Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ:як правильно купити смартфон у США?

ФЗВ:як правильно купити смартфон у США?

Кума з чоловіком у березні відїзжає у Штати до дітей. Хочу замовити собі смартфон (айфон чи самсунг). Як це правильно зробити, щоб не дорого, тобто купувати у оператора мобільного звязку,  а тут, в Україні, не було проблем технічного характеру з його використанням? Чи будуть якісь проблеми на митницях, особливо від українських працівників? Щось потрібно платити за розмитнення?

ЗІ. Тему створюю вдруге бо перший раз,  хвилин 40 тому,  вона чомусь опинилася у передбаннику. Мабуть тому що створював у розділі Клуб ФУП
   
Чтобы получать ответы на такие вопросы надо создавать ветки в клубе, а их потом уже перенесут в ФЗВ (правда хз зачем созданный, так как есть вильне спилкування)
   
Re: ФЗВ:як правильно купити смартфон у США?
PAL

емігі мають підказать, але з мого досвіду у операторів куплять не варто, смарти прив'язані до оператора у них
Я вже не кажу про те, що в Штатах два стандарти використовують, CDMA та GSM
ну й ще - продавці там самі ніхєра не орієнтуються у техниці  :laugh:
я якось до магазину верізона зайшов, хотів RUIM картку придбать на двостандартного смарта (CDMA/GSM), відмовили, мав до AT&T за сімкою йти  :weep:

   
Re: ФЗВ:як правильно купити смартфон у США?

Як це правильно зробити, щоб не дорого, тобто купувати у оператора мобільного звязку
:rotate: сміявсі. Оператор блокує телефон під себе і вимагає підписати контракт. Тому варіант один - брати не заблокований.
   
Re: ФЗВ:як правильно купити смартфон у США?

Ідеш в будь який магазин (WallMart, BestBuy, Target,… AppleStore для iPhone) і купуєш.
Ціна всюди однакова (плюс-мінус пару баксів), більше значення має штат де купуєш (податок на продаж).
Продають не залочені
   
Re: ФЗВ:як правильно купити смартфон у США?

Ну як,купили?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія