальных персонажей правильней всего было бы в игнор.

Ну тут же интересные и самобытные персонажи со всего мира))
Всегда интересна точка зрения человека реально знающего о происходящем, или находящегося в центре событий))—— а не какого—то "аналитика"))
   
Re: А де граф Турчинофф?
Ice9192

Тебе не хватает реальных персонажей вокруг? А я читаю ради новостей и мнений о политике и экономике, а таких реальных персонажей правильней всего было бы в игнор.
+100500
... але тут на форумі нам важлива кожна людина в незалежності від поглядів
   
Re: А де граф Турчинофф?

Re: А де граф Турчинофф?

Поясніть, якого хєра він граф.
   
Re: А де граф Турчинофф?

Поясніть, якого хєра він граф.
Скорочено від "графін":


Завжди каже, шо треба бухати як аристократ, горілка в графіні, бла-бла-бла.
   
Re: А де граф Турчинофф?

Скорочено від "графін":
Показати зображення...
Завжди каже, шо треба бухати як аристократ, горілка в графіні, бла-бла-бла.

Зрозуміло  :gigi:
   
Re: А де граф Турчинофф?

і Кароффка пропала... :(

гафнюк ты, сирьога :(

Дякую, дуже дякую (с)

я завжди поряд, але не завжди є час на написання постів і участі у дискусіях, але я з вами постійно спілкуюся, хоч і в дещо дивний спосіб - просто ви не здогадуєтеся, що то мої слова.

 :brunette:
   
Re: А де граф Турчинофф?

Здоров ли? Наш Турч....
   
Re: А де граф Турчинофф?

я завжди поряд, але не завжди є час на написання постів і участі у дискусіях, але я з вами постійно спілкуюся, хоч і в дещо дивний спосіб - просто ви не здогадуєтеся, що то мої слова.
О, привіт, ми вже почали хвилюватись! :-B
   
Re: А де граф Турчинофф?

Дякую, дуже дякую (с)

я завжди поряд, але не завжди є час на написання постів і участі у дискусіях, але я з вами постійно спілкуюся, хоч і в дещо дивний спосіб - просто ви не здогадуєтеся, що то мої слова.

 :brunette:
Привет. я уж думал болеешь. Хорошо, когда все хорошо. :)
   
Re: А де граф Турчинофф?

Турч, бросай цей ФУП, тут всі чекають коли ти вріжеш дуба.
   
Re: А де граф Турчинофф?

А если б болел то вы спать не смогли б?
Ну, коли читаєш пости вже не перший рік і розділяєш, в більшості, погляди дописувача, то сприймаєш людину, як свойого знайомого. Відчуваєш емпатію певну.
Спати змогла б. Мій сон не порушується за жодних обставин- не можу не спати. Спати можу, коли хочу, будь де).
І добре, що з Кароффкою все ок)

Останнє редагування: 4 травня 2021 00:06:23 від Валька
   
Re: А де граф Турчинофф?

в австралії взагалі ЗАВЖДИ епідеміологічна служба була на висоті. І має величезну практику як по боротьбі з пошестю,так і з карантинними міроприємствами (наприклад коней з інших материків так просто ,навіть олімпіоніків,не пустять туди.тільки довготривалий карантин-це для прикладу. Молодці (tu)
Нехай не поновлюють авіасполучення ще років десять.
Світ навіть не помітить закритість того кенгурячого гетто. :lol:
   
Re: А де граф Турчинофф?

в австралії взагалі ЗАВЖДИ епідеміологічна служба була на висоті. І має величезну практику як по боротьбі з пошестю,так і з карантинними міроприємствами (наприклад коней з інших материків так просто ,навіть олімпіоніків,не пустять туди.тільки довготривалий карантин-це для прикладу. Молодці (tu)

В Україні теж була на висоті, доки її Порохатий разом з Супруншою не знищив...  :butcher: 
   
Re: А де граф Турчинофф?

Австралійцям індійського походження  заборонили повертатися додому, інакше до $66 000 штраф на ніс і 5 років на нари
Таких зараз в Індії - біля 8000 шт
Індуси-австралійці  свірепо протестують - violation of citizenship principles - racism - cultural double standard

Ніхто не має правa виїхати із Австралії без офіціального дозволу уряду
Ти маєш бути селебріті, щоб  отримати дозвіл повернутись в Австралію
Або заплати за авіабілет $30000 в одну сторону.
За теренами Австралії зараз наодиться коло 35 000 громадян  чи з ПМЖ
Якщо всім дозволити вернутись враз - капут готелям і лікарням
А ті які прибувають із Індії - на 57% заразні на Ковід-19

Подавляющеє большінство австралійцев поддержіваєт действія правітельства в сраженії с пандемієй
https://www.lowyinstitute.org/publications/covidpoll-2021

Некyй шастать або хай щастить!
Турчі - не пройдут!
https://www.nytimes.com/2021/05/03/world/australia/covid-india-travel-ban.html

   
Re: А де граф Турчинофф?

Дякую, дуже дякую (с)

я завжди поряд, але не завжди є час на написання постів і участі у дискусіях, але я з вами постійно спілкуюся, хоч і в дещо дивний спосіб - просто ви не здогадуєтеся, що то мої слова.

 :brunette:
заінтригувала
   
Re: А де граф Турчинофф?

Поясніть, якого хєра він граф.

тИбе Шо, жалко?  :-)o
   
Re: А де граф Турчинофф?

Поясніть, якого хєра він граф.
:laugh:
   
Re: А де граф Турчинофф?

заінтригувала
ахахахаха

да тут процент шамашедших зашкаливает. одной больше одним меньше - какая разница  :weep: 
   
Re: А де граф Т урчинофф?

Ну, коли читаєш пости вже не перший рік і розділяєш, в більшості, погляди дописувача, то сприймаєш людину, як свойого знайомого. Відчуваєш емпатію певну.
Спати змогла б. Мій сон не порушується за жодних обставин- не можу не спати. Спати можу, коли хочу, будь де).
І добре, що з Кароффкою все ок)
У вас мало нормальных знакомых, что вы за фупчиков переживаете?
   
Re: А де граф Турчинофф?

Вовчік  він зараз :lol:
   
Re: А де граф Турчинофф?

Вовчік  він зараз :lol:

Добре, що не Валька!  :laugh:
   
Re: А де граф Турчинофф?

Добре, що не Валька!  :laugh:
спорим ?
і то що в резорті  теж спорим
   
Re: А де граф Т урчинофф?

У вас мало нормальных знакомых, что вы за фупчиков переживаете?
просто некоторые дописувачи воспринимают сей форум как дом родной, а юзеров считают своей семьей

у всех свои тараканы канеш
   
Re: А де граф Турчинофф?

 :facepalm: бздарь мову учит. поклялся без мовы не возвращаться. так что скорее всего мы бездаря больше не увидим  :weep:
   
Re: А де граф Т урчинофф?

просто некоторые дописувачи воспринимают сей форум как дом родной, а юзеров считают своей семьей

у всех свои тараканы канеш
Дичь какая то , идиот на идиоте и идиотом погоняет
   
Re: А де граф Турчинофф?

Може він у Індію поперся на ровері по Гімалаях:)

 :gigi:

Туди зараз якраз начасі
   
Re: А де граф Т урчинофф?

У вас мало нормальных знакомых, что вы за фупчиков переживаете?
Я фуп читаю з кінця 2003 року, тому ви для мене, як рідні  :-B
   
Re: А де граф Т урчинофф?

Я фуп читаю з кінця 2003 року, тому ви для мене, як рідні  :-B
у вас просто железная выдержка, читать форум с 04 года, а первый пост сделать 22 червня 2015  :laugh:

вы похожи на консерву, валька)
   
Re: А де граф Т урчинофф?

у вас просто железная выдержка, читать форум с 04 года, а первый пост сделать 22 червня 2015  :laugh:

вы похожи на консерву, валька)

Причому з Козина.
   
Re: А де граф Турчинофф?

   
Re: А де граф Турчинофф?

Поговорил с Турчиноффым. Он в Киеве.
Одужання нашому фупчику..
І всім іншим теж.
Ковід - не жарти, самі тепер бачите?
   
Re: А де граф Т урчинофф?

у вас просто железная выдержка, читать форум с 04 года, а первый пост сделать 22 червня 2015  :laugh:

вы похожи на консерву, валька)

это наверно Африканский Йож.
 :)
   
Re: А де граф Т урчинофф?

у вас просто железная выдержка, читать форум с 04 года, а первый пост сделать 22 червня 2015  :laugh:

вы похожи на консерву, валька)
Мені однаково, що ви про мене думаєте. Якось спробувала зарегитись- не виходило. Потім був акаунт недовго, в який не змогла зайти. То й покинула ці спроби. А в 15 році вийшло зареєструватись і тепер пишу зрідка. Консервою ніколи не була, пишу тільки, коли хочу сама. Виправдовуватись за це не збираюсь)
   
Re: А де граф Турчинофф?

не

Показати зображення...
Так, я живу на Троєщині.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія