Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціни в Німеччині.

Ціни в Німеччині.

Знаю що багатьом цікаво як живуть зараз в Німеччині.
І біженці в тому числі.
Ось якось так——
Щотижневий закуп.
Можна порівняти з таким самим рік тому.( на каналі)


   
Re: Ціни в Німеччині.

Достатньо було викласти чек із супера.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Достатньо було викласти чек із супера.

Там є в кінці чек.
   
Re: Ціни в Німеччині.

шо це за підстаркуватий опеньок ?
   
Re: Ціни в Німеччині.

шо це за підстаркуватий опеньок ?

Це красавчег Сергій Чернівці))
пс. Борода старить—так((
1 травня буде знову молодий і гарний))
   
Re: Ціни в Німеччині.

Тема в принципі про те як помінялися ціни в Німеччині за рік.
Трошки більше року тому було подібне відео на каналі—— можна порівняти ціни.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Реклама власного каналу на фупі  :bueee:
   
Re: Ціни в Німеччині.

Тема в принципі про те як помінялися ціни в Німеччині за рік.
Трошки більше року тому було подібне відео на каналі—— можна порівняти ціни.
то опублікуй порівняльну таблицю, нафіг цирк влаштовувати.
   
Re: Ціни в Німеччині.

тю..
та це ж ковбасна сирожа - фупівський ексгібіціоніст.

не пізнав без шапочки..

шо там - все так само шипилявить (бо я відео не дививсі)?
   
Re: Ціни в Німеччині.

то опублікуй порівняльну таблицю, нафіг цирк влаштовувати.

Я не веду таблиці((
   
Re: Ціни в Німеччині.

Колись давно фуп подобався тим що можна було відслідковувати ціни, настроі різноманітних людей з різноманітних верств населення у практично всіх краінах світу.
Для цього і подібні відео——
Не будучи фізично в Німеччині можете порівняти з цінами в Украіні наприклад.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Я не веду таблиці((

Ну то попроси того хто вміє вести.
Доньку наприклад
   
Re: Ціни в Німеччині.

Я не веду таблиці((
Тоді навіщо це балабольство, тим більше багато чого майже не змінилось.
   
Re: Ціни в Німеччині.

канал українською це плюс
але щось канал не злітає і очевидно справа не в мові
ось канал заробітчанина що за останній рік піднявся сильно https://www.youtube.com/@AgrarHunter
треба дрон купити або щось ще вигадати
   
Re: Ціни в Німеччині.

Тоді навіщо це балабольство, тим більше багато чого майже не змінилось.

Та й я про це))——
Скільки кацапи не грозилися "заморозити Европу"—— так вона і не змерзла((
Так і з цінами——
Щось підвищилося, щось помітно підвищилося——але в загальному все більш—менш в рамках подій((
   
Re: Ціни в Німеччині.

канал українською це плюс
але щось канал не злітає і очевидно справа не в мові
ось канал заробітчанина що за останній рік піднявся сильно https://www.youtube.com/@AgrarHunter
треба дрон купити або щось ще вигадати

Так .
Цікавий канал.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Достатньо було викласти чек із супера.
з язика зняв )))
прочитала заголовок гілки
зацікавилася
відкрила
а тут - черговий ролік  :weep:
   
Re: Ціни в Німеччині.

Я не веду таблиці((
У Німеччині в березні сповільнилась інфляція
Даниїл Сотников
30.03.202330 березня 2023 р.
Через зниження темпів зростання цін на паливо у ФРН сповільнилася інфляція, досягнувши мінімуму з літа минулого року.



За підсумками березня річна інфляція в Німеччині сповільнилась до 7,4 відсотка, що стало найнижчим показником із серпня 2022 року, коли вона склала сім відсотків. Такі попередні дані оприлюднило в четвер, 30 березня, Федеральне статистичне відомство ФРН.

У березні ціни на різні категорії товарів зросли в середньому на 0,8 відсотка порівняно з попереднім місяцем. У порівнянні з березнем минулого року зростання становило 7,4 відсотка. У попередні два місяці поточного року цей показник складав 8,7 відсотка.

До уповільнення інфляції призвело зниження цін на бензин і мазут, зазначає агентство Reuters. Драйверами зростання стали ціни на продукти харчування, які за рік у середньому зросли на 22,3 відсотка. Продуктова інфляція в березні, таким чином, перевищила лютневі показники (21,8 відсотка). "Переважно це пов'язано з тим, що овочів стало не вистачати через неврожаї в деяких країнах-постачальниках", - пише агенція.



Аналітики: інфляція у ФРН досягла піку
Вартість енергії в березні зросла лише на 3,4 відсотка - після зростання на 19,1 відсотка в лютому. Зниження темпів зростання цін на паливо в річному обчисленні пояснюється тим, що в березні їх уперше порівнюють з цінами, що вже зросли, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, яке почалося в лютому 2022 року.

Через ефект високої початкової вартості палива в деяких німецьких федеральних землях воно в березні 2023 року виявилося значно дешевшим, ніж у березні 2022 року. Наприклад, у Північному Рейні-Вестфалії бензин і дизель подешевшали на 19,3 відсотка, а в Баварії - на 17,1 відсотка.

Раніше в березні Рада економічних експертів при уряді Німеччини ("Рада мудреців") спрогнозувала, що інфляція в країні досягла свого піку і, ймовірно, почне повільно знижуватися. За розрахунками ради, середньорічне зростання цін у 2023 році становитиме 6,6 відсотка, тоді як у 2022 році було 6,9 відсотка. У 2024 році його рівень може знизитися вже помітно - до трьох відсотків.


https://www.dw.com/uk/u-nimeccini-v-berezni-spovilnilas-inflacia/a-65187076
   
Re: Ціни в Німеччині.

У Німеччині в березні сповільнилась інфляція
Даниїл Сотников
30.03.202330 березня 2023 р.
Через зниження темпів зростання цін на паливо у ФРН сповільнилася інфляція, досягнувши мінімуму з літа минулого року.



За підсумками березня річна інфляція в Німеччині сповільнилась до 7,4 відсотка, що стало найнижчим показником із серпня 2022 року, коли вона склала сім відсотків. Такі попередні дані оприлюднило в четвер, 30 березня, Федеральне статистичне відомство ФРН.

У березні ціни на різні категорії товарів зросли в середньому на 0,8 відсотка порівняно з попереднім місяцем. У порівнянні з березнем минулого року зростання становило 7,4 відсотка. У попередні два місяці поточного року цей показник складав 8,7 відсотка.

До уповільнення інфляції призвело зниження цін на бензин і мазут, зазначає агентство Reuters. Драйверами зростання стали ціни на продукти харчування, які за рік у середньому зросли на 22,3 відсотка. Продуктова інфляція в березні, таким чином, перевищила лютневі показники (21,8 відсотка). "Переважно це пов'язано з тим, що овочів стало не вистачати через неврожаї в деяких країнах-постачальниках", - пише агенція.



Аналітики: інфляція у ФРН досягла піку
Вартість енергії в березні зросла лише на 3,4 відсотка - після зростання на 19,1 відсотка в лютому. Зниження темпів зростання цін на паливо в річному обчисленні пояснюється тим, що в березні їх уперше порівнюють з цінами, що вже зросли, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, яке почалося в лютому 2022 року.

Через ефект високої початкової вартості палива в деяких німецьких федеральних землях воно в березні 2023 року виявилося значно дешевшим, ніж у березні 2022 року. Наприклад, у Північному Рейні-Вестфалії бензин і дизель подешевшали на 19,3 відсотка, а в Баварії - на 17,1 відсотка.

Раніше в березні Рада економічних експертів при уряді Німеччини ("Рада мудреців") спрогнозувала, що інфляція в країні досягла свого піку і, ймовірно, почне повільно знижуватися. За розрахунками ради, середньорічне зростання цін у 2023 році становитиме 6,6 відсотка, тоді як у 2022 році було 6,9 відсотка. У 2024 році його рівень може знизитися вже помітно - до трьох відсотків.


https://www.dw.com/uk/u-nimeccini-v-berezni-spovilnilas-inflacia/a-65187076

Це мовою статистики))
А в мене мовою пролетаріата з Німеччини))——

В принципі теж саме, але своіми словами))
   
Re: Ціни в Німеччині.

Почала дивитись.
Пане Сергію, чому ціни озвучує у ,, рублях "",  мае бути у євро.:)
   
Re: Ціни в Німеччині.

Почала дивитись.
Пане Сергію, чому ціни озвучує у ,, рублях "",  мае бути у євро.:)

Ну це щось типу суржика напевно((
Багато в мові різних фразеологізмів та всякого іншого((
   
Re: Ціни в Німеччині.

Багато в мові різних фразеологізмів та всякого іншого((
шлаку напевно?
бо "рублі" у навмисно записаному роліку інакше кваліфікувати важко
хіба що..
   
Re: Ціни в Німеччині.

шлаку напевно?
бо "рублі" у навмисно записаному роліку інакше кваліфікувати важко
хіба що..
Напевно що й шлаку))
Моя украінська майже ідеальна))--
але дійсно "майже"((--
без шлаку та якихось помилок не обходиться((
Я --звичайний пролетаріат,який і матом послати може))
   
Re: Ціни в Німеччині.

Та й я про це))——
Скільки кацапи не грозилися "заморозити Европу"—— так вона і не змерзла((
Так і з цінами——
Щось підвищилося, щось помітно підвищилося——але в загальному все більш—менш в рамках подій((
Не дочекаються.
Але ти такої фігні накупив, що більності воно буде не зрозуміло що воно таке.
Треба було буттер, брот, яйко, курка, млеко, а не чоколяд-моча :laugh:
Краще б полуниці по 4.44 купив.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Напевно що й шлаку))
Моя украінська майже ідеальна))--
але дійсно "майже"((--
без шлаку та якихось помилок не обходиться((
Я --звичайний пролетаріат,який і матом послати може))
Ви зараз так приховано погрожуєте послати мене матом?
З якої причини? Хочете запопадливо вислужитися перед своєю бандершею?
По-перше, ваша українська досить пристойна, але від ідеалу надто далека.
По-друге, коли ви записали ролік, ви мали його прослухати, перш ніж випускати "у світ", чи не так?
Чому почувши "рублі" у власному виконанні, ви все ж таки випустили в світ очевидний шлак?
   
Re: Ціни в Німеччині.

Не дочекаються.
Але ти такої фігні накупив, що більності воно буде не зрозуміло що воно таке.
Треба було буттер, брот, яйко, курка, млеко, а не чоколяд-моча :laugh:
Краще б полуниці по 4.44 купив.

Ну там більш—менш по цінникам пробігся загалом.
пс. А яйця таки забули купити((——
До 2 евро за десяток зараз коштують.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Пане Сергію, подивиться в особисті, будь ласка.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Ви зараз так приховано погрожуєте послати мене матом?
З якої причини? Хочете запопадливо вислужитися перед своєю бандершею?
По-перше, ваша українська досить пристойна, але від ідеалу надто далека.
По-друге, коли ви записали ролік, ви мали його прослухати, перш ніж випускати "у світ", чи не так?
Чому почувши "рублі" у власному виконанні, ви все ж таки випустили в світ очевидний шлак?

1. Нікому я не "погрожую"))—— хотів би——послав би))
2. Моя украінська саме майже ідеальна))( ну майже все ж таки)
3. Ролік записав—вдома вже прослухав——і що бігти взад перезнімати?——
Я звичайна людина, якій притаманно інколи помилятися((
4."рублі"—— ну це жаргонізм вже напевно((

пс. Хто така "моя бандерша"?))
   
Re: Ціни в Німеччині.

1. Нікому я не "погрожую"))—— хотів би——послав би))
2. Моя украінська саме майже ідеальна))( ну майже все ж таки)
3. Ролік записав—вдома вже прослухав——і що бігти взад перезнімати?——
Я звичайна людина, якій притаманно інколи помилятися((
4."рублі"—— ну це жаргонізм вже напевно((

пс. Хто така "моя бандерша"?))
Тоді яку мету ви переслідували згадкою про здатність обкласти когось матом?
Ваша українська можливо справді ідеальна, але виключно у порівнянні.
так, бігти назад і перезнімати.
Рублі - це національна валюта ганебної держави-терориста. Тоді краще вже тугріки.
Ну а хто така "бандерша", ви, сподіваюся, чудово зрозуміли.
Та сама заради прихильності і похвали якої ви відкриваєте на ФУПі дурнуваті гілки ніпрощо, за які свідомо і цілком справедливо йдете у місячний бан.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Ролік слухати? Вартує?
   
Re: Ціни в Німеччині.

Тоді яку мету ви переслідували згадкою про здатність обкласти когось матом?
Ваша українська можливо справді ідеальна, але виключно у порівнянні.
так, бігти назад і перезнімати.
Рублі - це національна валюта ганебної держави-терориста. Тоді краще вже тугріки.
Ну а хто така "бандерша", ви, сподіваюся, чудово зрозуміли.
Та сама заради прихильності і похвали якої ви відкриваєте на ФУПі дурнуваті гілки ніпрощо, за які свідомо і цілком справедливо йдете у місячний бан.

"Згадка про здатність когось обкласти матом"—— це про мою украінську мову——яка різноманітна і включає в себе і суржик і мат))
Про "дурнуваті гілки" я би посперечався——але не буду))
Читайте про котиків та чатгпт.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Після третього "Па рубєль двацать" вирубила нах.

Я зрозуміла б, якщо б Сергій казав на євро - гривні, але ж не рублі.

Це ж вже 27 років в Україні  - гривня замість рубля, плюс скільки років людина живе в Німеччині, а в голові у неї  й досі насрано "рублямі та копейкамі".  :bueee:

   
Re: Ціни в Німеччині.

Після третього "Па рубєль двацать" вирубила нах.

Я зрозуміла б, якщо б Сергій казав на євро - гривні, але ж не рублі.

Це ж вже 27 років в Україні  - гривня замість рубля, плюс скільки років людина живе в Німеччині, а в голові у неї  й досі насрано "рублямі та копейкамі".  :bueee:

Я часом ще й кажу——"метр двадцять" наприклад))——
Як вам такоє?))
   
Re: Ціни в Німеччині.

Після третього "Па рубєль двацать" вирубила нах.

Я зрозуміла б, якщо б Сергій казав на євро - гривні, але ж не рублі.

Це ж вже 27 років в Україні  - гривня замість рубля, плюс скільки років людина живе в Німеччині, а в голові у неї  й досі насрано "рублямі та копейкамі".  :bueee:


Трохи далі пан Сергій вже казав - ,,євро''. 
Обзор норм, я подивилася.
Цікаво яка жирність у німецького морозива? Про це е маркування на упаковці? Я звикла дивитися,  люблю жирне морозиво 18 і вище процентів.
 Пане Сергію, продовжуйте знімати . Знімайте більше і про усе. І мова ваша - чудова! І дружина - гарна! І родина ваша - справжня! Ви багато працюєте і на відео мало часу.
І борода вам личить!:)
   
Re: Ціни в Німеччині.

До речі, я теж часто припускаюся обмовки, коли маючи на увазі Євро кажу гривні. Звісно, щоразу виправляюся.
Але через три десятки років після вилучення з України поняття "рубль" продовжувати так називати будь-яку іншу валюту!... :facepalm1:
Це можливо лише у разі свідомого небажання позбутися зі свого лексикону слова "рубль"
   
Re: Ціни в Німеччині.

Цікаво яка жирність у німецького морозива? Про це е маркування на упаковці? Я звикла дивитися,  люблю жирне морозиво 18 і вище процентів.
У Німеччині можна відносно задешево наїстися донесхочу цілком пристойного морозива.
Донька собі купує наче з натурпродуктів, без шкідливих добавок, у таких великих стаканах - там всередині великі горіхи, шматки шоколаду, ще щось..Я його не люблю, бо коли зразу з морозилки, його неможливо видовбати з того стакана, таке тверде.
Я найбільше полюбляю Креміссімо, і таке по 2,5 л упаковка без будь-яких додаткових прошарків - їх можна зробити самому наприклад з нутеллою, якщо є бажання.
Коштує всього 2,99 Ойро, жирність 17%. Дешево і смачно.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Я часом ще й кажу——"метр двадцять" наприклад))——
Як вам такоє?))

Мені - ніяк. Хоч грибами міряй або папугами.

Але дуже прикро, що,  коли  ти під час війни з кацапією записуєш відео українською мовою і вперто називаєш євро не гривнею, наприклад, що було б цілком зрозуміло, а рублем.

Ти дуже  недбало робиш свої відосики  по принципу: "І так прокатить! Нє, ну а шо, перезаписувати тепер - та на фіг треба. І так зжеруть."  А воно тільки дратує.

Якщо б наступного тижня ти зробив би такий же огляд цін в Німеччині, але вже контролюючи свої слова, нічого б не змінилося, окрім того, що відео з'явилося б у тебе на каналі на тиждень пізніше.

 Але ж ти не дуже поважаєш своїх підписчиків, тому видаєш в ефір весь шлак, записаний з першого разу, як получилося, так і получилося. А потім дивуєшся, чому у тебе не додаються підписчики.
   
Re: Ціни в Німеччині.

Мені - ніяк. Хоч грибами міряй або папугами.

Але дуже прикро, що,  коли  ти під час війни з кацапією записуєш відео українською мовою і вперто називаєш євро не гривнею, наприклад, що було б цілком зрозуміло, а рублем.

Ти дуже  недбало робиш свої відосики  по принципу: "І так прокатить! Нє, ну а шо, перезаписувати тепер - та на фіг треба. І так зжеруть."  А воно тільки дратує.

Якщо б наступного тижня ти зробив би такий же огляд цін в Німеччині, але вже контролюючи свої слова, нічого б не змінилося, окрім того, що відео з'явилося б у тебе на каналі на тиждень пізніше.

 Але ж ти не дуже поважаєш своїх підписчиків, тому видаєш в ефір весь шлак, записаний з першого разу, як получилося, так і получилося. А потім дивуєшся, чому у тебе не додаються підписчики.

Де це я дивувався що не додаються підписники?((
Підписники——вони як приходять——так і уходять))
Там процес йде))
Правда такий собі——кволенький((
Але я і відео лінюся частіше записувати((—— тому я цілком все розумію((
   
Re: Ціни в Німеччині.

Серень, а вот скажи: а почему ты жрешь говно? И почему ты свое говно преподносишь, как «цены в нимеччыни»? Твоя потребительская корзинка совсем не характерна для среднего немца. А стало быть твой ролик — фуфло. Назови его лучше «Еда по цене, которую я могу себе позволить после того, как влез в пожизненную ипотеку за шикагную кваквагтигку на первом этаже с кухней без окон»  :weep:
   
Re: Ціни в Німеччині.

Серень, а вот скажи: а почему ты жрешь говно? И почему ты свое говно преподносишь, как «цены в нимеччыни»? Твоя потребительская корзинка совсем не характерна для среднего немца. А стало быть твой ролик — фуфло. Назови его лучше «Еда по цене, которую я могу себе позволить после того, как влез в пожизненную ипотеку за шикагную кваквагтигку на первом этаже с кухней без окон»  :weep:

Смешно когда какое—то анонимное гавно начинает размышлять о "потребительской корзине среднего немца")))——
Где ты и где "средний немец", чмошник)))
А насчёт того что я могу себе позволить—— так тебе только помечтать, нищеброд))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія