Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Все темніше і темніше.

До 2030 року Renault, Nissan та Mitsubishi випустять понад 30 електричних
моделей авто на п’яти різних платформах.
На сьогоднішній день альянсом вже створено 4 спільні платформи, на двох з
яких буде зібрано малотоннажні електричні вантажні машини та компактні електрокари.
Електричні моделі  бюджетного сегмента мають з’явитися до 2025 року. Їх планують збирати
на іншій, п’ятій платформі від Renault, чиї технології дозволять здешевити виробництво
і продавати такі транспортні засоби за тими ж цінами, що і звичайні машини з двигунами внутрішнього згоряння.

до 2030 ще тре дожити
   
до 2030 ще тре дожити
Не расстраивайтесь.
Уже в 2024-2025г., по мировым продажам, электричек будет больше 50%
   
Не расстраивайтесь.
Уже в 2024-2025г., по мировым продажам, электричек будет больше 50%
якшо  [KA] не розрядать свої арсенали
   
а тепер,як і обіцяв, дослід з убитими в хлам ноутбучними батареями.
ось таке диво
і ось такі батареї з внутрішнім опором 0.27Ом(270мОм)  :lol: ноут на них тримався секунд з 10!

несподівано з"ясувалось, що мінусова шина має опір 0.5Ом  :facepalm:

тому китайчормет викинув, і спаяв китайкольорметом.

опускаючи всі нудні експерименти та перерахунки(виявляється, там ще й підсвітка-індикація нехіло віджирає, десь 3-5%), получається, шо я заливаю 37.46W*h а витягую 33.67W*h. у ролі навантаження використовував смарт, який перетворив на точку доступу зі струмом споживання в районі 250-300мА. Як тобі таке, vkhavr2?  :lol:
   
до 2030 ще тре дожити

Та пох.
Заряджати не буде де.
Утопія.
   
Та пох.
Заряджати не буде де.
Утопія.

Швидше нафта з Росії перестане йти, і не буде де заправляти а до цього все йде.
   
Та пох.
Заряджати не буде де.
Утопія.

Вже неодноразово писав
Щоб замінити все споживання бензину дизелю на авто
Треба лише два ввер 1000

Щороку ми імпортуємо нафти та бензинів на 5+ ярдів баксів
Один блок коштує як раз 5 ярдів

Ітого - ми щороку викидаємо величезні гроші на вітер
Бо комусь впадло зробити зарядку під хрущем?

П.с. чи задумувався хтось з прибічників двз - що будемо робити після 30 року - нових авто на бензині буде мало
Навіть Китай не допоможе
Лише кацапи в нашій частині світу будуть робити Жигулі свої

   
Вже неодноразово писав
Щоб замінити все споживання бензину дизелю на авто
Треба лише два ввер 1000

Щороку ми імпортуємо нафти та бензинів на 5+ ярдів баксів
Один блок коштує як раз 5 ярдів

Ітого - ми щороку викидаємо величезні гроші на вітер
Бо комусь впадло зробити зарядку під хрущем?

П.с. чи задумувався хтось з прибічників двз - що будемо робити після 30 року - нових авто на бензині буде мало
Навіть Китай не допоможе
Лише кацапи в нашій частині світу будуть робити Жигулі свої
а шо робити з селами і комерційним транспортом?
   
а шо робити з селами і комерційним транспортом?

Легка комерція а згодом і інша на електрику пересклче сама
А от з тракторами сподіваюсь ще довго випускатимуть дизель

З військовими те саме

П.с. Україні б вистачило тих 15% власних нафтопродуктів щоб забезпечити армію уз та сг


   
а шо робити з селами і комерційним транспортом?

В Україні кожен споживач електроенергії має
мати 5 кВт.

У березні 2021 року НКРЕКП прийняла постанову, відповідно до якої оператор системи розподілу зобов’язаний забезпечити індивідуальним побутовим споживачам потужність споживання електроенергії на рівні не менше 5 кВт. Однак для досягнення цього показника Регулятор фактично дав операторам перехідний період терміном у два роки.

Цього достатньо щоб кожен мав можливість заряджати дома машину зі швидкістью 20-30 додаткових км на годину. За ніч набіжить 200+ км.

Нічого особливого робити не потрібно.
   
В Україні кожен споживач електроенергії має
мати 5 кВт.

У березні 2021 року НКРЕКП прийняла постанову, відповідно до якої оператор системи розподілу зобов’язаний забезпечити індивідуальним побутовим споживачам потужність споживання електроенергії на рівні не менше 5 кВт. Однак для досягнення цього показника Регулятор фактично дав операторам перехідний період терміном у два роки.
Цього достатньо щоб кожен мав можливість заряджати дома машину зі швидкістью 20-30 додаткових км на годину. За ніч набіжить 200+ км.

Нічого особливого робити не потрібно.

 Частный сектор без проблем
У городских потенция на создание чего-то на  базе общего имещества нулевая
   
В Україні кожен споживач електроенергії має
мати 5 кВт.


У березні 2021 року НКРЕКП прийняла постанову, відповідно до якої оператор системи розподілу зобов’язаний забезпечити індивідуальним побутовим споживачам потужність споживання електроенергії на рівні не менше 5 кВт. Однак для досягнення цього показника Регулятор фактично дав операторам перехідний період терміном у два роки.
Цього достатньо щоб кожен мав можливість заряджати дома машину зі швидкістью 20-30 додаткових км на годину. За ніч набіжить 200+ км.

Нічого особливого робити не потрібно.
:lol:  це ти ще не читав епічну гілку від кароффки. в реалі я більше 16А зняти не можу. і це при 140В.
   
Легка комерція а згодом і інша на електрику пересклче сама
А от з тракторами сподіваюсь ще довго випускатимуть дизель

З військовими те саме

П.с. Україні б вистачило тих 15% власних нафтопродуктів щоб забезпечити армію уз та сг
я не про трактори, я про манюпаса, в якого стоїть 63кВА підстанції і на неї 20 авто.
   
:lol:  це ти ще не читав епічну гілку від кароффки. в реалі я більше 16А зняти не можу. і це при 140В.

Ну так пожалуйся в рес
У меня 230 вольт
   
:lol:  це ти ще не читав епічну гілку від кароффки. в реалі я більше 16А зняти не можу. і це при 140В.

Напишіть заяву всім будинком до елетриків. Знайомий так недавно зробив і подіяло.
   
Частный сектор без проблем
У городских потенция на создание чего-то на  базе общего имещества нулевая

Якщо «городскіє» хочуть і жалі бикувати та паркуватися на дитячих майданчиках, то звісно їм ніхто там зарядку не облаштує.
 
А так паркуйся на організованій парковці з зарядним пристроєм, плати автомату гроші по картці, і автомат буде тебе заряджати хоч цілий день.
   
Напишіть заяву всім будинком до елетриків. Знайомий так недавно зробив і подіяло.
"весь будинок"- це я сам!  :laugh: та хоч всією вулицею.... в спортлото і то надійніше!
   
"весь будинок"- це я сам!  :laugh: та хоч всією вулицею.... в спортлото і то надійніше!

Ну якщо не будеш нічого робити, то нічого і не зміниться.
   
Ну так пожалуйся в рес
У меня 230 вольт
жалітися мона сто раз. але є закони фізики і електротехнічні розрахунки.а вони невблаганні
   
Ну якщо не будеш нічого робити, то нічого і не зміниться.
все, що від мене залежить- я зробив. поставив автоматику і стаб. на опір лінії і підстанію я вплинути не можу
   
жалітися мона сто раз. але є закони фізики і електротехнічні розрахунки.а вони невблаганні

Ти не можеш нічого стверджувати, поки не зробиш запит щоб тебе забезпечили кіловатами по нормам.

Електротехнічні характеристи мережі, це не твої проблеми. Ось в нас постійно щось риють та прокладають, на жаль якраз після того як покладуть новий асвальт, але це вже інша справа.
   
Ти не можеш нічого стверджувати, поки не зробиш запит щоб тебе забезпечили кіловатами по нормам.

Електротехнічні характеристи мережі, це не твої проблеми. Ось в нас постійно щось риють та прокладають, на жаль якраз після того як покладуть новий асвальт, але це вже інша справа.
це вже сто раз обговорювали, тут тобі не штати. максимум, на шо мона розраховувати- це одноразова!!! компенсація розміром 600 грн!  :weep:
   
це вже сто раз обговорювали, тут тобі не штати. максимум, на шо мона розраховувати- це одноразова!!! компенсація розміром 600 грн!  :weep:

Хто обговорював. Я ніколи не чув що в когось 140 V в мережі замість 220 , і йому кажуть що це так потрібно.
   
є питання до тих хто стверджує що в EV немає перспектив бо начебто не хвате енергіі

що ви думаєте про перспективи двз коли всі точно знають що нафти в якийся момент не начебто, а сто процентів не стане??  :laugh:
   
є питання до тих хто стверджує що в EV немає перспектив бо начебто не хвате енергіі

що ви думаєте про перспективи двз коли всі точно знають що нафти в якийся момент не начебто, а сто процентів не стане??  :laugh:

Та хто ж такі питання задає. Зараз прийдуть львівські скоморохи та харківські гуцули та пояснять в в Росії нафти ще на 300 років щоб нас гріти та любити, любити та гріти, не зупиняючись.
   
і не просто не стане, а походу угрохає планету в сраку вивільнивши весь свій цо2 накопичений за мільони років
   
Хто обговорював. Я ніколи не чув що в когось 140 V в мережі замість 220 , і йому кажуть що це так потрібно.
фуп обговорював. з моєї подачі. в рубриці фзв.
   
Як це все буде.

GM перепрофилирует завод в Нью-Йорке под выпуск электрических двигателей.
Компоненты из Локпорта будут устанавливать на электрические грузовики.
Концерн GM инвестирует 154 миллиона долларов в производство электродвигателей в Нью-Йорке.
Компоненты с завода в Локпорте будут устанавливаться на электрическую коммерческую технику.
Предприятие в Локпорте, штат Нью-Йорк, функционирует с 1910 года и нуждается в масштабной реконструкции.
Именно на этом заводе производятся многие важнейшие вспомогательные компоненты техники GM.
Изначально предприятие называлось Harrison Radiator Company.
На нём разрабатывали и производили радиаторы для автомобилей. После реконструкции завод
будет переориентирован на выпуск компонентов для электрических моделей GM.
Расширение предприятия приведёт к образованию 230 новых рабочих мест.
   
Ще один недолугий.

«Альтернативы электрификации нет. В будущем Бренд OPEL получит еще больше внимания клиентов благодаря инновациям,
не наносящим вред окружающей среде. Эти изменения будут быстрыми: начиная уже с 2024 года, мы будем предлагать
электрифицированную версию каждой модели OPEL без исключения. Другими словами, преемники Crossland и Insignia
также будут электрифицированы. Наше ключевое заявление звучит так:  с 2028 года Европе мы будем продавать
исключительно электромобили
– поделился видением будущего генеральный директор OPEL Уве Хохгешурц (Uwe Hochgeschurtz).
   
фуп обговорював. з моєї подачі. в рубриці фзв.

Тут немає що обговорювати. Люди та суспільство, що нездатне вирішити прості господарські та технічні проблеми, як забезпечити напругу в мережі 220 вольт як повинно бути, а не 140 як є, немають шансів на майбутнє, є тупиковою гілкою в еволюції homo nedolugus, їх страждання потрібно припинити шляхом евтаназії.
   
Тут немає що обговорювати. Люди та суспільство, що нездатне вирішити прості господарські та технічні проблеми, як забезпечити напругу в мережі 220 вольт як повинно бути, а не 140 як є, немають шансів на майбутнє, є тупиковою гілкою в еволюції homo nedolugus, їх страждання потрібно припинити шляхом евтаназії.
це про тексас?  ;)
п.с. якшо серйозно- то це не є проблема ні в технічній, ні в господарській площині.
   
це про тексас?  ;)

Коли в Техасі будуть хронічні проблеми з напругою в мережі, а не раз на 70 років, тоді будемо говорити про Техас. А зараз мова про тих недолугих, що десятиліттями щодня живуть зі 140 вольтами напруги в мережі. Навіщо тоді взагалі жити щоб не бути здатним вирішити прості задачі?
   
Коли в Техасі будуть хронічні проблеми з напругою в мережі, а не раз на 70 років, тоді будемо говорити про Техас. А зараз мова про тих недолугих, що десятиліттями щодня живуть зі 140 вольтами напруги в мережі. Навіщо тоді взагалі жити щоб не бути здатним вирішити прості задачі?
ну, не щодня 140, але такі речі досить часті. і з"явились вони тоді, коли народ почав впихувати нєвпіхуєме. та лінія чесно віддасть 10А на помешкання, але не 25. на це вона просто нерозрахована. при чім тут тексас? причини і там і там ІДЕНТИЧНІ.
   
ну, не щодня 140, але такі речі досить часті. і з"явились вони тоді, коли народ почав впихувати нєвпіхуєме. та лінія чесно віддасть 10А на помешкання, але не 25. на це вона просто нерозрахована. при чім тут тексас? причини і там і там ІДЕНТИЧНІ.

Зовсім різні. Проблеми в Техасі були викликані замершими газовими трубопроводами.  У вас просто недолуга мережа, що нездатна задовільнити попит. Це проста технічна проблема яка не вимагає великих інвестицій на вирішення.
   
Зовсім різні. Проблеми в Техасі були викликані замершими газовими трубопроводами.  У вас просто недолуга мережа, що нездатна задовільнити попит. Це проста технічна проблема яка не вимагає великих інвестицій на вирішення.
ні-і-і!  B-) мисли ширше. ніхто в техасі не хотів витрачати бабки на лінії для об"єднання з енергетичною системою інших штатів. в результаті утворився енергетичний острів, який при надмірному навантаженні тупо посипався. в нас- один в один. а щодо замерзлих трубопроводів- усе правильно. тіки в нас це перманентно, а у техасі ніхто не чекав, що кочерга раз в рік стріляє.
   
ні-і-і!  B-) мисли ширше. ніхто в техасі не хотів витрачати бабки на лінії для об"єднання з енергетичною системою інших штатів. в результаті утворився енергетичний острів, який при надмірному навантаженні тупо посипався. в нас- один в один. а щодо замерзлих трубопроводів- усе правильно. тіки в нас це перманентно, а у техасі ніхто не чекав, що кочерга раз в рік стріляє.

Яке тобі діло що в Техасі декілька днів за десятки років не було електрики і які саме причини. Вони вирішили не об’єднувати системи, це їх справа. Все працювало поки не замерзли газопроводи. Сталось таке один раз за всю історію і швидше всього ніколи не повториться. Вони вже забули про це давно.

Ти поясни як в тебе 140 вольт в мережі постійно, і чи не відчуваєте себе недолугими дебілами від того що ви не здатні вирішити просту технічну проблему, поновити підстанції на останій милі до споживачів?

Тільки не розповідай мені що це задача непосильна для вирішення пересічними, які все знають краще за всіх інших в світі.
   
Яке тобі діло що в Техасі декілька днів за десятки років не було електрики і які саме причини. Вони вирішили не об’єднувати системи, це їх справа. Все працювало поки не замерзли газопроводи. Сталось таке один раз за всю історію і швидше всього ніколи не повториться. Вони вже забули про це давно.

Ти поясни як в тебе 140 вольт в мережі постійно, і чи не відчуваєте себе недолугими дебілами від того що ви не здатні вирішити просту технічну проблему, поновити підстанції на останій милі до споживачів?

Тільки не розповідай мені що це задача непосильна для вирішення пересічними, які все знають краще за всіх інших в світі.
не постійно, а буває, протягом досить тривалого часу. проблему я вирішив. особисто. а апгрейд мережі- не в моїх силах.  тому я не можу знімати установлену потужність протягом всього  часу. щодо техасу- вони вирішили, і це їх справа. і в нас точнісінько така сама справа. будуть такі самі зими- ситуація повториться, і знову губер техасу полетить у відпустку акі збє. ходіння по граблях- не лише український національний вид спорту.
   
не постійно, а буває, протягом досить тривалого часу. проблему я вирішив. особисто. а апгрейд мережі- не в моїх силах.  тому я не можу знімати установлену потужність протягом всього  часу. щодо техасу- вони вирішили, і це їх справа. і в нас точнісінько така сама справа. будуть такі самі зими- ситуація повториться, і знову губер техасу полетить у відпустку акі збє. ходіння по граблях- не лише український національний вид спорту.

Тобто зробити просту та недорогу річ, як поновити мережу до споживачів і забезпечити їм 220 вольт, 5 кВт, як прописано в українських нормах, ви не здатні. Ви розписались в своій недолугості та кривих руках.

Зате приймати участь в дискусіях про «ну кто так строіт» та «оно не полетіт, не поєдет, не поплівет», то ви перші в черзі.
   
не постійно, а буває, протягом досить тривалого часу. проблему я вирішив. особисто. а апгрейд мережі- не в моїх силах.  тому я не можу знімати установлену потужність протягом всього  часу. щодо техасу- вони вирішили, і це їх справа. і в нас точнісінько така сама справа. будуть такі самі зими- ситуація повториться, і знову губер техасу полетить у відпустку акі збє. ходіння по граблях- не лише український національний вид спорту.

Подавай заявки на підключення. Якщо вони не зможуть проапгрейдити мережу, то тобі це нічого не буде коштувати, а з обленерго буде капати пеня і додасться подразник.
   
Тобто зробити просту та недорогу річ, як поновити мережу до споживачів і забезпечити їм 220 вольт, 5 кВт, як прописано в українських нормах, ви не здатні. Ви розписались в своій недолугості та кривих руках.

Зате приймати участь в дискусіях про «ну кто так строіт» та «оно не полетіт, не поєдет, не поплівет», то ви перші в черзі.


Манюпас хочет шары
Ему 220 в не надо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія