Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Два міра два шапіро

Re: Два міра два шапіро

Переворот взагали то творить збл...
   
Re: Два міра два шапіро

Ні. Але ж розмова про інше.

Того чувака звільнили, а не просто не підтримали.

Косташу намагався піддати остракізму, а не просто не підтримав.

З тим чуваком нехай розбираються самі самураї. У них просто так не саджають.

Що стосується висловлювання шановного рбзуби, то воно містить ознаки глорифікації фашизму, що заборонено законодавством України.

Звісно, винуватість чи невинуватість має встановити суд.

Але шановний Костяшу мав підстави вимагати від володаря кнопки призупинити свободу слова персонажа, який називає Гітлєра апостолом і пропонує продовжити його справу по спалюванню людей.

Чи не так ?

Ви ж самі визнали, що не підтримуєте це висловлювання, яке містить ознаки правопорушення.

Натомість шановний пан растич прийняв рішення, яке повважав за потрібне.

Це рішення грунтується на ідеї, що вислів шановного пана рбзуби не порушує законодавства України і правила фупу.

Натомість висловлювання Костяшу, не знаю правда яке точно, шановний пан растич повважав таким, що порушує законодавство України і правила фупу і відправив фігуранта Костяшу у забуття

Чим приніс чимало зловтішної радості його численним антиприхильникам, яких вищеозначений персонаж дратурував своєю гіперписучістю і тиканням палкою у зиркала політичних опонентів

Я навмисно не даю ніяких оцінок, а просто викладаю факти.

Бо не вважаю себе вправі повчати когось, чи судити кого б там не було і кнопки також не маю, та й не хочу мати.

А кожен нехай визначає свою позицію сам для себе.

   
Re: Два міра два шапіро

Переворот взагали то творить збл...

так  (tu)  буде захоплювати владу, ось-ось
   
Re: Два міра два шапіро

У них просто так не саджають.
По-перше, розмова не про саджають, по-друге - може і саджають просто так.
   
Re: Два міра два шапіро

Соломон - окупант



бачиш скільки нового  (tu)
   
Re: Два міра два шапіро

Меня намного больше беспокоит публика вроде вас - вся "работа" которой сводится к выискиванию а часто и просто придумыванию ошибок 20-ти - 40-ка летней а то и большей давности и требования безумных наказаний на этом основании.  А рбзуби он просто трещётка которой удобно прикрыватся если что.

В конце концов защита свободы слова это защита именно для тех кто говорит вещи не популярные. Лозунг Миру - Мир особой защиты и не требует. 

А мене набагато більше турбують практичні, а не ідеологічні аспекти, передусім публіка на кшталт вас.

Сьогодні ви проголошуєш Гітлєра своїм апостолом, завтра знову йдеш громити Конгрес, а післязавтра отримуєш ядерну кнопку і втілюєш у життя заповітну мрію свого апостола по спалюванню мільйонів

Ну-ну .
   
Re: Два міра два шапіро

бачиш скільки нового  (tu)

та якої маячні тільки не напишуть на ФУПі
довбограї
все в новинку
   
Re: Два міра два шапіро

А мене набагато більше турбують практичні, а не ідеологічні аспекти, передусім публіка на кшталт вас.

Сьогодні ви проголошуєш Гітлєра своїм апостолом, завтра знову йдеш громити Конгрес, а післязавтра отримуєш ядерну кнопку і втілюєш у життя заповітну мрію свого апостола по спалюванню мільйонів

Ну-ну .

Видите как недолго у вас заняло договорится до полных глупостей. Я уже у вас рвусь к ядерной кнопке с целью уничтожения евреев. И никакой ответственности для вас за это не предполагается. Этим вы и опасны и неприемлимы, куда там дешевому провокатору рбзуби.
   
Re: Два міра два шапіро

Вчора погодився з паном Людасом, сьогодні з пані Olga Taylor, що ж це коїться.
   
Re: Два міра два шапіро

та якої маячні тільки не напишуть на ФУПі
довбограї
все в новинку



Колись по свободі розкажу тобі, як завойовували обіцяну землю і що робили із тими, хто там жив.

Але це теж знання, які множать печаль
   
Re: Два міра два шапіро

Вчора погодився з паном Людасом, сьогодні з пані Olga Taylor, що ж це коїться.
магнітні бурі :)
   
Re: Два міра два шапіро

Видите как недолго у вас заняло договорится до полных глупостей. Я уже у вас рвусь к ядерной кнопке с целью уничтожения евреев. И никакой ответственности для вас за это не предполагается. Этим вы и опасны и неприемлимы, куда там дешевому провокатору рбзуби.

Оленька, ви просто не вмієте читати, або не розумієте написане :)

Я ніде особисто про вас нічого не казав, тим більше глупостєй :)

Куди ви рвешся і де у вас рветься, мені не відомо… Це вочевидь у вас із підсвідомості прориваються ваші затєйлівиє фантазії, праказніца …

Так само я нічого не казав специфічно про євреїв, а про знищення вашим апостолом мільйонів людей і про те, що люди, які глорифікують Гітлєра, прийшовши до влади, можуть знову взятися за старе …

На відміну від вас, я поважаю шановного рбзуби як серйозну людину і жодним чином не маю ні морального, ні юридичного права його засуджувати, чи звинувачувати.

А от процитоване вище його висловлювання мені таки не до вподоби і тому висловлюю з ним свою незгоду.


Останнє редагування: 22 липня 2021 14:59:27 від abbat
   
Re: Два міра два шапіро

Оленька, ви просто не вмієте читати, або не розумієте написане :)

Я ніде особисто про вас нічого не казав, тим більше глупостєй :)

Куди ви рвешся і де у вас рветься, мені не відомо… Це вочевидь з підсвідомості прориваються ваші затєйлівиє фантазії, праказніца …

Так само я нічого не казав специфічно про євреїв, а про знищення вашим апостолом мільйонів людей і про те, що люди, які глорифікують Гітлєра, прийшовши до влади, можуть знову взятися за старе …

На відміну від вас, я поважаю шановного рбзуби як серйозну людину і жодним чином не маю ні морального, ні юридичного права його засуджувати, чи звинувачувати.

А от процитоване вище його висловлювання мені таки не до вподоби і тому висловлюю з ним свою незгоду.

Ну это фактически не верно. Вы выдвинулу мне три обвинения:

- Гитлер мой Апостол
- Я за государственный переворот в Америке (серьёзная статья местного УК между прочим)
- Я за уничтожение евреев ядерным оружием

На основании чего? На основании того что я не рванулась по вашей команде гневно и с пеной у рта осуждать сказаную рбзуби глупость.

Плюс выдвинули обвинения не напрямую когда с вас можно потребовать доказательств а косвенно и намёками. Что даёт вам удобнейшую возможность отрицать вами же сказаное.

Все признаки cancel culture налицо.

   
Re: Два міра два шапіро

Это как с тем попавшим под жернова японцем - который в детстве тягал девочек за косички. Оно конечно не правильно но точно не стоит гневной многодневной истерики и увольнения с волчьим билетом.
   
Re: Два міра два шапіро

Это как с тем попавшим под жернова японцем - который в детстве тягал девочек за косички. Оно конечно не правильно но точно не стоит гневной многодневной истерики и увольнения с волчьим билетом.
Тримай дах Кольа, несеш уже беззмістовну росмаячню. Йди  язик потренуй, пора.
   
Re: Два міра два шапіро

Колись по свободі розкажу тобі, як завойовували обіцяну землю і що робили із тими, хто там жив.

Але це теж знання, які множать печаль

Угу, я в курсі, профзахворювання.
Тобі дай свободу ти б розповідав, як космічні кораблі бороздять простори Большого театру.
   
Re: Два міра два шапіро

Тримай дах Кольа, несеш уже беззмістовну росмаячню. Йди  язик потренуй, пора.

Вы в своём роде тоже отличный пример как и Аббат, что некоторые люди плохо распоряжаются своими свободами. Неизбежная цена свободы это накипь.
   
Re: Два міра два шапіро

Вы в своём роде тоже отличный пример как и Аббат, что некоторые люди плохо распоряжаются своими свободами. Неизбежная цена свободы это накипь.
Я не розумію жопомиїв в Україні з якихось третіх стран. Росемігранти в Україні це щось грязне та тупе.  Вчіть мову. Ато і діти будуть лазити по козлам як  сергій у німечччині за крихти.
   
Re: Два міра два шапіро

Ну это фактически не верно. Вы выдвинулу мне три обвинения:

- Гитлер мой Апостол
- Я за государственный переворот в Америке (серьёзная статья местного УК между прочим)
- Я за уничтожение евреев ядерным оружием

На основании чего? На основании того что я не рванулась по вашей команде гневно и с пеной у рта осуждать сказаную рбзуби глупость.

Плюс выдвинули обвинения не напрямую когда с вас можно потребовать доказательств а косвенно и намёками. Что даёт вам удобнейшую возможность отрицать вами же сказаное.

Все признаки cancel culture налицо.

У відповіді вам я всього лише дзеркально використав ваші прийомчики :)

Судячи з вашої трохи нервозної реакції, моє кунг-фу краще :)

Більше того, ваші фантазії реально фентазійні, вам уже навіть здалося, що я подавав вам якісь команди кудись рватися і пінитися :)

Схоже, гілка про рольові ігри серйозно вплинула на вашу тонку психічну організацію…

Прошу позбавити мене від цих інсинуацій, буду мати честь у цій гілці більше з вами не спілкуватись
   
Re: Два міра два шапіро

   
Re: Два міра два шапіро

На Олімпіаді в Токіо черговий скандал.
За день до відкриття звільнили ведучого церемонії відкриття Олімпіади Кентаро Кобояші за те - УВАГА - що 1998 року в одному комедійному шоу він пожартував «Давайте пограємо в Голокост».
А пару днів тому звільнили композитора музичного супроводу Олімпіади Кейго Оямада ща те, зл в одному інтерв‘ю він зізнався, що у школі гнобив інших учнів.

От я думаю, чи могли б в Японії обрати комедіанта, який порівняв би країну з повією і радив би добувати елекрику ебонітовими кийками.

А шо так поздно всрались, за день до открытия?

Мавр свое дело сделал, теперь на нем еще можно немного хайпонуть?

Раньше об этом никто не знал?

   
Re: Два міра два шапіро

У відповіді вам я всього лише дзеркально використав ваші прийомчики :)

Судячи з вашої трохи нервозної реакції, моє кунг-фу краще :)

Більше того, ваші фантазії реально фентазійні, вам уже навіть здалося, що я подавав вам якісь команди кудись рватися і пінитися :)

Схоже, гілка про рольові ігри серйозно вплинула на вашу тонку психічну організацію…

Прошу позбавити мене від цих інсинуацій, буду мати честь у цій гілці більше з вами не спілкуватись

Уныло. Пойманы с поличным и нелепо оправдываетесь что мол мопед не мой. 
 
   
Re: Два міра два шапіро

З тим чуваком нехай розбираються самі самураї. У них просто так не саджають.

Що стосується висловлювання шановного рбзуби, то воно містить ознаки глорифікації фашизму, що заборонено законодавством України.

Звісно, винуватість чи невинуватість має встановити суд.

Але шановний Костяшу мав підстави вимагати від володаря кнопки призупинити свободу слова персонажа, який називає Гітлєра апостолом і пропонує продовжити його справу по спалюванню людей.

Чи не так ?

Ви ж самі визнали, що не підтримуєте це висловлювання, яке містить ознаки правопорушення.

Натомість шановний пан растич прийняв рішення, яке повважав за потрібне.

Це рішення грунтується на ідеї, що вислів шановного пана рбзуби не порушує законодавства України і правила фупу.

Натомість висловлювання Костяшу, не знаю правда яке точно, шановний пан растич повважав таким, що порушує законодавство України і правила фупу і відправив фігуранта Костяшу у забуття

Чим приніс чимало зловтішної радості його численним антиприхильникам, яких вищеозначений персонаж дратурував своєю гіперписучістю і тиканням палкою у зиркала політичних опонентів

Я навмисно не даю ніяких оцінок, а просто викладаю факти.

Бо не вважаю себе вправі повчати когось, чи судити кого б там не було і кнопки також не маю, та й не хочу мати.

А кожен нехай визначає свою позицію сам для себе.

так хвашизму чи нацизму?
пан видно вчониий  , певно знає різницю на
а то так докотимося що пів словника треба буде забороняти
   
Re: Два міра два шапіро

Я хочу, аби Конституція України дозволяла мені та іншим небайдужим захищати зі зброєю моє право та право інших на пропаганду нацизму.
   
Re: Два міра два шапіро

[i]Государственный переворот (в сокращении госпереворот) — захват власти в государстве, неизбежно осуществляемый с нарушением действующих на данный момент конституционных и правовых норм[1], обычно с применением силы для захвата центров управления государством и осуществлением физической изоляции (ареста или ликвидации) действующих его руководителей[2].

Этимологически «переворот» то же, что и революция: лат. revolutio — поворот, переворот[3]. Однако в политической истории понятие «революция» применяется к масштабным и продолжительным процессам («глубокое качественное изменение в развитии каких-либо явлений природы, общества или познания»[3]), в то время как «переворот» применяется собственно к событию смены власти, последствия которой совсем не обязательно являются революционными по своим масштабам.[/i]
Де ти побачило виділене, "Мархамат"???? Силу застосовувала Влада, Центри управлєнія як були так і залишились, Фізічєской їзоляціі й близько не було ( а жаль.  "главноє воврємя смицца).  та ще й як вішенька на тортік- обрали Президентом міністра Злочинної влади!!! Нє, ну а шо- фсьо сходіца- пєрєворот антіконстітуционний ....
   
Re: Два міра два шапіро

чи могли би в Японії влаштувати переворот а потім президентом на виборах обрати міністра із уряду диктатора, якого самі ж вигнали?

можна коротше: чи є японці імбецилами?

Перевороту в Україні ніколи не було. Якщо ти натякаєш на події 2013-14 рр., то була самовільна втеча президента, його самоусунення, відмова від виконання службових обов'язків.
   
Re: Два міра два шапіро

Перевороту в Україні ніколи не було. Якщо ти натякаєш на події 2013-14 рр., то була самовільна втеча президента, його самоусунення, відмова від виконання службових обов'язків.
... в умовах воєнної агресії і до агресора втеча була здійснена.
   
Re: Два міра два шапіро

Я хочу, аби Конституція України дозволяла мені та іншим небайдужим захищати зі зброєю моє право та право інших на пропаганду нацизму.

   
Re: Два міра два шапіро

Лівак підгорів.
   
Re: Два міра два шапіро

Де ти побачило виділене, "Мархамат"???? Силу застосовувала Влада, Центри управлєнія як були так і залишились, Фізічєской їзоляціі й близько не було ( а жаль.  "главноє воврємя смицца).  та ще й як вішенька на тортік- обрали Президентом міністра Злочинної влади!!! Нє, ну а шо- фсьо сходіца- пєрєворот антіконстітуционний ....


повилазило?
співчуваю  :(
   
Re: Два міра два шапіро

Перевороту в Україні ніколи не було. Якщо ти натякаєш на події 2013-14 рр., то була самовільна втеча президента, його самоусунення, відмова від виконання службових обов'язків.


я розумію, що в Канаді воно туго доходить

але Янукович був відсторонений від влади, коли він перебував у Харкові. називати це втечею і так далі це надто тупо навіть для іноземців, які щось віддалено чули про ті події
   
Re: Два міра два шапіро

о, кремлядська ганчірка ізраілєвічь вже яника захищає!

шакал ти паршивий!
твоя мамка на кічі парилась, і саме овоч її там закрив, і тіко коли він втік, то її визволили!

і тепер ти, наймразотнішеє з мразотнійших та найневдячне з невдячнійших створіннь світу захищаєш того овоча?????????????!!!!!!!!!!!!!!!

да відсохнуть твої пальці во віки віків, якими ти клацаєш по клаві!!!!
да відгниє во віки віків твій чорний язик, яким ти паплюжиш найсвятіше!!!!!!!
да осліпнуть во віки віків твої завидющі злії очі, якими ти дивишся в свій екран!!!!!!!!!!

 :laugh:  :laugh:  :laugh:
   
Re: Два міра два шапіро

я розумію, що в Канаді воно туго доходить

але Янукович був відсторонений від влади, коли він перебував у Харкові. називати це втечею і так далі це надто тупо навіть для іноземців, які щось віддалено чули про ті події

От якби Янукович залишився в Харкові чи в будь-якому іншому українському місті, то тоді так. Але ж ні. Втік і втік.
   
Re: Два міра два шапіро

От якби Янукович залишився в Харкові чи в будь-якому іншому українському місті, то тоді так. Але ж ні. Втік і втік.


що тоді так?

іще раз: 

1 постанова про відсторонення від влади видана, коли чинний президент перебував у Харкові
2 конституція не передбачає відсторонення від влади президента достроково постановою ВР
3 конституція не передбачає "втік" а передбачає виключний перелік із 4 причин дострокового припинення повноважень. жодна із цих причин виконана не була
   
Re: Два міра два шапіро

що тоді так?

іще раз: 

1 постанова про відсторонення від влади видана, коли чинний президент перебував у Харкові
2 конституція не передбачає відсторонення від влади президента достроково постановою ВР
3 конституція не передбачає "втік" а передбачає виключний перелік із 4 причин дострокового припинення повноважень. жодна із цих причин виконана не була

1 У ВР були підстави вважати, що Янукович тікав з країни. Подальші події показали, що ВР виявилася правою.
2 Конституція не може передбачити всіх життєвих колізій. В ситуаціях, не передбачених Конституцією, треба діяти згідно зі здоровим глуздом.
3 Див. п. 2.
   
Re: Два міра два шапіро

1 У ВР були підстави вважати, що Янукович тікав з країни. Подальші події показали, що ВР виявилася правою.
2 Конституція не може передбачити всіх життєвих колізій. В ситуаціях, не передбачених Конституцією, треба діяти згідно зі здоровим глуздом.
3 Див. п. 2.


ну от це і називається антиконституційний переворот
   
Re: Два міра два шапіро

ну от це і називається антиконституційний переворот

Ні. В умовах, не передбачених конституцією, жодна дія не може вважатися антиконституційною.
   
Re: Два міра два шапіро

Жодна країна світу крім кацапів не характеризувала події в Україні 2014 як конституційний переворот.

Вибори президента України 2014 були визнані міжнародним співтовариством як демократичні

Дядьку Ци, не марнуйте час, радіо кремлін буде транслювати записану програму, не зважаючи на будь-які аргументи
   
Re: Два міра два шапіро

Ні. В умовах, не передбачених конституцією, жодна дія не може вважатися антиконституційною.


а що там не було передбачено конституцією?
все було передбачено
   
Re: Два міра два шапіро

а що там не було передбачено конституцією?
все було передбачено

Ну, наприклад, там не передбачена державна зрада президента. Цього достатньо для його відставки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія