Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

юля і пєтя -жадібні гебешні наволочі, просто дайте тверезу оцінку  їх справам за 20 років при кориті...
по пєтє нет проблем

5 лет Порошенко в цифрах и фактах
если коротко, то у манюпаса при порошенко после падения в 2014-2015 гг потом неслабо так поднялся процент жиров в масле
   
А чего литруся с фединой больше не стримят в паре ? :laugh:
Нарид зачекався, давно хабалок не сльішно.

Дивись Пояркова, якщо в тебе ломка. В нього влог.
   
Алла Заверуха
​дело о пострадавшем уже в 3 томах - государственной важности

Hanna Volchanska
​Ткните в судью палкой, чтоб растормошить его!

Anastasya Zayatc
​утворилося нове поганяло зепрезика "потерпіла")

Любов Копил

​Суддя думає ,де кому поставити..."казнить нельзя помиловать"!
   
А чего литруся с фединой больше не стримят в паре ? :laugh:
Нарид зачекався, давно хабалок не сльішно.
Так они твоего Бубочку теперь поливают на центральных каналах.Реклама сделала свое дело.Спасибо Бубочке профессиональному пиарменеджеру
   

Такі речі не опубліковуються.

Я лише маю на увазі , що приватний віртуальний майданчик призначений для зберігання та демонстрації , у данному випадку відео-інхвормації не може бути , за своєю сутністю . а ні абсолютним підтвердженням , а ні абсолютним спростуванням , будь-яких подій , що відбуваюцця у хвізичному світі .

Тобто - будь-яка відео-інхвормація отримана користувачем на власний кампутір (переглядом або завантаженням) з такого "джерела" як отой Ютуб - де-факто - ніщо - 50 на 50 - неможливо визначити - правда-брехня .
   
Дивись Пояркова, якщо в тебе ломка. В нього влог.

На фуя мне фуярков, я на двух стримящих кипятком дурних курок хочу дивитись :laugh:

   
Зе хочет тупо запугать всех при помощи Звиробий.
   

                 Мені  цікава думка  прихильників  преЗЕдента :

         чи  змінилось  ваше  ставлення  до  вельмишановного пана Президента  від самого
        факту  цього  суду ?
   
Я как то не совсем улавливаю суть претензии. Один человек угрожает другому человеку. Второй информирует правоохранителе. А как должно было быть по другому?
   
І ще одне додам , шо як піде така юринда , у вигляді покарань когось у фізичному світі , за якусь інхвормацію побачену кимось у в глобальній мережі , то очікуйте і іншого - покарань за відсутність "дописів" на Хвейсбухах , Ютубах , Цвірінькалах усіляких ...
   
Так они твоего Бубочку теперь поливают на центральных каналах.Реклама сделала свое дело.Спасибо Бубочке профессиональному пиарменеджеру

Литрусю в президентьі, федьіну в премьерьі  :laugh:

   
Она ему хорошо ответила, не в бровь, а в глаз:

Коли нашого теперішнього президента дивилися мільйони, а не як мене десятки тисяч, - і він то хоронив Порошенка, то розстрілював Верховну Раду - у нас була демократія і свобода слова, і на цій свободі слова цей Зеленський став президентом.

А тепер за такі саме дії - і поменше: я не погрожувала нікому! - він хоче вкрутити гайки військовослужбовцям . Він думає, що він хамить буде - хрін!
   
Re: Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

З коментів:

Tania Vasilenko
​А коли буде справа по тому, що слуга в своєму фільмі розстріляв парламент? що інсценував поховання президента? хіба в цьому не більше погроз?

Светлана Т
​Беркутня розгулює по Києву а захистників України судять. Маразм


Sonja Veranadegda
​бубочка думал: позвонил баканову, или боглану, или трубе или рябошапке, или авакову и тут же наказали того, кто обидел трагикомандующего


R Po
​​Для мирної зміни влади достатньо 10-20 тис.з 300тис. ветеранів вийдуть на Майдан і ніяка поліція нічого незможе зробити, доказано життям

Микола Мідак

​А чому суддя не пішле карету із санітарами за потерпілим, чому Україна не бачить ну суді свого Героя?


В слуге народа расстреливали героев сериала и хоронили чиновника,который на самом деле был жив и ему так делали прикрытие,за то что он сотрудничал со следствием.Беркут гуляет по Киеву вместе с теми на кого их выменяли и вернулись они самостоятельно.Даль ше просто лень комментировать маячню умственно отсталых
   
Молодець Зєля, може хоч трохи просуне папуасію до цивілізації
   
"...Погрожують заподіяти шкоду моєму здоров'ю!" - з заяви Зеленського :facepalm:
   
"...Після ознайомлення с відеозаписом, я сприймаю погрози, як реальні!" - з пояснень Зеленського.

БГГГ
   
Порохоботи - мерзенні кацапи, 100500 тем з пустого в порожнє, блюющій смайлік
----------------------------------
Та ну что-ти ерепенишся, сцыкло твой прип...здент! :fuck:  Жалкое и мерзкое...
   
Порівнювати серіал та публічні погрози вбивством це треба бути йобнутим чи проплаченим?
Чи 2 в 1?

Американці в кіно навбивали стільки президентів, навіть весь конгресс підірвали і нічо.
А спробуй викласти в ютуб те що ця шмара виклала і прилетить не слабо. Думаю не менше червонця
   
Re: Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

Маруся это квинтэссенция быдлопатриотки эксплуатирующей тему ато,которая вместо мытья посуды в какой-то скоторыгаловке вдруг стала известной и важной.Причем не подвигами на фронте или какими то другими достижениями,а только потому что по пьяни что то брякнула в ютубе.
   
...Я думаю, что Зверобой таки посадят.

На какой срок - не знаю.

Но, видимо, Вовочке очень нужна такая сакральная жертва, чтобы заткнуть рот его хейтерам.

Всё повторится, как в дурном сне про Януковича. С той лишь разницей, что те самые юльки, которые негодовали решению судьи, когда судили Тимошенко, сейчас радостно аплодируют судье. У которого, похоже, тоже скоро начнёт дёргаться бровь.
   
Так шо, зюзік ще й стукачідла ? сексотські гени пальцем не розчавиш !  :acute:
   
...Я думаю, что Зверобой таки посадят.
На какой срок - не знаю.

Но, видимо, Вовочке очень нужна такая сакральная жертва, чтобы заткнуть рот его хейтерам.

Всё повторится, как в дурном сне про Януковича. С той лишь разницей, что те самые юльки, которые негодовали решению судьи, когда судили Тимошенко, сейчас радостно аплодируют судье. У которого, похоже, тоже скоро начнёт дёргаться бровь.

Тока зюзік ніяк не засвоїть, що Україна - не раіська. Це йому - яка різниця, а насправді - все інакше :)
   
Дядя міліцинєр, міня дівчьонкі абазвали жабай, алістуйте іх

   
Маруся это квинтэссенция быдлопатриотки эксплуатирующей тему ато,которая вместо мытья посуды в какой-то скоторыгаловке вдруг стала известной и важной.Причем не подвигами на фронте или какими то другими достижениями,а только потому что по пьяни что то брякнула в ютубе.
Зустрілись дві квінтесенції: з одного боку патріотка, а з другого - дегенеративне сцикло, з вродженим комплексом меншовартості  :K
   
Зустрілись дві квінтесенції: одного боку патріотка, а з другого - дегенеративне сцикло, з вродженим комплексом меншовартості

         (tu)  [ua]
   
Маруся это квинтэссенция быдлопатриотки эксплуатирующей тему ато,которая вместо мытья посуды в какой-то скоторыгаловке вдруг стала известной и важной.Причем не подвигами на фронте или какими то другими достижениями,а только потому что по пьяни что то брякнула в ютубе.
=========================
Утютю! Позорище твоё ЗЕленое. Жалкий трус и ублюдок.
   
що це за зеківська термінологія?


донос, зашквар, впадлу с мусорамі контачіть і тому подібне

законослухняний громадянин відкрито повідомив про порушення закону, все як у Європі  (tu)
главнокомандующий не  знал что на фронте стреляют? и когда женщин ыему об этом сказали - обосрался и написал про порушення закону?  :D
причем закон по его мнению нарушили жиночки которые  на фронт ездят, а не рашкованы с которыми он в десна целуется?
   
Re: Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

...Я думаю, что Зверобой таки посадят.
На какой срок - не знаю.

Но, видимо, Вовочке очень нужна такая сакральная жертва, чтобы заткнуть рот его хейтерам.

Всё повторится, как в дурном сне про Януковича. С той лишь разницей, что те самые юльки, которые негодовали решению судьи, когда судили Тимошенко, сейчас радостно аплодируют судье. У которого, похоже, тоже скоро начнёт дёргаться бровь.


Смешно смотреть на пидработские сопли по Юле,которая всегда была из главных врагом до появления Зе
   
Ну тот факт что Клоун обычное сцыкло у прихильники певної політсили я так вижу сомнения не вызывает.
   
главнокомандующий не  знал что на фронте стреляют? и когда женщин ыему об этом сказали - обосрался и написал про порушення закону?  :D
причем закон по его мнению нарушили жиночки которые  на фронт ездят, а не рашкованы с которыми он в десна целуется?

"главнокомандующий " даже не в курсе, что пуля - дура.
   
Ну тот факт что Клоун обычное сцыкло у прихильники певної політсили я так вижу сомнения не вызывает.

ДАЖЕ у них сомнения не вызывает  :pooh_lol:
   


             Блін ,  так  і  хочеться  когось  назвати  -  Вовік  енурезний .... !
   
дегенеративне сцикло, з вродженим комплексом меншовартості  :K

Це про літрусю ? Дуже влучно (tu)

   
Це про літрусю ? Дуже влучно

    Шановний , розкажіть  но  нам  про  свої  подвиги  в  зоні  АТО .....  ;)

   Якщо  такі  є  то  може  тоді  щось  можете  вякати про цю  жінку ...

     
   
Re: Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

Зустрілись дві квінтесенції: з одного боку патріотка, а з другого - дегенеративне сцикло, з вродженим комплексом меншовартості  :K


Ага,а совсем недавно эта патриотка рассказывала что это политики нас поссорили.И благодаря таким вот патриоткам слово патриот из почетного превращается в зашквар,потому что почему-то так получилось что громче всех о своём патриотизме орут рагули вроде Маруси,а те ,кто действительно совершал подвиги,почему то не занимаются таким дешевым позерством и спекуляциями
   
Смешно смотреть на пидработские сопли по Юле,которая всегда была из главных врагом до появления Зе

Вообще-то я писала про сопли юльков, если ты чего недопонял.
   
Порівнювати серіал та публічні погрози вбивством це треба бути йобнутим чи проплаченим?
Чи 2 в 1?

Американці в кіно навбивали стільки президентів, навіть весь конгресс підірвали і нічо.
А спробуй викласти в ютуб те що ця шмара виклала і прилетить не слабо. Думаю не менше червонця
Не бреши.Американцы такое гонят на президентов что Бубочке и не снилось
   
Re: Зеленський сам особисто написав донос на Звіробій (суд)

    Шановний , розкажіть  но  нам  про  свої  подвиги  в  зоні  АТО .....  ;)

   Якщо  такі  є  то  може  тоді  щось  можете  вякати про цю  жінку ...

   


А что у Маруси за подвиги и у тебя?
   
Це про літрусю ? Дуже влучно (tu)

Вы из окопа пишете, надеюсь?
   
А что у Маруси за подвиги и у тебя?

А у тебя?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія