Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

стоят. ненамного меньше, но стоят. цены в валюте что, сильно упали ? нихрена не упали.

вот он, компромисс : банки забирают заставу, остаток долга списывается, всьо.

Як все просто виявляється. Геніально просто. Зразу видно що людина в банк далі касового вікна не заходила.
   
Переважна частина населення не має валютних кредитів. Тому ветуванням Пєцик скоріш за все додасть собі рейтингу.

Чого ?  ;o 

Не можна збільшити те чого не існує.

До речі, як голосувала фракція Президента ?
   
Хто скаже:
Хто більший дурень - той хто брав валютний кредит чи той хто ніс депозит в кишенькові банки під явно завишені відсотки?
Які завищені відсотки? Що за мантри і гнилі відмазки?
Син відкладав на квартиру і тримав гроші в солідному Брокбізнесбанку, відсотки там були зовсім не завищені.
Що треба було під матрасом тримати?
Долари не повернули, вернули через два місяці через інший банк в гривнях по курсу на день ліквідації. А реальний курс був вже майже в два рази більший!
То й йому поверніть, розумники, мля.
   
Які завищені відсотки? Що за мантри і гнилі відмазки?
Син відкладав на квартиру і тримав гроші в солідному Брокбізнесбанку, відсотки там були зовсім не завищені.
Що треба було під матрасом тримати?
Долари не повернули, вернули через два місяці через інший банк в гривнях по курсу на день ліквідації. А реальний курс був вже майже в два рази більший!
То й йому поверніть, розумники, мля.

ось до цього зводяться всі воплі проти цього закону :)
   
Чого ?  ;o 

Не можна збільшити те чого не існує.

До речі, як голосувала фракція Президента ?

50% підтримали. Ти віриш що вони це зробили без команди Порошенка ?  :). Українців вчергове розводять на срач: депозитчики проти валютчиків. І всі готові в цей срач зануритись з головою.
   
Переважна частина населення не має валютних кредитів. Тому ветуванням Пєцик скоріш за все додасть собі рейтингу.
Та какая нафик разница. рейтинги-шмигейтинги. До выборов еще дожить надо! Рейтинги по сравнению с выживанием - это такая мелочь.
А вот то, что кто-то из-за такой мелочи так подставил стану - ото фигово. Ни один нормальный человек не захочет вкладывать в страну, где парламент сумашедший и в любой момент может выкинуть такой фортель.
Вы не представляете сколько теперь времени потратят порох и все остальные кто разговаривает с западом, чтобы поновой (!) убедить, что украина не греция и с ней можно иметь дело... и то не получиться до конца. Очень тяжелый удар по имиджу страны как вменяемой....
   
Власне , це вже особливо не має значення. Манюпас  вже в сраці. В найближчий час
це ще приведе до вибуху революції. Я вже писав не раз про це. Десь восени.  Сподіваюсь  піде  не як в 1917.
Хоча ху ноуз.
Не, не будет никаких леворюций.
Западные дяди быстро надают долбоебам по сраке.
   
Як все просто виявляється. Геніально просто. Зразу видно що людина в банк далі касового вікна не заходила.

FYI : заходил, пользовался. на десятки тысяч долларов. в валюте.
забрал все с процентами как раз перед началом заката страны, потому что просто наблюдал, куда все идет (хотя хотелось продлить, конечно).
так что ваша подколка - мимо.

а вопросы многие так и решаются по-сути - просто. нелегко, но просто.
а наплодить лишних мелких, ничего не значущих сущностей, деталей и подробностей - это не поможет решить проблему.

   
Если на то пошло, то почему бы нашей раде не принять закон "Курс 5", и законодательно закрепить курс.....
   
229 местных ципрасов

Теперь Украине будет греция.
   
ось до цього зводяться всі воплі проти цього закону :)
А в чому протиріччя? Чим ці постраждалі гірше кредитчиків?
Воплі кредитчиків теж зводяться до одного - "буду їздити на кредитному джипі за рахунок народу".
   
Если на то пошло, то почему бы нашей раде не принять закон "Курс 5", и законодательно закрепить курс.....

Судячи з усього вони вже розуміють яку х.й.ю впороли. Чекаємо...
   
Никогда не слушайте пропогандонов и не верьте им. Особенно тех, кто с ящика вещают. Не важно, что они вещают, они несут херню.

Так, я отлично помню, как из каждого утюга неслось "купи, а то писец, жить в долг правильно. Кто не живет в долг, тот тупая совковата". В том числе и тут, на ФУПе, каждый второй эту херню нес.

А теперь оказывается, что злые люди своей алчностью рушат банковскую систему. Гггггг. Дегенераты.
   
50% підтримали. Ти віриш що вони це зробили без команди Порошенка ?  :). Українців вчергове розводять на срач: депозитчики проти валютчиків. І всі готові в цей срач зануритись з головою.

Я ні. Це риторичне питання  для тих  , хто вірить у вето Порошенка
   
Сцуко, треба було таки той кукурузер в кредит брати...

не ліквід, тре було брати 4-5 квартир
   
Никогда не слушайте пропогандонов и не верьте им. Особенно тех, кто с ящика вещают. Не важно, что они вещают, они несут херню.

Так, я отлично помню, как из каждого утюга неслось "купи, а то писец, жить в долг правильно. Кто не живет в долг, тот тупая совковата". В том числе и тут, на ФУПе, каждый второй эту херню нес.

А теперь оказывается, что злые люди своей алчностью рушат банковскую систему. Гггггг. Дегенераты.

А власної голови нема?
   
С п***а банковской системы и торжеством оголтелого популизма? Витай, хуле  :-)o

 (tu)  (tu)  (tu) !!!!!!!
   
Я ні. Це риторичне питання  для тих  , хто вірить у вето Порошенка

Всі відразу забули про ліцензії на пиво, про мобілізацію, про армію і про все решта. Весь інет - "ВЕТУЙ". Як легко українців розвести.
   
От у нас тут в штатах з усіх боків лине - треба жерти, жерти гамбургери, більше гамбургерів - то шо тепер звинувачувати макдональдс у власному ожирінні?
   
кто-то из-за такой мелочи так подставил стану - ото фигово. Ни один нормальный человек не захочет вкладывать в страну, где парламент сумашедший и в любой момент может выкинуть такой фортель.
не хочеться думати, що саме це і було метою..
Зрозуміло, що депутати здебільшого діяли як тупі маріонетки, а от хто ними керував, і яку мету мав?....
   
А власної голови нема?

Как показывает практика: нэма.
   
Долари не повернули, вернули через два місяці через інший банк в гривнях по курсу на день ліквідації

Ось це --дство. Основний вклад по справедливості мали б повернути в валюті депозиту. Відсотки (можливо суттєво зменшені) - в гривні.
   



Сергій Лещенко

16 хв. ·

.

Перед початком засідання Ради будемо збирати підписи під таким зверненням щодо визнання нечинним голосування за популістський закон про валютні кредити. З попереднього обговорення, прогнозую багато охочих підписатися:

Голові Верховної Ради України
 ГРОЙСМАНУ В.Б.
Шановний Володимире Борисовичу!

2 липня 2015 року при голосуванні за законопроект № 1558-1 були порушені положення Закону України “Про Регламент Верховної Ради України”, а саме, після не результативного голосування зазначеного законопроекту в третьому читанні та в цілому, яке набрало 225 голосів, не було здійснено процедуру повернення до розгляду раніше відхиленого законопроекту.

Відтак, голосування, яке набрало 229 голосів не можна вважати таким, яке було проголосовано за законопроект в цілому.

Враховуючи вищевикладене прошу не підписувати зазначений законопроект та не направляти на розгляд Президенту України, а внести на розгляд Верховної Ради України для дотримання вимог Закону України “Про Регламент Верховної Ради України”.

Стенограма вечірнього засідання Верховної Ради України від 2 липня 2015 року додається.

З повагою,
Народні депутати України
 :lol:
   
Зрозуміло, що депутати здебільшого діяли як тупі маріонетки, а от хто ними керував, і яку мету мав?....

А хто в нас керує БПП і НФ? Несподзяванка правда :)
   
Всі відразу забули про ліцензії на пиво, про мобілізацію, про армію і про все решта. Весь інет - "ВЕТУЙ". Як легко українців розвести.

Наоборот, это показывает, что не легко. Потомучто эта хуйня, которую утнул парламент - бомба под все и про пиво и под мобилизацию и под армию (на секундочку, сейчас надо будет отдать больше денег чем на армию выделено, они че охуели вообще?!!)
   
Іпанутий кацапе. Для чого ти з допомогою google корчиш з себе нєдоукрáінца? Ти провокатор?
Слухай чучело,від кацапа чую.
Я був координатором Харківського Євромайдану та Всеукраїнського Форуму Євромайданів. Модерував особисто сесію,на який було прийнято ультиматум що до звільнення заручників.. То я тобі від чубатих прабатьків кажу- завжди українці перемагали лихварів. Переможемо і зараз..Тому або приводь аргументи по суті питання або ПНХ.
   
Так, я отлично помню, как из каждого утюга неслось "купи, а то писец, жить в долг правильно. Кто не живет в долг, тот тупая совковата". В том числе и тут, на ФУПе, каждый второй эту херню нес.
ви би ще льоню голубкова пригадали
   
Судячи з усього вони вже розуміють яку х.й.ю впороли. Чекаємо...

Это будет следующий акт "марлезонского Балета"!
Эта Рада для страны страшней Л\ДНР и даже хуйло.  :D
Ох долбое...м Украину раньше закопает, еуропейцы блинннн   8-:
   
(tu)  (tu)  (tu) !!!!!!!

+ багато
   
41 сторінка...
тут збори валютних кредитчиків?  ;o
   
Наоборот, это показывает, что не легко. Потомучто эта хуйня, которую утнул парламент - бомба под все и про пиво и под мобилизацию и под армию (на секундочку, сейчас надо будет отдать больше денег чем на армию выделено, они че охуели вообще?!!)

Вони це зрозуміли. Відкличуть....
   
ви би ще льоню голубкова пригадали

А що змінилось ?
   
Судячи з усього вони вже розуміють яку х.й.ю впороли. Чекаємо...

Ну будем надеятся...
   
Это будет следующий акт "марлезонского Балета"!
Эта Рада для страны страшней Л\ДНР и даже хуйло.  :D
Ох долбое...м Украину раньше закопает, еуропейцы блинннн   8-:

Просто набуття досвіду. Думаєте в Британії його якось іншим чином набували в середні віки?
   
в кулуарах говорят, что уже 72 депа подписалось под челобитной к Пэте не подписывать этот Закон :weep:

из 229-ти уже 72 признали себя дебилами B-)
   
Слухай чучело,від кацапа чую.
Я був координатором Харківського Євромайдану та Всеукраїнського Форуму Євромайданів. Модерував особисто сесію,на який було прийнято ультиматум що до звільнення заручників.. То я тобі від чубатих прабатьків кажу- завжди українці перемагали лихварів. Переможемо і зараз..Тому або приводь аргументи по суті питання або ПНХ.

Дивина. Майже без помилок. Не спітнів? По суті тобі вже накидали. Перечитай ще раз, якщо не зрозумів.
   
А хто в нас керує БПП і НФ? Несподзяванка правда :)
ні, я трохи невірно висловилася...Зрозу міло, хто керує..Але не яку мету мав, а чи мав ось таку конкретну мету - виставити Україну невигідно в очах партнерів..
Адже вони за цей рік стільки очевидних дурощів наробили, що вже й не є дивною чергова
   
(на секундочку, сейчас надо будет отдать больше денег чем на армию выделено, они че охуели вообще?!!)

От віддуплився один...Нарешті .Так банкіри ЩОРІЧНО забирають в десятки разів більше ,ніж іде на медиціну.МВС та МО..Не кажучи про освіту..300-400 млрд народ сплачує банкірам. При бюджеті в 470 ...Агов? Зрозуміло ,чому Україна бідна?Бо годує лихварів..Зараз просто банкіри отримають на 100 млрд меньше..А вже іх проїли та витратили..А тут лохі розумні знайшлись..проти виступили..Яке неподобство!!
   
вангую-сегодня у Шустрого будет пэкло :lol:
   
Слухай чучело,від кацапа чую.
Я був координатором Харківського Євромайдану та Всеукраїнського Форуму Євромайданів. Модерував особисто сесію,на який було прийнято ультиматум що до звільнення заручників.. То я тобі від чубатих прабатьків кажу- завжди українці перемагали лихварів. Переможемо і зараз..Тому або приводь аргументи по суті питання або ПНХ.

Зараз пане координаторе, мова йде не про перемогу над цими паскудними лихварями, мова йде про перемогу над здоровим глуздом.
І в найближчому часі наші з тобою чубаті предки в домовинах будуть крутитись зза тупості своїх нащадків, які в черговий раз просрали
Україну.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія