Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Альберті починаються протести.

В Альберті починаються протести.

Тільки що проїздив мимо одного з пікетів.

Вимоги:

- геть маски;
- ні обов‘язковій вакцинації;
- зняти всі карантини;
- відкрити кордони;
- не в‘язати бізнесу руки.

Це все до федерального уряду і конкретно Трюдо. Про Трюдо окремі лозунги.  :)

А ще:

- ALL LIVES MATTER. Я таке ПУБЛІЧНО бачу вперше.

- РУКИ ГЕТЬ ВІД ПОЛІЦІЇ. Це в зв‘зку із закидонами розігнати поліцію.

Дали листівку, збирають максимум народу на наступну суботу.

Вопчєм - дістало народ. Движ починається. Кожна дія породжує ПРОТИДІЮ.




   
Re: В Альберті починаються протести.

- геть маски;
- ні обов‘язковій вакцинації;
- зняти всі карантини;

Я б добавив:

- геть ремні безпеки
- не обов'язкові фари вночі
- знести стіни в психлікарнях
   
Re: В Альберті починаються протести.

Тільки що проїздив мимо одного з пікетів.

Вимоги:

- геть маски;
- ні обов‘язковій вакцинації;
- зняти всі карантини;
- відкрити кордони;
- не в‘язати бізнесу руки.

Це все до федерального уряду і конкретно Трюдо. Про Трюдо окремі лозунги.  :)

А ще:

- ALL LIVES MATTER. Я таке ПУБЛІЧНО бачу вперше.

- РУКИ ГЕТЬ ВІД ПОЛІЦІЇ. Це в зв‘зку із закидонами розігнати поліцію.

Дали листівку, збирають максимум народу на наступну суботу.

Вопчєм - дістало народ. Движ починається. Кожна дія породжує ПРОТИДІЮ.

круто. бажаю людям удачі і успіху.
   
Re: В Альберті починаються протести.

 :facepalm: с такой безработицей можно собрать пикет на любую тему, например вернуть луну на землю от которой она была принудительно отделена 4 с половиной ярда лет назад  :weep:
   
Re: В Альберті починаються протести.

Тільки що проїздив мимо одного з пікетів.

Вимоги:

- геть маски;

 Маски не вберігають від проникнення вірусу.

- ні обов‘язковій вакцинації;
Так обов'язкової немає навіть від дифтерії чи сказу

- зняти всі карантини;
(tu)

- відкрити кордони;
(tu)

- не в‘язати бізнесу руки.
(tu)

- ALL LIVES MATTER. Я таке ПУБЛІЧНО бачу вперше.
А хіба ні?  якщо ви не згодні, то можете легко вилетіти з Канади. Прецеденти були. Навіть на цьому форумі.

- РУКИ ГЕТЬ ВІД ПОЛІЦІЇ. Це в зв‘зку із закидонами розігнати поліцію.
(tu)



   
Re: В Альберті починаються протести.

Гизмо, я вам дам огромную стеклянную банку. С надёжной крышкой. В ней вы будете в безопасности.
   
Re: В Альберті починаються протести.

Я б добавив:

- геть ремні безпеки
- не обов'язкові фари вночі
- знести стіни в психлікарнях

З останнім можу порадувати,дільничу психіатричну службу вже знесли) тому стін вже нема.
   
Re: В Альберті починаються протести.

ALL LIVES MATTER
Розумні вимоги.
Успіхів в боротьбі за здоровий глузд.
   
Re: В Альберті починаються протести.
den

+200к померлих в юса за півроку

Або +10%

П.с. успіху в доведенні що земля пласка
   
Re: В Альберті починаються протести.

Я б добавив:

- геть ремні безпеки
- не обов'язкові фари вночі
- знести стіни в психлікарнях
Згідно до того, що робить влада Ваші поправки мають виглядати так:
- ремені безпеки закріпляти на шию
- фари вночі мають світити в салон
- знести стіни в псих лікарнях, бо ще не всі посади у владі зайняті розумово хворими.
   
Re: В Альберті починаються протести.

+200к померлих в юса за півроку

Або +10%

П.с. успіху в доведенні що земля пласка

Да Байден так и сказал для идиотов вроде вас что при нём бы никто не умирал
   
Re: В Альберті починаються протести.

+200к померлих в юса за півроку

Або +10%

 залишилось лише довести що це результат ковідли, а не фінансової та соціальної кризи спричиненної карантинними заходами
   
Re: В Альберті починаються протести.

З останнім можу порадувати,дільничу психіатричну службу вже знесли) тому стін вже нема.

а служба хуч залишилася? чи нема більше хвороб, окрім коварного ковіду?
   
Re: В Альберті починаються протести.

Згідно до того, що робить влада Ваші поправки мають виглядати так:
- ремені безпеки закріпляти на шию
- фари вночі мають світити в салон
- знести стіни в псих лікарнях, бо ще не всі посади у владі зайняті розумово хворими.

 :laugh:  (tu)
   
Re: В Альберті починаються протести.

Да Байден так и сказал для идиотов вроде вас что при нём бы никто не умирал

пообіцяв вічне життя в будинках престарілих? чи як воно там у вас виглядає тепер?
   
Re: В Альберті починаються протести.

Я б добавив:

- геть ремні безпеки
- не обов'язкові фари вночі
- знести стіни в психлікарнях

Якщо ти не помітив, то останній пункт вже виконано. Тому маємо те, що маємо з комуняками та хйловцями що розхитують Америку та Европу.
   
Re: В Альберті починаються протести.

пообіцяв вічне життя в будинках престарілих? чи як воно там у вас виглядає тепер?

Он по каждому вопросу пообещал два противоположных действия. Так что у него теперь на каждый чих есть бумажка.

По поводу престарелых. Пообещал что при нём они умирать не будут и пообещал что лекарств от смерти не будет.
   
Re: В Альберті починаються протести.

Якщо ти не помітив, то останній пункт вже виконано. Тому маємо те, що маємо з комуняками та хйловцями що розхитують Америку та Европу.

психи і покидьки - це ті, які примусили людей _глобально_ жити в страху вже півроку поспіль, і ще й "законно" відняли в них всі ті права і свободи, які нам наші предки вже _вибороли_ і заплатили за це в більшості навіть своїми життями.
і тепер вони ще хочуть трошки повбивати невинних? ну подивимося.
   
Re: В Альберті починаються протести.

Он по каждому вопросу пообещал два противоположных действия. Так что у него теперь на каждый чих есть бумажка.

По поводу престарелых. Пообещал что при нём они умирать не будут и пообещал что лекарств от смерти не будет.

нуну. тут все одно, хто у вас там переможе - вони всі беруть участь в пандемічному консенсусі.
   
Re: В Альберті починаються протести.

Я вірю в те що хвороба реальна, вірю що є люди які хворіють, хоч особисто поки що не в мому колі спілкування, але я знаю як мініму 5 людей, які загубили бізнес який вони будували все життя через ковідні обмеження, я знаю десятки люде що залишились без роботи, я знаю десятки людей життя яких перевернулось з ніг на голову, які вимушені болячі зміни - зривати сім’єю місця де в них було все та переїзджати на нове місце в пошуках роботи. Я можу сказати, що немає людини в мому оточені, життя якої тут в Каліфорнії не змінилось на гірше. Таке враження що нас накрив ураган і він досі не втихне. Я вже не говорю про дітей, багато з яких вже не будуть такими самими після всіх стресів ізоляції, в багатьох випадках домашнього насильства, відмови в освіті, в спілкуванні з дітьми, у відмові їм права бути дітьми.

Я вірю у вірус, але ціна яку суспільство платить за обмеження, на мою думку, диспропорційна до результатів які ці обмеження надають.

Останнє редагування: 20 вересня 2020 00:06:11 від Dobre
   
Re: В Альберті починаються протести.

Якщо ти не помітив, то останній пункт вже виконано. Тому маємо те, що маємо з комуняками та хйловцями що розхитують Америку та Европу.
Америці конче потрібен новий Маккарти B-)
   
Re: В Альберті починаються протести.

Я вірю в те що хвороба реальна, вірю що є люди які хворіють, хоч особисто поки що не в мому колі спілкування, але я знаю як мініму 5 людей, які загубили бізнес який вони будували все життя через ковідні обмеження, я знаю десятки люде що залишились без роботи, я знаю десятки людей життя яких перевернулось з ніг на голову, які вимушені болячі зміни - зривати сім’єю місця де в них було все та переїзджати на нове місце в пошуках роботи. Я можу сказати, що немає людини в мому оточені, життя якої тут в Каліфорнії не змінилось на гірше. Таке враження що нас накрив ураган і він досі не втихне. Я вже не говорю про дітей, багато з яких вже не будуть такими самими після всіх стресів ізоляції, в багатьох випадках домашнього насильства, відмови в освіті, в спілкуванні з дітьми, у відмові їм права бути дітьми.

Я вірю у вірус, але ціна яку суспільство платить за обмеження, диспропорційна до результатів які ці обмеження надають.

 :weep:

та ми тут не в церкві, чай. підручники в руцях тримали, шоби "повірити" у віруси.  :pofig:
   
Re: В Альберті починаються протести.

маковій, ось ще в березні написано було доктором John Ioannidis в едіторіалі: A fiasco in the making? As the coronavirus pandemic takes hold, we are making decisions without reliable data https://www.statnews.com/2020/03/17/a-fiasco-in-the-making-as-the-coronavirus-pandemic-takes-hold-we-are-making-decisions-without-reliable-data/
але ж хто тих експертів слухав? в них жеж є біл з жоной і фаучі, який теж все ніяк не нажереться! ні баблом, ні людськими життями.



Останнє редагування: 20 вересня 2020 00:46:35 від Vera
   
Re: В Альберті починаються протести.
nik

Я б добавив:

- геть ремні безпеки
- не обов'язкові фари вночі
- знести стіни в психлікарнях

 :laugh:  :facepalm:
   
Re: В Альберті починаються протести.

Америці конче потрібен новий Маккарти B-)

ну цей теж буде повністю керований пандемічним консенсусом. тобто тебе все одно примусово "вакцинують" і далі по "технічному прогресу" повністю тебе проконтролюють: дадуть тобі рахунок віртуальний, от з нього і будеш жити. як набереш відповідно "грошей" на ньому. а ні - так ні. в китаї живуть люди в огорожених "перевиховних" зонах, такому "досвіду" знайдуть застосування всюди, вже було в історії.
до речі, в гамериці тюрми також є величезним економічним фактором. і отримують там всякі договора на виконання "необхідних робіт" також наближені до уряду фірмочки. процвітаючий бізнес!
австрійські нео-нацики в минулому уряду курцистів так і прилаштувалися до бізнесу на будинках для біженців. колючу проволоку там підвели, струм електричний, вівчарок. все, як в тодішніх нациків ще було. 

Останнє редагування: 20 вересня 2020 01:14:59 від Vera
   
Re: В Альберті починаються протести.

А можна в онтаріо підписатись?
   
Re: В Альберті починаються протести.
nik

сиди тихо  :facepalm:
   
Re: В Альберті починаються протести.

Я не відповідальний за всі пости що напишу в наступні 12 годин. Всеж таки .75 рому на душу, ще не вухри мухри.
   
Re: В Альберті починаються протести.

Я не відповідальний за всі пости що напишу в наступні 12 годин. Всеж таки .75 рому на душу, ще не вухри мухри.

Я бы на вашем месте разлогинилась.
   
Re: В Альберті починаються протести.
nik

Я не відповідальний за всі пости що напишу в наступні 12 годин. Всеж таки .75 рому на душу, ще не вухри мухри.

 :gigi:  (tu)

красава
   
Re: В Альберті починаються протести.

Я бы на вашем месте разлогинилась.
Я хоч зарікся відповідати на пости заігнорених, та якби я  був в стані розлогінттись, то я би не писав попередній пост.
   
Re: В Альберті починаються протести.

Однак, знайов одну з переваг карантину, нових 5кг ваги дозволяють залишатись припам'яті значно довше.
А про розлогін, краще я посиджу тут ніж на форумах, де я маю адмінку.
   
Re: В Альберті починаються протести.

А кастрюлі будуть?
   
Re: В Альберті починаються протести.
nik

нових 5кг ваги дозволяють залишатись припам'яті значно довше.


 :gigi:  :-B

шось ти тихо себе ведеш, кажи вже щось образливе
   
Re: В Альберті починаються протести.

:gigi:  :-B

шось ти тихо себе ведеш, кажи вже щось образливе
Я ж канадіян, зараз почну вибачатись.
А взагалі виявляється поставити  спати дітей в 9й вечора, якщо вони цього не хочуть, то не така проста справа.
І вибачте що тему перетворив в обговорення п'янки.
   
Re: В Альберті починаються протести.
nik

що значить поставити спати?? ти краще їх поклади - тоді швидко заснуть, бо стоячи спати, то воно трохи незручно.
   
Re: В Альберті починаються протести.

Ставити можна і горизонтально.

Останнє редагування: 20 вересня 2020 04:28:27 від Etobicoke Resident
   
Re: В Альберті починаються протести.

От за що за консерваторів треба голосувати на наступних виборах, і ніяка фішка лібералів це не переб'є, то це за Канзук. Прикиньте, кругом карантин, але в в Нову Зеландію злітати можна, бо свобода переміщення трудових ресурсів. Це цеї зими пройде на ура.
   
Re: В Альберті починаються протести.
nik

вмикай хокей - сьогоднi фiнал
   
Re: В Альберті починаються протести.

Хокей літои - то збочення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія