Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

в кулуарах говорят, что уже 72 депа подписалось под челобитной к Пэте не подписывать этот Закон :weep:

из 229-ти уже 72 признали себя дебилами B-)

Их там гораздо бОльше
   
в кулуарах говорят, что уже 72 депа подписалось под челобитной к Пэте не подписывать этот Закон :weep:

из 229-ти уже 72 признали себя дебилами B-)


   
Наоборот, это показывает, что не легко. Потомучто эта хуйня, которую утнул парламент - бомба под все и про пиво и под мобилизацию и под армию (на секундочку, сейчас надо будет отдать больше денег чем на армию выделено, они че охуели вообще?!!)

Та нема там ніякої бомби. Тому що сума в 100 ярдів висмоктана з пальця. А всім втокмачили що саме цю суму дадуть банкам з бюджету.
   
не хочеться думати, що саме це і було метою..
Зрозуміло, що депутати здебільшого діяли як тупі маріонетки, а от хто ними керував, і яку мету мав?....

"діяли як тупі маріонетки..." в самую точку!!! только "не як тупі маріонетки..." , а как тупі маріонетки!
   
41 сторінка...
тут збори валютних кредитчиків?  ;o

Тут збори українців, більшість яких прекрасно розуміє результати цієї дикості , яка вчора трапилась у ВР.

   
Ну будем надеятся...

Та отменят... но удар по имиджу нереальный... востанвливать аж... до следующих выборов.
   
Та нема там ніякої бомби. Тому що сума в 100 ярдів висмоктана з пальця. А всім втокмачили що саме цю суму дадуть банкам з бюджету.

Ви в цьому сумніваєтесь ? Я ні. Дадуть. Це ж не з кишені Порошенка чи Яценюка .
Додрукують те що не буде вистачати з наших кишень. З відповідним результатом для курсу гривні.
   
А всім втокмачили що саме цю суму дадуть банкам з бюджету.
:lol:

А бюджет откуда возьмет? Бюджет - это что, скатерть-самобранка? или вечный двигатель который берет ресурсы из эфира?
   
От віддуплився один...Нарешті .Так банкіри ЩОРІЧНО забирають в десятки разів більше ,ніж іде на медиціну.МВС та МО..Не кажучи про освіту..300-400 млрд народ сплачує банкірам. При бюджеті в 470 ...Агов? Зрозуміло ,чому Україна бідна?Бо годує лихварів..Зараз просто банкіри отримають на 100 млрд меньше..А вже іх проїли та витратили..А тут лохі розумні знайшлись..проти виступили..Яке неподобство!!

 (P)

Трохи не так. Вони отримають ще на 100 млрд. більше. З друкарського верстату та наших кишень.
Чому, пан координатор усіх євромайданів,  радіє ?

   
Ви в цьому сумніваєтесь ? Я ні. Дадуть. Це ж не з кишені Порошенка чи Яценюка .
Додрукують те що не буде вистачати з наших кишень. З відповідним результатом для курсу гривні.

Людас так і до цього давали. І зараз дають :). так що закон не такий страшний, але пора на кінець заборонити рефінанс банків. От де головний відсос бюджету.
   
Просто набуття досвіду. Думаєте в Британії його якось іншим чином набували в середні віки?

Снова кухарки будут учится управлять государством?
"Поки сонце встане роса очі виїсть!"
   
раз такая пьянка пошла (с) предлагаю внести закон об отмене коммунальных платежей
   
Людас так і до цього давали. І зараз дають :). так що закон не такий страшний, але пора на кінець заборонити рефінанс банків. От де головний відсос бюджету.

В законі є про заборону рефінансу ? Де ?  ;o
   

Дивина. Майже без помилок. Не спітнів? По суті тобі вже накидали. Перечитай ще раз, якщо не зрозумів.

По суті жодного аргументу. Тільки істерика ,караул ,не дають грабувати лохів. Жодного розуміння або заперечення на мої аргументи ,що курс обвалили саме за необхідністю друкувати гроші для  ліквідності  . При рості ВНП 0% річних. Вся додаткова ліквідність 300 млрд грн щорічно  їде на купівлю валюти та тисне на курс. Прогнозую курс 60 до кінця року..

П.с. що до помилок - на смартфоні погана клава..Так що інколи відчуваю,що зліз з дерева по Т9 або автоматичному виправленню маячню тулить...Тому тему закриваю або на подальше в ігнор..
   
ні, я трохи невірно висловилася...Зрозу міло, хто керує..Але не яку мету мав, а чи мав ось таку конкретну мету - виставити Україну невигідно в очах партнерів..
Адже вони за цей рік стільки очевидних дурощів наробили, що вже й не є дивною чергова

Не хочу вас расстраивать, но САМЕ ЦЕ І БУЛО МЕТОЮ.
Хуйловская работа.
   
раз такая пьянка пошла (с) предлагаю внести закон об отмене коммунальных платежей

+1.

Принаймні , поділити на 5. По курсу.
   
раз такая пьянка пошла (с) предлагаю внести закон об отмене коммунальных платежей

Точно, надо это нашим грекам предложить.
   
у ВР зібралась когорта депутанів і розповідають як тре відмовитись, хоча самі вчора голосували :facepalm:
   
По суті жодного аргументу. Тільки істерика ,караул ,не дають грабувати лохів. Жодного розуміння або заперечення на мої аргументи ,що курс обвалили саме за необхідністю друкувати гроші для  ліквідності  . При рості ВНП 0% річних. Вся додаткова ліквідність 300 млрд грн щорічно  їде на купівлю валюти та тисне на курс. Прогнозую курс 60 до кінця року..

П.с. що до помилок - на смартфоні погана клава..Так що інколи відчуваю,що зліз з дерева по Т9 або автоматичному виправленню маячню тулить...Тому тему закриваю або на подальше в ігнор..

А пан з Харкова якщо не помиляюсь ?
   
раз такая пьянка пошла (с) предлагаю внести закон об отмене коммунальных платежей
уже предлагали,вместе с колбасой по 2.20,пивом из крана и прочими ништяками,типа бесплатного проезда для всех и везде (tu)
   
Не хочу вас расстраивать, но САМЕ ЦЕ І БУЛО МЕТОЮ.
Хуйловская работа.

72 БПП і 50 НФ - хуйловці? як страшно жити...
   
раз такая пьянка пошла (с) предлагаю внести закон об отмене коммунальных платежей

Україну - в Гетьманщину. Батку Махно в гетьмани! X(
   
Снова кухарки будут учится управлять государством?
"Поки сонце встане роса очі виїсть!"

Так у нас всі шо не кухарки - то падлюки-клептократи. В таких умовах просто необхідно кухарок підтягувати до рівня цих клептократів.
   
уже предлагали,вместе с колбасой по 2.20,пивом из крана и прочими ништяками,типа бесплатного проезда для всех и везде (tu)
Самый цимус был: отдавать МВФ по курсу по которому брали, ну там по 5 или по 7, а фигли, чем мы хуже греков?  :lol:
   
А сколько у вас по закону даётся дней депутату на отзыв своего голоса?
   
72 БПП і 50 НФ - хуйловці? як страшно жити...
Не все, большинство дебилы, которых хуйло сделал как котят.
   
Та нема там ніякої бомби. Тому що сума в 100 ярдів висмоктана з пальця. А всім втокмачили що саме цю суму дадуть банкам з бюджету.
Ні, власники банків просто заплатять за все. Вони завжди так робили.  :lol:
Люди і економіка зовсім не постраждають, вірте нам.
   
Так у нас всі шо не кухарки - то падлюки-клептократи. В таких умовах просто необхідно кухарок підтягувати до рівня цих клептократів.

Даааа, хороший зоопарк подобрался.
Може как в Тбилиси его просто затопить?
   
Не все, большинство дебилы, которых хуйло сделал как котят.

Не вважайте їх дурнішими за себе :) Вони звісно сволочі, але не дурні.
   
Не вважайте їх дурнішими за себе :) Вони звісно сволочі, але не дурні.
Щоб не вважати їх дурними - хай не діють як придурки. Бо якщо хтось "вумний" дія як придурок - то він придурок і є. незалежно від мого розуму чи дурості.
   
А сколько у вас по закону даётся дней депутату на отзыв своего голоса?

Чесно кажучи, НМД такої норми як "отзыв своего голоса" не існує.

   
идут в отказ..наблюдаю молодую поросль Бабци

   

Зараз пане координаторе, мова йде не про перемогу над цими паскудними лихварями, мова йде про перемогу над здоровим глуздом.
І в найближчому часі наші з тобою чубаті предки в домовинах будуть крутитись зза тупості своїх нащадків, які в черговий раз просрали
Україну.

Нерозуміння ,що головний ворог це лихварі та олігархи робить неможливім перемогу українців. Тому якщо хочь до одніеї людини це дійде - я буду вважати,що дописую не задарма. Валютні позичальники зрозуміли це. Але сплатили занадто високу ціну. Де хто - життя. Тому стуліть пельку банківські ушльопки.  1558-1 цей край компромісу до вашого фізичного знищення. Якщо комусь не розуміло - то приклад Харкова зі знищенням виконавців- це перший дзвінок. Будь яке не прийняття закону ,відзив ,або вето - це відкриття коліївщіни та громадянської непокори мародерам. То дуже ретельно вивчіть питання та можливі наслідки. бо 100 тис. валютних позичальників та їх родини це не жарт..Вашу маковку..
   
Нерозуміння ,що головний ворог це лихварі та олігархи робить неможливім перемогу українців. Тому якщо хочь до одніеї людини це дійде - я буду вважати,що дописую не задарма. Валютні позичальники зрозуміли це. Але сплатили занадто високу ціну. Де хто - життя. Тому стуліть пельку банківські ушльопки.  1558-1 цей край компромісу до вашого фізичного знищення. Якщо комусь не розуміло - то приклад Харкова зі знищенням виконавців- це перший дзвінок. Будь яке не прийняття закону ,відзив ,або вето - це відкриття коліївщіни та громадянської непокори мародерам. То дуже ретельно вивчіть питання та можливі наслідки. бо 100 тис. валютних позичальників та їх родини це не жарт..Вашу маковку..

А валютніе и др.депозитчики, средства предприятий и пр.?
Так что стенка на стенку?
Если кому-то дадут значит у кого-то заберут. До сих пор непонятно? Єто мил человек почти что закон природы в рыночной экономике.
   
 доллар сделали по пять,  это [M]  виноват
   
Так от , пане координаторе, звідки ноги вилзіли. Як я вас розумію. Але підтримувати не хочу.
Такі як ви зло України. Разом з лихварями.



Видимо, решив, что бороться с харьковскими перевозчиками, управляя скромным «Daewoo-Lanos», будет не комильфо, Костенко приобрел в кредит «Land Rover» стоимостью около 75 тысяч долларов. Автомобиль для государственного чиновника явно слишком роскошный: только ежемесячные платежи по кредиту составили около полутора тысяч долларов - эта сумма в несколько раз превышает чиновничью зарплату. Несколько месяцев назад, когда, очевидно, с работой в Киеве не сложилось, Костенко перестал возвращать деньги банку. Всякий нормальный человек, понимая, что платить по кредиту становится обременительно, постарался бы договориться с банком о реструктуризации долга или отказался от транспортного средства, ставшего обходиться слишком дорого.

Но господин Костенко легких путей не ищет. Он предпочел превратить банальную, по сути, ситуацию в балаган, выставив себя эдакой «жертвой банковского произвола». Правда, это ему не удалось – владелец дорогого «Land Rover», да еще имеющий весьма скандальную репутацию, не вызвал сочувствия у общественности. Даже посетители интернет-форумов, с которых Костенко начинал свою публичную деятельность и где часто ругают банки, не высказали пользователю Power особого сочувствия. Ведь даже не зная истории жизни скандального должника, всякий нормальный человек, посмотрев по телевизору на Костенко на броневике, увидит лишь склонного к аферизму позера.

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=372417.90#quickreply
   
Весь спор: забрать - не забрать!!!!
А как же священная частная собственность?
Или снова к Ленину, которого все так дружно "валили"?
Читайте иногда "классиков". Они не только "глупости", как все вы уверены, писали!
   
Тут збори українців, більшість яких прекрасно розуміє результати цієї дикості , яка вчора трапилась у ВР.

Тю, Людасе!
Хіба дикунство влади проявилось лише вчора і лише в цьому випадку...
Просто відкрито черговий кінгстон, з'явилась чергова пробоїна...

Останнє редагування: 3 липня 2015 10:13:18 від Миклован
   
Так от , пане координаторе, звідки ноги вилзіли. Як я вас розумію. Але підтримувати не хочу.
Такі як ви зло України. Разом з лихварями.





Добродій в мене в ігнорі..Тому я не бачу ,що він тягне лайно ,яке вже кілька разів спростовано.. Заказняк від банкірів..Щось новеньке не з'явилось? Дитяток ще не їм на ранок?
   
Нерозуміння ,що головний ворог це лихварі та олігархи робить неможливім перемогу українців. Тому якщо хочь до одніеї людини це дійде - я буду вважати,що дописую не задарма. Валютні позичальники зрозуміли це. Але сплатили занадто високу ціну. Де хто - життя. Тому стуліть пельку банківські ушльопки.  1558-1 цей край компромісу до вашого фізичного знищення. Якщо комусь не розуміло - то приклад Харкова зі знищенням виконавців- це перший дзвінок. Будь яке не прийняття закону ,відзив ,або вето - це відкриття коліївщіни та громадянської непокори мародерам. То дуже ретельно вивчіть питання та можливі наслідки. бо 100 тис. валютних позичальників та їх родини це не жарт..Вашу маковку..
Ніхто не захищає банки і лихварів. Але самих лихварів ви на вряд чи покараєте. Вони давно повиводили свої кровні в офшори, завжди за все розплачувався народ, так буде і цього разу. І народ це зрозумів, тому і така реакція.

Закон такий має право на життя, але не в такій тупій редакції. Треба розглядати конкретні випадки.
Якщо це єдина квартири у людей - це одне, якщо авто, або дача - це зовсім інше.
Якщо людина сплатила вже хай 75% теж інше. Хтось втратив роботу, а хтось замість оплати кредиту купив собі ще одну тачку.
У всіх по різному. Закон має врегульовувати ці нюанси, щоб всі інші не відчували себе ошуканими.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія