Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изменили ли пленки Бигуса ваше отношение к Порошенко?

При чем тут рейтинговость политика...  ;o  похоже прихильники певної політсили считают что раз есть рейтинг чуть больше чем у другихъ то можно узурпировать власть и делать шо хош.. во нарід  (tu)

Почти в 3 раза больше чем второе место это немного больше?  :weep: Поверь мне,что народ поддержал бы того,кто расстерливал в прямом эфире десятками в день.Но  Зеля типа с яйцами,но по факту их у него нет.Запрос на справедливость никуда не делся и чем дольше обманывают народ,тем он больше растет.И это печально и страшно одновременно,потому что все это может привести к победе условного коммуняку,который будет отжимать в пользу государства все и у всех и в тот же день расстреливать и будет за это иметь рейтинг 100%
   
Почти в 3 раза больше чем второе место это немного больше?  :weep: Поверь мне,что народ поддержал бы того,кто расстерливал в прямом эфире десятками в день.Но  Зеля типа с яйцами,но по факту их у него нет.Запрос на справедливость никуда не делся и чем дольше обманывают народ,тем он больше растет.И это печально и страшно одновременно,потому что все это может привести к победе условного коммуняку,который будет отжимать в пользу государства все и у всех и в тот же день расстреливать и будет за это иметь рейтинг 100%

Какие в три раза сейча  :weep:  не смеши.
   
Кум кума,.. ого ето серьйозно..
родыч йоптаа.
ти гарно придурюєшбся, та факти річ вперта, поп за бабло погубив в котлах синів України, мразота гебешна
   
Якщо це справді так, то в Україні наразі відсутній націоналістичний фланг   :weep:

Дибілка не розуміє шо націоналісти це 5% назавжди.. Дякуй пороху гнида що він підтримує патріотичний рух.
Шваль тупорила (зваж - я лише симетрично відповідаю), покажи пальцем хоча би на одного СПРАВЖНЬОГО націоналіста, який сьогодні дер би горлянку за петро.
   
Шось у мента от натуги уже и портупея ливер не удерживает. Срется бедолага  на ровном месте, доказывая шо Свыня - вызволытэль и "патрийот". :lol:
   
"запрос на расстрелы в прямом эфире" всегда востребован быдлом...
В Украине даже есть места где эта мечта осуществилась.. только быдло потом сидит без зарплат и в концлагере изоляция и при комендатском часе.
   
Шось у мента от натуги уже и портупея ливер не удерживает. Срется бедолага  на ровном месте, доказывая шо Свыня - вызволытэль и "патрийот". :lol:


Самое смешное что если бы он это делал за деньги,то я бы это ещё как то мог бы понять,но ведь он это делает абсолютно бескорыстно,чем в очередной раз доказывает свой статус идиота
   
БГГГГГ. Мент-гаишник кого-то называет быдлом. :facepalm:
   
   
Відомі Люди Зміна Голосу
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.CelebrityVoiceChanger.pandaky&hl=uk&gl=US

хто сказав що ті плівки ПРАВДА?

написати таку чухню на ПЛІВКИ  :facepalm: (може на флешку хоч би) не те що пранкери можуть. а і банальна програма з googlemarketu :laugh:

ДЕ? Де ті олені живуть що в таку відверту підставу вірять? :weep:  та за їх рахунок 3 покоління можна влаштувати :laugh:
   
Шось у мента от натуги уже и портупея ливер не удерживает. Срется бедолага  на ровном месте, доказывая шо Свыня - вызволытэль и "патрийот". :lol:

зачем доказывать то не нуждается в доказательствах.. порох делами доказал. И тут прихильники певної політсили нечего ответить кроме как " это не порох.. это народ"  :weep:
   
Самое смешное что если бы он это делал за деньги,то я бы это ещё как то мог бы понять,но ведь он это делает абсолютно бескорыстно,чем в очередной раз доказывает свой статус идиота
Та может у него палычку полосатую отобрали, от и прорезался "патриотизьм" поросячьего разлива. ;)
   
"запрос на расстрелы в прямом эфире" всегда востребован быдлом...
В Украине даже есть места где эта мечта осуществилась.. только быдло потом сидит без зарплат и в концлагере изоляция и при комендатском часе.


Серьезно?И где же можно побывать на местах расстрелов коррупционеров ?Ты понимаешь что ты сейчас оправдываешь Сталина и неуклюже пытаешься поставить в один ряд цвет нации с мелкими жуликами?
   
Ну й голосувалка.  :lol:
Я теж вибрала 4 пункт.  :laugh:
Я і Мирослава на одній позиції.
(tu) Також 4 позиція, бо Петра знаю з часів його керівництва бюджетним комітетом. Мій добрий товариш (Царство Небесне йому) ходив на той комітет і розповів мені, що то за людина... Але при виборі Президета керувався здоровим глуздом і у першу чергу, професійними його якостями. Так, Порошенко користувався посадою у власних цілях (чого варта поява у кожному магазині куточка з продукцією Рошен, дрібничка але...) але знав, що відбувається навколо нього і такої ганьби на міжнародному рівні не було. Це так, коротенько.
   
Вангую что нет.Потому что не порохоботы и так считали свина говном,а порохоботам свин может плюнуть в лицо и они это слижут и проглотят со словами:дякуемо,гетьман
Знайшлось таки два, з залишками мозку і совісті ))

Апд. нічого не змінилося, я все бачила й раніше, крім гедезненького сміху шавки кумасика, хоча, він у них однаково гидкий
   
Не изменили, поскольку я их не слушал, а может, не смотрел. Это магнитофонные пленки, фотографические или рентгеновские? По крайней мере, судя по термину, что-то очень древнее.
   
   
Відомі Люди Зміна Голосу
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.CelebrityVoiceChanger.pandaky&hl=uk&gl=US

хто сказав що ті плівки ПРАВДА?

написати таку чухню на ПЛІВКИ  :facepalm: (може на флешку хоч би) не те що пранкери можуть. а і банальна програма з googlemarketu :laugh:

ДЕ? Де ті олені живуть що в таку відверту підставу вірять? :weep:  та за їх рахунок 3 покоління можна влаштувати :laugh:

Юга кагтавий наприклад  :)
Питання не в тому хто що сказав, хронологія подій говорить сама за себе
   
Серьезно?И где же можно побывать на местах расстрелов коррупционеров ?Ты понимаешь что ты сейчас оправдываешь Сталина и неуклюже пытаешься поставить в один ряд цвет нации с мелкими жуликами?

Чего чего?? какого сталина.. я про омрияну тобой ДНРию  :weep:  там тоже строили "справедливое общество без олигархов"  :weep:
   
Если эти пленки все что зебуинство смогло накопать... То Порошенко почти святой, был, да и есть, о нем как о человеке гораздо худшего мнения. Но есть одно "но" Порошенко был более-менее эффективен. И после волшебного подсрачника таки проводил нужные реформы. У бубочки же в активе одни проебы. И подсрачники не работают. Так-что Порошенко он конечно Гетьман, но только на фоне нынешнего убожества.  :laugh:
(tu)
   
Чего чего?? какого сталина.. я про омрияну тобой ДНРию  :weep:  там тоже строили "справедливое общество без олигархов"  :weep:

Омріяну кнуром ти хотів сказати
Нагадати кому дякуємо за існування дирки ?
   
(tu)

шоколадное 69 як воно е  :facepalm1:
   
(tu)

Ефективно поклав в землю самих буйних ?
Лісника взагалі вбивали в місті і квартирі з дитиною
   
шоколадное 69 як воно е  :facepalm1:
Ну от тенбе и ответ. Упоротому пох на то, шо Свыня всей стране насрала на головы. Ему главное - шо свын при это рассказывал. :laugh:
   
Чего чего?? какого сталина.. я про омрияну тобой ДНРию  :weep:  там тоже строили "справедливое общество без олигархов"  :weep:

Да нет.там такая же имитация.Курченко итд там рулят под гаслами борьбы с олигархами
   
Юга кагтавий наприклад  :)
Питання не в тому хто що сказав, хронологія подій говорить сама за себе

причому тут хронологія подій? :facepalm:
конкретно можна написати як ти смокташу смокчеш... ти розумієш хоч трохи що ти пишеш? :facepalm:
   
Ну от тенбе и ответ. Упоротому пох на то, шо Свыня всей стране насрала на головы. Ему главное - шо свын при это рассказывал. :laugh:
Ви, бля ді, цвети і дімци, навіть не здатні сприймати написане... Тому на йух.
   
причому тут хронологія подій? :facepalm:
конкретно можна написати як ти смокташу смокчеш... ти розумієш хоч трохи що ти пишеш? :facepalm:

Навчися зливатись і йди нах ))) інтерв'ю картавого алкача яке видалив з свого каналу кумасик є в інтернеті   ;)
   
И вообще разве можна с гнилым нутром делать конфеты... нет нет и нет..  я вот смотрю на эти конфеты теперь в магазине.. и они какие то не и скренние, циничные..  :X

марадьорські, я б сказала

кров з них так і капає, так і капає...

прихильники певної політсили жеруть і плачуть, жеруть і плачуть...
   
Навчися зливатись і йди нах ))) інтерв'ю картавого алкача яке видалив з свого каналу кумасик є в інтернеті   ;)

 :facepalm: ти щось сплутатла трохи, мова конкретно про твоїх куроторів з фсб які пишуть "плівки" (може хоя файли? бо палитися кацапчики :K ) ВСЕ І НА ВСІХ, тому відповідай коли тобі прийшли методички з цим фейковим записом і... зливайся :laugh:
і без зелених методичок більше сюди не пиши

Останнє редагування: 13 червня 2021 15:33:37 від Ser
   
Ну вот мы опять возвращемся к ситуации с влиятельным педофилом,который трахал деток на камеру,но при этом в суде у него все схвачено и ему ничего не грозит.Т.е. мы оба с тобой знаем что это мразь.При этом я хочу чтобы его закрыли,а ты воешь:в суде эти записи не примут как доказательства.Т.е. ты его пособник который не заслуживает ничего кроме выстрела в тупое ебало . 
Хй тебе знає, про що ти мелеш. Виглядає, як маячня підбуханого мирослава, котра не заслуговує нічого, крім харкака в тупоє єбaло.
   
Вахтанг Кіпіані

Розумію, що це мало кому сподобається. Але порівняйте стиль, переконливість і інструментарій двох розслідувань одного тижня - Марії Пєвчих про отруєння Навального і Дениса Бігуса про відомо кого. Якщо в фашистській державі ФБК, визнаний екстремістською групою, знаходить людей і документи, відстежує пересування убивць, записує з ними телефонні розмови, залучає Грозєва і так далі, а в демократичній країні, де не треба ризикувати життям і можна знайти все і ще більше - достатньо дати слово одному проросійському мудаку і решту часу заповнити емоційними підводками і проходочками - ну, сумно.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159175991712410&id=551222409

якщо хто не в курсі, це той самий Вахтанг Кіпіані, який написав книгу про роль мудачука в справі Стуса
   
Хй тебе знає, про що ти мелеш. Виглядає, як маячня підбуханого мирослава, котра не заслуговує нічого, крім харкака в тупоє єбaло.

Ой,сейчас заплачу.Но по факту ты оправдываешь мразь,ставя себя на один уровень с ней.А все потому что просто не хватает совести признать свою ошибку,чтобы не рассыпался твой хрупкий манямирок.И выглядит это все на столько трагикомично и жалко,что этим можно любоваться вечно.Такой себе счастливый поедатель кала,которого все отговаривают,а он просит добавки
   
ні, жодним чином не змінило
вже у 2015 все було зрозуміло
   
Вахтанг Кіпіані

Розумію, що це мало кому сподобається. Але порівняйте стиль, переконливість і інструментарій двох розслідувань одного тижня - Марії Пєвчих про отруєння Навального і Дениса Бігуса про відомо кого. Якщо в фашистській державі ФБК, визнаний екстремістською групою, знаходить людей і документи, відстежує пересування убивць, записує з ними телефонні розмови, залучає Грозєва і так далі, а в демократичній країні, де не треба ризикувати життям і можна знайти все і ще більше - достатньо дати слово одному проросійському мудаку і решту часу заповнити емоційними підводками і проходочками - ну, сумно.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159175991712410&id=551222409

якщо хто не в курсі, це той самий Вахтанг Кіпіані, який написав книгу про роль мудачука в справі Стуса


Пророссийский это Бигус?Или кучерявый пидарас,которого хвалит сам Сурков?  :weep:
   
як написав хтось Бігусу в фесйбуці - я завтра подзвоню начальнику жека та запишу мою з ним розмову, де я повідомляю, що Бігус наклав лайно під його дверима, а потім надішлю ці плівку журналістам, як величезне викриття поганої поведінки Бігуса в биту!
ось така точно ціна цим всім плівкам, де мудачук натхненно розповідає свою версію подій, яка дуже швидко спростовується фактами, але ж Бігус такий великий розслідувач, що йому саме факти нецікаві, якщо вони свідчать на користь того, проти кого він 7 років веде боротьбу на радість рашистам
   
Пророссийский это Бигус?Или кучерявый пидарас,которого хвалит сам Сурков?  :weep:

взагалі то він мудачука мав на увазі
   
Змінили в гіршу сторону, хоча й до плівок відношення було негативне
   
взагалі то він мудачука мав на увазі


Так а кто давал слово Медведчуку?Он вместе со свои кучерявым подельником морозиться и прикидывается дебилом
   
:facepalm: ти щось сплутатла трохи, мова конкретно про твоїх куроторів з фсб які пишуть "плівки" (може хоя файли? бо палитися кацапчики :K ) ВСЕ І НА ВСІХ, тому відповідай коли тобі прийшли методички з цим фейковим записом і... зливайся :laugh:
і без зелених методичок більше сюди не пиши

Припиніть язика алкачу  :gigi:
Вас вже годували лайном що на плівках мова не про кнуридло доки мудло не сказало пьотр ліксєєвіч  :D


   
Ой,сейчас заплачу.Но по факту ты оправдываешь мразь,ставя себя на один уровень с ней.
Діма, от чим мене реально зайопують люди, коли справді хочеться на юх послати - то це коли ведуть самі з собою полеміку, але наче від мого імені, озвучуючи "від мене" якусь хню, висрану власними тарганами.
По xyякту, а нє факту. Я не виправдовую "мразь", бо не вважаю нею пороха. Слабкодухим і часто хитросраким хохлом - так, з однієї сторони. Відносно вдалим кризовим менеджером - з іншої. І хер би хто з наявних укрополітиків справився краще нього, що говорить не про високі скіли петі, а про гівняний рівень тієї укрополітики.
Твій манямірок якраз і стоїть на впевненості, що реальність є манямірком, що продукт життєдіяльності твоїх тарганів і є справжніми ласощами, особливо якщо запивати його зеленою росою.
Якщо й на цей раз не дійшло - іди лєсом, кажу все ще пристойно і миролюбно.
   
Змінили в гіршу сторону, хоча й до плівок відношення було негативне

от саме на таких ці плівки та істерика навколо них і розраховані,
щоб не дай боже у Пороха рейтинг не піднявся на фоні ідіотизмів блазня
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія