Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За винятком першого фільму "Гаррі Потер" виявився лажею

Власне, раніше я лише перший фільм і дивився. Але багато разів. Сама ідея школи магії була непоганою. Крім того, вона обіцяла щось чудове в наступних фільмах, коли Гаррі з кожним роком мав ставати більш розумним, досвідченим, майстерним, переходячи щоразу на все вищий рівень. Нічого такого не відбулось, як виявилось ( для мене, бо я позавчора закачав усю колекцію та став проглядати другий фільм та два останні). Навпаки, суцільне виродження головних ідей- існування елітної школи в нетрадиційному розумінні, створеної винятково для боротьби Добра й Зла на більш вищому, як для "маґґлів", рівні. Натомість побачив суцільний інфантилізм, що межує з розумовою відсталістю

Соррі за ІМНО перед фанами, якщо такі ще ...
   
То ти ще "Козу-дерезу" 3-й том, не читав
от де виродження ідеї єднання заради боротьби зі злом. 
   
 Сама ідея Гаррі П. дурнувата і неприродна.
 Колись це вже обговорювалось.
   
Власне, раніше я лише перший фільм і дивився. Але багато разів. Сама ідея школи магії була непоганою. Крім того, вона обіцяла щось чудове в наступних фільмах, коли Гаррі з кожним роком мав ставати більш розумним, досвідченим, майстерним, переходячи щоразу на все вищий рівень. Нічого такого не відбулось, як виявилось ( для мене, бо я позавчора закачав усю колекцію та став проглядати другий фільм та два останні). Навпаки, суцільне виродження головних ідей- існування елітної школи в нетрадиційному розумінні, створеної винятково для боротьби Добра й Зла на більш вищому, як для "маґґлів", рівні. Натомість побачив суцільний інфантилізм, що межує з розумовою відсталістю

Соррі за ІМНО перед фанами, якщо такі ще ...
+===========+
Зроби краще!
   
Хм
Не зрозумів що чого тут фільм
Є ж книга
Там все написано
Це фентезі казка

Як раз для дітей
І поступово ці діти росли
Для них виходили нові книги ( і  фільми)

Дуже вдало придумано
Типу "американського пирога "

В кожному віці свої проблеми і своє розуміння добра і зла, моралі , стосунків

 

   
Хм
Не зрозумів що чого тут фільм
Є ж книга
Там все написано
Це фентезі казка

Як раз для дітей
І поступово ці діти росли
Для них виходили нові книги ( і  фільми)

Дуже вдало придумано
Типу "американського пирога "

В кожному віці свої проблеми і своє розуміння добра і зла, моралі , стосунків

якщо в книгах дійсно є якесь зростання, то це для них є великий плюс. У фільмах цього не спостерігається. Що вражає тупістю.
   
якщо в книгах дійсно є якесь зростання, то це для них є великий плюс. У фільмах цього не спостерігається. Що вражає тупістю.

Ну в останньому фільмі ( в двох) Гаррі вже дорослий і вирішує більш серйозні проблеми ніж кашки з першої частини

І про стосунки там є
Тіки на вищому рівні

І про мораль

Норм написано

І знято гут

   
Не буду приховувати , що і я теє кіно бачив , але !!! - лише коли нахаляву )) у тілівізорові було , бо якісь гроші сплачувати за таке (визначення не друкую) не хочу , та зауважу , що властивість у майже усіх багатосерійних кін )) однакова - виродження фантазії сци-наріста та іншої усієї причетної кумпанії .
Через що , практично ніколи не переглядаю сер-і-али .

Десь так . ))
   
П.С. Я мав на думці саме фільми. Вони ж теж були популярними, не лише книги. А вони реально є дурними та примітивними, де все побудовано на алогічних боях між нашими добрими та чужими злими, де якісь люди хаотично махають паличками та несуть якусь абракадабру. Або беруть у руки одразу меча. Без відповідного навчання. Технікою боксу та вільної боротьби теж не володіють. Фентазі, кажете? Ню-ню. Навіть у фентазі порушення причинно-наслідкових має бути скоріше винятком, десь в районі розв'язки з катарсисом. А в "Гаррі Потер" це скоріше правило, ніж Диво на фоні Звичайного
   
Фентазі, кажете?

Унеособлено .

У моєму уявленні , якшо і не усі , то багацько кіношної "братії" , є споживачами , еее (добирає бажане) , хімічних речовин , що і назви важко запам'ятати )) , то зрозуміло , як у такому стані працює уява доприкладу сци-наріста , а як ще і режи-сер родзинку якусь додасть , знаходячись у не гіршому від того ж сци-нариста стані , ото й матимете , що бачили . ))
   
Унеособлено .

У моєму уявленні , якшо і не усі , то багацько кіношної "братії" , є споживачами , еее (добирає бажане) , хімічних речовин , що і назви важко запам'ятати )) , то зрозуміло , як у такому стані працює уява доприкладу сци-наріста , а як ще і режи-сер родзинку якусь додасть , знаходячись у не гіршому від того ж сци-нариста стані , ото й матимете , що бачили . ))

там ще одна фігура з'явилась- раннер ( runner ). Це навіть не продюсер, це- штовхач. Саме він дає завдання сценарісту на сценарій, або пише його сам. І керує продюсерами, які можуть відповідати за окремі дільниці.

Скажімо, "Шерлок" був створений раннером Монфатом, який працював над культовим для Британії серіалом "Доктор Хто".  І є по суті відгалудження від цього серіалу
   
До речі
В книзі добре показано як деградують інституції і до чого це призводить

   
Книги - класні!
Особливо в українському варіанті:
класний переклад Віктора Морозова і не менш класні ілюстрації Владислава Єрко
   
там ще одна фігура з'явилась- раннер ( runner ). Це навіть не продюсер, це- штовхач.

Та я ж і не приховую , що - учьорашній . ))

Але сутність не у кількості задіяних у створенні кіна осіб , сутність у світогляді та наявності чі відсутності стану зміненої чимось свідомості .

та згадую і - "не хочеш , то не дивись" і "заспокоююсь" , бо ж силоміць ніхто , дякувати Богу , не змушує а ні кіна дивитись , а ні оце ув інтирнетові умнічати )) .
   
До речі
В книзі добре показано як деградують інституції і до чого це призводить
може, й так. Тоді треба читати книгу, бо в фільмах цього немає- там усе деградує, школа теж. Не було елементарної логічної послідовності- вигнали засновника Слизерина, але залишили сам Слизерин, який по суті продовжував готувати кадри злих чарівників, - поки дехто з них не примкнув до "Абсолютного Зла", "Волдеморт"-а. Декілька разів ставало питання про розпуск школи. То що було важливіше- зберегти школу чи всі 4 течії тієї школи, якщо одна з них конфліктує з усією школою?
   
Мені сподобалися й фільми й книжкі. Як бити людей сокирою не хочется, то сподобались. Купа набагато гірших екранізацій.
   
може, й так. Тоді треба читати книгу, бо в фільмах цього немає- там усе деградує, школа теж. Не було елементарної логічної послідовності- вигнали засновника Слизерина, але залишили сам Слизерин, який по суті продовжував готувати кадри злих чарівників, - поки дехто з них не примкнув до "Абсолютного Зла", "Волдеморт"-а. Декілька разів ставало питання про розпуск школи. То що було важливіше- зберегти школу чи всі 4 течії тієї школи, якщо одна з них конфліктує з усією школою?

Я б рекомендував прочитати послідовно книжки

Або фільм дивитись один за одним

Бо перескочити - то втратити розуміння багатьох подій останньої частини 
   
Мені між 1 і 2-3 частинами здалося, що був якийсь провал.. тобто філософський камінь там, "дорослі" битви, ризик для життя, а потім раз - початок другої книги знову тяжке життя серед маглів, знущання зведеного брата. Наче нічого й не сталося.
Тобто, не видно трансформації головного героя взагалі. Далі вже щось почалося, але між 1 і 2 не видно
   
Мені між 1 і 2-3 частинами здалося, що був якийсь провал.. тобто філософський камінь там, "дорослі" битви, ризик для життя, а потім раз - початок другої книги знову тяжке життя серед маглів, знущання зведеного брата. Наче нічого й не сталося.
Тобто, не видно трансформації головного героя взагалі. Далі вже щось почалося, але між 1 і 2 не видно
(tu)
   
Пінсіонери обсуждають детське кіно. Піпець, куда катіцца єтот мір?
   
Власне, раніше я лише перший фільм і дивився. Але багато разів. Сама ідея школи магії була непоганою. Крім того, вона обіцяла щось чудове в наступних фільмах, коли Гаррі з кожним роком мав ставати більш розумним, досвідченим, майстерним, переходячи щоразу на все вищий рівень. Нічого такого не відбулось, як виявилось ( для мене, бо я позавчора закачав усю колекцію та став проглядати другий фільм та два останні). Навпаки, суцільне виродження головних ідей- існування елітної школи в нетрадиційному розумінні, створеної винятково для боротьби Добра й Зла на більш вищому, як для "маґґлів", рівні. Натомість побачив суцільний інфантилізм, що межує з розумовою відсталістю

Соррі за ІМНО перед фанами, якщо такі ще ...
Мене завжди не покидає думка що Джоан Роулінг сплагіатіла ідею від «Магічноі академіі пана Клякси» - був такий польський фільм у дитинстві.
   
Мене завжди не покидає думка що Джоан Роулінг сплагіатіла ідею від «Магічноі академіі пана Клякси» - був такий польський фільм у дитинстві.
цікаве спостереження, але не забуваймо, що система приватних шкіл виховання еліт існує на Заході лише в Англії й що на цьому фоні таємна школа магії, вихованці якої ставляться до звичайних людей як до якихось "маґґлів", виглядає цілком органічно саме в Британії
   
У фільмах цього не спостерігається.

Спостерігається.
   
Люкс і книжка, і кіно. Обговорюйте краще досконалості Штірліца
   
"В'язень Азкабану" класний, тому що знімав маестро. Інші приблизно однакові якраз на похід в кіно родиною / друзями.
   
Сама ідея Гаррі П. дурнувата і неприродна.
это же сказка! ;o
Змей Горыныч, шоле,  умный и природный? :gigi:

 
Пінсіонери обсуждають детське кіно. Піпець, куда катіцца єтот мір?
Старый шо малый! :laugh:
Но есть и хорошая новость - пенсионеры избыли  внутреннюю цензуру
Нравится ІВАСИК-ТЕЛЕСИК - и точка! X(
   
При чому тут концепція Гаррі Поттера?
Книжка зробила Роалінг мільярдеркою. Задумайтесь - 1 людина одержала мільярд чистого прибутку не вклавши нічого крім уяви і друкарської машинки.
Ясно що голівуд припух розкатав губу і вирішив теж заробити на цьому. "Заробив" 8 мільярдів касових зборів. Задумайтесь - кілька стадіонів людей задіяно, неміряно всякої техніки, десятки тисяч кінотеатрів - і між ними всіми треба поділити тих 8 мільярдів.
Висновок який? Простий. Книжка крута - кіно гімно.
   
Висновок який? Простий. Книжка крута - кіно гімно.

20 років тому толкієністи усього світу (і я в їх числі) плювалися і хапалися за серце чи не від кожного наступного кадру Володаря Кілець (Перснів) :D 
Зараз увесь той "серіал" досить обгрунтовано вважається класикою кінематографу. І нема на то ради.
   
Книжка зробила Роалінг мільярдеркою. Задумайтесь - 1 людина одержала мільярд чистого прибутку не вклавши нічого крім уяви і друкарської машинки.
Ясно що голівуд припух розкатав губу і вирішив теж заробити на цьому. "Заробив" 8 мільярдів касових зборів
Вот и задумайтесь -   Миллиардное состояние, которое заработала Роулинг,  принесли вовсе не книжки и даже не экранизации, а 5% доходов от продажи товаров с именем выдуманного ею персонажа
а за книги Роулинг меньше 200 млн получила
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія