Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проголосую за ЗЕ.. Но вздохну с облегчением если пройдет шоколадное гАвно.

Вот так вот..
Не могу голосовать за гавно в шоколаде.. Заипал воровать и коммуналку гнать. Каждый месяц все дороже и дороже.
И носится с своим томасом.  А его люди под боком воруют. воруют везде

За зе стремно. Оскорблял Украину больше всех. Говорит красиво. Говорит правильно.
А вот в результат не верю.

Потому за зе..
   
Оскорблял Украину больше всех. Говорит красиво. Говорит правильно


Красиво і правильно глузував з України :facepalm1:
   
у Вас на терезах гідність держави Україна та міфічне крадійство Пороха, байки про яке були штучно розкручені саме заради такого результату голосування,
так що думайте, що головніше...

п.с. я в жодному разі не хочу сказати, шо в країні немає корупції, звісно, що є, але по-перше, її стало набагато менше, а по-друге, немає доведених фактів, що вона інспірується саме Порошенком 
   
так вскриваються підривні антидержавні екскременти

тупе варварство.

Для чого приматам демократичний устрій ? - знищать потопчуть заплюють

за шмат гнилої ковбаси
   
Тот, кто «глузуе», - критично смотрит на мир. А тот, кто ворует, - цинично. А тот, кто этого не понимает, - долбое_б.
   
у Вас на терезах гідність держави Україна та міфічне крадійство Пороха, байки про яке були штучно розкручені саме заради такого результату голосування,
так що думайте, що головніше...

п.с. я в жодному разі не хочу сказати, шо в країні немає корупції, звісно, що є, але по-перше, її стало набагато менше, а по-друге, немає доведених фактів, що вона інспірується саме Порошенком 


 :lol:
   
Вот так вот..
Не могу голосовать за гавно в шоколаде.. Заипал воровать и коммуналку гнать. Каждый месяц все дороже и дороже.
И носится с своим томасом.  А его люди под боком воруют. воруют везде

За зе стремно. Оскорблял Украину больше всех. Говорит красиво. Говорит правильно.
А вот в результат не верю.

Потому за зе..

Думаешь ЗЕ снизит коммуналку?  ;o
   
Тот, кто «глузуе», - критично смотрит на мир. А тот, кто ворует, - цинично. А тот, кто этого не понимает, - долбое_б.

Так и есть.Некоторым лучше вор в вышиванке, чем просто честный 
   
Вот так вот..
Не могу голосовать за гавно в шоколаде.. Заипал воровать и коммуналку гнать. Каждый месяц все дороже и дороже.
И носится с своим томасом.  А его люди под боком воруют. воруют везде

За зе стремно. Оскорблял Украину больше всех. Говорит красиво. Говорит правильно.
А вот в результат не верю.

Потому за зе..

какие-то анальные боли  :-)o
   
:lol:

 :lol:  :weep:
от як таке читати? от як? друга ганя герман, пля
на голубом глазу (с) про чєхова нам втирає*

п.с. звісно, такий абсурд у мене в ігнорі.
через вас побачила.
я б її забанила за брехню і КОСМІЧНУ неповагу до юзерів
   
у Вас на терезах гідність держави Україна та міфічне крадійство Пороха, байки про яке були штучно розкручені саме заради такого результату голосування,
так що думайте, що головніше...

п.с. я в жодному разі не хочу сказати, шо в країні немає корупції, звісно, що є, але по-перше, її стало набагато менше, а по-друге, немає доведених фактів, що вона інспірується саме Порошенком 

та пиши вже прихильники певної політсили прямо: крадуть тимошенко і гриценко... хоч і не при владі але крадуть.. а педро їм протистоїть і будує чесну Україну... щоь вже занадто оруела нагадало...
   
Голосуя за Zebla - ты голосуешь за Педру ;)
   
Оскорблял Украину больше всех. Говорит красиво. Говорит правильно

Красиво і правильно глузував з України :facepalm1:
Украина заслужила ( вернее ее элита и народ, сама страна как Родина наша не виновата ) чтобы с нее глузували. Однако видать мало глузували. У воров и козаченек иммунитет на фоне отсутствия моральных ценностей
   
А я надеюсь, что таки будет тюльпанный диктатор. Судя по всей чернухе, вылитой за эту кампанию, это президент, которого заслужили.  (tu)
   
И я с какими-то такими мыслями, хотя и не считаю, что в сценическом образе 100 лет назад, часто чужими текстами это столь тяжкий грех. Но думаю что Порох ли или Зе, что так, что эдак - все будет у нас хорошо или еще лучше. Откровенная вата шансов не имеет и это уже отличные новости, с состальным прорвемся. Да и выборы осенью будут важнее как по мне.
   
а типу порох не ображав.
вже забули: цинічних бандер? ми б обійшлися і без волонтерів? україна завважає боротися з агресором чи якось так )

люди, чи вам мозок виїло?
   
И я с какими-то такими мыслями, хотя и не считаю, что в сценическом образе 100 лет назад, часто чужими текстами это столь тяжкий грех. Но думаю что Порох ли или Зе, что так, что эдак - все будет у нас хорошо или еще лучше. Откровенная вата шансов не имеет и это уже отличные новости, с состальным прорвемся. Да и выборы осенью будут важнее как по мне.

Выборы осенью при мажоритарке - глупая формальность.
   
Оскорблял Украину больше всех. Говорит красиво. Говорит правильно

Красиво і правильно глузував з України :facepalm1:
Зеленський на словах глузував, а Порошкович на ділі.

Закриття кримінальних справ проти оточення Януковича, "свинарчукізм" в оборонпромі, кононенки-грановські - смотрящі в економіці, ахметови-медведчуки партнери і т.д.
Що це, як не знущання над народом України !?
   
:lol:

найцчмішніше шо вона  упевнена була без доказів шо крав овоч :laugh:
   
у Вас на терезах гідність держави Україна та міфічне крадійство Пороха, байки про яке були штучно розкручені саме заради такого результату голосування,
так що думайте, що головніше...

п.с. я в жодному разі не хочу сказати, шо в країні немає корупції, звісно, що є, але по-перше, її стало набагато менше, а по-друге, немає доведених фактів, що вона інспірується саме Порошенком



Голова не знає, що роблять руки,ноги. А про кількість корупції як взнали,як порахували? Мабуть в Свинарчуках рахуєте? Корупції на одного Свинарчука стало менше.
   
Вот так вот..
Не могу голосовать за гавно в шоколаде.. Заипал воровать и коммуналку гнать. Каждый месяц все дороже и дороже.
И носится с своим томасом.  А его люди под боком воруют. воруют везде

За зе стремно. Оскорблял Украину больше всех. Говорит красиво. Говорит правильно.
А вот в результат не верю.

Потому за зе..
Что мы хотим с кацапов, если кацапская пропаганда достает и украинцев ?
Полная каша в голове !
Не знаете,за кого голосовать - сидите дома !
Проголосуют те,кто знает .
   
найцчмішніше шо вона  упевнена була без доказів шо крав овоч :laugh:

   
Не знаете,за кого голосовать - сидите дома !
Проголосуют те,кто знает .

Например, члены ОВК?  :laugh:
   
Выборы осенью при мажоритарке - глупая формальность.
И вот это как раз куда большая проблема, чем выбор сейчас. Наверное, если победит Порох, то тогда все понятно и с осенью. Сильно ли плохо? - да в общем-то и нет. Но вот, возможны варианты, посмотрим.
   
так вскриваються підривні антидержавні екскременти

тупе варварство.

Для чого приматам демократичний устрій ? - знищать потопчуть заплюють

за шмат гнилої ковбаси

Французьскою  ? Ти де був за часів Пороха ?
   
Что мы хотим с кацапов, если кацапская пропаганда достает и украинцев ?
Полная каша в голове !

Не знаете,за кого голосовать - сидите дома !
Проголосуют те,кто знает .

Каша в голові  -  обзивати кацапів кацапами їх же мовою.

А ти хто тоді ?


   
так вскриваються підривні антидержавні екскременти

тупе варварство.

Для чого приматам демократичний устрій ? - знищать потопчуть заплюють

за шмат гнилої ковбаси




Не подобається ковбаса у Франції?
   
А не соромно голосувати за дебільного пацанчика на гачку, котрий не може
зв'язати і двох слів? Плюс той пацанчик розвалить державу,
котру так ненавидить. А те що розвалить, то навіть не обговорюється.
   
А не соромно голосувати за дебільного пацанчика на гачку, котрий не може
зв'язати і двох слів? Плюс той пацанчик розвалить державу,
котру так ненавидить. А те що розвалить, то навіть не обговорюється.
а у нас только два пути НОРМАЛЬНЫХ. или признание своей бездарности, недолугости и * не кожне стадо стае нациею* с последующим развалом страны или кровавые схватки с ворами и козаченьками в каждом населенном пункте со последующим обЪединением народа и оставшихся территорий в нормальную цивилизованную страну
   
А не соромно голосувати за дебільного пацанчика на гачку, котрий не може
зв'язати і двох слів? Плюс той пацанчик розвалить державу,
котру так ненавидить. А те що розвалить, то навіть не обговорюється.

Він думає, що коли в країні буде СРАКА. Комуналка буде менш чутливою. А- Аналлітик
   
А не соромно голосувати за дебільного пацанчика на гачку, котрий не може
зв'язати і двох слів? Плюс той пацанчик розвалить державу,
котру так ненавидить. А те що розвалить, то навіть не обговорюється.

Прівєт, Вологда ! Як там масло у вас ?

   
все только начинается, панове. Будет тут еще такое, что ужаснутся умудренные опытом НКВДисты
   
все только начинается, панове. Будет тут еще такое, что ужаснутся умудренные опытом НКВДисты

Таки да.
   
за проеб 28 лет жизни  каждый козаченько ответит сполна..
   
А не соромно голосувати за дебільного пацанчика на гачку, котрий не може
зв'язати і двох слів? Плюс той пацанчик розвалить державу,
котру так ненавидить. А те що розвалить, то навіть не обговорюється.



Що  ж Ви так грубо про Порошенка?
   
рагулизм детектед
и пэдро и зе это хуйло в твоём доме завтра
   
А шо кроме Зе и прихильники певної політсили в списке больше никого нет
   
Так и есть.Некоторым лучше вор в вышиванке, чем просто честный


так, якщо який-небудь прихильники певної політсили не носить вишиванку, не знає мови народу, серед якого він живе,
плутається в елементарних політичних питаннях - то це чесність і щастя для України :pioneer:
   
скажу по секрету - Порошенко не буде обрано Президентом України на другий строк в результаті виборів в 2019 році.

просто запам'ятайте цей твіт. В ньому важливе кожне слово. І в мене є докази ))) але викладу я їх після виборів. )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія