Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бульбаши вторглись в приграничные зоны неньки (** Загальна гілка з 2020 року)

Активизировались боевые действия с наступление в зоте АТО

Зеленые человечеки вторглись в херсонсую область и проникают в глубь

Лука очень зол и стал для Украины не союзником, а противником, Вальдемар само собой, снарядил ордлят боевой техникой и кинул клич "На Киев!"

Что будем делать на трех фронтах?
   
Что будем делать на трех фронтах?

Как всегда, всё красть и разлагать вражескую армию с помощью решал.
Немедленно попросим денег на восстановление чего-нибудь после чего-нибудь.
Перестанем платить проценты МВФ под предлогом войны.
Увеличим откаты до 80%

   
Активизировались боевые действия с наступление в зоте АТО

Зеленые человечеки вторглись в херсонсую область и проникают в глубь

Лука очень зол и стал для Украины не союзником, а противником, Вальдемар само собой, снарядил ордлят боевой техникой и кинул клич "На Киев!"

Что будем делать на трех фронтах?
Думаю ебашить ! Не?
   
Re: Бульбаши вторглись в приграничные зоны неньки

лука думає не про наступ на київ, а як зберегти владу
   
Юлю на танк зверху! І махати, махати білою шматою на всі боки.
   
лука думає не про наступ на київ, а як зберегти владу
Честно говоря , у Луки авторитета нету столько, шоб заставить например беларусов пойти войной против Украины , хотя не удивлюсь если кацапы будут переодеты в беларусскую форму .
   
особисто я відправлю сім'ю до Польщі. Сам поплентаю до військомату
   


стрєєємііім ми пальоооот нашіх птіііііц



   
пить, співать, танцювать .

 насміхаться з зельцманів-вальцманів-свинарчуків-гетьманцових, котрих Дід лишає корита.

а потім на польщу чух чух
   
Честно говоря , у Луки авторитета нету столько, шоб заставить например беларусов пойти войной против Украины , хотя не удивлюсь если кацапы будут переодеты в беларусскую форму .

вони власних співвітчизників (протестувальників) сотнями калічать, що їм українці
   
Re: Бульбаши вторглись в приграничные зоны неньки

Не зря Адон Зев что-то там мычал вчера про всеобщую мобилизацию включая женщин
   
пить, співать, танцювать .

 насміхаться з зельцманів-вальцманів, котрих Дід лишає корита.

і не мрій)) вони в ту ж секунду - як вся укргигидиржавка в криму - всі оптом пеерйдуть на бік хуйла  :gigi: і тдалі продовжуватимуть дерти з укрманюпаса 10 шкур  (tu)  :love: , затягуючи щоправда вжен не ще не вмерили а расєя свіщенная наша діржава. ну точно як укрсбушники укрзсушники укрсудді укрпаліцаї укрмитники і укрпрокурори етс в криму в 2014 :lol: 
це ж українці.
   
вони власних співвітчизників (протестувальників) сотнями калічать, що їм українці

що ти рывняэш - якихось генетичне смыття кацапів - венгерофінів  - і нескоренних хоробрих войовничих постреволюціонгідно сті українців ( слава )
   
Активизировались боевые действия с наступление в зоте АТО

Зеленые человечеки вторглись в херсонсую область и проникают в глубь

Лука очень зол и стал для Украины не союзником, а противником, Вальдемар само собой, снарядил ордлят боевой техникой и кинул клич "На Киев!"

Что будем делать на трех фронтах?

   
Честно говоря , у Луки авторитета нету столько, шоб заставить например беларусов пойти войной против Украины , хотя не удивлюсь если кацапы будут переодеты в беларусскую форму .
там кацапы будут переть но в форме ВСБ, но сначала нужен гляйвец на болотах
   
Активизировались боевые действия с наступление в зоте АТО

Зеленые человечеки вторглись в херсонсую область и проникают в глубь

Лука очень зол и стал для Украины не союзником, а противником, Вальдемар само собой, снарядил ордлят боевой техникой и кинул клич "На Киев!"

Что будем делать на трех фронтах?

Теж саме що і раніше. Хтось тренуватися та чистити зброю, хтось беревзуватися та пекти караваї для НКВС.

Справно воювати за Неню є кому.  Багато. Тому переможемо.
   
Кстати вангую что форцмные хомячки на войну не пойдут будут писять в памперсы.
   
Re: Бульбаши вторглись в приграничные зоны неньки

Бомбить будем всех
   


Что будем делать на трех фронтах?
сдадимся
   
що ти рывняэш - якихось генетичне смыття кацапів - венгерофінів  - і нескоренних хоробрих войовничих постреволюціонгідно сті українців ( слава )
Показати зображення...
И это говорит чувак который каким-то чудом чудным "не стоит на учете в военкомате".  :)
   
Re: Бульбаши вторглись в приграничные зоны неньки

Ленка и Мендельша пойдут в наступление в первых рядах
   
Головне щоб на Порошенка не напали, бо тоді точно порвуть..
А так, не велика проблема
п.с. за зелень ніхто воювати не буде
   
Не зря Адон Зев что-то там мычал вчера про всеобщую мобилизацию включая женщин

Алису отправят в пехоту
   
Re: Бульбаши вторглись в приграничные зоны неньки
Did

що ти рывняэш - якихось генетичне смыття кацапів - венгерофінів  - і нескоренних хоробрих войовничих постреволюціонгідно сті українців ( слава )
Показати зображення...
Ні, я думаю, що аеліт піде в перших рядах на фронт і буде бити кацапів. Бо стільки ним написано, щодо інших, то мав би приклад показати.
   
Re: Бульбаши вторглись в приграничные зоны неньки

Алису отправят в пехоту

Начнет орать сразу
 - за шо??? Я на мову перейшов...  я батько троих дитей, в мене больное серце  :laugh:
   
Начнет орать сразу
 - за шо??? Я на мову перейшов...  я батько троих дитей, в мене больное серце  :laugh:
:laugh:

   
Начнет орать сразу
 - за шо??? Я на мову перейшов...  я батько троих дитей, в мене больное серце  :laugh:

А когда пападе ф плен, то я представляю, что будет петь Алиса ф плену...
   
вони власних співвітчизників (протестувальників) сотнями калічать, що їм українці
Не знал шо военные в Беларуси уже митинги разгоняют? Или беларусские менты на нас нападут?
   
Ні, я думаю, що аеліт піде в перших рядах на фронт і буде бити кацапів. Бо стільки ним написано, щодо інших, то мав би приклад показати.


я за імітування найюоєздатнішого воїна гроші не беру, в столовках не дармоїдю. патріотом не звусь і окрім того що є а-елетом, а-теїстом - є ще й анархістом. срав я на будь яку державу  з високої гори :love:
   
Активизировались боевые действия с наступление в зоте АТО

Зеленые человечеки вторглись в херсонсую область и проникают в глубь

Лука очень зол и стал для Украины не союзником, а противником, Вальдемар само собой, снарядил ордлят боевой техникой и кинул клич "На Киев!"

Что будем делать на трех фронтах?
Давіда це за цим ти в Москву їздив?
Шефи наказали трьома фронтами хАхлов пугати?

Пообіцяли з тебе київского Пушіліна зробити?
Ой тесть тоді тобою пишатися буде!

Останнє редагування: 26 грудня 2020 15:52:14 від bassarabia
   
И это говорит чувак который каким-то чудом чудным "не стоит на учете в военкомате"



це партізан.
він у криївці.
і прикидається дурником)
   
Активизировались боевые действия с наступление в зоте АТО

Зеленые человечеки вторглись в херсонсую область и проникают в глубь

Лука очень зол и стал для Украины не союзником, а противником, Вальдемар само собой, снарядил ордлят боевой техникой и кинул клич "На Киев!"

Что будем делать на трех фронтах?
Патріоти боронитимуть.Більші сть,переважна більшість захищатимуть Україну.Пята колона,ватники будуть соплі жувати і ховатися по сараях.Пан що буде робити?
   
Патріоти боронитимуть.Більші сть,переважна більшість захищатимуть Україну.Пята колона,ватники будуть соплі жувати і ховатися по сараях.Пан що буде робити?

брешеш. хуйло вже напав. всі "патріоти" оібсрались і сидять в гівні нав сраців мовчки , 300 000 дармоїдів зсушників сбушнкиів і нацгвардійців "військового рішення пл криум і донбасу н емаєм", вони можуть лиш бюджет просирать)))
   
Что будем делать на трех фронтах?

Будете держать их, пока Порошенко, Коломойский и Ахметов будут договариваться с хуйло о неприкосновенности их бизнеса  :laugh:
   
Честно говоря , у Луки авторитета нету столько, шоб заставить например беларусов пойти войной против Украины , хотя не удивлюсь если кацапы будут переодеты в беларусскую форму .
а причому тут авторитет луки, якщо там більша частина командування ВС РБ - справжні кацапи з кацапстану
місцеві білоруси - лише гарматне мясо
   
брешеш. хуйло вже напав. всі "патріоти" оібсрались і сидять в гівні нав сраців мовчки , 300 000 дармоїдів зсушників сбушнкиів і нацгвардійців "військового рішення пл криум і донбасу н емаєм", вони можуть лиш бюджет просирать)))
1.Не рівняй армію 2014р і армію 2020.
2.В 2014р ніхто нікого не мобілізовував,народ самоорганізувався.Н а умовних складах було достатньо продовольчих товарів.Прості люди жертвували всим.Ми,волонтери,відвозили все на передок.
3.Ти,сучий син,наші збройні формування називаєш дармоїдами.Ти заслуговуєш "стінки".Не кормитимеш свою армію,будеш кормити ворожу.

Модератори,забаньте скотину назавжди
   
1.Не рівняй армію 2014р і армію 2020.
2.В 2014р ніхто нікого не мобілізовував,народ самоорганізувався.Н а умовних складах було достатньо продовольчих товарів.Прості люди жертвували всим.Ми,волонтери,відвозили все на передок.
3.Ти,сучий син,наші збройні формування називаєш дармоїдами.Ти заслуговуєш "стінки".Не кормитимеш свою армію,будеш кормити ворожу.

Модератори,забаньте скотину назавжди

чому ж не рівняй)))) і тоді і зараз армія військових рішень не має. і вона це сама гордо заявляє - просираючи щороку чверть всіх видаткеів держбюджету

і оскільки 250 тисяч щороку спускають в унітаз чверть всіх видатків і при цьому заявляють що по криму і донбасу військових рішень не мають - то це і називається ДАРМОЇДСТВО

 :gigi:
   
1.Не рівняй армію 2014р і армію 2020.
2.В 2014р ніхто нікого не мобілізовував,народ самоорганізувався.Н а умовних складах було достатньо продовольчих товарів.Прості люди жертвували всим.Ми,волонтери,відвозили все на передок.
3.Ти,сучий син,наші збройні формування називаєш дармоїдами.Ти заслуговуєш "стінки".Не кормитимеш свою армію,будеш кормити ворожу.

Модератори,забаньте скотину назавжди

 спробуй задуматись - а з якого біса люди взагалі мають утримувати бандитів які йменують себе захисниками - по всій планеті. захисникмаи від кого - від собі ж подібних бандитів)))) в цьому сучність держав))
\ну а в україні - вони як і все і всі решта - суцільна недолугість імітаційність і нінащонепридатьніст ь))

   
тобто купки озброєних  дармоїдів збиваються в армії щоб примушгувати безьройне несалення їх годувати)))) 
серучи в голови тих кого вонимародерять - патріотизмом і рештою. їх вожак - гавнокомандувач - тобі був князь царь зараз президент)) в цьому і є вся сутність джержав.

ви все одно будете годувати якигось бандитів - чи тих чи інших - і насправді щоб почати вважати чужу арміє своєю - армії окупанту достатньо максимум 10 роківа тотального ссаня в вуха)))

   
Все буде добре.
Всі депутати, міністри, прокурори, судді та тому подібне вийдуть зі зброєю та своїми дорослими діточками захищати нас український народ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія