Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До сраці вакцини :super: В ізраєлі знову всплеск

Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Israeli study finds 2.6% COVID breakthrough infection rate

A New England Journal of Medicine study yesterday details breakthrough COVID-19 infections in 39 of 1,497 fully vaccinated Israeli healthcare workers, with most cases mild or moderate but 19% with symptoms lingering for more than 6 weeks.

In total, 2.6% of the healthcare workers had breakthrough COVID-19 infections, 67% of which were mild and 33% of which were asymptomatic.
   
90% переносят ковид как простую простуду.
10% болеют тяжело, 2% умирает
— Ну что ж! — сказал Остап громко. — На такие шансы ловить можно. Играю девять
против одного. Заседание продолжается! Слышите? Вы! Присяжный заседатель!
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Такое утверждение можно делать только на основе как минимум годовой статистики по истечении плановой вакцинации, все остальное шарлатанство.

Это утверждение является фактом прямо сейчас, во время эпидемии.

Напоминаете вопли год назад «эта проста грип» и «сравним показатели смертности с избыточной смертностью»
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Схоже залишаються лише класичні епідеміологічні заходи. Заборона масових здибанок та ізоляція спалахів  з повною забороною пересування.
При необхідності повне перекриття кордонів.
Це все. Інше до сраки.

 :facepalm1:

Та антиваксери в першу чергу проти будь-яких обмежень, ось навіть тут Ельф каже, що треба відмінити будь-які обмеження і відмінити вакцинацію.

не локДАУНити і не вакцинувати примусово.
Бо - до сраці.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

говорят, тупых не берет. Эльф вон тоже живой до сих пор.
може я і качок бо така робота але не тупий і чую якесь глобальне розводилово
   
Ну сам смотри. Сравни с тем что было в январе. Ну и показатели смертности сравни, что бы два раза не вставать

На шо смотреть, на то шо в январе по раздачу попала группа риска из-за чего на выходе получились труппы самых слабых из этой группы или на то шо в январе все еще отрабатывался протокол лечения.
Смотришь на этот цирк и окуеваешь от того насколько дохера ипанутых
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

На шо смотреть, на то шо в январе по раздачу попала группа риска из-за чего на выходе получились труппы самых слабых из этой группы или на то шо в январе все еще отрабатывался протокол лечения.
Смотришь на этот цирк и окуеваешь от того насколько дохера ипанутых

Сейчас под раздачу начали попадать молодые, до 50 лет. Не вакцинированные …

Действительно от числа ипанутых антивакциров начинаешь окуевать :(
   
Это утверждение является фактом прямо сейчас, во время эпидемии.

Напомните вопли год назад «эта проста грип» и «сравним показатели смертности с избыточной смертностью»

Напомню тебе дятел шо я с самого начала говорил и говорю шо зараза реальная и совсем не грипп но голову терять не стоит а уж тем более не стоит ити на поводу у политиков.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

може я і качок бо така робота але не тупий і чую якесь глобальне розводилово

прекрасная иллюстрация эффекта Даннинга Крюгера. да, ты тупой, ты просто не в состоянии этого осознать. поэтому ты абсолютно уверен, что ты не тупой и что тут глобальное разводилово. при этом тебе фартануло отделаться легким испугом. спроси здесь у переболевших не так легко, они тебе расскажут про разводилово.
   
Сейчас под раздачу начали попадать молодые, до 50 лет. Не вакцинированные …

У меня подруга работает врачем в ковидном отделении, как и шо я знаю отлично.
Так шо не пизти, болели и болеют все.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Напомню тебе дятел шо я с самого начала говорил и говорю шо зараза реальная и совсем не грипп но голову терять не стоит а уж тем более не стоит ити на поводу у политиков.

Что значит «голову терять не стоит»?
Маски не нужны? Локдаун не нужен? Вакцинироваться не надо?
Во фсем политики виноваты?
   
Якщо Ельф помре від ковіду, особисто я плакати за ним не буду.

ПРавда, ми про це не взнаємо, бо хто ж замість нього напише?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

прекрасная иллюстрация эффекта Даннинга Крюгера. да, ты тупой, ты просто не в состоянии этого осознать. поэтому ты абсолютно уверен, что ты не тупой и что тут глобальное разводилово. при этом тебе фартануло отделаться легким испугом. спроси здесь у переболевших не так легко, они тебе расскажут про разводилово.
підараси просто вирішили всіх поставити раком через звичайну інфлюенцу :X   якби не всратий майнінг я не знаю як я взагалі цей рік протягнув би :(
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

У меня подруга работает врачем в ковидном отделении, как и шо я знаю отлично.
Так шо не пизти, болели и болеют все.

У меня жена работает в госпитале, так что фактаж я знаю.
Спроси у своей подруги сколько вакцинированных у неё лежит
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Что значит «голову терять не стоит»?
Маски не нужны? Локдаун не нужен? Вакцинироваться не надо?
Во фсем политики виноваты?

Навіть не намагайся - нема сенсу
На CNN таких показують щодня, коли кладуть під примусову вентиляцію а вони благають - дайте ж мені нарешті вакцину, я помилився  :facepalm:
   
Сколько за день в Израиле умирает людей? Неужели как в рашке по 800 человек, а реально вдвое больше? Если в Израиле заболело 5000 человек за день, в 4 раза меньше чем в рашке, а умерло 12 - в 70 или в 140 раз меньше чем в рашке, наверное, есть разница?
   
Укулєле, дивись графік.
Дохнуть усі. Якби не дохли, то крива була нижчою.

Ну дивимось графік.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

9/08/2021: 5923 випадки. 7 загиблих.
2/03/2021: 5230 випадки. 35 загиблих
21/02/2021 5530 випадків. 51 загиблий

Також рекомендую поглянути на графік Загальна кількість смертей (Total deaths), там наглядніше розвиток дельти смертності щоденної видно.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Короче ідіть в сраку я звичайно вакцінувався але не тому що повірив в вашу ковідістерію а тому що іноді потрібно виїжджати  з країни
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Навіть не намагайся - нема сенсу
На CNN таких показують щодня, коли кладуть під примусову вентиляцію а вони благають - дайте ж мені нарешті вакцину, я помилився  :facepalm:

Это только после того как умирать стали.
Причём убедить их невозможно.
Наш губернатор выступал среди таких - сказал «я сам республиканец с пелёнок, сторонник Трампа, но вакцинироваться надо». Закидали гнилыми помидорами.

У жены в госпитале работает медсестра. Сколько не уговаривала родителей привиться - ни в какую.
Мама, 63 года, заболела, попала в больничку и померла. Дочка сказала отцу - я второй такой случай не переживу.
И только после этого он сделал прививку.

Так что эльфов и прочих убеждать не надо, это бесполезно. Они сделали свой выбор и пусть их корона обойдёт
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Ти диви! Тупий пЯтушара Ельфік висрало з клоаки кацапське "мненіє"! :D  X(
   
Ну дивимось графік.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

9/08/2021: 5923 випадки. 7 загиблих.
2/03/2021: 5230 випадки. 35 загиблих
21/02/2021 5530 випадків. 51 загиблий

Також рекомендую поглянути на графік Загальна кількість смертей (Total deaths), там наглядніше розвиток дельти смертності щоденної видно.
укулєле, ти шо, недобачаєш?
На графік подивись, порівняй тренд з минулоосіннім.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

укулєле, ти шо, недобачаєш?
На графік подивись, порівняй тренд з минулоосіннім.
ельфе якщо є якась хроніка вакцінуватися потрібно вирус мочить ослаблених суб'єктів
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Despite a recent increase in the number of serious cases in Israel, including among the fully vaccinated, those who received both doses of the vaccine against COVID-19 are significantly less likely to experience severe illness, according to data released by the Israeli Health Ministry.

As of August 8, the ministry recorded 85.6 severe COVID-19 cases per 100,000 people among the unvaccinated over the age of 60, compared to 16.3 per 100,000 people among the fully vaccinated. This makes the unvaccinated elderly more than five times as likely to experience a severe case than their immunized counterparts.

For those under the age of 60, the rate of severe illness among the unvaccinated stood at 1.4 cases per 100,000 people – 2.8 times more than the 0.5 per 100,000 among those who received two doses of the vaccine.

https://www.haaretz.com/israel-news/the-israeli-graphs-that-prove-covid-vaccines-are-working-1.10101640

Хотя зачем нам новости из Израиля если моня эльф лучше напоёт :)
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

підараси просто вирішили всіх поставити раком через звичайну інфлюенцу :X   якби не всратий майнінг я не знаю як я взагалі цей рік протягнув би :(

Майнер, зьебил, антиковидник - флеш рояль  :facepalm1:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Майнер, зьебил, антиковидник - флеш рояль  :facepalm1:
а пляць ігрулькоман?той йди собі я просто гроші заробляю :laugh:
   
укулєле, ти шо, недобачаєш?
На графік подивись, порівняй тренд з минулоосіннім.

До чого тут якесь укелеле?

А Ви не можете?
05/10/2021 5534 випадки, 38 загиблих.

Смертність при тому ж рівні виявлених випадків у мінімум 5 разів менша при ізраільському рівні вакцинації.
   
До чого тут якесь укелеле?

А Ви не можете?
05/10/2021 5534 випадки, 38 загиблих.

Смертність при тому ж рівні виявлених випадків у мінімум 5 разів менша при ізраільському рівні вакцинації.
віруси з часом слабнуть, і мова не смертність, а про захворюваність.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

До чого тут якесь укелеле?

А Ви не можете?
05/10/2021 5534 випадки, 38 загиблих.

Смертність при тому ж рівні виявлених випадків у мінімум 5 разів менша при ізраільському рівні вакцинації.

Навіщо тлумачиш, хай не вакцинується - планета перенаселена
   
Навіщо тлумачиш, хай не вакцинується - планета перенаселена
укулєле, вакцинація - до ср.
Згідно поточного графіка.  :fuck:
   
то в нас непогано лікують?   8-)

На этой карте показана разница между избыточной смертностью (над средним показателем за последние 5 лет) и официальными данными по смертям от коронавируса.

Больше всего в Европе врут власти Беларуси:
Показати зображення...
Шо это за карта с Крымом российским
   
Почалося.

Ясно що це все виключно антиваксери.
так
   
так а чому я не вмер торік я не був вакцінованим а переніс ковід легше ніж звичайну простуду 37,2 один вечір це ні о чьом
Такая у вас особенность. Повезло
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Такая у вас особенность. Повезло
ніхуя це звичайна інфлюенца а ослаблених і звичайний грип на той світ може відправити доречі і від грипу є вакцини якими можуть привитися всі хто належить до групи ризику
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Єдине що може виправдати цей світовий шухер можливо що це перевірка систем охорони здоров'я перед чимось набагато страшнішим ніж цей вірус
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

а СЕРЕД КОГО випадки? Скільки серед них вакцинованих і скільки - ні? І як давно вакціновані ті, хто захворів?

Там всі вакциновані
   
Ну дивимось графік.
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

9/08/2021: 5923 випадки. 7 загиблих.
2/03/2021: 5230 випадки. 35 загиблих
21/02/2021 5530 випадків. 51 загиблий


Також рекомендую поглянути на графік Загальна кількість смертей (Total deaths), там наглядніше розвиток дельти смертності щоденної видно.

цьому є логічне пояснення: більшість з тих хто був слабий проти вірусу просто напросто вже померли. Якби вони зараз були живі, то померли б зараз, без різниці вакциновані чи ні.
Кількість смертей буде падати в будь якому випадку, тому що

90% переносят ковид как простую простуду.
10% болеют тяжело, 2% умирает

коли всі з тих 2% помруть, вмирати буде нікому, але це подадуть як перемогу вакцинації, так само як чувак з історії на картинці



   
Показати зображення...
до сраці пфайзери, до сраці новічьки-спутніки, все до сраці.

Ще на початку літа у якійсь темі місцеві ковідіоти непритомніли, доказуючи мені шо вакциона, це о! Ще тоді я їм казав шо спад в ізраїлі системний, а не через вакциоанцію, і говорив шо в кінці літа або на початку осені буде всплеск, і ось він і почався.
Фуй вам наріло, ковіпанашки-вакциноїди.  :fuck:
Ви іпануті і кончені.
Телепню! То ***ло новічка підкинув за прольот худгімнастики.
Кабаєва йому хвоста накрутила!
 :punish:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Ну сам смотри. Сравни с тем что было в январе. Ну и показатели смертности сравни, что бы два раза не вставать
Не трать нервы  :) .
   
Не трать нервы  :) .
ти ще напиши "не вір своїм очам"  (tu)
   
Сколько за день в Израиле умирает людей? Неужели как в рашке по 800 человек, а реально вдвое больше? Если в Израиле заболело 5000 человек за день, в 4 раза меньше чем в рашке, а умерло 12 - в 70 или в 140 раз меньше чем в рашке, наверное, есть разница?
Фуйня в тому, що вакциновані продовжують хворіти, а це значить що не за горами віраж вірусу, якому всі сьогоднішні вакцини будуть до сраки, і він стане смертельнішим особливо для не вакцинованих.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія