Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прихильники Петра Порошенко, ви готові знищити власну країну заради помсти прихильники певної політсили? :zrada:

Своєю гілкою Ви ще більше сієте розбрат між людьми.


Вас не можу перевершити, далі нема куди.
   
І піду, але буду в сторонці від цих міських божевільних стояти. Нинішню владу є за що критикувати, і щось мені підказує, є висока вірогідність того, що доведеться скидати її на Майдані у 2024 році, але критика і паніка це різні речі.

а где вы панику увидели ?
вы же банально
требуете чтобы все в стране косили под идиотов
раз идиота  идиоты выбрали
   
І піду, але буду в сторонці від цих міських божевільних стояти. Нинішню владу є за що критикувати, і щось мені підказує, є висока вірогідність того, що доведеться скидати її на Майдані у 2024 році, але критика і паніка це різні речі.

Пам'ятаєш що я тобі казала ?) Біля цих деградантів на одному полі ніхто не сяде  :laugh:

А ти такий же панікер тільки розтягнутий в часі )) на 2024 ) якого бена в 24 має бути щось кардинально інше ніж в 22, я х.з )
   
Своєю гілкою Ви ще більше сієте розбрат між людьми.

Дивно, що Ви цього не розумієте.
Да уж скільки брехні та зерен ненависті ваші брати та сестри во Петрі насіяли не порахувати.
   
Очі вам недолугим відкрити, що ви в нагнітанні паніки трохи загрались, як на мене.
Але страшно собі зізнатися, що так ненавидиш Бубочку, що готовий допомогти Хуйлу в його скиданні?
============================================
 Йди сам з модера у відставку. Май хоча б трохи честі, бо модери себе так ніколи тут не вели.
   
Це просто погляд зі сторони, я марно сподіваюся, що ви прийдете до тями.

То просто читайте та насолоджуйтесь, бо нічого іншого зробити не можна.
Чи заігнорте найбільш чорноротих, якщо вже зовсім гидуєте.

Бо:
Олег Покальчук: "Люди хочуть боятися. У цьому є свій кайф"
   
Діма, йди з поста модератора.

Ти профнепридатний.

 :lol:  :lol:  :lol:
А четверта зірка теж зєлєпуха бо сказала що Ткач з пальця  :zrada:  висмоктав  :laugh:
   
Да уж скільки брехні та зерен ненависті ваші брати та сестри во Петрі насіяли не порахувати.

Вони ж себе не бачать
   
Прочитай назву власної гілки, амід, і поміркуй, чи  це не пересмикування фактів?

Впевнена, що, якщо, не дай Боже, прийде лиха година, люди з обох таборів будуть боронити Україну. І це підтвердить будь який скажений порохобот-зрадолюб чи будь який впертий прихильники певної політсили.

Але ти, Амід, свідомо провокуєш людей і виносиш у назву гілки брехливу маніпуляцію.

Навіщо ци те робиш?

щоб посіяти паніку серед людей?

   
Ну там може пан модератор дасть відповідь

ЯК ПАНІКА ПРИХИЛЬНИКІВ ПОРОШЕНКА НА ФУПі РУЙНУЄ КРАЇНУ?

Чи так і буде ігнорувати реальність?
   
Да уж скільки брехні та зерен ненависті ваші брати та сестри во Петрі насіяли не порахувати.
Невже більше за ваших однодумців?
   
То просто читайте та насолоджуйтесь, бо нічого іншого зробити не можна.
Чи заігнорте найбільш чорноротих, якщо вже зовсім гидуєте.

Бо:
Олег Покальчук: "Люди хочуть боятися. У цьому є свій кайф"

вам не написали статейку
люди хотят не боятся ?)
ну просто  они любят боятся  - хобби такое

   
Діма, йди з поста модератора.

Ти профнепридатний.
  :weep:
Як не Бубочку, то хоча б Діму.
Кончені. :lol:
   
Цитата: Міністерство оборони закупить береговий комплекс «Нептун» та інше ракетне обладнання в 2020 році, незважаючи на те, в цьому році дане придбання не було заплановано.

Про це повідомляє пресслужба військового відомства у вівторок, 20 жовтня.

«Сплановані фінансовим ресурсом на 2020 й рік кошти на закупівлю берегового ракетного комплексу «Нептун» передбачені не були. Однак Міністерством оборони [b
ухвалено рішення про закупівлю комплексу «Нептун» і іншого ракетного обладнання ще в поточному, 2020-му роц[/b]і», - йдеться в повідомленні.
]

Цитата: Перший дивізіон берегових протикорабельних комплексів «Нептун» буде передано ВМС ЗС України [b
до квітня 2022-го[/b] року.]
   
Це форум Григорія Ґонгадзе. Це не твоє, товаріщ модератор. Забанься в ніколи сам.
   
вам не написали статейку
люди хотят не боятся ?)
ну просто  они любят боятся  - хобби такое

Что делать -бояться
Что делают - боятся
Очень легко запомнить

Мне статьи не нужны, я мультик про котенка гава смотрела :)
   
Прочитай назву власної гілки, амід, і поміркуй, чи  це не пересмикування фактів?

Впевнена, що, якщо, не дай Боже, прийде лиха година, люди з обох таборів будуть боронити Україну. І це підтвердить будь який скажений порохоботи-зрадолюби-зрадолюб чи будь який впертий прихильники певної політсили.

Але ти, Амід, свідомо провокуєш людей і виносиш у назву гілки брехливу маніпуляцію.

Навіщо ци те робиш?

щоб посіяти паніку серед людей?


 :lol:  :lol:

І це пишуть люди які тягали брехні про вагітну Мендель  :facepalm1: факти ? )))) Та ви перекручуєте все і поливаєте зверху наглою брехнею, і все вам нормально  B-)

   
Невже більше за ваших однодумців?
Порохоботів тут відсотків 70. Так що проста логіка свідчить про кількісну перевагу.
п.с. невже вам здається недостатнім і треба ще піднажати? :)
   
Амід, я так розумію, що ти пропонуєш, як в тому старому анекдоті - сісти у вагон, зашторити вікна, хитатись і думати, що ми кудись їдемо.
   
Щось люди соромляться голосувати.  :zrada:

Бо голосувалка дебільна
   
:lol:  :lol:

І це пишуть люди які тягали брехні про вагітну Мендель  :facepalm1: факти ? )))) Та ви перекручуєте все і поливаєте зверху наглою брехнею, і все вам нормально  B-)
Кстаті да. Хочеться тему про нереалізовані брехні порошків.
   
Порохолюби зараз поводять себе гірше за юльків свого часу, такої навали маніпуляцій і брехні навіть за часів Юлічки не було, а мене як раз брехня і маніпуляції відвернули від голосування за неї свого часу.
   
Власть занимается тем что ворует и брешет,брешет и ворует.Конечно можно на это и не обращать внимания но все же...
   
Не топлю ні за кого, я охуїваю з градусу зрадолюбства. Такої солодкої зради на фупі ще не було. Прихильники Петра будуть дуже розчаровані, якщо кацапськи танки не увійдуть у Київ, а Зеленського не розстріляють з гармат. Депресія буде глибокою.
Хіба не обидві сторони це роблять? Я бачу що обидві. Може тобі стучать в основному з Зе табору? Тоді в тебе викривлення в цьому питанні.

Ти бачиш тільки одно сторону.

Як Мішуган Дімець Дідусь Люстрація Светла Асмадей Олді Сметана тут топили проти Аби не Порошенко, так і зараз все хароше Зеленський І все погане Порошенко.

Ще є просто вата яка підливає бензин, авіатор, нумерний.

За порошенка?

Марта, Мігістр, Бяка ...

Якщо на те пішло повністю не адекватні в основнвму з Зеленого табору.
   
Амід,

щоб задавати такі питання прихильникам Петра, потрібно мати таке фото  :laugh:


+=======================+
Тобто, твій вибір - це хуйло!
Іншого ти не пропонуєш!
   
Amid, ви прийшли  до стоматолога полікувати зуби, а після лікування зуб у вас все одно болить, та ще й десна опухла.
Ви підете знову до цього стомотолога ? Будете йому платити за роботу ?
У нього ж сім'я, трійко дітей, старі батьки - йому працювати треба, він хоче....
Віддасте йому ще грошей за його лікування ?
Чи знайдете кваліфікованого стоматолога ?
Я думаю, пошукаєте кращого лікаря.
Так і тут.

Не справляється президент - треба іншого. ТАкого, щоб робив свою справу добре і кваліфікованно.
   
Кстаті да. Хочеться тему про нереалізовані брехні порошків.

Пфф, там довгий список буде )
   
Амід, я так розумію, що ти пропонуєш, як в тому старому анекдоті - сісти у вагон, зашторити вікна, хитатись і думати, що ми кудись їдемо.

Критикуйте владу, але без істерики, нагнітань і маніпуляцій, будьте чесними хоча б з собою.
   
Знищує країну насправді Коломойський за допомогою свого слуги і вас - ЗЕботів.
Бо дуже боїться Порошенка.

Угу...
По дав Ко вивести астрономічні кошти з Привату...

   
  :weep:
Як не Бубочку, то хоча б Діму.
Кончені. :lol:
Мечта порохоботи-зрадолюби  СУП на ФУП .
До основания разрушим ,а потом (с)
В теме порохоботи-зрадолюби похожи на тараканов, когда включили свет на кухне .
Редактор уже замену делает порохо боты на порохоботи
   
 :beach:

Юлія Тимошенко
 — Вирує Майдан, уряд де-факто відправлений у відставку, коаліція розвалена, клани взяли владу і в ...







   
Прихильники Петра будуть дуже розчаровані, якщо кацапськи танки не увійдуть у Київ, а Зеленського не розстріляють з гармат. Депресія буде глибокою.

Знову брехливе ствердження і маніпуляція.

Навіщо, Амід?
   
Якщо чесно я не бачу аж сильного перекоса між таборами по маніпуляціям.
   
Мечта порохоботи-зрадолюби  СУП на ФУП .
До основания разрушим ,а потом (с)
В теме порохоботи-зрадолюби похожи на тараканов, когда включили свет на кухне .

А вони як вата )) хочуть узкій мір принести комусь, тільки не жити в ньому самим  B-)
   
Що Зе, що По - то гвинтики одної системи.
І при По і при Зе на вершині піраміди Ах.
І для руху вперед потрібно міняти феодально-олігархічну систему.
Заміна дупи на табуретці нічого не вирішить.
   
Критикуйте владу, але без істерики, нагнітань і маніпуляцій, будьте чесними хоча б з собою.

А ти чесний сам з собою, коли стверджуєш, що саме порохолюби з надією чекають російські танки в Київі?
   
Знову брехливе ствердження і маніпуляція.

Навіщо, Амід?
Або він Грається, або це прояв депресії через якісь негаразди.

Думати що він отримав гроші за просування саме цієї ідеї - буд перебор і маніпуляцією.
   
А я думаю, чого на ФУПі таке засилля зелених євнухів. А модер з ними .
+ ольгіно і кацапські прошмандовки
але деякі порошенкоботи перегрілися не на жарт.
   
Мечта порохоботи-зрадолюби-зрадолюби  СУП на ФУП .
До основания разрушим ,а потом (с)
В теме порохоботи-зрадолюби-зрадолюби похожи на тараканов, когда включили свет на кухне .
Редактор уже замену делает порохо боты на порохоботи-зрадолюби
до вас порохоботам ну ду-у-у-же далеко. пригадай 2014-2019рр. зараз в зельмінтів просто тепла ванна, майданів їм не завировують в режимі нонстоп зі всіх сторін.
   
Порохолюби зараз поводять себе гірше за юльків свого часу, такої навали маніпуляцій і брехні навіть за часів Юлічки не було, а мене як раз брехня і маніпуляції відвернули від голосування за неї свого часу.

бгггг

это только петро
мог оплачивать информационные госканалы
по которым его поливали дерьмом каждый день пять лет
и это все как норма

а вот при бубочке такое - сразу кацапские танки и нене кырдык будет
ни разу не манипуляция ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія