Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фонд Притули збирає на 3 Байрактари( Долучайтесь)

коли стартували і чи є десь динаміка збору?
   
коли стартували і чи є десь динаміка збору?
не знаю...
Побачив сьогодні , у них було кажуть 2 млн баксів хочуть ще зібрати 13 і купити 3 Байрактари для нашіх впс
Каже договір є.
   
та бляяя! дай нам на пекельну тачку назбираты тут!!

 :D

на правах самореклями - Приватбанк, картка 5168 7450 1853 0060 Наталья

 :blush2:

Останнє редагування: 22 червня 2022 11:36:08 від nativi
   
Накидайте мне вначале на пикапчик для подшефных!
   
Щось він занадто розмахнувся.
Незрозуміло чому держава таким не займається.
   
Щось він занадто розмахнувся.
Незрозуміло чому держава таким не займається.
У него много буссинаса скидывает, а так же его фонд раскручен и в Европе и даже в Америке и Канаде , думаю цель поставленна хорошая  и главно вовремя .

П.С.
Чуток скинут на карту ему - прописаную в реквизитах фонда.
   
Re: Фонд Притули збирає на 3 Байрактари( Долучайтесь)

Накидайте мне вначале на пикапчик для подшефных!
+100500. У Притули все і так ок.
   
Щось він занадто розмахнувся.
Незрозуміло чому держава таким не займається.

У держави і пріорітеті розпил грошей на телеканалі Дом.  :K

Кабмін виділив 165 мільйонів гривень на російськомовний марафон «FreeДом»
https://detector.media/infospace/article/199180/2022-05-12-kabmin-vydilyv-165-milyoniv-gryven-na-rosiyskomovnyy-marafon-freedom/
   
У держави і пріорітеті розпил грошей на телеканалі Дом.  :K

Кабмін виділив 165 мільйонів гривень на російськомовний марафон «FreeДом»
https://detector.media/infospace/article/199180/2022-05-12-kabmin-vydilyv-165-milyoniv-gryven-na-rosiyskomovnyy-marafon-freedom/
рашисти довели,  що телеящик не менш грізна зброя ніж танки та артилерія. Інша справа, яка мета у цього телеканала  Дом
   
рашисти довели,  що телеящик не менш грізна зброя ніж танки та артилерія. Інша справа, яка мета у цього телеканала  Дом

Тільки не в Україні. Це треба все підім*яти під пропаганду. Ну, і пріорітети все ж таки. Нагадую, що типу готуючись до нападу рашки, влада вгатила в цей телеканал у грудні 500млн. Для чого? Щоб збирати зараз на пікапи? Краще б вони пікапи скупили на ці гроші і в Польщі їх поставили.
   
доречі, фонд Притули відмовів в нашому проханні на пекельну тачку.
   
Шото мутний цей Притула,  він на подсосі  у Пінчука, хай і плотить...Байрактар коштує 2. 5 млн уе

Це моє мнєніє, а ви як хочте...зате Чесно 8-)
   
Як собі хочете, а не розумію я цього.
В державу йдуть серйозні гроші, мільярди, на фоні яких вартість трьох байракиарів - дрібниця.
І в той же час в військах потрібно безліч дрібних начебто речей, котрі відчутно полегшують життя. Толкове взуття, зв'язок, особисте спорядження, лопати б***ь якісні, та засоби проти комарів врешті. І цим адресно не будуть займатись великі фонди.
То нахіба оце планов ґромадьйо?
   
Шото мутний цей Притула,  він на подсосі  у Пінчука, хай і плотить...Байрактар коштує 2. 5 млн уе

Це моє мнєніє, а ви як хочте...зате Чесно 8-)
Литовцы тоже 2.5 Милн прикарманил?
Мутный ты тут.
Как миннимум
   
доречі, фонд Притули відмовів в нашому проханні на пекельну тачку.

чому?
причина відмови
   
Як собі хочете, а не розумію я цього.
В державу йдуть серйозні гроші, мільярди, на фоні яких вартість трьох байракиарів - дрібниця.
І в той же час в військах потрібно безліч дрібних начебто речей, котрі відчутно полегшують життя. Толкове взуття, зв'язок, особисте спорядження, лопати б***ь якісні, та засоби проти комарів врешті. І цим адресно не будуть займатись великі фонди.
То нахіба оце планов ґромадьйо?
Притула вумний та будує свою майбутню політичну кар'єру.
Бо 3 байрактари безумовно крутіші в медійному плані ніж мільйон трусняка чи носків.

Дивно що че треба на політичному форумі розтлумачувати, начебто як людина цікавиться політикою то мінімальні навички аналізу повинна мати.
   
чому?
причина відмови
напряму на бригаду, а бригада вже на свій вибір - якому підрозділу. отаке.
   
Пан Притула збере, не сумніваюся.
на ньому корона*, він відомий і викликає довіру.
Все в нього получицца.


А фупу потрібно зібрати на пикап для ЗСУ

То продовжуємо...
   
Ой не знаю, це хайпово, але на ці гроші можна наприклад штук 400 пікапів купити для ЗСУ, нових, мені здається куди корисніше..але таке, хазяїн-барин
   
так, машини важливі для військових.

нещодавно збирав гроші на партію пікапів для свого батальону Валєра Маркус (Ананьєв)
   
Ой не знаю, це хайпово, але на ці гроші можна наприклад штук 400 пікапів купити для ЗСУ, нових, мені здається куди корисніше..але таке, хазяїн-барин
Ці пткапи живуть на фронті максимум неділю...
Нові купувати то марнотратство...
А от скупати недорогі , старі і ще на ходу , щоб вони хочаб місяць отгоняли на передку , так і роблять волонтери..
Такі машини реально то расходніки на цій війні, але без них нашім підрозділам реально тяжко.
   
так, машини важливі для військових.

нещодавно збирав гроші на партію пікапів для свого батальону Валєра Маркус (Ананьєв)
Валера я так зрозумів зараз займається аєророзвідкою, а також дронами ще і тероризує орків ...
Там пікапи дуже потрібні для виїзду на завдання.
   
Валера я так зрозумів зараз займається аєророзвідкою, а також дронами ще і тероризує орків ...
Там пікапи дуже потрібні для виїзду на завдання.

а наши теж так роблять :tongue:
   
Може б державі чи приватникам замість пікапів у більшості випадків познаходити по світові старі тачанки типу віллісів. Дешевше на убій.

Якось дивився документалку, точніше шоу. Про приватне звалище старої техніки десь у Німеччині. Власник скуповував задешево старе (а інколи не дуже) надлишкове обладнання з американських баз. Там у нього було багато подібних джипчиків та військових вантажівок. Він їх на замовлення конвертував у цивільні кастомні. Хоча, мабуть, у Неваді десь подібного старезного залізяччя теж чимало. Яке не шкода утилізувати на війні.
   
А мо на фронті знадобилися б і моцики? Як дешевий засіб пересування. Чи не Друга світова, "в двобортному нині ніхто не воює"?
   
+2
   
А мо на фронті знадобилися б і моцики? Як дешевий засіб пересування. Чи не Друга світова, "в двобортному нині ніхто не воює"?

Проскакувало і таке

Українські військові використовують електробайки. Вони можуть стати в пригоді снайперам і медикам
Компанія Eleek Atom передала українським захисникам невеликі електробайки. Вони дуже мобільні і майже не видають звуків.
Українські електробайки Eleek можуть розвивати швидкість до 90 км/год та проїжджати на одному заряді до 150 км.
Вантажність транспорту становить до 150 кг, і байк також оснащений посиленою підвіскою, гальмами та колесами.
Версія для української армії поставляється з додатковим USB-роз'ємом для заряджання гаджетів та розеткою на 220 В. Час заряджання акумулятора тут становить близько п’яти годин.
Виробник заявив, що деякі з цих електробайків вже перебувають у складі українських військ, допомагаючи захисникам успішно виконувати поставлені завдання у гарячих точках.
Вартість такого байка становить близько $4200.
Крім відсутності звуку двигуна, мотоцикл складно помітити за допомогою дронів і тепловізорів, оскільки у нього немає частин, що сильно нагріваються.
Командир Грузинського легіону Мамука Мамулашвілі заявив, що їм потрібна така техніка для швидкої та безшумної доставки снайперських груп.
Байки також можуть бути використані для доставки кур'єрського листування в районах, де окупанти використовують засоби радіоелектронної боротьби для глушіння сигналів. Крім цього, транспорт можна використовувати для швидкого транспортування медиків та надання медичної допомоги пораненим.
Легкі електробайки можна транспортувати водою на надувних човнах.
За словами виробників, такі байки вже використовуються українськими військовими у боях на Донбасі.

   
Ці пткапи живуть на фронті максимум неділю...

   
https://t.me/usinfantryman/8447

Війна трохи інша. Дрон якщо побачить техніку, то окоп від скорегованого прильоту слабо врятує.
Така думка
   
Юсупова написала прохання до великих фондів не збирати мега суми ( Притула збирає півмільярда грн )

Бо в малих волонтерів не виходить зібрати хоч якісь суми для закривання потреб тих, кому байрактар не дістанеться


Пише - є багаті люди, організації - просіть в них якщо треба сотні мільйонів


   
Re: Фонд Притули збирає на 3 Байрактари( Долучайтесь)

держави і пріорітеті розпил грошей на телеканалі Дом.
Пропоную забанити цю дописувачку за не підтримку зе-влади
   
Притула вумний та будує свою майбутню політичну кар'єру.
Бо 3 байрактари безумовно крутіші в медійному плані ніж мільйон трусняка чи носків.
Погоджуюсь.
   
Валера я так зрозумів зараз займається аєророзвідкою, а також дронами ще і тероризує орків ...
Там пікапи дуже потрібні для виїзду на завдання.
Валера займається своїм новоствореним батальйоном. Вже пройшли бойове хрещення.
   
Війна трохи інша. Дрон якщо побачить техніку, то окоп від скорегованого прильоту слабо врятує.
Така думка
Не сперечатимусь, я не професіонал.
Але то пише досвідчений військовий, який займається навчанням цій справі.
Ось навіть гілка була про його канал https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125739.0
   
https://t.me/usinfantryman/8447
наши тоже такое делают.
   
Re: Фонд Притули збирає на 3 Байрактари( Долучайтесь)

   
Re: Фонд Притули збирає на 3 Байрактари( Долучайтесь)

   
чет мне кажется, что скурвляеться Притула.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія