Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А не нашли еще того психа, убийцу,что убил курильщика у Макдонольдза?

Що незрозуміло?
Я купу разів стояв біля працюючого авто  і жодного разу мій одяг не смердів.І зовсім інший результат після спілкування з тютюновим наркоманом
Хіба з ними можна спілкуватися?! Навіть на прикладі цього форуму?! У них вже відбулися незворотні процеси у мозку! Влітку на свіжому повітрі ще якось можна витримати, а взимку коли мороз засовувати цигарку в горлянку як мінімум!
   
Мій одяг смердів тютюном тільки тоді, коли я 5-6 годин провів у закритому приміщенні, в компанії курців.
Від вуличних курців такого ефекту нема... Від слова ЗОВСІМ. :)

Вам самому не соромно так відверто брехати?  :laugh:
У закритому приміщенні достатньо побути 15 хвилин в компанії курців,щоб одяг одразу йшов в прання
Від вуличних курців ефект менший,але він одначе є
   
Хіба з ними можна спілкуватися?! Навіть на прикладі цього форуму?! У них вже відбулися незворотні процеси у мозку! Влітку на свіжому повітрі ще якось можна витримати, а взимку коли мороз засовувати цигарку в горлянку як мінімум!

Люди є різні,тому на їх вади потрібно вважати.Якщо вони свої шкідливі звички не починають ставити вище за оточуючих
   
витісняти

потрішки пора забороняти легковикам з ДВЗ заїзджати в міста
особливо такі маленькі, як Тернопіль

по об*їздній - ради бога
хочеш в місто

залишив авто на стоянці і громадським транспортом, чи робити громадські
електровелосипеди чи просто велосипеди
або пішки

реальн в Тернополі  - 20 хв прогулянки і ти у будь-якій точкі
але ж треба лізти в центр
півгодини стояти в заторі, щоб проїхати ту відстань
що можна пройти пішки за той же час


а про курців

я дуже вихована і толерантна людина
і коли сам - мені у принципі пох

але
у мене дружина не переносить диму
та й дітям не треба дихати

тому дуже чемно прошу
покинути громадське місце
і піти курити у відведене для цього місце

оскільки я не маленький хлопчина
поки
хамів не зустрічав

тепер моделюємо ситуацію

я з дитиною сиджу у Макдональсі
а поруч
метри за 2 за столиком стоїть Волька і курить (за межами Макдональтсу, але таки в невідведеному місці)
вітер в нашу сторону

я чемно прошу
Прошу вибачення. Шановний, я з дитиною, будьте ласкаві, відійдіть або припиніть палити. Будьте ласкаві.

а у відповідь Волька починає хамити

пошлю так, щоб Волька поліз у бійку першим
а тоді вирублю
в межах самоборони
в ідеалі Волька повинен схопити з стола пляшку чи пластиковий ніж чи вилку
тоді можна вибити пару зубів

 (tu)
   
так робіть
Вам треба, це ваша хвороба чи залежність
чому ми повинні Вам щось забезпечувати

це як собачники

а в нас не має спеціальних місць для вигулу
тому гуляємо де хочемо
хтось має забезпечити

капець логіка

+1

   
Курцям не має сенсу щось доводити. Вони психічно хворі і наркозалежні люди. Ще раз повторю для них НАРКОЗАЛЕЖНІ, а де ви бачили нарика, який би усвідомив свою неповноцінність. Тобто законодавство треба робити жорсткішим, щодо них і не звертати уваги на їхній гвалт, бо це неповноцінні люди і самі лікуватись не підуть. Це загальносвітова практика.

+1
   
Люди є різні,тому на їх вади потрібно вважати.Якщо вони свої шкідливі звички не починають ставити вище за оточуючих

Я сам довгий час курив, і знаю що куріння шкідливе (ДЛЯ КУРЦЯ). Але стверджувати, що воно шкідливе для перехожих на вулиці - це паранойя. :fool:
Лікуйтеся, панове... Грошей мабуть немало заощадили на цигарках - вистачить на хорошого психіатра. :)
   
Я сам довгий час курив, і знаю що куріння шкідливе (ДЛЯ КУРЦЯ). Але стверджувати, що воно шкідливе для перехожих на вулиці - це паранойя. :fool:
Лікуйтеся, панове... Грошей мабуть немало заощадили на цигарках - вистачить на хорошого психіатра. :)

Відповідь очікувана від тютюнового наркомана :laugh:
   

+100.ще й з низьким рівнем культури.викинути недопалок з авто-нормальне та звичне явище

Нічого особистого, але, розповіді про викинуте з авто сміття, в поєднанні з Вашим ніком - це "цинічний бандерівці сарказм"  :D
   
Відповідь очікувана від тютюнового наркомана :laugh:

Я вже майже 20 років не палю. Вибачте мене за те, що динозаври вимерли через нікотинове повітря, яке я необачно забруднив своїми цигарками. :weep:
   
Дебилы,бля! Человека убили ни за шо...и такая реакция?!!!  Видимо я таки прав. Раскол и поляризация в обществе достигают предела...Брейвики будут мочить веганов... или наоборот. Но видать наступит момент,когда курцы будут тоже проламывать голову мудакам психованым.

Я точно бы монтировкой переебал бы...никотинофоба.
   
Дебилы,бля! Человека убили ни за шо...и такая реакция?!!!  Видимо я таки прав. Раскол и поляризация в обществе достигают предела...Брейвики будут мочить веганов... или наоборот. Но видать наступит момент,когда курцы будут тоже проламывать голову мудакам психованым.

Я точно бы монтировкой переебал бы...никотинофоба.
:laugh:
   
Ну-ну.... Пора начинать борьбу с психами...никотиноф обами. Потому как это чистый психоз-без вариантов.
   
ВОЗМОЖНЫЙ УБИЙЦА МУЖЧИНЫ ВОЗЛЕ РЕСТОРАНА MCDONALDS ЗА КУРЕНИЕ СДАЛСЯ ВЛАСТЯМ
Вторник, 16 Мая 2017, 20:22
Подозреваемый в убийстве молодого человека возле ресторана McDonalds рядом со станцией метро "Минская" в Киеве сдался прокуратуре
Об этом "ДС" сообщили в пресс-службе прокуратуры Киева.

Отмечается, что подозреваемый добровольно явился с повинной в Киевскую местную прокуратуру №5 (Оболонский район) 15 мая, после чего он был задержан. 16 мая после проведения опознания одним из свидетелей ему было сообщено о подозрении в убийстве, готовится ходатайство об избрании ему меры пресечения.

Досудебное следствие в уголовном производстве продолжается.

Напомним, 29 апреля возле ресторана McDonalds рядом с метро "Минская", между двумя молодыми мужчинами возник конфликт на почве курения в общественном месте. В разгаре один человек ударил другого кулаком в голову, вследствие чего последний скончался на месте. Злоумышленник после содеянного скрылся с места преступления.

По данному факту следственным отделом Оболонского управления полиции начато уголовное производство по ч. 1 ст. 119 (Убийство по неосторожности) Уголовного кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает от трех до пяти лет ограничением свободы или лишения свободы на тот же срок.

   
В Шутерсе на Московской вчера в 4 утра  тоже убийство - приставал к девушке- получил от ее спутника.Обоим под 30 лет.Убийца задержан.
   
В Шутерсе на Московской вчера в 4 утра  тоже убийство - приставал к девушке- получил от ее спутника.Обоим под 30 лет.Убийца задержан.

https://www.оборзеватель/kiyany/crime/10368-ubijstvo-v-nochnom-klube-kieva-poyavilos-video-s-kamer-nablyudeniya.htm
   
лето, утро, пляж Лузановка. жарковато, ветра нет.
в основном люди 60+. одна дама закурила. соседка ей делает замечание.
курильщица громко негодует - "не указывайте что мне делать, здесь ОБЩЕСТВЕННОЕ место , хочу курить - и курю!" :D
   
Чоловік, який наніс смертельний удар курцеві, прийшов здаватися у СБУ

 845
 4
17 травня 2017
Чоловік, який побився із курцем біля Макдональдса на Оболоні 29 квітня, після чого останній помер, добровільно здався СБУ.


Чоловіки побилися через куріння у громадському місці. Фото xjbxjhxm/Depositphotos
У вівторок, 16 травня 2017 року,  затримано та повідомлено про підозру чоловіку, якого розшукували у зв’язку із вбивством людини поблизу Макдональдса на Оболоні, повідомляє прокуратура Києва.

Підозрюваний добровільно з’явився з повинною до Київської місцевої прокуратури №5 (Оболонський район).

Чоловікові повідомлено про підозру у вбивстві, йому також обирають запобіжний захід. Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

29 квітня біля Макдональдса поблизу станції метро "Мінська" між двома молодими чоловіками виник конфлікт на ґрунті паління в громадському місці.

У розпалі один чоловік вдарив іншого кулаком в голову, внаслідок чого останній помер на місці. Зловмисник після скоєного втік з місця злочину.
   
долго думал пацан.
видать сначала нашел адвоката, дела порешал
надеется на условный, наверное
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія