Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уряд пoзбaвив субсидій сім’ї з безробітними і заробітчанами

в "несектантів" знов винні папiрєднікі?  :weep:

До чого це?
Це факт...
Навіщо брехати і де я писав "винні" в цьому?
Субсидії - зло...
   
До чого це?
Це факт...
Навіщо брехати?
фактом є те, що перед виборами сьогодняшня влада кричала, що "ані пістят ваши деньгі", безпідставно підвищили ціни на газ, опустили гривню.
ок, отримали повну владу, як ніхто до них. гривню на пару гривень підняли, зараз вже те що і було до них, і може ще трохи вище. до паєрєднікової ціни на газ ще докинули тариф на транспортування.
прибуткові стратегічні держпідприємства в турборежимі зробили збитковими, навіть срану Артемсіль.

ну cкажи щось несектантське щодо них. бо ти завжди де щось негативне про минулих, ще накинеш в унісон. а де про сьогодняшню владу, чи обережненько відбілиш, чи спихнеш на попередників, а як не виходить, то напишеш, що "вони всі однакові", картинку де холопи за панів чубляться, чи "все так і мало статися ще до сьогодняшньої влади". а як щось добре сталося, то "бачите, молодці зелені".
   
цікаво, як буде з атовцями, які мають субсидію, але виїхали працювати за кордон.
   
фактом є те, що перед виборами сьогодняшня влада кричала, що "ані пістят ваши деньгі", безпідставно підвищили ціни на газ, опустили гривню.
ок, отримали повну владу, як ніхто до них. гривню на пару гривень підняли, зараз вже те що і було до них, і може ще трохи вище. до паєрєднікової ціни на газ ще докинули тариф на транспортування.
прибуткові стратегічні держпідприємства в турборежимі зробили збитковими, навіть срану Артемсіль.

ну cкажи щось несектантське щодо них. бо ти завжди де щось негативне про минулих, ще накинеш в унісон. а де про сьогодняшню владу, чи обережненько відбілиш, чи спихнеш на попередників, а як не виходить, то напишеш, що "вони всі однакові", картинку де холопи за панів чубляться, чи "все так і мало статися ще до сьогодняшньої влади". а як щось добре сталося, то "бачите, молодці зелені".

Вони невігласи і маріонетки  оліхархів.
Кацапський мат не використовую ніколи...
І доброго там поки що не видно...
Ви просто неуважно мене читаєте, звикли до лайнометників...
   
Хай плятять комуналку собаками.  (tu)
   
Якщо вивільняються гроші з субсидій, то мають зменшуватися тарифи на комуналку. Бо сказано ж було, що багаті платять за бідних. Буде, зелепні, чи нє? Справедливість восторжествує, чи гріш помандрує у зелені кишені? Не ваші, бобіки.
   
цікаво, як буде з атовцями, які мають субсидію, але виїхали працювати за кордон.
Згідно закону як пільга на оплату комунальних?
Не впливає ніби.
Якщо є прописаний в помешкані і "зависає" тут то таким відмова.
Термін перебування точно не знаю
   
Згідно закону як пільга на оплату комунальних?
Не впливає ніби.
Якщо є прописаний в помешкані і "зависає" тут то таким відмова.
Термін перебування точно не знаю
учасникам ато і їх другим половинкам велика знижка на комунальні(щось 75%).
спитаю пізніше, що там. в мене є двоє близьких атовців, які працюють за кордоном. в одного жінка тут, до другого поїхала ще до локдаунів.

Ви просто неуважно мене читаєте, звикли до лайнометників...
можливо і так :-B
   
цікаво, як буде з атовцями, які мають субсидію, але виїхали працювати за кордон.
А в АТОвців хіба субсидія, не пільга?
   
А в АТОвців хіба субсидія, не пільга?
ну так, напевне пільга. я не дуже в цьому тямлю, то міксую все докупи.
   
Хай плятять комуналку собаками.  (tu)
А котами можно?...... (td)
   
Так а что не ясно. Люди не выходят на работу что бы не потерять субсидию. Вот таких хитросделаных и прижимают.

Останнє редагування: 7 травня 2021 14:29:15 від Olga Taylor
   
С комиссиями для не проживающих тоже уже не дают как раньше, надо еще и справку оттуда, где проживает, не только, что не проживает.
   
С комиссиями
Комиссий больше нет вообще.
   
Так а что не ясно. Люди не выходят на работу что бы не потерять субсидию.
Дорогая наша ТП! Спасибо большое что не забываете нам напоминать какая Вы ТП..   :)
   
Поц сагин как обычно корчит из себя идиота. "Не понимает оно"


Зачем выходить на работу если потеряешь субсидию? А поц Сагин?
   
Дорогая наша ТП! О том какая Вы ТП - прекрасно понимаю и я и большая часть участников этого форума. А то что Вы не даете нам этого забыть своими "перлами" - это очень забавно.. :)
   
так вже ж будуть вираховувати зі спадкоємців вартість прикріпленого соціального працівника до спадкодавця. Потім спадкоємці спочатку добре подумають, чи варто їм вступати в спадщину чи шкура вичинки не стоятиме.
і це правильно


Ельф це ходячий діагноз.
хто б казав.
Не знає шо таке "вигодонабувач". Тьху
   
Дорогая наша ТП! О том какая Вы ТП - прекрасно понимаю и я и большая часть участников этого форума. А то что Вы не даете нам этого забыть своими "перлами" - это очень забавно.. :)

Обоссаный сагин сообразительно увернулся от элементарного вопроса.  Зачем выходить на работу если потеряешь субсидию? А поц cагин?
   
Зелепні душать свій тупий скот, що хотів халяви
Палучітє

Ось це і є педагогіка  :D
   
тривожно за поросеботного ЕлСубсідіо і його 150 квадратів  8-)
   
Якщо вивільняються гроші з субсидій, то мають зменшуватися тарифи на комуналку. Бо сказано ж було, що багаті платять за бідних. Буде, зелепні, чи нє? Справедливість восторжествує, чи гріш помандрує у зелені кишені? Не ваші, бобіки.
Багаті не ділились і не будуть ділитись з бідними. Вас підступно надурили, розвели і спокусили солодкими обіцянками, як старшокласники розводили на втрату цноти молодих першокурсниць в  гуртожитках.

З бідними діляться не дуже бідні, а багаті наживаються на всіх. І справедливості, щоб ділитись з бідними немає, якщо людина не інвалід чи фізично не може заробити.
   
тривожно за поросеботного ЕлСубсідіо і його 150 квадратів  8-)
Навіщо давати субсидії на такі площі, який сенс мені платити д повну дабл ціну за таких ель субсідіо?
   
обуреним міліонерам ФУПу  - для міліонів громадян  та їх сімей субсидії це єдина  можливість вижити в державі,  захопленій бандитами
   
обуреним міліонерам ФУПу  - для міліонів громадян  та їх сімей субсидії це єдина  можливість вижити в державі,  захопленій бандитами
та ніхто ж не спорить.
Просто тут є етакі елСубсідіос, у який субсидії на 150 квадратів. По дивній закономірності вони ще й поросеботи
   
Дорогая наша ТП! Если бы Вы не были настолько ТП, как  Вы есть, то давно бы уже догадались (если не смогли прочитать об этом на первой страничке) что осуждаемое в этом топике  решение (а именно постанова 420 от 14/04/21) практически ничего не меняет в отношении безработных..  :)

З.Ы. Кстати, Вы заметили что на Вас и Ваши "перлы городской сумашедшей"  никто уже внимания не обращает, кроме меня?
А Вы в ответ на мое внимание к Вам,  все так же безуспешно пытаетесь меня задеть своей обсценнтной лексикой - не надоело? Я же в отличии от Вас и Вашего кумира не являюсь приверженцем "золотого дождя" и соответственно его не практикую..  :)
   
Дорогая наша ТП! Если бы Вы не были настолько ТП, как  Вы есть, то давно бы уже догадались (если не смогли прочитать об этом на первой страничке) что осуждаемое в этом топике  решение (а именно постанова 420 от 14/04/21) практически ничего не меняет в отношении безработных..  :)

З.Ы. Кстати, Вы заметили что на Вас и Ваши "перлы городской сумашедшей"  никто уже внимания не обращает, кроме меня?
А Вы в ответ на мое внимание к Вам,  все так же безуспешно пытаетесь меня задеть своей обсценнтной лексикой - не надоело? Я же в отличии от Вас и Вашего кумира не являюсь приверженцем "золотого дождя" и соответственно его не практикую..  :)

Милейший поц я за лайками не гоняюсь. Если вы не заметили.

Останнє редагування: 8 травня 2021 13:40:33 від Olga Taylor
   
Да Х.Т.
В цьому хитро@@аном державі корупційних чиновників й олігархів буде як в Прип'яти, Чорнобилі, .... пусті квартири с забитими й виломленими вікнами, з гнилою й розкрадений сантехнікою, зі зруйновані лісницями ...все як у кацапів у Воркуті й Магадане. Вже е приклади.

пустые дома не надо отапливать
   
А суть дела проста. Есть семья из Олексы и Надии. Один ребёнок. Надия коптит небо училкой тысяч за десять. А Олекса "безработный" - в смысле то ли на заработках, то ли зарплата в конверте. Ну и коммуналка скажем 2500. Выйди Олекса из тени и хлоп - субсидия не положена. А оно им надо.
   
Кстати, дорогая ТП! Может Вы за лайками какими то пока и не гонитесь, но уже четко знаете кто такая на ФУПе "наша дорогая ТП" и отвечаете на такое обращение без раздумий и промедления.. :D
   
А суть дела проста. Есть семья из Олексы и Надии. Один ребёнок. Надия коптит небо училкой тысяч за десять. А Олекса "безработный" - в смысле то ли на заработках, то ли зарплата в конверте. Ну и коммуналка скажем 2500. Выйди Олекса из тени и хлоп - субсидия не положена. А оно им надо.

Вже декілька років як резробітний прирівнюється до 2х мінімальних ЗП.
   
Кстати, дорогая ТП! Может Вы за лайками какими то пока и не гонитесь, но уже четко знаете кто такая на ФУПе "наша дорогая ТП" и отвечаете на такое обращение без раздумий и промедления.. :D

Ну а вы твёрдо знаете что вы поц и гавно а не спорщик. Вот опять себя полным говном показали.
   
А суть дела проста. Есть семья из Олексы и Надии. Один ребёнок. Надия коптит небо училкой тысяч за десять. А Олекса "безработный" - в смысле то ли на заработках, то ли зарплата в конверте. Ну и коммуналка скажем 2500. Выйди Олекса из тени и хлоп - субсидия не положена. А оно им надо.
им и так субсидия не положена
Олексе нечего показать в качестве дохода 
ну, или 5 минималок ему посчитают, что тоже перекроет доступ к субсидии


пс сагин прав

   
им и так субсидия не положена
Олексе нечего показать в качестве дохода 
ну, или 5 минималок ему посчитают, что тоже перекроет доступ к субсидии


пс сагин прав

Ну как это нечего. А временный заработок.
   
Реально же так и происходит - семья балансирует белый и чёрный доход что бы ни в коем случае не потерять субсидию. Очевиднейшая вещь, так нет - начинается наведение тени на плетень.
   
Ну как это нечего. А временный заработок.

если он получает в конверте, то кто ему справку о доходах даст?
   
если он получает в конверте, то кто ему справку о доходах даст?

Ну например флаерсы в свободное время разносил.
   
Для тех, кто получал субсидии, ничего не изменилось, просто надо еще раз оформить ее, потратив на это один день, может два. Проблема в том, что многие не могут оформить субсидии много лет, хотя она им и положена. Те, кто пишет законы, не учитывают много факторов. В этом нынешняя рада мало отличается от предыдущих.
   
Ну например флаерсы в свободное время разносил.
у нас система вьіплат за работьі, услуги поставлена так,
что крайний тот, кто оплачивает єти работьі, услуги
начислил доход фізлитсу, заплатил налоги с него а потом вьіплатил доход
даже за флаерсьі
потому как органьі субсідии сличают с данньіми налоговой, ПФУ
и прочих фискалов цифрьі, написанньіе в деклараціях, поданьіх  для субсидии

теоретически, Олекса может написать, что получил доход за флаерсьі
и им даже могут дать субсидию
но потом, когда пройдет проверка и вьіснится,что такого дохода за Олексой нигде не числится,
то мало им с Надией не покажется
   
у нас система вьіплат за работьі, услуги поставлена так,
что крайний тот, кто оплачивает єти работьі, услуги
начислил доход фізлитсу, заплатил налоги с него а потом вьіплатил доход
даже за флаерсьі
потому как органьі субсідии сличают с данньіми налоговой, ПФУ
и прочих фискалов цифрьі, написанньіе в деклараціях, поданьіх  для субсидии

теоретически, Олекса может написать, что получил доход за флаерсьі
и им даже могут дать субсидию
но потом, когда пройдет проверка и вьіснится,что такого дохода за Олексой нигде не числится,
то мало им с Надией не покажется

Тю, так для этого есть кум Иван.

Останнє редагування: 8 травня 2021 14:27:20 від Olga Taylor
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія