Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Троллинг 80 левел!не?

Троллинг 80 левел!не?

   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Щось я підвис, не можу остаточно ідентифікувати пацієнтку - чи це тролінг, чи інфантилізм 7-річної дитини, чи просто оплачувана робота на Зе-Ко  :shuffle:
тонко працює  :gigi:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Video Unavailable
Sorry, this video could not be played.

але засуджую.
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Video Unavailable
Sorry, this video could not be played.

але засуджую.

прихильники певної політсили віслючкам не показують.  :weep:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

перхоти ненравицца  :laugh:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Щось я підвис, не можу остаточно ідентифікувати пацієнтку - чи це тролінг, чи інфантилізм 7-річної дитини, чи просто оплачувана робота на Зе-Ко  :shuffle:
тонко працює  :gigi:
честно кажучі і я теж так і не зрозумів :)
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

аж сьози на очах ...


   
Re: Троллинг 80 левел!не?

"Щас заплАчу".    :cray:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Це хлопчик чи дівчинка?
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Щось я підвис, не можу остаточно ідентифікувати пацієнтку - чи це тролінг, чи інфантилізм 7-річної дитини, чи просто оплачувана робота на Зе-Ко  :shuffle:
тонко працює  :gigi:
тролинг
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

- Куме, а що таке шизефренія?
- Це коли сіра речовина кори головного мозку зеленіє.
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Не было бы так смешно если  б не было бы так грустно  :(   ни светит нам никуя с таким "мудрым" народом.а таких 73%
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Скільки доброго зробив?- А що саме? За що його поважати?
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

ух... мій тип, я б з нею обговорив політичні події на одинці  :love:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Поняли порохоботи, старі пердуни срані, молодь розуміє що до чого, може розрізнити брехню та не піддається на маніпуляції.
Аж прослізився, така радість. Тепер я спокійний за Україну.  (tu) 
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

ух... мій тип, я б з нею обговорив політичні події на одинці  :love:
------------------------------------------
 Да, симпотна дівчинка. Дурненька,але гарненька україночка. Вік важко зрозуміти: їй може бути і 18  і 25 і вона може ще й дитину мати. Наївна,але для секіса це добре. B-)   В мене в студентські роки була трохи схожа першокурсниця-дочка директора совхозу з Приазов'я. Балетом у клюбі займалася. Вони всі поступали в універ,особливо з ПГТ з колгоспоної еліти- всі страшенно наївні,вважали що "усі мріють про БАМ", та дуже любила Павку Корчагіна. Це ми,уроди,виховувалися на "Голосі Америки". B-)  Я до неї поліз зі словами:" Главное прожить жинь так,чтобы не было мучительно больно,за бесцельно прожитые годы!" :weep:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?
YL

пічалька в тому шо вона щира, і саме так і думає.
це трагедія а не тролінг

Останнє редагування: 16 січня 2020 11:22:34 від YL
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Щось я підвис, не можу остаточно ідентифікувати пацієнтку - чи це тролінг, чи інфантилізм 7-річної дитини, чи просто оплачувана робота на Зе-Ко  :shuffle:
тонко працює  :gigi:

Або свідок Ієгови
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Або свідок Ієгови
можліво...
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Щось я підвис, не можу остаточно ідентифікувати пацієнтку - чи це тролінг, чи інфантилізм 7-річної дитини, чи просто оплачувана робота на Зе-Ко  :shuffle:
тонко працює  :gigi:

Тепіли різні бувають. Є, наприклад, "передумавшіє", які лазять по різноманітним панамським смітникам і в силу своїх розумових здібностей не можуть відрізнити лайно від шоколадної цукерки. Є ті, у кого дві "університетські" освіти, одна з яких філологічна, але рівень їхньої грамотності не перевищує рівня шестикласника. Є ті, які не можуть жити без "в ачко". Є такі, які до сих пір не бачать альтернатив куму і бізнес партнеру одного з головних організаторів війни в їх країні...  :shuffle:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Щось я підвис, не можу остаточно ідентифікувати пацієнтку - чи це тролінг, чи інфантилізм 7-річної дитини, чи просто оплачувана робота на Зе-Ко  :shuffle:
тонко працює  :gigi:
Справедливості заради,  пацієнтами ми всі являємся  :gigi:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Троллинг или шизофрения как у всех порохоботов. Смотришь на нее и видишь типичного порохобота.
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Троллинг или шизофрения как у всех порохоботов. Смотришь на нее и видишь типичного порохобота.
:lol:  :facepalm1:
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Троллинг или шизофрения как у всех порохоботов. Смотришь на нее и видишь типичного порохобота.
===========================
Вважаєш? :D  Що це тонкий тролінг? B-)
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

===========================
Вважаєш? :D  Що це тонкий тролінг? B-)
Шиза не исключена. Олдбоя позовите - он разберется и поставит диагноз.
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Шиза не исключена. Олдбоя позовите - он разберется и поставит диагноз.
нехай сам себе зцілить!
   
Re: Троллинг 80 левел!не?
LSD

------------------------------------------
 Да, симпотна дівчинка. Дурненька,але гарненька україночка. Вік важко зрозуміти: їй може бути і 18  і 25 і вона може ще й дитину мати. Наївна,але для секіса це добре. B-)   В мене в студентські роки була трохи схожа першокурсниця-дочка директора совхозу з Приазов'я. Балетом у клюбі займалася. Вони всі поступали в універ,особливо з ПГТ з колгоспоної еліти- всі страшенно наївні,вважали що "усі мріють про БАМ", та дуже любила Павку Корчагіна. Це ми,уроди,виховувалися на "Голосі Америки". B-)  Я до неї поліз зі словами:" Главное прожить жинь так,чтобы не было мучительно больно,за бесцельно прожитые годы!" :weep:
:D Але і скурвий син...
   
Re: Троллинг 80 левел!не?
LSD

Тепіли різні бувають. Є, наприклад, "передумавшіє", які лазять по різноманітним панамським смітникам і в силу своїх розумових здібностей не можуть відрізнити лайно від шоколадної цукерки. Є ті, у кого дві "університетські" освіти, одна з яких філологічна, але рівень їхньої грамотності не перевищує рівня шестикласника. Є ті, які не можуть жити без "в ачко". Є такі, які до сих пір не бачать альтернатив куму і бізнес партнеру одного з головних організаторів війни в їх країні...  :shuffle:
Ви часом не її брат?
   
Re: Троллинг 80 левел!не?
LSD

Троллинг или шизофрения как у всех порохоботов. Смотришь на нее и видишь типичного порохобота.
:S
   
Re: Троллинг 80 левел!не?
LSD

:lol:  :facepalm1:
Як гарно можна викрутити... :D
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Це хлопчик чи дівчинка?
дівчинка "римлянка", десь з закарпуття.
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Re: Троллинг 80 левел!не?

Не тролинг, типичный прихильники певної політсили...
Мне давеча один прихильники певної політсили доказывал что США сбили самолёт, поэтому зе молчал.
   
Re: Троллинг 80 левел!не?

Де Крокодил?

зі
я б теж вдув
 :shuffle:  :D
Бан назавжди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія